10/10
Gaben26 2013 júl. 04. - 11:39:19 10/10 Előzmény doomsnight
(42/242)
te mirõl zagyválsz??nálad talán a film+os ZS kategóriás filmek jönnek be?
eZ A FILM NAGYon jó PÖRGÕS FORDULATOS LÁTVÁNYOS TELJES MÉRTÉKIG SZÓRAKOZTATÓ 10/10
palika888 2013 júl. 01. - 19:43:48
(41/242)
Te mirõl beszélsz???!!! Tökéletes fullos izgalmas pörgõs látványos, fordulatos elgondolkoztató film volt! Kétszer is megnéztem a westendben!!! 10/10
1/10
doomsnight 2013 jún. 30. - 21:56:09 1/10
(40/242)
mindenkit óva intenék ettõl a filmnek nevezett trágyakupactól
a cím arra utal, hogy 20 perc után már legszívesebben kikaparnád a szemedet
10 éve nem láttam ilyen ostoba filmet, csak azért nem jöttem ki a terembõl, mert nem egyedül voltam

0/100
6/10
adi223 2013 jún. 29. - 11:15:59 6/10
(39/242)
Az üzeneteket olvasva azt hittem tényleg elgondolkodtató film lesz tele csavarral, fordulattal...hááát...magában a filmben is mindenki azzal jön hogy mekkora meglepetés lesz a vége-nekem ez hiányzott..vége lett a filmnek és elmaradt a nagy áll-leejtõs befejezés.
*SPOILER*
Elég volt átgondolnom a filmet: miért ültem itt majdnem 2 órát?! jaa persze azért hogy ezek a bûvészek belépjenek abba a szemes titkos csoportba...és?! tudunk arról a csoportról valamit? NEM! lószart se tudunk és ez a legnagyobb baja a filmnek..miért akarnának a világ legnagyobb bûvészei belépni egy olyan csoportba, ahol utána már fel se lépnek közönség elõtt mert olyan titkos ez az egész...+az se tetszett hogy a nyomozó igazából ennek az egésznek a vezetõje...a csavar után ugyanazt a szerepet játszotta, én nem hittem róla hogy õ valami nagy titkos szuperbûvész:/
*SPOILER*
Ami tetszett, hogy jó színészeket szedtek össze.
Én azt tanácsolom mindenkinek, aki áll-leejtõs bokalefosós filmet akar látni ebben a témában, hogy nézze meg a Tökéletes Trükköt, na az tényleg megérdemli a 10/10-et.
shoc 2013 jún. 27. - 21:49:22
(38/242)
Jo volt. Kicsit féltem, halasztgattam, de aztán vegul megnéztük moziban. Jo volt, pörgõs, kicsit béna, de kellemes délutáni kikapcsolódás volt.
10/10
salfa 2013 jún. 27. - 01:20:58 10/10
(37/242)
Nagyon tetszett. Tökéletes kikapcsolódás, nem szokványos, nem sablonos. Általában mûvészmozikba járok, de az ilyen filmek miatt néha Multiplexbe is. Amúgy is vonzanak az illuzionisták, szeretek nem hinni a szememnek :)
SpencerBarnes 2013 jún. 26. - 18:30:54
(36/242)
Röviden: simán megéri a jegy árát...
Mélanie Laurent annyira ismerõs volt, hogy muszáj volt helyben megnéznem film közben mibõl :)
10/10
itsNoemii 2013 jún. 25. - 16:10:01 10/10
(35/242)
Most értem haza a moziból, valami eszméletlen jó film. Imádom, hogy gondolkodni kell benne, hogy értse az ember mi miért/hogyan történik. Új kedvenc filmem.
5/10
sheepworld 2013 jún. 24. - 21:54:39 5/10
(34/242)
Nem mondom, hogy rossz volt. Láttam már rosszabbat is, de nem nézném meg még egyszer. Engem nem kötött le.
5/10
kmiki85 2013 jún. 21. - 08:35:34 5/10
(33/242)
Nem egy nagy szám, jó effektek, jó színészek, de még is egy fárasztó nap után, ne erre üljetek be, mert gondolkodni kell a történet több szálon fut... érdemes megnézni egyszer...
9/10
Attys 2013 jún. 20. - 16:00:08 9/10
(32/242)
Jó kis film, érdemes megnézni!
9/10
sobamogera 2013 jún. 20. - 10:43:32 9/10
(31/242)
A thriller erõs mûfaji besorolás erre a filmre, inkább humoros krimi. A kiváló színészek nem igazán hozták ki magukból a maximumot, de kellemes kikapcsolódást nyújtott, ami a mostani filmekrõl sajnos ritkán mondható el. 8pont
8/10
dexcode 2013 jún. 19. - 23:07:18 8/10
(30/242)
Megnéztem. Jó volt.

