Inreb 2013 febr. 24. - 09:17:04
(569/729)
Olvasgattam a hozzászólásokat.....érdekes. Ha valaki a racionalitás talaján áll, az én vagyok. És lehet, hogy pont ezért, de ha leülök egy filmet megnézni azt várom el, hogy kicsit kiszakítson a mindennapokból, és ez megtörtént.

Giccesnek tûnik, hihetetlennek? Az élet néha produkál ilyen helyzetet.Sajnos volt olyan idõs pár az ismeretségi körömben, akik együtt feküdtek le az ünnepi ruhájukba, amikor a feleség végstádiumban volt, és nem keltek fel többet.

Hatásvadász? Meglehet, de a mindennapok rohanásában nem vágyunk mindannyian egy kicsit arra, hogy mi is egy ilyen szerelem részesei legyünk? Inkább cinikusan, magunknak sem bevallva, amazon nõként, macho férfiként odavágjuk, hogy nézhetetlen, miközben titkon majd meghalunk egy kis romantikáért, hogy egy ténylegesen funkcionáló párkapcsolat részesei legyünk?

Férfiak elszaladnak ettõl a filmtõl és csak arra alkalmas, hogy minél rövidebb idõ alatt célba érjenek egy nõnél? El kell, hogy keserítsek némely nõtársamat és férfikommentelõt, van ilyen szerelem és van ilyen férfi is, nem is kell messze mennem, mindig is irigyeltem a szüleimet:) Az a nõ, aki pedig egy filmtõl kiugrik a bugyijából mástól is kiugorna....

Miért kell mindig a félig üres pohár, a negatívum sugárzása? Miért nem lehet egyszerûen csak jól érezni magunkat, hiszen a film alkotói is csak ezt célozták meg, hogy a mindennapokba egy kis színt csempésszenek.....
10/10
Obsession 2013 febr. 23. - 17:46:43 10/10
(568/729)
Nagyon szép film! A kedvencem :) 10/10
webulon 2013 febr. 23. - 17:15:51
(567/729)
:XD ,-ilyet nem lehet leírni mivel a fórumban igencsak aktív hölgyek megkeresnek,kikutatnak akár a föld alól..is :-)))))) ,- s parázson megsüt a sok fanatikus ...s közben ,romantikus vígjátékokat kell majd nézned kiegészítõ bûntetésként :-))
Ágika123 2013 febr. 23. - 14:13:07
(566/729)
Gyönyörû film, nem tudom megunni!
Bruder_N 2013 febr. 23. - 09:39:22 Előzmény webulon
(565/729)
Megnyugtatlak: egy egészséges identitású nõ is a falnak szalad ettõl.
adamnagysweetmovie 2013 febr. 22. - 23:33:01
(564/729)
Viasat, 5 mûvészfilm egy este? Oscar-éjszaka miatt, gondolom.
365 napból egy este elvesztegethetõ kultúrára...
grace08 2013 febr. 13. - 21:44:06
(563/729)
:D
ez esetben neked nincs mitõl félned.:))

elfogadom, hogy tetszik, ízlések és pofonok...
10/10
feeco 2013 febr. 13. - 20:49:54 10/10 Előzmény grace08
(562/729)
..egészséges identitású férfi inkább a te filmkritikádtól szaladna a falnak..
ez a film zseniális..
webulon 2013 febr. 11. - 15:23:24
(561/729)
Nem nem ,-te ezt nem tudhatod de nekünk tanítják ,hogyan is kell megölelni s megforgatni egy lányt ,-s itt a súly némileg mellékes,-van egy technika - :-)
s bátran forgatunk villamos megállóban - erdõben - otthon ..nem lesz leesés ....

Remek a zenéje de:

http://www.youtube.com/watch?v=uSzmuWImK7Q

http://www.youtube.com/watch?v=WYQwypNUwnc


Istenítik,hogy a romantikus filmek legjobbja....nos ez hatalmas tévedés..akik ezt modnják azok nem láttak még igazi klasszikust ( Francia- Olasz - de akár Holivudyit sem )
grace08 2013 febr. 11. - 13:04:55
(560/729)
Készülj fel, mert ebbe a filmbe tömörítették a romantikus filmek összes kliséjét, 2 óra tömör fájdalmaskodás, sírás, szerelmes ömlengés, hatásvadász zene, stb.:)) Ugyanakkor mégis igényes a kivitelezés, ami leginkább a színészek érdeme. Õszintén szólva nekem tetszett, bár többször nem tudnám rászánni magam.
Pasik? Hát egy egészséges identitású férfi ettõl a falnak szaladna, véleményem szerint.:))
_goldie_ 2013 febr. 11. - 11:09:25 Előzmény webulon
(559/729)
ha ez a film ilyen mint a klip..feltétlen megnézem :))

rossz hír a pasiknak..
egy ilyen ugra-bugra csajszihoz bizony erõs karokra van szükség..
..ha nem akarja folyton leejteni... :D
CukorBorso1919 2013 febr. 11. - 01:53:11
(558/729)
Gyönyörûséges ez a film, nagyon szeretem. Sokan keresik a mély mondanivalót, de szerintem csak annak van, aki valamennyire tud azonosulni a filmmel.

