maya87 2009 nov. 18. - 20:20:45 Előzmény alver
(49/109)
Ez egy jó kérdés! LOL:)
1/10
offtopic
alver 2009 nov. 18. - 14:36:15 1/10
(48/109)
Okádék a mûsör! A homár lakatos buzi mocsok márkkal az élen.
Miért divat ma buzinak lenni???
Charles Foster Kane 2009 nov. 18. - 13:17:45
(47/109)
Hja. Hát a vágónak baromi sok melója lehet, amikor az emberek véleményébõl mazsolázzák ki a pozitívakat. Mondjuk az könnyíti a dolgukat, hogy az emberek szerepelni akarnak a tévében. Akkor meg hülye lenne lehúzni, ha tudja, hogy azzal kerül be, hogy "arányos, meg tök nõies". Ez a procukció rejtettkamerával lenne izgalmas. De hát akkor tényleg embertelen meló hárulna a vágóra...

Azért a mûsor összességében pozitív. Nem annyira felszínes, mint a Vivás baromságok. Tényleg próbálnak rámenni arra, hogy elfogadja magát a delikbens, ne csak ráadjanak pár méregdrága ruhát, meg egyszer belõjjék normálisan a haját.

Ehhez kell egy kicsit ferdíteni is az igazságot. Meg a nézetségért persze. De ez van.
dangela 2009 nov. 18. - 09:39:27
(46/109)
jo a müsör, super!!!!!!!
crazyforyou 2009 nov. 17. - 23:36:29
(45/109)
Na végre egy pozitív ember,örülök neked!!!
maya87 2009 nov. 17. - 22:43:18
(44/109)
Ez egy nagy ökörség! Az tény, hogy sok nõnek nincs önbizalma, az is, hogy legalább ugyanannyinak még sok is. (plázak...ák) Azt nem is értem, hogy ezek a nõk eddig miért nem adtak magukra. Úgy csinálnak, mintha még nem lett volna rajtuk soha szoknya. Ez az átváltoztatás meg csak átmeneti, este lemossa a sminket, a haját elfekszi, stb. Nem hiszem, hogy minden nap megteheti, hogy elmegy kozmetikushoz, fodrászhoz. Havonta, kéthavonta meg eddig is megtehette volna ezeket.
offtopic
Mély Bíbor 2009 nov. 17. - 21:48:02
(43/109)
Majd amikor már nem a fiúkat szereted,és lesz egy feleséged,aki szül neked egy gyereket,aztán igénytelenül elhízik.Na azt a szart csomagold be szépen.
Shannen(.) 2009 nov. 17. - 21:47:04
(42/109)
Nemvesztettél semmit ,mert a nénibõl semmi extra nem lett egy madárnõt csináltak belõle botrányronda ruhába.
10/10
Convoy 2009 nov. 17. - 21:21:49 10/10
(41/109)
Hogy lehetnek ennyire amatõrök, hogy beteszik a Barátok Közt-el egy idõbe? Hatalmas nézõtábort buknak ezzel..
offtopic
Shannen(.) 2009 nov. 17. - 21:15:44
(40/109)
Annyira visszataszító ez az Márk h nemigaz!

Meg ne már h minden ember aztmondja h jaj de szép tested van ne már mindenki tudja h nem ilyenke vagyunk.

az emberek köcsögök.
T42 2009 nov. 17. - 21:10:09
(39/109)
Örömmel megnéznék egy hasonló müsort 40 körüli férfiszereplõkkel. Õk legjobb tudomásom szerint nem szültek, mégse rohangálnak tömegével Brad Pitt külsejü férfiak az utcán...