Mégis van egy kis hiányérzetem... Nem azt mondom, az alapötlet jó, az egész Robin Hoodos antihõsösdi érdekessé, és valamilyen szinten megosztóvá teszi a dolgokat, a kidolgozás látványos, a csavarok épp kellõen jó számban szerepelnek a filmben. Mégis a vége felé azt éreztem, hogy kicsit leeresztett a dolog. Akár a trailer alapján, akár maga a történet felépítése alapján, vagy Morgan 'I'm God' Freeman elõrevetítése alapján, miszerint a három állomás csak elterelés és jön majd az igazi nagy bumm... vártam vártam, de nem igazán jött. Legalábbis nem úgy, és nem akkora ahogy azt elõre beharangozták nekem/nekünk.
A karakterek jók voltak, egyszerûek, de jók. Karakterfejlõdés ugyan nem volt tapasztalható, de a történet nem is erre ment rá, õk csak eszközök voltak,a lényeg magán a shown volt (illetve a filmen). Összességében azt mondom, hogy egy jól összerakott, a maga szépséghibáival ugyan küzdõ, de mégis látványos elõadást láthattunk, amit én személy szerint élveztem. A végére talán engedett az izgalomból, a lezárás sem volt épp teljes (Ami okot adhat egyrészrõl egy második részre, de én ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Inkább csak másra fektették a hangsúlyt.), de ugyan... bûvészekrõl van szó kéremszépen, miért kell, hogy minden érthetõ, megmagyarázható és logikusnak tûnjön? ;)

Szívem szerint egy erõs 7felet adnék, de mivel olyan nincs, így megelõlegezem a filmnek a 8-ast.
arcansas 2013 jún. 17. - 22:00:13
(29/242)
Miért nem adják eredeti nyelven? Még a MOM-ban sem?!
9/10
Újvállalkozó 2013 jún. 16. - 22:29:57 9/10 Előzmény Denis30
(28/242)
Ezt komolyan kérdezed a 21. században? Nem tudsz megtalálni egy relatíve híres színészt a neten? Ennyire sötét nem lehetsz.

Egyébként a film tényleg jó volt, pörgös, fordulatos, vicces. 9/10.
ScAndrea 2013 jún. 15. - 22:42:35
(27/242)
@ Denis30

a PORT 'Mark Ruffalo'-ként tünteti fel, negyedikként ;)
10/10
szysszy 2013 jún. 15. - 22:05:40 10/10
(26/242)
Szerintem egy nagyon pörgõs, izgalmas film volt.Nincs benne üres járat, se nyálas jelenetek.

SPOILER
Valószínûleg azért nem adtak mindenre választ a film végén mert várható következõ rész is:remélem így lesz:)
SPOILER vége

A mostan film felhozatalt nézve egy nagyon jó film.10/9
Denis30 2013 jún. 15. - 18:38:47
(25/242)
S P O I L E R

Hogy hívták a nyomozót aki aztán a végén melléjük állt?
Szeretnék még tõle filmet nézni, de nem tudom hol keressem és a port nem tünteti fel, vagy csak én nem találom!

