1/10
offtopic
Taki77 2015 dec. 22. - 14:09:32 1/10
(817/2837)
Tisztelt Koppasz!

Talán még mindenki elmondhatja a véleményét ebben a HATALMAS demokráciában.

Üdv: Taki77
1/10
Torolt Felhasználo 2015 dec. 22. - 13:15:19 1/10
(816/2837)
Nem õ a "legnagyobb" gondom. Õ az utolsó pont aminél (HÉT PERC ALATT) annyi f*szság gyûlt fel hogy kikapcsoltama torrentezett filmet.

Köszöntem, nekem nem kell többet Sz*r varz.
1/10
Torolt Felhasználo 2015 dec. 22. - 13:14:01 1/10
(815/2837)
Végigpörgettem (nem fogom megnézni, ez sz*r), és pár észrevétel:

- átpörgetve a feka srác nem is idegesítõ
- Rey jól nyomja
- Hárizón Fórd k*vára túl sokat szerepel. A karaktere idegesítõ, logikátlan és fölösleges. Nem érdekel. 2 percet kellett volna szerepelnie, amíg lerohanja õket vmi Elsõ Rendes roham, és mielõtt eltalálja valami zárótûz kiemenkíti Reyt és kezébenyomja a fénykardot. Ennyi. Ehelyett rá építették a filmet. MINEK?
- az Elsõ Rend túlontúl náci. Nem Adolf-nácikatakarok látni, hanem ûr-nácikat! Fene, még archívfelvétel Sieg Heilja is van bevágva a karlendítéshez! Most ez komoly?!?
- a Sin Citybõl szökött narancs-ivadék k*ra idegesítõ.
- a Transformes-szökevény Legfõbb Vezér... pfff.
- a Nagy Gonosz Kagyló Ren ELSÍRJA MAGÁT?!? Azt az ultrafeminista, vakondb*szó metrószexuális emos köcsögit neki! Legyen felõlem durcás engedetlen kölyök akit vissza lehet hoznia Sötét Oldalról - DE EZ B*ZMEG SÍR!
- a befejezés. Nem elég rátalálni Lükre, vissza kellhívni. DE MINEK?

ÉS még lehetne sorolni hogy miért beszéli(!) asztrodroidok "nyelvét" egy ember (ez lehetetlen. Az általános közlést ki lehet találni, de nem lehet érteni hogy konkrétan mit mond, mert a kommunikációjuk fõleg hipertéri egyenletekre épül), miért nem szeletelik fel magukat a fénykardokkal a piti kis kezdõk, miegymás, de még játékeladási oldalról is találok hibát:

MIÉRT NEM VESZI LE PHASMA A SISAKJÁT? Hogy egy rohamosztagos sem veszi le - még mindig - hát ... De legalább Phasma, könyörgöm! Ha már a dialógusai fölöslegesek (és nevetségesek), legalább a fanservice lenne meg! És miért nem használták a GoT-os szinkronhangját?
1/10
cellasto 2015 dec. 22. - 13:02:18 1/10
(814/2837)
nem értem,miért max von sydow a legnagyobb gondod a filmbõl
remek színész
ez a film számtalan sebbõl vérzett de pont nem õ volt az egyik
1/10
xdm 2015 dec. 22. - 13:01:04 1/10
(813/2837)
Igazából semmit se vesztesz, ha nem nézed meg moziban. Van benne 10-15 perc látványos rész, azt ennyi.
1/10
Torolt Felhasználo 2015 dec. 22. - 12:44:22 1/10
(812/2837)
Gyerekek, õszinte leszek: ha moziban nézném, én 5 perc után felállok és visszakövetelem a jegyem.

