8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 14:53:11 8/10
(4678/5098)
Semmi,Anakin is megszegte.És szerintem egy olyan lányért mint te minden jedi megszegné ezt a tiltalmat. Hidd el!:)
Skywalker75 2010 máj. 15. - 14:50:17
(4677/5098)
Köszi fiúk! tök jó amikor ilyeneket írnak nekem! Am Jedi lovag! Mi lesz az érzelmi kötõdés tilalmával?
Rex szazados 2010 máj. 15. - 14:46:34
(4676/5098)
Már régen volt, de ha nem baj, újra berakom a Humor Faktort:P
A régi fiatalságom emlékei: xD

Humor Faktor
1.rész
Az erõ velem van

Luke a dabobah bolygó egyik bûzölgõ, gusztustalan mocsarába csapódott. Kiszállt a fiX-szárnyujából, és at ugrott a túlpartra, de ott megcsúszott egy Yoda kakin.
-Azta, roha**, szerencsém lesz.
De csak ennyit tudott mondani, mert utána elmerült a bûzölgõ mocsárban. Nem sokkal rá, kimászott.
-Ha ez a szerencse akkor nem kell.-erre elindult, lefejelt a faágat és bele esett háttal egy dinó kakiba.
-Azta k****! Nyakig ülök a sz*rban.
R2 elkezdett csipogni:
-hihihihi!
-Ne röhögje b*szki!-ordított rá Luke R2-ra.
Luke kikászalódott a kakiból, odament a fiX-szárnyúhoz, kikapta R2-t, és beledobta R2-t az ürülékbe.
-csipcsipcsopcsapcsipcsip-csipogott mérgesen R2.
-Ne csipogjá basz**! Nem vagy te madár!-szólt Luke.
Erre R2 elõkapta a sokkolóját, és lesokkolta Luke-ot.
-Ez csikiz! Azt a roh***! Mikrofon séró 4ever! Igazi AFRO vok! Jeeeahh!-szólt Luke.
Erre jött Yoda. Elkezdett kotorászni Luke uzsidobozában.
-Hogy birod meg enni ezt a sz***! Én ennél jobbat f****!-szólt Yoda.
Luke reakciója:
-Azta, a fogtünder!-szólt Luke.
Elõkapott egy kis zacskót, és odaadta Yodának.
-Ezt neked tartogattam kis korom óta! Ezek a fogaim! Most adjad a lóvét!
-Nekem nincs pénzem!
-Nem azt mondtam, hogy kérek, hanem azt hogy aggyad vagy különben-Luke elõkapott egy E-11 blaster rifle-t-szétlövöm az agyad!
-Körülmetéllek fiam, ha még egyszer ilyet mondasz!
-Elvarázsolsz, Manókám???
Yoda elõkapta fényfarkát, és körülmetélte Lukeot.
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Te zöld kis p***!
-Én meg mondtam!
3 hét edzés után...
-Használd az erõt fiam!
-prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! A nagy erõ használat közben be kaksiztam mester.
-Így kell ezt csinálni!
Yoda odament a fiX-szárnyuhoz, és a kisujjával kiemelte a mocsárból.
-Ezt hogy csináltad mester?
-YodaUpdate és PowerYoda szteroidok használata kötelezõ. Itt van 2 doboz, 34140$ lesz.
-De én nem kérem...
Yoda a kezébe nyomta a dobozokat, majd az erõ segítségével leütötte Luke-ot, és elvette a 34140$-t, utána Luke-ot és R2-t bedobtaa a helyükre. Majd felemelte a repülõt, és eldobta. A fiX-szárnyú fénysebességgel a bespin felé ment. Luke meg ájult volt.



Humor Faktor
2.rész
Én vagyok a faterod

Bespin felé haladva...

