offtopic
Csonger 2009 okt. 03. - 11:24:10
(59/219)
"Az ilyeneknek nincs helye itt!"

Szerintem az olyanoknak nincs helyük itt, akik az agresszív hozzászólásaikkal mindenkinek beszólva cseszik szét a topikokat. Az agresszió is a sötét oldal kapuja, tudod! Így nem leszel Jedi lovag.

"Akkor szerinted Yoda ne harcoljon és maradjon a bottaljáró,öreges bölcs?
Mond el,hogy miért rossz ahogyan kardozik és ugrál!"

Összekeversz valakivel, Yodát szóba sem hoztam.

"R2-D2 meg tud repülni,ezzel mi a bajod te kritikus."

Már leírtam, mi a bajom ezzel, szerintem elég érthetõ voltam, te kritikus.

"A mozi többi nézõje nem örülhetett ahogyan sikítasz mint egy lány egy izgalmas fénykardpárbaj közepette."

Erre már nem tudok mit mondani. A lányok sikítását egyébként bizonyos élethelyzetben nagyon szeretem, de te még kicsi vagy ehhez. :)

"És a Star Wars egy mese ahogy a Super Márió is az,és az életben is van futószõnyeg."

Így van. De ha figyelmesen elolvasod azt a bizonyos hozzászólásomat, láthatod, hogy a Super Mariós hasonlatot nem én, hanem egy barátom találta ki.

"Na mond csak mi bajod Yoda pattogásával?Nem látványos?Nem felelt meg kegyeidnek?"

Mint fentebb írtam, én Yodát szóba sem hoztam. Összekeversz valakivel. Nem baj, nyugodtan csesszél le mások helyett is, ha ez megfelel kegyeidnek. :)

"Amúgy ez a legrosszabb epizódja a Star Warsnak de igenis hozzá tartozik a történethez,aki ezt nem érti az maradjon a Star Trekknél vagy a béna Potternél!"

Szerintem a Star Warsnak nincs rossz epizódja, csak esetleg kevésbé jó. Abban pedig igazad van, hogy akinek nem tetszik, az nézzen mást!
offtopic
Csonger 2009 okt. 03. - 11:07:20
(58/219)
Ezt kikérem magamnak. Nem buta, viccbõl mondta.
Vixee 2009 okt. 03. - 10:32:17
(57/219)
Am ezt én sem vágom,hogy Padme(nemtom,hogy kell leírni) nem öregedett semmit,Anakin meg felnõtt...
Alfonz1 2009 okt. 03. - 10:21:03
(56/219)
"egy klóngyárban olyasmi készülõdik" na errõl ugrót be a film hogy jedit klónoznak.
zenka 2009 okt. 02. - 22:48:20
(55/219)
Most nagyon nem vagyok képben. Padmé nem öregedett egy dekányit sem, Anakin meg felnõtt közben?
jazzfactorygroup 2009 okt. 02. - 22:05:04 Előzmény Csonger
(54/219)
Hát Csonger, a barátnõd elég buta....
9/10
Jedi Lovag 2009 okt. 02. - 21:34:59 9/10 Előzmény Csonger
(53/219)
Az ilyeneknek nincs helye itt!
Akkor szerinted Yoda ne harcoljon és maradjon a bottaljáró,öreges bölcs?
Mond el,hogy miért rossz ahogyan kardozik és ugrál!
R2-D2 meg tud repülni,ezzel mi a bajod te kritikus.A mozi többi nézõje nem örülhetett ahogyan sikítasz mint egy lány egy izgalmas fénykardpárbaj közepette.
És a Star Wars egy mese ahogy a Super Márió is az,és az életben is van futószõnyeg.
Na mond csak mi bajod Yoda pattogásával?Nem látványos?Nem felelt meg kegyeidnek?
Amúgy ez a legrosszabb epizódja a Star Warsnak de igenis hozzá tartozik a történethez,aki ezt nem érti az maradjon a Star Trekknél vagy a béna Potternél!
10/10
NANU...! NANU...! 2009 okt. 02. - 20:19:21 10/10
(52/219)
Holnap... 19:30 -kor RTL-en !
Ne késd le... !
Csonger 2009 szept. 30. - 09:36:01
(51/219)
Egy Star Trek rajongó barátom azt mondta a futószalagos jelenetre, hogy olyan volt, mintha a Super Mariót nézte volna.. :P