El sem jutottam odáig hogy azon siránkozzak hasonló-e a forgatókönyv bármihez, én ott kiakadtam hogy lángszóróval keresika pendrive-ot és tudnom kéne hogy került ide Max Von Sido a Dûnébõl. Hogy a sith itt bukkan fel, hát rendezõi döntés, de ki Max Von Sido? Tudod mit? Nem érdekel. Nem akarom tudni. De akkor a filmet sem akarom megnézni.
1/10
cellasto 2015 dec. 22. - 11:59:18 1/10
(811/2837)
attól még,hogy látványos egy film,nem lesz jó is(ez hatványozottan igaz egy SW filmre)
egyébként meg ekkora baromságot már rég olvastam,hogy ez a fos a legjobb az összes rész közül..
gondolom ittál valamit amikor azt a hozzászólást írtad :D
9/10
koppasz86 2015 dec. 22. - 11:47:53 9/10
(810/2837)
Nem is nagyon szoktam már rég óta itt olvasgatni, mert csak felidegesíti magát az ember... Fõleg nem olyan filmek elõtt, amiket még nem láttam, mert itt minden film csak mocskolva van. Az ide véleményt írogatók 90%-ával valami gondok vannak vagy nem tudom, de ha figyelembe venném meg elhinném a sok marhaságot amit írnak, akkor az ember nem nézne meg manapság egy filmet sem :D Nem tudom mi nem tetszik valakinek egy jó filmen. Azt mondják semmi történet meg stb. Én újra néztem az elmúlt hetekben direkt az összes régebbi részt, de komolyabb történet azokban sem volt.
spibal 2015 dec. 22. - 09:20:08
(809/2837)
Többet vártam! Sokkal! Nem volt okos dolog, hogy telepakolták full anonym színészekkel. Fõleg a kocsmából szalajtott csajjal, aki azon kívül, hogy szép nem tud mást. Egyértelmûen viszi a filmet Ford.
10/10
Tóth-Zágon Móni Sári Joci 2015 dec. 22. - 07:56:24 10/10
(808/2837)
Te sem vagy 100-as szerintem te sem tudod mire vártál.
1/10
sommeros 2015 dec. 22. - 06:46:26 1/10
(807/2837)
Ennél rosszabb gagyi szart már régóta nem láttam. Semmilyen történet, gyenge szereplõkkel. Még Robert de Niro kellett volna legörbített szájjal mosolyogva, és akkor kiérdemelné a betegen pocsék kategóriát!
Balu64 2015 dec. 22. - 01:12:31
(806/2837)
Hát... Te se nagyon olvasgattad itt a kommenteket!... :)))
Csak a csalódottság árad, pedig szerintem is vállalható a dolog.
Ketten maradtunk, mi "tarfejûek"...
László Várszegi 2015 dec. 22. - 00:45:45
(805/2837)
A filmrõl annyit, hogy ez egy star wars ébredõ erõnek látszó disney,ami nyomokban tartalmazott x winget meg fénykardot......
mf5hd 2015 dec. 22. - 00:34:47
(804/2837)
Spolier nélkül nehéz írni a filmrõl, az egész kép nagyon vegyes, egyrészt a látvány elképesztõ, J. J. Abrams tényleg mindent bevetett, amit ma a technika tud, látszik, hogy a 200 millió dolláros költségvetés túlnyomó része a látványra ment el, semmin sem spóroltak, másrészt John Williams hiába lesz lassan 84 éves, olyan elementáris filmzenét írt, amihez hasonlót már igen rég hallottunk. A szereplõkkel sincs igazán gond, bár Harrison Ford még mindig akkora jelenség, hogy mindenkit simán lemos, de meglepõ módon a kicsit békafejû Daisy Ridley és a faarcú John Boyega is egész jól helyt állnak, ha csak õk vannak a vásznon. Azért nem minden fenékig tejfel, forgatókönyvet például elfelejtettek írni a filmhez, pedig Lawrence Kasdennek ez nem volt korábban szokása. A történet szinte triviális, teljesen kiszámítható, minden puskaport ellõnek a film elején, közel két és fél órás játékidõ ellenére a karakterek minimálisan sincsenek kidolgozva. Az Elsõ Rend sajnos semennyire sem félelmetes, Lucas mindkét trilógiáját áthatotta balsejtelem, az erõ minden mögött ott lappangó sötét oldala, ez adta a bizsergetõ feszültséget, amit Lucas remekül tudott használni, ez Abramsnek most nem sikerült, sajnos Darth Vader hiánya is szembeötlõ, Kylo Ren nem tudta pótolni. Az Ébredõ Erõ összességében egy lélegzetelállító látványvilágú sci-fi kalandilm nyomokban némi Star Wars tartalommal, a széles közönségnek biztos tetszeni fog, de rajongókban maradhat némi hiányérzet. 10/7
1/10
offtopic
cellasto 2015 dec. 21. - 23:49:03 1/10
(803/2837)
hát persze :DDD
9/10
koppasz86 2015 dec. 21. - 23:48:21 9/10
(802/2837)
7,5ös itt az értékelése ennek a filmnek? Ez valami vicc? Úgy látom az IMDb-n értelmesebbek pontoznak... Erõs 9es a film (Y) Simán alázza az összes eddigi részt. Ez az utóbbi évek legjobb filmje, ezen nincs is mit beszélni..
Csonger 2015 dec. 21. - 23:46:37
(801/2837)
Nagyon szép ez a zene. Csak én nem hallottam a filmben. :)
Úgyis megnézem még egyszer, akkor talán jobban kihallom az új dallamokat.
1/10
Torolt Felhasználo 2015 dec. 21. - 23:22:21 1/10
(800/2837)
A lefizetés tény, de most nem ezért koptatom a billentyût.