R2, most hól a fas*ba vagyunk?-kérdezte Luke.-És mit történt velem? Hirtelen elsötétedett a világ. És hova tünt a tárcám?
-csipcsopcsoopcsipcsirip-válaszolt R2.
-A Bespin felé haladunk, és a fogtündér leütött és elvette a tárcám, majd eldobott minket?
-csipcsopcsop.
-Az a vén fa** úgy nézett ki, mintha 900 éves lenne. Ráncos, õsz 1-2 hajszál, protkó. És zöld szín???Hmmmmm...Olyan párás volt ott a levegõ, biztos bepenészedett.
A fiX-szárnyú leszállt a Bespinre.
-Hú de sárga itt minden. Naon komoly-szólt Luke.
Sétáltagott Luke, jobbra, balra, nagyokat szökdécselt, ugrált, indiánszögdelt egy Tomahaowk-al, majd dúdolászott és megtalálta a Vadert.
Oda ment hozzá, pár centire.
-Azta, nagyon komoly a szerkód ember. Látsz valamit ebben a vödörben? Aszmás vagy? Hogy WC-zel ebben a szerkóban? EMO-s vagy?-kérdezte kiváncsian Luke.
-Õõõõõõ...ja kemény a szerkóm mi?-vágta rá Vader-Infralátásom van ebben a sisakban, nem vödörben, és aszmás vagyok és nem vagyok EMO-s.
-Aha...
Vader elõkapta fényfarkát, és rátámadt Luke-ra. Luke is elõkapta fényfarkát és elkezdtek harcolni. A harc egyre hevesebb lett. A fényfarkak egymásnak ütköztek, majd szétváltak, majd újra összeutköztek, majd szétváltak, majd...de már tudjátok, nem mondom tovább. Vágül egy nagy-nagy, szinte már hatalmas, sõt gigantikus, sõt gigagigantikus szellõzõ aknába értek. Itt vader levágta Luke kézét és fényfarkát.
-Neee...a farkaaaam!-kiálltott Luke-hogy fogok ezentúl pisilni? És szexelni?
-Úgy fogsz pisilni mint a lányok, és nem fogsz szexelni. Örökre szûz maradsz, hahahaha-nevetett vader.-Valamit el kell mondanom.
-Mit?
-Nem szabad elmondanom.
-Nem mered elmondani, hogy még te is szûz vagy?
-Hogy lehetnék szûz, amikor te az én fiam vagy?
-Papi, papi, mindig ugy vágytam egy apára.
Erre Luke átölelte Vadert, és Vader is a fiát.
-Szeretlek, fiam!
-Szeretlek, apám!
És leültek beszélgetni.
-Apa, adsz nekem egy csillagrombolót?
-Ha átálsz a sötét oldalra.
-Oké. Mindig akartam egy csillagrombolót.
-Akkor kapsz egy egész flottát. 10 csillagromboló, plusz még egy ajándék parancsnoki hajó.
-De elöbb focizzunk egy kicsit.
Erre elõvettek egy amerikai foci labdát.
-Fuss, fiam!
Luke futott a szellõzõ párkány széle felé. Vader eldobta a labdát.
-Kabd el fiam!
-Elkapom!
És Luke utána ugrott a szellõzõbe.
-Elkaptam apám! Apa segíííííts!
-Fiaaaaaaammm!
És Luke leesett, bele a millenium falconba. A Falcon fénysebességre kapcsolva elrepült.
-Az orvos droid, egy mûfa**t, és egy mûkezet csinált Luke-nak.



