pillangókisasszony 2010 máj. 18. - 21:42:59
(89/109)
Véleményem szerint is baj van ezzel a mûsorral!A brit változatot kedveltem,de ezt valahogy nem.
A legfõbb bajom a mûsorral hogy nem azt mondják a nõknek "Igen drágám,kövér vagy,fogynod kell,rosszul öltözöl,rossz a hajad,de majd mi segítünk!"
Belebujtatják õket egy fûzõbe és meg van oldva!A sok drága cumó helyett adhatnának neki mondjuk egy 3 hónapra szóló fitness bérletet,vagy beíratni hipoxytréner-re.Étkezési tanácsokat adni,diétát összeállítani.Kezdetnek hogy legyen min elindulni,mikor már Márk nem fogja a kezét!
Az nem baj hogy csini ruhákat adnak rájuk,ami mondjuk elõnyösebb,de nem ennek kéne lenni a fõ célnak!
Én is túlsúlyos vagyok,nagyon jól öltözök,nagyon szép a hajam,és mégsem érzem jól magam.Heti 5X vagyok az ezdõteremben,szerintem ezeknek a nõknek is ez kéne!Mert attól is jobban éreznék magukat hogy igen,õk tettek azért h jobban nézzenek ki,nem más!
Valaki írta elõttem hogy mi van ha a srác levetkõzteti szex-kor.Ebben egyet kell értenem,mert énis azért járok edzeni amelett h jobban érezzem magam,hogy ne az legyen mikor a srác leszedi rólam a jobbnál jobb cuccokat,akkor valami olyat lásson ami nem tetszik neki!Szerintem becsapás,csalás!
Tiszta butaság!
Emberek sportolni kell,alkathoz illõ ruhát hordani,és jól érezni magunkat a bõrünkben!
bocsi a hosszú komiért!
Stella 2010 máj. 15. - 20:58:38
(88/109)
Nánásinak az a perverz feje, valami borzalmas, meg ahogy mennek az Aréna Plázába vásárolni. Soma is azt hiszi,hogy õ a megváltó. Ha annyira majmolni akarják az angol verziót,akkor tudni kellene,hogy ott nem pucéron fotózkodnak,hanem fehérnemûben.... de a magyaroknál anyaszült meztelenül kell fotózkodni. Ezek vagyunk mi. Ráadásul a meleg mûsorvezetõt is mi még melegebbre cseréltük.......
10/10
Barbie24 2010 máj. 11. - 22:09:03 10/10
(87/109)
Hát ennél a lánynál se volt valami nagy változás!! mondjuk eleve nem volt szimpatikus. egy napig fog tartani nála, ez az elégedett vagyok magammal érzés! látszik...
offtopic
bayswater 2010 márc. 13. - 11:40:00 Előzmény eszter008
(86/109)
Ez egy kicsit erõs kijelentés, hogy az angolszász nõk butuskák. Amúgy konkrétan melyik népre gondoltál itt? Az angolokra? A másik problémám a kijelentéseddel, hogy attól, hogy valaki nem ad magára, vagy nem tudja hogyan tegye magát eladhatóvá külsõleg, attól még nem buta.
offtopic
vgyuri2 2010 márc. 13. - 11:31:07
(85/109)
A 2. hozzászólásban T25 már megírta: "Royksopp - Tricky Tricky. Az ilyen kérdésekre a válasz itt található meg: www.reklamadatbazis.hu"
sebes666 2010 jan. 12. - 19:18:41
(84/109)
Sziasztok!

Megtudja mondani valaki,hogy mikor lesz a következõ rész?

Köszi.
1asokközül 2010 jan. 03. - 16:39:34 Előzmény eszter008
(83/109)
Szerintem már a magyar nép is egyre jobban butul a sok hülyeségtõl amit átvettünk... mondjuk ez még egy olyan mûsor ami annyiból használható, hogy esetleg öltözködési tanácsokkal segíthet az embereken ha nézik(de nem a kitömött melltartóra és bugyira gondolok).
xy1000 2009 dec. 28. - 13:36:17
(82/109)
parasztvakítás
fhgy 2009 dec. 27. - 20:52:37
(81/109)
Húúú, tényleg tragédia... Nem is tudom a két hülyeség közül melyiket válasszam inkább?? :DDDDD
10/10
Convoy 2009 dec. 27. - 20:50:55 10/10
(80/109)
Koránt sem az! Érdekes mûsor, csak kár, hogy a Barátok Közt-el egy idõben van, így jóval kisebb a nézettségük..
fhgy 2009 dec. 27. - 20:38:45
(79/109)
Egyszer néztem bele pár percre, de annyi bõven sok volt.
Ez egy baromság!
emberz 2009 dec. 27. - 20:34:13 Előzmény biben
(78/109)
Kártékony mûsor, annyi szent.
7/10
biben 2009 dec. 22. - 20:40:24 7/10 Előzmény eszter008
(77/109)
teljesen egyetértek veled!
az angoloknál valahogy tényleg mûködik.. a magyar "mentalitásnak" nehéz ezt néznie... bevennie... megemésztenie... persze még szerencse, hogy nem csak egy csatorna van :)
crazyforyou 2009 dec. 22. - 17:25:51
(76/109)
Hûha ezt egy kicsit félreértetted!

Nem is kicsit.

