6/10
suxel 2015 febr. 07. - 16:09:48 6/10 Előzmény Mizsitimi
(27/107)
Ez egy jó pont, hogy az álmosságot mutatják benne, mivel nappal is dolgozik, este is dolgozik. Akkor kegyed mikor alszik? :D Így, amikor tud el-elaszik! Na meg a délelõttök gondolom a skacok járnak iskolába-oviba végülis õ nem szolgálólány, hanem gyereklány. Amúgy ritka nehéz, szinte lehetetlen egy ilyet fenntartani pláne úgy, hogy párkapcsolata is van mellette, nem lehet irigyelni a lányt a napi rendje miatt.

Az árvaházban tanították/ járt iskolába, tehát annyit tudna kellene, hogy mi az Eiffel-torony. --> én ilyeneken nem is gondolkodtam, egyszerûen szakadtam, ezeken a marhaságokon, amit összehordott. Jó, hogy nem Fernandonak vágta ezt be, mert akkor tuti kivágta volna, mint macskát ...

Nem semmi lehetett Silviának megtanulni ezt a rúdtáncot! Ügyes nagyon! --> Le a kalappal elõtte, amilyen profin csinálja. A pasijának jó lehet otthon, beszereznek egy rudat, és akció elõtt elõjáték szemkápráztatás. :D :D Imádom, ahogy Silvia odateszi magát a sorozataiban, mit meg nem tesz a karakterért, és nem csak egyszerû mutatványokat tanult be. Bárcsak mindenkinél ez lenne a követendõ példa, ahogy Silvia áll a feladatokhoz. Szenzációs a nõ, imádom a sorozatait is.

A gyerekek anyja öngyilkos lett? Amikor a kis Luz megtalálta vér volt mellette, meg egy törött kép. Feltételezem felvágta az ereit, de miért tette? --> nem hiszem, ez túl vad lenne egy komédiába szerintem, pláne amely inkább akar egy családi telenovellaként bemutatkozni 7 gyerkõccel. Osorio is nyilatkozta hogy nem célja a sorozatban a gyilkolászása a karaktereknek.
6/10
Milibindi 2015 febr. 07. - 14:34:25 6/10
(26/107)
SPOILER ha esetleg valaki nem látta, de nem szeretné tudni elõre

Fernando megkéri Anát, hogy maradjon. Megismételteti vele hangosabban még egyszer, a kérést. Anának nem tûnik fel, hogy alsónemûben van. Sem abból, hogy Fernando elfordul és mondja is , hogy inkább késõbb visszajön. Ana marasztalja, hogy bejött mondja is el mit akar. Abból sem esik le, hogy Fernando megkérdi nincs-e egy törölközõje. Erre Ana visszavág, hogy nincs, mert nincs pénze rá. Mikor mkegy ki F. a szobából mondja, hogy jól , de most már öltözzön fel-Ana kezdi mondani, hogy dehát miérkéne felöl.... Végignéz magán és rájön, hogy alsónemûben van . Erre gyorsan kizavarja Fernandot. Becsukja az ajtót majd mondja, de ciki!
Hát kb ennyi !Remélem nem hagytam ki semmi fontosabbat
offtopic
malvinkicska 2015 febr. 07. - 13:00:55
(25/107)
Köszi akkor nem én vagyok a béna nem mûködik.
6/10
offtopic
suxel 2015 febr. 07. - 11:06:14 6/10
(24/107)
Online sehol nem mukodik, igy azt en sem lattam.
malvinkicska 2015 febr. 07. - 08:25:23
(23/107)
Képzeljétek több helyen próbáltam megnézni a 4-ik részt és az utolsó 8-pet nem lehet hallani mikor alsó nemûbe beszélgetnek, és biztos érdekes dolgokat mondanak egymásnak, vagy két mondatba legyetek szíves meg írni a lényeget, elõre is köszönöm, azért írom így aki elõbb olvassa vagy van rá ideje.
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 23:51:59 6/10
(22/107)
SPOILER kérdés

