1/10
-NOMAD- 2016 jún. 12. - 03:11:40 1/10
(40/60)
Disney letolta a gatyáját a star wars univerzum fölé guggolt és belesz*rt egy méreteset. Így tudnám körülírni amit most csinálnak és ez alól a Lázadók sem kivétel.
Undorító, hogy mit tettek. Eredetiség nulla, új területek, fajok vagy kicsit is érdekes újítás nulla, zene szintén kopi, grafika kopi (de ezt is kipolírozták, mert a dedós annak örül ha csillog a kobak mint a lónak a f*sza...).
Felfedezõ Dóra szintre sikerült leamortizálniuk egy ilyen jelentõségû (disney féle [sz*r] kánonban komoly szerepet kap ez a hulladék nem beszélve az írásos mûvekrõl amik ehhez csatlakoznak) alkotást.
Csak gratulálni tudok a dilettáns egysejtûeknek, akik szerint a Klónok háborúja minta túl durva volt. Hogy miért? Mert abban volt fordulat, egyediség, dráma és érdemi történet? Hát tényleg minden értéket el kell rontani? Bár az Ébredõ erõs hányadékuk óta már nem lep meg semmi. Ilyen formában mint az meg ez a szenny sorozat az is jobb lenne, ha meg se csinálják õket.
Számomra a Disney okádékai sosem lesznek elfogadott SW univerzum részek. Boldogan elleszek a legendákkal meg az eredeti 6-részes (és sorozatos) Lucas-féle kánonnal illetve az ezekhez kapcsolódó írásokkal, de remélem akinek köze volt ehhez a disney-féle kókányoláshoz a pokolban fog hosszasan elégni ... csak ezért megérné oda kerülni, hogy lássam a kínjaikat. Tönkrevágtak nem egy generációt boldoggá tevõ fiktív univerzumot. Ha van isten, ezeket elüti valami rotációs kapa, amekkora parasztok. :(
9/10
ZsuDzsee 2015 dec. 26. - 19:29:10 9/10
(39/60)
nekem kellemes csalódás volt. Véletlenül láttam egy részt a Tv-ben. A star Wars klónok háborújából szintén egy részt láttam de valahogy nem érdekelt. (tanítványnak tanítványa legyen valahogy nem volt szimpatikus. ..na meg az a név...)Azóta sem néztem meg.
Ezt viszont most szépen sorban megnézem. Feltûnt már egy pár ismerõs.. fõleg akik a 4. 5. 6. filmet kedvelik azok számára érdekes.. valamint egy kis háttérsztori ..
Érdekes lenne ha kifejtenék azt hogyan épül fel az ellenállás.. az amit a 4. filmben láthatunk.
Torolt Felhasználo 2015 dec. 15. - 19:57:31
(38/60)
Segítek:
- ehhez a sorihoz nincs film.
- ez a sori az SW 3-4 között játszódik, a Lázadás kiépülésébe nyújt betekintést (de nem akar történelemkönyv lenni mint a Klónok agyb*szása).
robicsek2 2015 dec. 15. - 17:54:06
(37/60)
A témához hozzá szólva.

Gondolom ugyanazzal a szinkronnal megy mint a Disney-n.
Pár részt láttam anno, nem igazán nyûgözött le. A Filmeket nézem néztem, de a egyéb szálú sorozatokat nem , majd talán egyszer, de azt se lehet tudni melyikkel és hol kéne kezdeni, hogy valamiképpen lehessen tudni hogy kapcsosodik az eredetihez.
robicsek2 2015 dec. 15. - 17:44:27
(36/60)
Könyörgöm, ne keverjük már mindenbe bele a politikát, és ne akarjuk még ezért is állam bácsit vádolni.

1.Állam bácsinak ilyen szempontból egyedül, a saját közmédia csatornáira van kihatása. Max az adóval tudnának hatalmat gyakorolni, de az amióta ki lett találva ugyan annyi.
És ráadásul itt a VIASAT nál azért változtak meg a dolgok, mert megvették õket, és nem nem állam bácsi !
Meg lettek véve, mert kezdett túl jó lenni a nézettségük.