Humor Faktor
3.rész
Állj át a sötét oldalra

Egy ifjú Jedi táncolt be az apjával a 2.Halálcsillagba. a Jedinél egy hatalmas rádió volt a vállán. Szólt a zene tellyes hangerõn.
-Rázzad, fater!-szólt a Jedi.
-Most a mesteremhez viszlek, talán utána!-szólt Vader.
Elértek a Sötét Nagyúrhoz.
-Menjetek!-szólt a Playboy nyusziknak a nagyúr.-Te, ifjú jeti, õõõ...vagy Jet? Ó hogy a francba hívják a fajodat, már elfelejtettem...Gondol, gondol, gondol...áááá, megvan, te jedi vagy. Én meg shit. Na szóval állj át fiam.
-Miért, ki vagy te?-szólt Luke-Kinek képzeled magad? Talá a shit nagyúrnak? Hah?
-Hát jah-válaszolt a nagyúr-hát én vagyok a sötét nagyúr.
És elkezdte énekelni: Héh, héh, mindenki rázza ki itt van, oh, heh, oh, heh, én vagyok a góré, én vagyok császár, oh, jeh, jeh...
-na de gyorsan hagyd ezt abba!-vágta félbe a nagyurat Luke.
Vader elõkapta a fénykarkát.
-Harcolj fiam!-és rátámadt Lukera.
Luke is elõkapta a fényfarkát.
-Látom, új farkat csináltál.-szólt vader.
-Csak ilyen színbe volt a Fasco-ba.-Mert a zöld fény fas* ís számít, Fasco.
-Látom begyakoroltad a Fasco szlogenét. Inkább mentél volna a Jawai piacra. Ott talán találtál volna már színben is.
-Na dumáljál, most harcolunk, vagy dumálunk?-kérdezte Luke.
Nagyon durván harcolnak. Romba döntik a halálcsillagot.
-Haggyátok abba, tönkre teszitek a halálcsillagomat. Tudod, mennyit fizettem érte? 435trilliárd creditet. Hát normális vagy. Asszed hogy te kis sza*fo*ó össze döntheted a kecómat??Hát normális vagy?-kérdezte a nagyúr.
-Pofa Be!-válaszolta apa és fia együtt.
-Hogy neked milyen kicsi a fényfarkad!-nevette ki vader Lukeot.
-Nem...is...kicsiiiii, mert ez Mééédi iin csiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaa!-kiálltotta Luke, és idegesen csapdosta Vadert. Végül levágta a kezét Vadernek.
-Nyírd ki! Nyírd ki! Nyírd ki!-szólt a nagyúr.
-Sohaaa!Sohaa!Sohaaaa!-mondta egyre idegesebben Luke, de behúzta fényfarkát.
-Nem állók át!
-Akkor meghalsz, hitvány Jedi.
A nagyúr elkezdte villámokkal szórni Luke-ot.
-Apa, segíts! Legalább rajtam, ne úgy mint anyáán!-kiálltott Luke.
Vader fejében:" Ha most megmentem a fiam, hõs leszek és újra Jedi. Viszont akkor elárulom mesterem? ÓÓÓ, a francba. Ez túl nehéz. na mind1. Egy életem egy halálom, mindet a Jedi rendnek ajánlom."
Erre Vader ledobta a szellõzõbe Sidioust.
-Az árúlás miatt meghaltok.-szólt sidious, és megnyomta a 100kg C4 detonátorát. Buuummm!
-Ázztá, Kuvaaaa!Jeeah!-szólt Vader.-Mindjárt meghalok, vedd le a maszkot, hadd lássalak mégegyszer a saját szememmel.
Luke levette a maszkot.
-Azta, de r*hadt csúnya vagy, ááá!-kiálltott Luke. És síkítva mint egy lány elfutott. Felszállt egy hajóra és elrepült.
Vader elkezdett énekelni, I will survive, i will survive...és akkor felrobbant a halálcsillag.



Humor Faktor

4.rész

Találkozás egy Jetivel



Nagy vihar tombolt a Hoth-on. Elment felkutatni a területet Luke. Az ifjó jedi leszállt a tevéjérõl hugyozni. Ellépett 2-3m-re a tevétõl és hugyozott. Egy meteor csapódott be, és trancsírozta szét a tevét. A bele Luke-on kenõdött szét. Visszafordult.

-Ne legyél már ilyen szétszórt teve. Te könnyen mosolyogsz, de én úgy megíjedtem, hogy lehugyoztam a cípõmet.

Luke belébe bújt a tevének. Hirtelen jött valami Luke felé.

-Nagy?fehér?szõrös?ez nem lehet más mint a nagyi.-a szörny közelebb ment hozzá-nagy vérszomjas fogak?szõrõs fülek?szakáll?büdös száj?hiányos fogazat, ez a nagyi! Szia nagyi!

-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ?leütötte a jeti a jedit. Mikor Luke felébredt?

-Ááááááá?egy Jeti!

-Szia, én vagyok a hegylakó, kérsz jég fagyit?

-Ja, mitõl ilyen sárga?

-Rávizeltem?

-Mi? Pfúúúú?

Luke rá ókádott a jetire. Erre bevadult a jeti.

-Most megöllek-ordította a jeti.

Luke erre elõkapta a fényfarkát, levágta a jeti kezét az felrepült az égbe aztán megölte a jetit. Luke kiment a hóba és ment, ment, ment, ment, ment?aztán?Luke elhasalt a hóban és látta Bent.

-Te, kis fasz, ott a hóban!

-Én?

-Te látsz itt még egy kis faszt a hóban?

-Nem.

-Menj el a Dagobahra Yodához.

-Oksa. Az hol a fas*omban van?

-Az elsõ csillagrrendszernél balra, majd jobbra, majd balra, jobbra, balra, elõre, balra, jobbra, balra, balra, balra, balra, jobbra, jobbra, hátra, elõre, jobbra, balra, balra?el se lehet téveszteni.

-Aha, ebbõl sokat értettem-felelt Luke.

-Akkor elmondom a koordinátákat. Na szóval a koordináták?