A mûsor teljesen másról szól,nézz csak meg egy részt belõle!
Marcipáncica_ 2009 dec. 14. - 15:15:41
(75/109)
én nem így vélem.
nem csak az igazán elhízott emberek lehetnek magukkal elégedetlenek.
sõt. sokszor egészen helyes nõk/férfiak is utálnak tükörbe nézni.
ez meg nem kitaláció, hanem tény: egy jól megválasztott ruha, egy kicsit erõsebb smink és szakértõ kezek által alkotott frizura szinte mindenkibõl képes új embert varázsolni. ez egyrészt lehet üzleti fogás, de engem sokkal de sokkal kevésbé zavar mint a millió betelefonálós / sms-küldõs játék és show-k amiket ontanak a tv-k.
- maga az ötlet: velem számtalanszor elõfordult régebben hogy ahogy a városban közlekedtem megláttam 1-1 lányt és elszörnyedtem hogy képes enyire igénytelenül "viselni magát". legszívesebben odamentem volna egy smink/fodrász szettel és elõvarázsoltam volna belõle azt a sokkal szebb embert akit beleláttam! hogy egy mûsor csinálja ezt? én kifejezetten örülök neki.
- azzal sem értek egyet hogy nálunk kevesebb az elhízott ember mint bárhol máshol. rengeteg elhízott, túlsúlyos ember van kishazánkban!!! elég csak megnézni egy orvosi statisztikát!! sajnos!!
- a csajszi haja: pedig jobban nézett ki a végén. csak eleinte mindenkinek furcsa a változás saját magán. egy fodrász sem mondta volna azt hogy megtarthatja az agyonhasznált hajnak nevezett kisárgult valamit, úgyhogy örülhetett hogy olyan jó kis frizkója lett. és biztos is vagyok benne hogy örül.
- mindezek ellenére vannak olyan dolgok a mûsorban amik nem tetszenek. de nem ezek...
5/10
eszter008 2009 dec. 14. - 14:13:45 5/10 Előzmény Marcipáncica_
(74/109)
En nagyon sajnaltam szegeny holgyet: levagtak az egyetlen dolgot amit még szeretett onmagaban, a hajàt! Pont azt nem kellett volna!! Amugy nem tunt ugy, hogy a musortol nagyon megkedvelte volna magat! Sot! ..Az egyesz musort egyebkent egy olcso reklamhordozonal tartom, az ilyen az Angolszaszoknal mukodik, ott hàjasak es sokan butuskak is nok.. Nalunk azert annyira nem, tehat ezt a musort nem tarom a mi kulturankban jonak. De a Somaeknak biztos jo penz..
Marcipáncica_ 2009 dec. 09. - 08:53:04 Előzmény go84
(73/109)
az hogy ki hányasra pontoz valakit az teljesen szubjektiv dolog.
viszont abban hogy a szépségért, jó kinézetért marha keményen meg kell dolgozni abban nagyon igazad van.
az a baj, hogy ennek a tegnapi csajszinak pl. már tényleg volt némi feleslege. ilyenkor hiába sminkelik ki, és adnak rá 2db jó ruhát. eltelik pár hét és ugyanúgy fogja magát érezni mint azelõtt. igenis kicsit eljárhatna kocogni, formálhatná a testét is. és ezzel õ saját maga járulhatna hozzá a jobb közérzetéhez. a mozgás amúgy nem csak azért jó mert hosszú távon jó alakot és állóképességet csinál. hanem mert baromi jó érzés tölti el az embert egy-egy edzés után. igen! megcsináltam! és rögtön kevésbé szürke az ember napja, megvolt a sikerérzés, bûntudat nélkül megehetem az ebédemet és még amellett hogy egészséges fogytam is.
csak sok embernek egyszerûbb önmagát hitegetnie, és úgy akar szépülni hogy közben a minimálisat kelljen csak érte tennie.
..
na egészen kedvet kaptam a mai futáshoz!
10/10
baraka1109 2009 dec. 09. - 08:43:48 10/10
(72/109)
Nekem nagyon tetszik a mûsor, mert sok hasznos tanácsot ad. Szerintem sok ilyen és hasonló mûsor kellene ami az átlagos embereknek szól.
Én most kezdtem el kozmetikushoz járni, hogy megnéztem ezt a mûsort, eddig nem tartottam fontosnak.

Köszönöm mindekinek aki ezt a mûsort készíti.
go84 2009 dec. 08. - 22:12:18
(71/109)
Most neztem ebbe bele eloszor addig amig kezdodott egy film amit nezni akartam es csak a szemem forgattam azon, hogy ezt a not volt aki 7-es nek is pontozta! Nalam 2-es volt esetleg 3-as egy olyan skalan ahol egy sarka kata testu a 10-es. Meg az 5-os is eros volt az aktualis reszben szereplo holgyre. Attol fuggetlen komolyan sajnaltam de tudomasul kell venni, hogy 20-22 eves kor utan mar meg kell dolgozni azert, hogy az ember jol nezzen ki es hogy az is maradjon majd 3x evesen is. Ugyan ugy ahogy ha egy ffi izmos, jol nez ki, azert qurvara meg kell dolgni nem csak ugy ott van. Lehet jo testalkattal szuletni de a tobbi nem jon. Ahoz az kell, hogy 2-3x minimum az ember le jarjon edzeni. Semmi sincs igyen. Jobb alak kell? Tegyel erte. Azok a ruhak amit raadtak azoknak mi ertelme? Csalas. Az miert jobb ha minimalisan egy fokkal jobban mutat? ...majd ha esetleg osszejonne vkivel szex elott meglepodne a partner?
izsuzsko 2009 dec. 08. - 19:56:44
(70/109)
kimaradt egy 'mert'