borkasztik 2014 jan. 01. - 12:07:11
(8/8)
Nekem nagyon tetszett ez a 2. rész is még. A 3. már nem , de az elsõ kettõ szerintem mind jó lett.
DrAgy 2013 ápr. 07. - 14:05:20
(7/8)
Valószinûleg a doki is halnak nézte és így kizárta a tûdõgyulladás
lehetõségét.Pedig a reklámokból is tudjuk,hogy néhány aspirin elég lett volna.
Összefoglalva:
Willyt négyszer mentették meg ,ebbõl egyszer orvosi mûhiba miatt elpatkolt.
Fõnix_császárnõ 2013 ápr. 06. - 19:22:34
(6/8)
Ezekre(és hasonló) filmekre untam rá.
De ha úgy nézzük hogy a csávó már középkorú szakállas pöfeteggomba , akkor lehet rá is. De most állítottam be a mûsorfigyelést a Végtelen történet 3ra, mert azt a filmet nem láttam, meg ott is az a fiú a fõszereplõ.
De, komolyan mondom, azért néztem újra meg újra mert bejött a srác(habár már rég rájöttem ezek a filmek egy lére mennek, hatásvadász akármik...)Tényleg, nem is volt régebben nagy választék, azért is néztük mert a Bud Specner meg a Terece Hill filmek még jobban vannak ismételve

Vazeg, még 4. kiszabadítás is van:D:D

"Szerencsére" ott mán egy kis szuka a fõszereplõ,tehát már csak a fiú miatt nem néztem volna annyiszor meg.

Az itt az XXL poén, hogy ezt a "halat" kiengedték a valóságban 2002ben és mán akkor tüdõgyulladásban elpatkolt...

2010ben meg kerestek új halat új kölköt oszt lett megint egy újabb. :DDDDDDD

Nagyon komoly ez az amerikai filmipar *__*
DrAgy 2013 ápr. 06. - 18:47:10
(5/8)
Ha már úgyis ráuntál a csávóra akkor az a verzió is lehet,hogy agyonüti a "hal".
Ennek a verziónak nagy elõnye hogy nehéz belõle 3. kiszabaditást csinálni.:)
Fõnix_császárnõ 2013 ápr. 06. - 13:07:00
(4/8)
Puff, látom nem elérhetõ, de az volt benne hogy nézi Homer Simpson a tévében pont ezt a filmet (az elsõ részét) és ott a végén nem ugorja át azt a valamit hanem ráesik a srácra, tehát kilapítja, felkapja a fejét, azt mondta erre Homer bácsi, hogy akkor ez az epikusabb változat volt.
Én kiskoromban láttam a filmeket, a sráci is bejön, de ráuntam.
Fõnix_császárnõ 2013 ápr. 06. - 13:01:19 Előzmény DrAgy
(3/8)
Még a Simpson családban is kiszabadítsák :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=mowtjMzVeFI
DrAgy 2013 ápr. 06. - 10:05:01
(2/8)
Az elsõt sem láttam,de ezek szerint nem volt elég egyszer kiszabadítani.:D
Airotkiv17 2009 júl. 18. - 19:27:46
(1/8)
Nem rossz de nem érhet az 1. nyomába.