dangela 2009 nov. 03. - 22:21:14
(29/109)
nagyon jo a müsör
10/10
Convoy 2009 nov. 03. - 21:50:24 10/10
(27/109)
Egyébként maga a mûsor tetszik, végre ilyet is mondhatok..
10/10
Convoy 2009 nov. 03. - 21:33:05 10/10
(26/109)
Figyelem! Soma tanácsokat osztogat! Aki tud az jegyzeteljen, nagy bölcsességek hangzanak el!
Shannen(.) 2009 nov. 03. - 21:32:40
(25/109)
Most nézem 3x-ra és egyre negatívabb számomra!

1. Fogadjuk el a testünket ---) akkor miért azzal kezdõdik h rájuk ad egy szorított harisnyát meg egy hasleszorítót + 1 melltartót ami elõrenyomja a csöcst:)

2. Márk nemvaló mûsorvezetõnek idegesítõ mint állat.és x lába van de azért felvesz csõnadrágod. grat. grat.

3. És kamu ,hogy mindenki aztmondja jaj de sexy a kövér a nõ a tv ben plakáton stb.

4.Jobban rámehetnétek milyen ruha kinek való, meg az egész hihetelen ,hogy három nap alatt istennõnek képzelik magukat.

ps: A somás cucc egész jó nem a külsõségek az jó. Nánási meg egy nagy köcsög látszik h mennyire unja. fodrász meg semit nem csinál
crazyforyou 2009 nov. 02. - 09:43:05
(24/109)
Lehetne sûrûbben is ez a mûsor,mert jó látni,hogy egy átlagos vagy talán csúnyácska,önbizalomhiányos nõbõl mit lehet kihozni,ez példa lehetne mindenkinek,hogy igazából nincs csúnya nõ,csak elhanyagolt!
Sajnos nagyon sok nõ elhagyja magát,és beletörõdik,mert nincs senki aki megmutassa neki hogy mi áll jól,mit kezdjen a hajával,hogyan sminkeljen!
offtopic
CrazyBoy 2009 nov. 02. - 00:02:18
(23/109)
Ó Uram, köszönöm, hogy nem nézek már TV-t!
10/10
Edekon 2009 nov. 01. - 22:03:36 10/10
(22/109)
Soma meg szerintem nem való a mûsorba.(Eleve nem birom a fejét :S)
10/10
Edekon 2009 nov. 01. - 22:01:31 10/10
(21/109)
Szerintem jó a mûsor!Nekem tetszik!Nyomon fogom követni ha lesz rá lehetõségem.
10/10
Juciter 2009 nov. 01. - 20:35:00 10/10
(20/109)
Nekem tetszik a mûsor. Nem számítottam rá, hogy ilyen színvonalas lesz. Szerintem a Márk viselkedése is jobb, mint amilyennek vártam. (Arra számítottam, hogy túl játsza magát és abszolút nem!)Teljes pozitív csalódás volt és biztos mindig nézni fogom. ZoneClubbon is mindig néztem a külföldi változatát, és azt is szerettem. Összehasonlítani pedig nem is érdemes, hiszen különböznek az országok és Magyarország még sok mindenben le van maradva... lehet, hogy a szereplõknek nem lesz pénzük drága ruhákra, viszont valamilyen szinten megtanulják, hogy válasszanak olcsókból is a hozzájuk illõ, stílusos ruhákat. Talán az is hiányzik az életükbõl, hogy valaki ilyen mélyen csak velük törõdjön. Itt pedig tényleg minden körülöttük forog8) No, a lényeg, hogy szerintem semmi gond nincs ezzel a mûsorral!
õszinteség 2009 okt. 29. - 19:36:52
(19/109)
Drága "Emberszabású" lények! Imádom, hogy mindenki csak kritizál és kritizál... de egy fantasztikus élmény, hogy ti mind ott meresztettétek a hátsó feletek a televízió elõtt, és néztétek ezt a mûsort, amit ti jelenleg szinte pocséknak minõsítetek. Érdekes, hogy úgy mondjátok, hogy a magyar lop és pattint, de az helyett, hogy kitalálnátok egy új mûsort nyitott szájjal néztétek. nekem ha valami nem tetszik, akkor nem nézem, és feleslegesen nem okoskodom. nektek semmit, de ezeknek a nõknek sokat jelent, ha talán életükben csak egyszer, de akkor bomba nõk lehettek!! A Márk személyisége nem azt jelenti, hogy unta az egészet, hiszen neki ez a munkája, az élete.... Úgyhogy a köv alkalommal p*** be, és kapcsold másik csatornára... vagy vissza a fára :) további boldog estét mindenkinek! csóközön