***Spoiler***

Szerelmesek, akik nem lehetnek együtt, hosszú idõre elszakadnak egymástól, de mindig a másikra gondolnak. Háború, eljegyzés, egy sor történés, ami messzebbre kéne, hogy sodorja õket egymástól, mégis egymás mellett kötnek ki.

Van, akinek ez szirupos, és meg tudom érteni, mert fel van soroltatva az összes hálivúdi giccses jelenet, mégis... Számomra, aki vesztett már el nagy szerelmet, a folyamatos vágyódást jelenti, amit nagyon át tudok érezni. Mikor a lány kiabálja a vége felé a mólón, hogy "hét éven át vártam rád", az számomra nagyon megható jelenet.

***Spoiler vége***

Újra és újra megnézhetõ, élvezhetõ, romantikus és szép film, nagyszerû színészekkel. Én csak ajánlani tudom :)
Ateya 2012 dec. 15. - 20:30:14
(557/729)
Nagyon megható, csodálatosan szép film.
romantika5 2012 dec. 15. - 16:41:35
(556/729)
Lissynek üzenem: Olvasd el a könyvet!!!!
romantika5 2012 dec. 15. - 16:39:25
(555/729)
Tegnap olvastam el könyvben, most kezdtem nézni a filmet. Néha keveredik a szerzõ más mûvével.A film nem tudja visszaadni a könyv élményét eddig ,de végignézem, remélem.
webulon 2012 nov. 29. - 21:47:39
(554/729)
Fenntartom a jogot arra ,hogy én ezen filmeket egy kalap alá vegyem

az érzelmi infantilizmus Csimborasszója mindkettõ :-))

(mindezzel nem azt akarom írni ,hogy egy érzelemtelen padlizsán vagyok ...) sõt látnád,hogy imádom a kutyámat ...(is ).

A kiírást azon férfi társaimnak szántam .....randi elött gyorsan végig pörgetni ,- pl ..fogmosás közben,- s ha a csaj ilyen akkor tuto a siker ,-

Hajrá
webulon 2012 nov. 29. - 21:38:03
(553/729)
Nah férfi társaim ,- aki forgatja a fejében ,hogy megnézi mert villogni akar az új csaja elött,hogy mennyire romantikus .... ..és érzõ..mint egy twlight vámpír fazon ...

http://www.youtube.com/watch?v=kVhhiQhy82M

akkor ez pont elég , s máris vihetõ pezsgõ és a csaj az ágyba :-)))) ,-


( én megnéztem de a klipp is elég untig )....átjön minden


Az már gázosabb ha együtt kell megnézni ...akkor csak utánna .....XD..
7/10
hrrtyy 2012 nov. 05. - 13:03:23 7/10
(552/729)
Férfiként nem tetszett a film, 10/7, mert egyszer nézhetõ.
Bozótharcos 2012 szept. 06. - 11:45:38
(551/729)
Megnéztem Kis Hugom kérésére, mondta hogy sírós film, de a fiúknak nem szokott tetszeni. Nekem se tetszett, pedig van olyan romantikus film amit imádok. Ez nem az volt. Amikor végignéztem egy szó jutott eszembe. Erõltetett. A film története és vonalvezetése jó. Bemutatja az elõzményeket és a végkifejletet. A fiatal szereplõk nagyon jót alakítottak, addig rendben is volt a film. De a két idõsebb szereplõ nem tetszett. A vége pedig kifejezetten zavart. Mindenáron ki akarta csikarni hogy sírjanak a nézõk.
VIGYÁZAT! FILM RÉSZLET: Mégis mit gondoltak a készítõk a végén? Ki hiszi azt el hogy két ember egyszerre hal meg? Ennél azért eredetibbnek kéne lenni. Még egy autóbaleset is jobb ennél, de nem úgy hogy egy ágyban. Engem inkább kiakasztott ez a befejezés, minthogy sírásra ösztökélt volna. Ha nem akart volna mindenáron megfelelni a nagy érzelmeket kiváltó kategóriának és egy tisztességes, hihetõ befejezése lett volna, akkor azt mondanám ez egy jó film volt. Így viszont ez nálam csak 6/10.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 26. - 01:08:16
(550/729)
Arra én is kíváncsi vagyok,hogy majd a kolléga milyen magyarázattal áll majd elõ...