S P O I L E R
10/10
Bigpapa 2013 jún. 15. - 16:53:41 10/10 Előzmény Attila G.
(24/242)
Szia!

Nem így van. Egy ideig (végéig) nem nagyon tudod, ki kivel van. Woody mellett akik még hárman játszanak, iszonyat jól hozzák a figurát, szóval érdemes megnézni. Mark Ruffalo pedig eleve zseniális. Kicsit nehezen tudok elvonatkoztatni néha Hulk-tól. Mindig néztem,ha ideges lesz, zöldül-e? :DDDDDDD
Meg merem kockáztatni, hogy nem fogsz csalódni ;)
10/10
Bigpapa 2013 jún. 15. - 16:50:10 10/10
(23/242)
Szerintem néhány hozzászólóval nem egy filmet láttunk,mert én ennek minden percét élveztem. Végig lekötött és annyira tetszett minden karakter játéka, hogy kifejezetten sajnáltam, hogy vége a filmnek.
Ahogy nézem, Morgan Freemannek elég elõrehaladott a szürke hályog a szemén, azzal kezdeni kéne valamit, mert elõbb utóbb szart se fog látni. :( Michael Cain egy ideje nem öregszik. Megállt és azóta így néz ki. Hála az égnek,mert imádom a pasit, szóval remélem, még jó sok filmben láthatom.
Aki itt hatalmasat játszott az Woody Harrelson és Mark Ruffalo. De tényleg az összes karakter jó volt. Ahogy néztem, az adott karakterekbõl kihozták azt a maximumot, amit itt lehet. Érdekes, hogy idén minimum 10 kapitálisan ocsmány film volt, ami 140 perces határral futott. Itt simán néztem volna még +25 percig a filmet. Kicsit a végével volt nekem fennakadásom, de aztán rájöttem, hogy gyaníthatóan lesz második része, így talán több dologra választ kapunk
SPOILER
Hogy hova a picsába tûnt a 4 fiatal? Mert oké, körhintáztak egy jót, de onnan? Jó lett volna tudni, hogy mi van...De ha lesz második rész, az egyfelõl helyére teszi gondolom, hogy mi is történt, másrészt viszont sok van még ebben a sztoriban. Hiába lett kerek a bosszú, ami simán jó volt!
SPOILER vége

Aki szerint ez a film kiszámítható és unalmas, az gõzerõvel seggelje végig a Föld után címû fostengert, de vigyen magával egy kést, vagy borotvát,amivel eret vághat magán a 15. percben,mert akkor jössz rá, hogy elbasztad :)

Sok bûvészes film van, de ez szerintem picit jobb volt
Sok svindlis film van, de ez picit más
És sok átvágós, csavarokkal teli film van, de ez a végét tekintve emberibb volt.

Idén még nem adtam 10 pontot egy filmnek sem, de ez a film megkapta. Nekem többször nézhetõ, jó poénokkal, jó akciókkal.

OFF

A Lurdyban néztük meg, nem sokan voltak. Egy kopasz csóka ült elém, egy lánykával. A pasi kezében egy óriási adag nachos azzal az okádék undorító paprikás feltéttel,amitõl idegbajt kapok (szagától). Emberünk bepuszilta 10 perc alatt,majd kiküldte a csajt új adagért. Nõ ment, jött, hozott...
Majd újabb 15 perc után megint elküldte nachosért. És a csaj ment. Hát baszki. Én a csaj helyében biztos elküldtem volna az anyjába. Imád a párom, elsõre ki is ment volna nekem kajáért, de aztán elmondja,ha zabálni akarsz, menj ki te,mert én is nézném a filmet. Ja, azt hozzá teszem,hogy mindig a legjobb jeleneteknél küldte ki a csajt :DDDD