A 8-9 még lehet nagy bevétel HA írnak rendes forgatókönyvet és nem a régit hasznosítják újra. A Birodalom Visszavág is azért jó, mert tök más mint az Egy Új Remény. A Jedi... is azért nem halt bele az evokokba mert teli van eredetiséggel az elõzõ két filmhez képest.

Még a másolás sem igazi bûn ha nem látjuk másolásnak. A Baljós Árnyak (lol, mekkora pun lett) végén a kardozás egy-az-egyben másolja a Birodalom Visszavág végérõl a Luke vs Vader párbajt, mégse károg érte senki, sõt.
5/10
offtopic
-csengõzoli-- 2015 dec. 21. - 22:35:21 5/10
(799/2837)
Te kevered a szezont a fazonnal!
Oké,hogy a film trükkök,maszkok ma már "megmosolyogtatók",de volt story, fantázia, zene, egyediség!
Ez ma mind hiányzik!
Az újságírók lefizetése pedig bár butaságnak tûnik simán benne van a pakliban.
Számtalan tesztújság, mûsor, netes lap van,ami szinte csak jókat ír a termékekrõl,éttermekrõl.
Hogy miért?
Mert muszáj írniuk valamit,hisz ebbõl van az olvasottság, abból meg a reklám pénz.
És mikor tudnak írni? Ha az éttermek tulajdonosai, a termékek forgalmazói, autók márkaképviseletei odaadják nekik az új kocsit, meghívják õket az új étterembe.
Ha õszinték és kritikusak,akkor nem fogják õket hívni sehova, nem kapnak több tesztautót,tesztelni való tévét stb.
Kb ugyanez mehet a film világban is, aki "jól viselkedik" az korábban kap trailert,képeket, belsõs infókat a forgalmazóktól stb.
Szerintem ez egyáltalán nem lehetetlen.
1/10
cellasto 2015 dec. 21. - 22:12:23 1/10
(798/2837)
max téged mosolyogtat meg

ez a lefizetés szerintem is hülyeség
viszont az biztos,hogy az elsõ körökben több volt a poziiv kritika,de a napokban már szinte csak negativakat olvastam


a 8-9.rész(ha lesz)közel nem lesz ekkora kasszasiker szerintem