Ennyit hallott Luke, mert akkor a jeti 425kg-os karja leesett és fejbe kurta Luke-ot. Így aztán elájult.



Humor Faktor

5.rész

A 2 gép



A Tatooin bolygón járunk. A sivatag közepén, és kis tanya állt. A tanyában, egy fiú, és nõ, meg egy férfi volt.

-Owen bácsi! Nézd má, ott jönnek a MÉH-esek.-szólt Luke.-Hozzák a gépeket.

-Hát fiam mennyünk eléjük.-szólt Owen.

Kiálltak a 67-es út mellé.

Vártak, és vártak, a nap meg sütött.

-Leizzadnak a heréim-szólt Luke.

-Nekem, már összefonnyadtak fiam.

Pár óra múlva, lement a nap. És csak vártak, és vártak. Luke elkezdi.

-Nagy esõk jönnek, és elindulok elmegyek innen messze. A 67-es úton, várhatsz rám dideregve?

-Dehogy várok, hülye vagy-erre be ment Owen bácsi Vera néni mellé az ágyba, a jó meleg pihe puha ágyba. Luke folytatta.

-?nyár éjszakán, ha nem jövök, esik az esõ és mennydörög?

És elkezdett szakadni az esõ, és dörgött az ég. Hatalmas vihar kerekedett. Kiáltozás hallatszott a házból.

-A francba az esõvel, beázott ez a vályog tetõ. Te le ment a gatyám vizzel. Hogy aludjak itt?-hallotta Owen hangját.

-A csillagokkal, ha ébredek, és ezek a hülyék nem jönnek. Csillagok, csillagrok, mondjátok el nekem. Merre jár, hol lehet? Most a MÉH csapat, ha nem jön, oda megyek és szétverem, csillagok, csillagok, mondjátok el nekem, merre jár, hol lehet, most a MÉH-em, veszélyes út amin jársz, veszélyes út, amin jársz, a buckalakók elkapnak, a buckalakók elkapnak?R2, R2 vigyázz magadra, ne engedd, ne engedd hogy elkapjanak a Jawák, te kis pohár?

Luke elaludt. A reggeli nap fénye megvilágította a sivatagot. Owen, és Vera egy fincsi gyíkhús salátával kezdték a reggelt. Luke-ot felébreztették.

-Luke, gyere beledre süt a nap. Kelj fel, gyere reggelizni.

-Megyek Owen bácsi.

Luke leült az asztalhoz.

-Luke kezet mostál?

Erre Luke egy hatalmasat köpött a tenyerébe.

-Most már igen. Ez micsoda?

-Gyíkhús saláta-szólt Owen-a kedvenced. A legjobb minõség. Még csak kb. 1 hete lehetett elütve a 67-es úton. A férgeknek köszönhetõen nõtt a fehérje tartalma.

-Fincsi-szólt Luke és neki látott a falatozásnak.

Délbe hallottak nagy zörgést, pufogást, csörömpölést. Egy Tezla 123-as 30LE-s, 2 hengeres Jawa motoros jármû állt meg Luke-ék haza elött.

-Itt a MÉH csapat!-kiáltott Luke.

-Akkor menjünk vásárolni-szólt Owen.

Egy kis sárga szemû bevándorló kínai lépett le a platóról.

-Hy! Háát, jóó nektek bárátaim, hogy itt vágytok! Van itt akcióó! Ezt a tefal, R4 centrifugát, és ezt a Bosh C-3PO arany szárító fogas olcó 500 creditért a tied lehet.

-Ez jó ajánlat-szólt Owen-vidd be õket a házba, majd pucold le õket, majd megeszi a rozsda.

Ment Luke meg a 2 gép amikor a centrifuga felrobant.

-Owen, bácsi ez selejtes volt.

-Ákkor ajánlom nektek ingyen ezt a Belinea R2-est.

-Ok. Viszem.

És az üzlet lezajlott.



