csancsy 2008 jún. 09. - 18:25:18
(206/1986)
Hát, azt hiszem, választ kaptunk, minden kérdésre!!! Bár, a baleset okát, még mindig nem értem, nem vagyok repülõben szakjártas, csak annyi, hogy valami mûszaki hibát okozott a kapitány, mostmár értek, mindent!!! Szóval a sztuardess is éppen akkor álmosodott el, mikor ment volna a kapitány felé!!! Hát, viszont a 2 gonosz lény, még mindig idegesít!!!
10/10
ayu 2008 jún. 09. - 17:55:25 10/10
(205/1986)
én legszivesebben már végig olvasnám. Nagyon kiváncsi vagyok arra hogy hogy oldódik meg. :) kiváncsiság nagy úr!
csancsy 2008 jún. 09. - 17:38:18
(204/1986)
Azt hiszem, semmi kétség!!! Ugye? Andrea múltkori részben "halt meg", mert még kómában van, de az, hogy most az a férfi, nem láttam, nem válaszolt Andrea kérdéseire, nyilvánvaló!!! Csak még Melindának is rá kéne jönni!!! Na, nézzük tovább:-) gyorsan írtam ide!!! Azért kíváncsi lennék, pontosan mi történt Andreával, összütközött volna a repülõgéppel, vagy a kocsi ablakai betörtek, és úgy szenvedett balesetet? mivel õ közelebb volt a géphez, és még messzirõl is betörtek az ablakok!!!
fici 2008 jún. 09. - 16:51:46
(203/1986)
Mondjuk a melinda is csodálkozik hogy a szelemek eltûnnek, de ha másfelé elnéz, utána meg vissza akkor persze h eltûnnek, ennyi idõ alatt megtanulhatta volna máár...meg nagy volt, ott beszélt a felhoz, és az építész meg hülyének nézte xD
10/10
davidos15 2008 jún. 09. - 15:06:09 10/10
(202/1986)
hát ezek mind igazak, de kár ezen vitatkozni, mert a filmekben a legtöbbször majdnem mindent elferdítenek a valóságtól, vagy csak félig igazak a látottak...az is igaz, h van másodpilóta is, de úgy látszik, h itt azzal nem számoltak, vagy még esetleg az is lehet, h mindkét pilótát meggyilkolták és ezért történt ez az egész baleset...no mindegy, majd ma remélem, h minden kiderül
10/10
davidos15 2008 jún. 09. - 15:00:18 10/10
(201/1986)
én is pontosan ezt figyeltem meg Melinda arcán, meg ezt is akartam kifejezni, csak úgy látszik, h ezt félreérthetõen sikerült leírnom
csancsy 2008 jún. 09. - 14:07:39
(200/1986)
Akkor az az oxigénpalack nem elég??? Bocsi, de én még nem voltam repülõgépen!!! Igen, azt tudom, hogy robotpilóta csak vezetni tudja, de valahogy csak meg tudták volna oldani? Csak azért mondom, mert például (persze, ne keverjük a valóságot, a filmmel), a sorozatban nem is tudtak róla, hogy van egy repülõgép, amely csak úgy megy!!! csak az utolsó pillanatban errõl, és nem hiszem, hogy nem küldtek volna valami segélykérést!!! amúgy, mindegy nem tudok errõl vitatkozni, mert én errõl semmit nem tudok, nem nagyon értek ehhez:), de kicsit fura, ahogy a gépi szerencsétlenség történt a sorozatban! Meg általában két pilóta van, és a "filmben" csak a pilóta, meg a sztuardess halt meg elsõre!!! Amúgy errõl eszembe jut a valóságban megtörtént görögországi repülõgépi baleset, ara már nem is emlékszem, mint mondtak indoként!
Narin 2008 jún. 09. - 13:56:18
(199/1986)
Oxigénhiánytól SIMÁN meghal az összes ember, lásd a National Geographic: Repülõgép-szerencsétlenségek c. sorozat ide vágó darabját!
Volt egy ember, aki akkor észbekapott, hogy mi történik (egyetlenegy!), de az õ oxigénpalackja (az az ici-pici, ami a gépeken szokott lenni) se tartott ki soká. Nem tudta letenni a gépet. A robotpilóta meg nem teszi le a gépet, az tuti... :)
...csak megy, amíg ki nem fogy az üzemanyag...
csancsy 2008 jún. 09. - 12:53:59
(198/1986)
ja, ja pontosan!!! Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, mi történt a repülõgépen, mert tutti, hogy valami nagyon rossz történt, például ha kapitány meghalt is volna, akkor is van robotpilóta, és másodpilóta is, ráadásul a sztuardess, is, miben halt meg? (oxigén hiány nem lehetett, hisz, akkor is õ is vett volna fel palackot, mint ahogya többiek is), mikor kopogott a kapitány fülkéjébe, és rögtön Melindával találta magát szembe (vagiys meghal akkor, amikor semmit nem csinált), és ráadásul, ez a 2-3 ember meghalt, miközben még se le zuhant a gép!!! Nagyon nagyon gyanús, így feltétlen meg fogom nézni a mai részt!!!
Newsee 2008 jún. 09. - 12:38:28 Előzmény davidos15
(197/1986)
Nekem meg úgy tünt, hogy Melinda arca igencsak döbbent volt a pénteki rész végén, mint aki - szerintem - igenis észrevette vagy legalábbis gyanús volt neki valami Andreával kapcsolatban is, csak nem akarta elhinni vagy tudomásul venni.