2. A Sport animéröl , hogy terelõdött a szó megint állam bácsira, és a foci-ra ?
Mi köze a kettõnek egymáshoz ? Az tény hogy engem és még pár embert nem érdekel. De elég sokakat igen, szóval nem kicsit túlzás azt írni, hogy Orbánon és a ismerõsein kívül senkit.

3. A migráns ügyet meg megint csak tök értelmetlen bele keverni az anime témába. Lenne nekem is ehhez még hozzá fûzni valóm, de nem fogom, mert ez nem ide tartozik.

4. Kedves névtelen magát eleve töröltnek nevezõ. Hálás lennék, ha nem próbálnád meg becsempészni mindenhova a kormány ellenességed. Szabad országban élünk, ahol ki le lehet írni a véleményed. még ha te és hasonszõrû tárásid azt a látszatot is akarjátok kelteni hogy ez nem így van. Ha nem így lenne már rég ki lennél moderálva, stb. Sõt ki is menne érted a fekete kocsi, de ez sincs így, még mindig itt vagy, elmondhatod a véleményed. szóval hanyagold már az agyszüleményeidet, Már mint azt harsogjátok, hogy elnyomás van nincs szabad vélemény hasonló, és hogy idõ kérdése, és teljes elnyomás lesz, érdekes ez még mindig nem történt meg.

Szóval hanyagold az agyszüleményeidet, vagy keres olyan topikot ami ezzel foglalkozik. Pl a Heti szennyes.

Ja és igen szabad vélemény nyilvánítás van ép ezért írtam le én is a véleményemet az írásodról.
Nyugodtan írogathatsz, válasz levelet nem igazán érdekel. Csak egy dolgot ne felejts el, ha esetleg kiraknak, vagy törlik a hozzáoszlásod, az nem azért van , mert elnyomó kormányunk akcióba lépett, szimplán azért van mert gondolom sokadjára is nem a témának megfelelõ dolgokról irkálsz. Ennyi .

Ezzel elmondtam mindent amit akartam, szép estét.
Torolt Felhasználo 2015 dec. 05. - 20:31:00
(35/60)
A baj a központi hivatallal van, Állambácsinál, ami szerint képregény és rajzfilm = 5 éven felülieknek nem ajánlott.
Így bárki tv-csatorna/dvd-forgalmazó aki rajz- animációs cuccal jön elõ EBBEN az országban, az "bátor", és kénytelen trendeket meglovagolni. Most épp a Marvel/DC és SW cuccokat lehet eladni. Már amíg rá nem sütjük hogy "megélhetési bevándorló", és csak Tarr Béla Torinói Lovát lehet majd nézni.

A pici piacméret továbbá mindig korlátozó méretû lesz, így még egy Ghost in the Shell kaliberû új dolgot is kockázatos behozni (vajon miért nincs Attack of Titan magyarul, ugye).
Ez persze bizonyos globalizációs folyamatokat indukál, amire a politika egyelõre a (vallási)fanatizmus és bezárkózás válaszát látszik adni, tehát felejtõs hogy a következõ 200 évben ne jussunk Észak-Korea sorsára. Ahol betiltják a Twixet, mert "mocskos imperialista termék, aminek egyetlen célja bomlasztani az ország nemzeti egységét". Mi meg majd - pont mint Észak-Koreában - csempészünk és letöltünk miközben levagdossák a fejünket.
VAGY megszabadulunk a Vezetõségtõl.
Torolt Felhasználo 2015 dec. 05. - 16:13:51
(34/60)
Egy: ez nem anime. Teljesen más rajzstílus.

Kettõ: ebben az országban te nem fogsz sporttal eladni semmit. Az egyetlen amire állambácsi pénzt ad a foci - ám azt a lakosság 99%-a (értsd: Orbán közvetlen környezetén kívül mindenki) útálja.