nekem tetszik a müsor
offtopic
bigdawid 2009 nov. 17. - 20:37:20 Előzmény 1asokközül
(38/109)
Én rávettem magam és megnéztem a 4.részt.Hát szerintem elég szánalmas hogy elhitetik azokkal az elhízott igénytelen nõkkel hogy jó nõk.Tipikus eset mindegyik.Szül egy gyereket és aztán igénytelen elhízott lesz.Gyakorlatilag ez a müsor arról szól hogyan lehet a szart szépen becsomagolni és tálalni.Gondoljunk csak bele.Ha levetkõzik az a nõ akit elõtte mindenféle szivacsos bugyikkal harisnyákkal meg melltartókkal felvérteztek akkor mi fog elénk tárulni?Egy hatalmas nagy csalódás.Szerintem ez részben pénz kérdése is.Mert ha ezeknek a nõknek lenne annyi pénzük hogy a legdrágább fodrászhoz járjanak meg a legdrágább boltokba vegyenek ruhát akkor nem lenne gond hisz ebben a müsorban is csak errõl van szó.Olyan nõknek vesznek normális ruhákat akik kb házasságuk elõtt voltak normálisan felöltözve.Szóval rõhely.Aki igényes ad magára és akkor nem fog hányni magától.Üdv DÁVID 26
1asokközül 2009 nov. 17. - 13:56:11 Előzmény 1asokközül
(37/109)
Azon hogy koppintás nem lepõdik meg szerintem senki... én sem azt mondtam. Márk viszont abban is fejlõdhetne, hogy nem vesz fel feszülõs bõr/mûbõr csõnacit az "X"-lábával... ha már öltözködést akar diktálni.
Amúgy a többség itt ugyanazt írta mint te, hogy nem árt feltuningolni magát néha az embernek és érdemes figyelni a tanácsokra, szóval nem tudom miért mondod, hogy szinte mindenki negatív kritikát írt.
1asokközül 2009 nov. 12. - 13:11:55
(36/109)
Tudom, hogy kötelezõen egy meleg faszit kellett belerakni ebbe a mûsorba, mivel a külföldi változatban is az van... de azért ez a Márk pfff... iszonyat idegesítõ ahogy affektál.
Amúgy, szerintem néha mindenkire ráfér egy kis átalakulás, az mindig jót tesz a nõi léleknek (elvileg már az új ruha megvásárlása is boldogabbá tesz minket :)). Ezzel csak az a baj, hogy másnap már nem úgy fog kinézni, mint ahogy itt "megcsinálják" és így hamar elmúlhat ez a pozitív érzés. Azon meg egyenesen röhögnöm kellett, hogy betétes bugyit adtak az egyik csajra... kb. mintha kitömnék a melltartóját zoknival... nekem sincs tökéletes alakom, de az ilyesminek szerintem semmi értelme.
crazyforyou 2009 nov. 09. - 18:48:47
(35/109)
Én ezt a mûsort nézve saját magamból indulok ki,mert például ha van arra idõm és lehetõségem,hogy kisminkeljem magam,megcsináljam a hajam (esetleg új hajszín) és felöltözzek csinosan,akkor sokkal szívesebben és magabiztosabban intézem a hétköznapi dolgaimat,pl bankban,hivatalban,postán stb. Ezeket azért hoztam fel példának,mert nekem nagyon nehezemre esik ilyesmiket intézni,halogatnám ameddig lehet...:)))))
crazyforyou 2009 nov. 09. - 11:06:00
(34/109)
Itt nem az a lényeg,hogy Barbiebaba legyen mindenki,hanem az hogy a lehetõ legtöbbet hozzák ki magukból,és a hibáikkal együtt fogadják el magukat. A strandon sem lesznek vékonyabbak,vagy formásabbak,de már több magabiztosságuk lesz egyáltalán levetkõzni,és kiderül hogy végülis nem is annyira borzasztó az,amit õk annak hisznek!
Lolabalint 2009 nov. 09. - 07:25:29
(33/109)
Most csinosak,de nyáron amikor levetkõznek?Nincs se alakformáló harisnya,sem fûzõ,akkor is csinosnak érzik magukat?
10/10
Barbie24 2009 nov. 08. - 22:44:13 10/10
(32/109)
a mai adásba is szépen átalakult a hölgy. :) látszott hogy jól érzi magát a bõrébe, bár egyszer kétszer azt véltem felfedezni hogy kényelmetlenül érzi magát, de viszont ezt tehette az a hasleszorító is. nem lehet épp kellemes azért... egyébként meg jó lett :D ;)
crazyforyou 2009 nov. 04. - 13:53:04
(31/109)
Igen szerintem a legtöbb nõ így van vele! A mûsorban való szerepléshez nagy bátorság kell,de mind a 3 csajszi,aki eddig szerepelt benne,óriási átalakuláson ment át!
mizuki 2009 nov. 04. - 09:50:48
(30/109)
Nem 3 nap, hanem minimum egy hét. És hidd el, ha egy hétig csak veled foglalkoznak (kívül-belül) akkor annak nem múlik el a hatása.

Hisz mostmár mindig ott lesz elõtte , hogy képes rá. Képes arra, hogy szép legyen, vonzó, szexi, ott van benne, bármikor elõveheti...

A mai mûsorban ne mondjátok már, hogy a csaj nem ment át óriási átalakuláson. Egy fakó, jelentéktelen, szürke csajból, milyen ragyogó, élénk, szép nõ lett!! És mi kellett hozzá? HOgy magára figyeljen (kicsit kényeztesse magát - ez jár mindenkinek!!) hajfestés (hisz a formáján nem is változtattak sokat) és persze a ruha, smink (ezt minden nõnek meg kéne tanulnia).

Nekem tetszik a mûsor, rám is rámférne egy heti kényeztetés, átalakítás :)