Elõre bocsájtom, nem tudom mi lesz a folytatás, csak nekem ez jött le az arcáról.
Persze éppen elég megdöbbentõ volt az egész repülõbaleset utáni tömeges szellemgyülekezet is.
10/10
davidos15 2008 jún. 08. - 21:09:41 10/10
(196/1986)
én is pontosan így vettem észre, ahogy azt az imént leírtad, mert olyan volt minthogyha már szellem lenne, olyan furcsa volt és Melinda sem vette õt nagyon figyelembe...no de holnap gondolom mindenre fény derül
csancsy 2008 jún. 08. - 18:40:24
(195/1986)
Dehogynem, hétfõn, kedden fog szerepelni!!! Csak azon gondolkoztunk, hogy már most meghalt, mivel Melindának nem nagyon tûnik fel, ha szellem, vagy ember!!! Valahogy pénteken furcsán mutatták Andreát, de ez nem biztos, hogy már pénteken meghalt, de valószínûsíthetõ, nem tudni! És ha igaz, hogy most halt meg, az is valószínûsíthetõ, hogy akkor halhatott meg, mikor ment a bátyja lakására megnézni, és akkor jött a repülõgép, és lehet, hogy emiatt balesetet szenvedett, de ezt nem tudni, csak feltételezzük, de jövõ hétfõn és kedden kiderül!!!
10/10
Lys 2008 jún. 08. - 18:29:07 10/10 Előzmény csancsy
(194/1986)
És már a hétfõi részben sem fog szerepelni? Am. hogyan hal meg? Nem nagyon értem...
dodo1994 2008 jún. 08. - 11:59:23
(193/1986)
én nemrég kezdtem el nézni,nekem tetszik:)
10/10
davidos15 2008 jún. 08. - 08:58:22 10/10
(192/1986)
igen, a néger erre figyelmeztette vmi olyasmivel, h sokan érdeklõdnek iránta meghogy sokaknak nem tetszik az amit csinál...tehát sztem csak erre a két fazonra gondolhatott...Melinda pedig sztem még csak sejti, h kik õk, mert még eddig egyszer sem beszélgettek úgy igazán szemtõl szemben, csak úgy bevillanásszerûen megjelent neki többször...ha jól emlékszem, akkor csak egyszer mondott neki vmi olyasmit, h MÉG VELED ELSZÁMOLNI VALÓM VAN...annak a fazonnak, aki a röhögõs emberkével van, annak nagyon jó, félelmetes ruhát találtak ki, tök jól néz ki tiszta fekete, a fején egy kalap, az arca pedig szintén betekerve vmi fekete ronggyal
csancsy 2008 jún. 07. - 20:00:09
(191/1986)
Igen, jól mondtad!!!Azt hittem ezzel kapcsolatos, mivel elõtte csak pár részt láttam eddig, és abban nem szerepelt!!! Csak azt láttam ezzel kapcsolatban, hogy a néger srác szelleme figyelmeztette Melindát, és gondolom erre.
Amúgy Melinda, tudja, kik õk?
10/10
davidos15 2008 jún. 07. - 18:42:28 10/10
(190/1986)
hát mint ahogy azt már elõzõleg is írtam, akkor ha jól emlékszem a 13.résztõl és abban mondjuk igazad van, h nem mindegyik részben, mert egy-két részben nem szerepelt, úgyhogy akkor kb. azért gondolhattad, h ezzel az üggyel kapcsolatos
csancsy 2008 jún. 07. - 15:06:13
(189/1986)
***SPOILER*** PÓTOLVA
IGen, én is úgy vettem észre, hogy már tegnap meghalt, de Melindának nem tûnt fel!!!
Tényleg már a 13.résznél feltûnik? mostanában kezdtem el nézni, azt hittem ezzel van kapcsoaltban, mert valahogy elõtte való részben nem volt benne azt hiszem. értem, akkor!
10/10
davidos15 2008 jún. 07. - 14:56:21 10/10
(188/1986)
***SPOILER*** PÓTOLVA
hát mondjuk én sem tudtam, h Andrea meg fog halni, no de már most mindegy az elõzõ hozzászólásokból ugyanis rájöttem...azt mondjuk tudtam az imdb-rõl hogy csak 22 részben szerepel, de én azt hittem h csak egyszerûem kilép és kész...hát mondjuk a Spoiler-t kirakhattátok volna...mondjuk már régebben írtak róla itt a fórumon, akkor asszem ki is rakták a Spoiler-t, de én akkor is elolvastam úgyhogy én már elõzõleg rájöttem...sokszor úgy vagyok vele h nem szeretném tudni elõre h mi fog történni de azér a kiváncsiságom miatt úgy is elolvasom és aztán meg azon idegeskedek h minek is olvastam el így már nem lesz olyan érdekes...amúgy sztem Andrea már a tegnapi 21.részben meghalt biztosan vmi autóbalesetben amikor ment a bátyja után, gondolom...és sztem az a röhögõ emberke még véletlenül sem terrorista, mert már ha jól emlékszem akkor a 13.rész óta folyamatosan bevillanásszerûen kis idõkre mindig megjelenik...ezek, mert mindig ketten vannak, sztem a fõgonosz szellemek lehetnek akik megszeretnék állítani Melindát
10/10
Eliza 2008 jún. 07. - 10:01:33 10/10 Előzmény NemoNight
(187/1986)
tudjuk,hogy ki hal meg... az utolsó epizód (az évedzáró)... abban Andrea halt meg... ha erre gondoltál,akkor ez nem elõrelátás:)