Három: EBBEN van pénz. Egyfelõl ugye jön az SW 7 hozzá, másfelõl EZ jó SW-animációs, ellentétben pl. a másik kanonikusként meghagyott Klónok Háborújával. Örülni kell hogy legalább ennyi felnõtteknek-is-szóló/élvezhetõ rajzfilmet valaki lead. V6 respect.
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 23:39:10
(33/60)
Hupsz, ez offba akart menni.
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 23:38:29
(32/60)
Hát, a Nagy Könyv is úgy kezdõdik, hogy Ádám és Béla...
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 23:34:40
(31/60)
Az egy dolog hogy k* jól néz ki Vader akcióban, de nehogy már jobb pilóta legyen mint Han.
Vadert amúgy láttuk akcióban, és volt annyi esze hogy kíséretet vigyen magával, pedig akkor hátulról, várható támogatás nélkül, kevés vadászgép ellen repült.
Han meg bírta ugyan egyszerre több csillagromboló ellen kábé fél percig, de ott is nagyon igyekezett lelépni...
jani-wan 2015 nov. 29. - 22:30:10
(30/60)
- Ugye erre nem gondoltál :)
- Az övé nem TIE vadász, hanem TIE Advanced vadász. És nem õ rakta bele hanem a gyári munkások :)
- Már miért ne lenne hihetõ?
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 21:11:25
(29/60)
- XD
- Darth mégis bezsúfolt magához egyet?
- Tényleg?
Sz Peter 2015 nov. 29. - 21:10:24
(28/60)
Egy fantasy-be baromira illik egy ilyen név. Pont úgy, mint mondjuk a "Béla".
jani-wan 2015 nov. 29. - 20:47:40
(27/60)
Válasz:

- Délelõttönként?
- Sehogy.
- El.
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 19:19:52
(26/60)
Mégis, mi legyen egy judaista (jedi) szekta prófétájának, ami a kereszténység (az Erõ "sötét" oldala) ellen küzd?
Sz Peter 2015 nov. 29. - 19:11:28
(25/60)
Ez most komoly, hogy a fõszereplõnek héber neve van?! :)
Torolt Felhasználo 2015 nov. 29. - 19:02:24
(24/60)
Kérdés:

- mikor volt ideje Darth Vadernek még Anakinként tanítványt nevelni?
- hogyan fér egy tie-vadászba hiperhajtómû?
- elhiszi bárki, hogy akár Vader elég õrült ahhoz, hogy egy szál vadászgéppel megtámadjon egy egész flottát?

Én tényleg bírtam az1. évadot,de eza 2. nagyon rosszul kezdõdik.
Torolt Felhasználo 2015 nov. 23. - 18:09:25
(23/60)
Na EZ mi a pina.
Az energiagolyót talán még beszopom, analógként a naboo-i csatából, de f*szom az energiagumi?
4/10
trikaja 2015 aug. 12. - 17:09:52 4/10
(22/60)
Nem volt a kedvencem eddig. Nagyon a gyerek közönséget célozták meg ezzel a sorozattal, pedig mi felnõttek is szeretnénk a sci-fi-t. Mindegy, ami eddig volt azt megnéztem belõle.
8/10
caseyjones 2015 júl. 11. - 20:24:27 8/10
(21/60)
SPOILER

Az Ahsoka Vs. Vader nagyon jól hangzik. :) Mindig is kíváncsi voltam a Klónok háborúja elsõ epizódjai alatt, hogyha Ahsoka túlélné a 66-os parancsot (és ez bekövetkezett), mit szólna az egykori mesteréhez. Amúgy nekem az nem tetszik, hogy meghagyták a magyar szinkronját. Egyrészt, mert nekem nagyon nem jön be Molnár Ilona (?) orgánuma, és azt se felejtsük el, hogy Ahsoka öregedett valamennyit, tehát valamivel idõsebb szinkronhang kellett volna neki.

Rex pedig remek karakter. Én mindig is csíptem a klónokat. Bátor, harcias, félelmet nem ismerõ kõkemény katonák. Rex mellett amúgy Cody a másik, akit csípek. :) Bár õt közel sem annyira, mint Rexet.