A gyerekek anyja öngyilkos lett? Amikor a kis Luz megtalálta vér volt mellette, meg egy törött kép. Feltételezem felvágta az ereit, de miért tette?
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 20:40:48 6/10
(21/107)
Az nekem is tetszett, amikor hazarohant Fernando Luzhoz! Az egyetlen , akivel szemben képes ellágyulni az Luz! Ana akaratlanul is segített megkötni az üzletet Fernandonak ! Mait még nem láttam, majd nem sokára nézem!
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 20:36:58 6/10
(20/107)
Én meg azon , amikor Ana észre sem vette, hogy alsónemûben van!
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 20:35:31 6/10
(19/107)
Érdekes nálam fordítva van! :)
Nincs mit!
Nem semmi lehetett Silviának megtanulni ezt a rúdtáncot! Ügyes nagyon!
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 20:31:41 6/10
(18/107)
Valahogy én is így voltam vele, de azért az túlzás, hogy azt mondja az Eiffel toronyban tanult. Az árvaházban tanították/ járt iskolába, tehát annyit tudna kellene, hogy mi az Eiffel-torony. Max az lenne hihetõ, ha nem tudja hol van. Vagy, hogy logaritmus matematikában van, még akkor is, ha nem tanult ilyet már. Értem, hogy nem kapott megfelelõ iskolázottságot , de ez túlzás.
Mizsitimi 2015 febr. 06. - 19:49:28
(17/107)
Én azon röhögtem nagyot, amikor Ana annyira álmos volt, hogy a kezével tartotta nyitva a szemeit! :D :D :D
6/10
suxel 2015 febr. 06. - 16:03:00 6/10
(16/107)
Köszönöm a véleményed!
Veled ellenben nekem itt jobban bejön a humor, mint az Amit a szív diktál esetében, meglátjuk meddig fogom bírni. :D
6/10
suxel 2015 febr. 06. - 16:00:52 6/10
(15/107)
Ezt a sorozatot is csak tekerem, de Ana jeleneteit szinte mindenhol csekkolom. :) Annyira vidám, bohém, teljesen szeleburdi, Fernandonak a 100%-os ellentéte. Valahogy úgy képzelem el a fiatal Fernandot, mint a Nando nevû legnagyobb fiát, csak 100x merevebbként még tõle is. Hatalmasak a csatározásai Anaval, és amikor meglátja egy kicsinyke ruhában rögtön azért könyörög vegyen már fel egy köpenyt magára. Iszonyatosan merev a fickó, a hip-hophoz is egybõl a drogokat társítja és egy elszólásából tudjuk a rúdtáncot is elítélendõnek tartja. Nah, ha ez kiderülne Anaról páros lábbal repülne.
A magyar szöveg sem rossz, remekül lefordították Nando csúfnevét Kockandonak, hahahaha, ezen konkrétan besírtam. Vagy amikor Ana azt hitte, hogy a cheese és a she is ugyanaz.
Nah meg az a jelenet, amikor hazarohan Fernando, amikor ráeszmél, hogy Luz beszél a telefonban és hazahívja mesét olvasni.
malvinkicska 2015 febr. 06. - 11:23:31
(14/107)
Biztosan ahogy halad elõbbre a történet úgy, még érdekesebb lesz, a szinkron hangok is tetszenek.
8/10
veramente 2015 febr. 06. - 11:15:12 8/10
(13/107)
Végre egy könnyed,kedves hangvételû sorozat!Már a fõcímdala is tetszett az elsõ pillanattól.Bárgyúnak tûnhet,de kikapcsol,mert nem elsõsorban gonosz ármány,gyilkosság a fõ témája.Silvia Navarrot megkedveltem a "Szív parancsa"címû sorozatban.Kicsit furcsa volt elsõre ez a karakter,de jól áll neki ez is?
6/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 01:05:47 6/10 Előzmény suxel
(12/107)
Most már azért jobban bejön a sorozat. Bár nem az igazi nálam. Nem igazán nevetek a poénokon. Néha egy-kettõn. Ana túl idétlen nekem, nem igazán vicces. Talán az Amit a szí diktál kivételes volt nálam, hogy bejött, a poénok többsége is. Ott vicces volt Jesus balszerencsésségébõl adódó idétlenség, de itt Anánál nem.

Az elsõ résznél az egész hangulata nem tetszett. Talán azért, nagyon besûrítették azt a sok szerencsétlenséget egy részbe. Jobb lett volna, ha legalább két részbe rakták volna be.Akkor meg kb a fejemet fogtam, amikor Ana elkezdett Johnny-nak könyörögni, hogy légyszi vegye már feleségül. Egy megcsalás után melyik nõ olyan hülye, hogy még könyörög is a pasinak. Még csak nem is rejtette véka alá, hogy esze ágában sincs feleségül venni Anát.
6/10
suxel 2015 febr. 05. - 21:42:23 6/10
(11/107)
Érdekes: az elsõ rész nem tetszett, de a 2. és 3. nem is volt rossz. Amúgy a szinposzissal jó gyorsan haladnak, hisz Luz már a 3. részben megszólalt, Anat a harmadik részre megszerették a gyerekek, a 2. részben meg ellõttek mindenféle válogatott kínzást a csetlõ-botló nevelõnõnek, aki a logaritmust egy afrikai állatnak hiszi és az Eiffel-toronyban tanult és neki a város Chicago az egyértelmûen a rúdtáncosbár Chicago, nah meg az egyetemen megtanulta, hogy kell hajcsattal bezáródott szekrényt kinyitni. Hahahaha, voltak jó pillanatok a második részben rendesen. Igaz akadtak túlzások is, mint amikor orrba csavarja véletlen Ana Fernandot és hipp-hopp az elkezd vérezni.
6/10
suxel 2015 febr. 03. - 17:24:35 6/10
(10/107)
Mi az, ami ennyire nem tetszett benne? Kifejted bõvebben?

Leveleidet megkaptam, elvileg holnap utazom vissza es akkor valaszolok rajuk.
6/10
Milibindi 2015 febr. 03. - 14:58:20 6/10
(9/107)
Az elsõ rész nagyon nem jött be. Még várok vele hátha...
malvinkicska 2015 febr. 02. - 16:01:36
(8/107)
Ezt is olvastam a véleményem változatlan a Csacska angyalt nem láttam, kicsit hosszúnak találom, persz attól lehet jó, hiszen Navarro egy tünemény nekem, nagyon tetszik az alakításai.