Tegnap meg a párom megkérdezte, hogy ugye van olyan népcsoport, hogy csángó magyar. Mondtam neki, hogy igen. Erre megkérdezte, hogy akkor a csángó zsír az idegen nyelven Jango Fett? :D
8/10
ghalleck 2009 szept. 30. - 02:18:15 8/10
(50/219)
Egy fokkal jobb, mint az elõzménye, gyengébb, mint a folytatása. Tisztességes próbálkozás, hogy helyrerakják azt, amit az elõzõ részben eltoltak a háztól. Ennek a filmnek legalább van egy megragadható hangulata.
Azonban Yoda, mint a bolhacirkusz sztárja, nem nyerõ. Nagy hiba. Amikor a moziban néztem a párbaját Dooku-val, sikítottam a röhögéstõl...
Dros 2009 szept. 26. - 12:26:00
(49/219)
Olyan felesleges lett volna már belerakni a cselekményeket már nem befolyásolta :)
Csonger 2009 szept. 26. - 11:51:01
(48/219)
Hát igen, könyvek, képregények, wikipedia...
De az emberek többségének csak a filmek jelentik a Star Wars világát, szóval szerintem mégiscsak az egyik filmben kellett volna tisztázni Syfo-Dyas ügyét. Vagy eleve meg sem említeni.
Dros 2009 szept. 25. - 12:52:18
(47/219)
Annyira nem fontos része a cselekménynek :)
Megtörtént és kész :D
De szerintem õ törölte ki biztos ami biztos alapon.
Amúgy könyvek képregények wikipédia :D
Csonger 2009 szept. 25. - 11:36:12 Előzmény Dros
(46/219)
Minderrõl honnan van tudomásod? Mert ezek a dolgok a filmekbõl nem derülnek ki, még a regény változatból sem.
Ha csak valamelyik EU-epizódban szerepel a rejtély megoldása, akkor kár volt a filmbe beletenni.
Annak idején a Klónok támadását nézve azt vártam, hogy majd a leendõ harmadik részben lelelplezõdik a Sifo-Dyas körüli rejtély, de sajnos még csak nem is érintették a témát.
Vajon Sifo-Dyas volt az is, aki kitörölte az adatállományból a Kaminót?
Dros 2009 aug. 30. - 22:20:43 Előzmény Jedi Lovag
(45/219)
Szvsz egy sw filmben az van amit lucas belerak... :D
9/10
Jedi Lovag 2009 aug. 30. - 12:20:41 9/10 Előzmény Dros
(44/219)
A leggyengébb SW epizód!
De ezt is imádom.
Utálom,hogy Yodát animálták benne.
Túl mû ez az epizód.
Megvan,hogy egy SW filmbe mi kell:
C-3PO és R2-D2 közös kalandok,szerelem,sok fénykardhasználat,jó zenék,ûr csaták,sok-sok Yoda bölcsesség,elmés beszólások,a film végén nagy fénykard párbaj.
Ebben a részben nem volt:Ûr csaták,sok-sok Yoda bölcsesség,a film végén nagy fénykard párbaj.
Nekem:10/7
Dros 2009 aug. 07. - 23:59:32 Előzmény farzso
(43/219)
Sifo-Dyas kivételesen jól látta a jövõt és tudta, hogy majd meg kell védeni a köztársaságot ezért kérte meg Kaminoiakat, hogy gyártsanak sereget.
Dookuval jóba voltak és neki el is mondta a rendelést õ pedig beszámolt neki Sidiousnak akinek kapóra is jött egy sereg.
Így hát Sifo-Diyast megölte Dooku te lefagyasztotta nem tudom mi volt ezzel az eredeti célja de késõbb a vérét felhasználták Grievous új testéhez és az õvé is lett a fénykardja. Szomorú nem de? :D
farzso 2009 jún. 25. - 12:48:10
(42/219)
Én mindegyik Star Wars filmet szeretem, kivéve a Sith-ek bosszúját, mert azt még nem volt szerencsém látni:-) Remélem elõbb-utóbb pótolni tudom majd ezt a hiányosságot.
Amúgy van valami,ami nem világos nekem ebben a részben. Amikor Obi-van a Camino bolygón van, és az ottani miniszterelnökkel beszél, szó esik egy bizonyos Cai-pha-dias mesterrõl (nem tudom, jól írom-e) akirõl azt állítják, hogy õ rendelte meg a klónhadsereget a köztársaság számára. Obi-van azt is elmondja, hogy Cai-pha-diast 10 éve (tehát amikor a Baljós árnyak sztorija játszódik) meggyilkolták.
Ez a mester tulajdonképpen mikor jelent meg az elsõ filmben? Szerepelt benne egyáltalán? Már csak azért, mert nem emlékszem, hogy a Baljós árnyakban elhangzott volna a neve. Így most egy kissé gondban vagyok.
kutatu98@velvet.hu 2009 jún. 22. - 12:35:39
(41/219)
Hát ne haragudjanak a rajongók, de ez az epizód szerintem (mondom szerintem!) eléggé gagyi lett. Hát ha ez nem lenne Star Wars, azt mondanám rá, hogy béna egy film.
Csonger 2009 ápr. 04. - 23:19:48
(40/219)
Ki a legjobb nõ A klónok támadásában?
- Reina March, akit egy pillanatra láthatunk az Outlander Clubban
- Hermione Bagwa, Dexter pincérnõje
- Padmé, akinek jól áll a kandalló
- Aayla Secura, a köldökpírszinges Jedi
- Ayy Vida, az Outlander Club táncosa
- Pampy, Orn Free Taa kísérõje