Humor Faktor
6.rész
Az út a kocsmába vezet

A sivatag kellõs közepén, Luke és Obi-van Kenoby mentek Borz Áljszlij-be. Mentek és mentek, vitték magukkal R2-t és C-3po-t is. A Teszla 15-ös 4LE-s lovasszekér 40km/h-val száguldotta át a sivatagot. Végül elértek a város határt.
-Jó napot kívánok! Személyit, lakcímigazolót, jogosítványt és ennek a csotrogánynak a lapját.
-Nem kellenek a lapot!-intett Obi-van, kezében egy 20.000creditessel.
-Nem kellenek a lapok! Mehetnek!-szólt a rendõr.
-Ezt hogy csináltad obi wan kenoby?
-Ez a credit hatalma. Itt állj meg a Teleiszom, majd be fosom, csak alkoholistáknak kocsma elött.
-Menjünk be, mester.
Ez a zene szólt http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs . Obi-van lekezdett táncolni. Lenyomta a break dancet, mint Yoda. De elfáradt.
-Megkeresem, a hajó pilótánkat, addig menj inni valamit.
Luke oda ment a pulthoz, leült a kukisherefej és a s*ggfej közé.
-Egy dzsintonicot, 99.9% Dumbo seeing whiskyvel.
-Nem tetszik a képed-szóltak a körülötte ülõk.
Luke beledugta az egyik kukiját és másik s*ggfejébe. Addig Obi-wan.
-Na szóval Csab Atka, és Han Solo, legyen 10.000credit. Ok?
-Hát, legyen.
-Ja és még egy kérdés. Itt van Praktiker?
-Nincs. Itt csak Obi van Kenoby.
-A fenébe.
Elváltak útjaik, de nem sokára találkoztak. Bementek a 34252-s hangárba.
-Na szóval, itt van az 1000 éves solymom.
-Aha, de már csak a csontváza van meg.
-Ez van. Ja az ûrhajóm itt van. Ez a 2300 éves csiga.
-Mennyivel megy?
-Gyorsan.
-Mihez képest?
-A birodalmi csillagrombolókhoz képest?
-Ja, azok simán utolérik. De a csigákhoz képest gyors.
-Na mind1. Akkor repkedjünk fel.
És a 2.3millenium csiga felrepült.
Rex százados© Copyright by Rex.Corporation & Rex Ltd.

REMÉLEM NEM HARAGUDTOK :(
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 14:46:11 8/10
(4675/5098)
Skywalker,mikor jössz vissza?
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 14:11:31 8/10
(4674/5098)
Szerintem is.Azt kérném,hogy most ne klónháborúsat írj hanem Lázadó-Birodalom csata idõszakából írj egy fan story-t.Hannal,Wedge-el meg Vader meg ilyenek...
Rex szazados 2010 máj. 15. - 14:09:21
(4673/5098)
igen, ilyen csaj kéne de az ilyenek mint én rám sem néznek:(

Én szerintem inkább Fan Story írás, mint film készítésben vagyok jó...
Szerinted is?
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 14:03:02 8/10
(4672/5098)
Igen de helyes egy csaj ez a Skywalker nem? Nagyon szép csaj szerintem.És kedves is.
Rex szazados 2010 máj. 15. - 14:01:57
(4671/5098)
Most hogy beleolvastam a történeteimbe tök jók!!
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 13:59:21 8/10
(4670/5098)
Húúú Rex,micsoda csaj.Ilyen kéne,nem? :)
Skywalker75 2010 máj. 15. - 13:58:46
(4669/5098)
Köszi fiúk! Majd még keresek de most sajna lépek kajálni!
Skywalker75 2010 máj. 15. - 13:58:03
(4668/5098)
De! Végül is vele sincs bajom, de tán a legfavoritom az Anakin-Obi Wan-Ahsoka hármas!
Rex szazados 2010 máj. 15. - 13:57:55
(4667/5098)
tényleg thx
Rex szazados 2010 máj. 15. - 13:57:36
(4666/5098)
Am.Skywalker tényleg jól nézel ki :D
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 13:57:25 8/10
(4665/5098)
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 13:57:03 8/10
(4664/5098)
Van még kép rollad? Olyan amin jobban látszól?
Rex szazados 2010 máj. 15. - 13:56:44
(4663/5098)
hát nem tudom...elfelejtettem a honlap címét
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 13:56:19 8/10
(4662/5098)
Leiát nem kedveld?
Skywalker75 2010 máj. 15. - 13:56:02
(4661/5098)
Kedvenc szereplõim:

Anakin
Obi Wan
Ahsoka
Padme

Jelenetek? Huhh az sok van, de úgy amúgy a 2., 3. rész a favoritom!
8/10
Jedi Lovag 2010 máj. 15. - 13:54:58 8/10
(4660/5098)
Rex,te pedig feljeszd tovább a weboldaladat szerintem mert eléggé jó.
Rex szazados 2010 máj. 15. - 13:54:08
(4659/5098)
OMG!! :P