trillárom 2009 okt. 28. - 14:59:33
(18/109)
Nekem az angol változat jobban tetszik, ami a zone clubon megy. Ott a stylist "pasi" tényleg érdeklõdõ volt, lelkesített, és mégsem játszotta meg túlzottan magát (mint az amerikai változatban:S). Meg aztán a mûsor felépítése is sokkal jobb volt. Szerintem sokat segíthet egy nõ önbizalmán, ha kihozzák belõle a maximumot. Elhiszi, hogy nem a világ legrondábbja. Magamból kiindulva: szépségkirálynõnek éreztem magam, amikor a szemüvegemet kontaktlencsére váltottam le (és észrevehetõen több férfi néz meg az utcán).
maya69 2009 okt. 27. - 22:55:11
(17/109)
Miért érzem úgy, hogy Lakatos Márkot igazából nem érdekli ez a mûsor? A meztelenül is szép vagyok sorozatban a szõke meleg srácról legalább elhittem, hogy együttérez a nõkkel. Oké, a mi Márkunk is megcsinálja, de nem szívbõl jövõ a lelkesedése. És egyébként amikor a harmadik elasztikus hurkalefaragó cuccot adja a csajokra, belegondol, hogy ezekben létezni is kellene? (Mai napon elasztikus body, hozzá popsiemelõs harisnyanaci és még egy kis fûzõ, mindezek tetejére egy cipõkanállal felhúzható farmer. Bravó! És levegõt ki vesz?)
A sminkes csaj meg csak ilyen "szemkörberajzolós" sminket tud? A múltkori csajnak is elveszett a szép zöld szeme az erõs fekete kontúrok között.
Az egész pozitívuma talán csak annyi, hogy egy Rubint Réka szerûségû nõ nem pattog ott, hogy igazándiból kisanyám le kellene fogynod.
RoccoChester 2009 okt. 27. - 20:07:03
(16/109)
Érdekesnek tartom, hogy senki nem néz a dolgok háta mögé! kiragadnak egy önbizalomhiányban szenvedõ átlagembert a panelrengetegbõl, ráköltenek kb 150-200ezer forintot, lefotózzák retusálják a képeit, majd elhitetik vele, hogy milyen fantasztikusan néz ki! Az addig rendben van, hogy önbizalmat adnak neki, de azért gondoljunk már bele aki egy 1,5 szobás panelba karistol a lányával az hol tud annyi pénzt összeszedni, hogy ilyen jó minõségû ruhákat vásároljon magának. Tény ezek a ruhák átformálják az ember külsejét...de az átlagasszonyok Mo-om a kínaikból öltözködnek... mennyibe kerülhet mire az ember kicseréli a teljes ruhatárát. Ha apránként cseréli akkor meg elkopnak az elsõ darabok mire megvásárolja a következõt...
annana 2009 okt. 24. - 21:25:57
(15/109)
Nah tessék a magyar lop!!
Itt van az amcsis változat csak ez szarabb!!!
Ez már szánalom szó szerint undorító hogy a magyarnak semmi saját ötlete sincs csak utánozni képes!!!
jah meg Soma mama szánalom xD csak röhögni lehet rajta
umma 2009 okt. 24. - 06:34:51
(14/109)
A mûsort nem nézem, de ha ilyenre képesek, akkor nagyon gratula:
http://benike.blog.nlcafe.hu/index.php?view=bejegyzes_oldal&bejid=33805
(Ezekhez az átalakításokhoz sem kellett plasztika).
mano87 2009 okt. 21. - 17:58:58
(13/109)
Jha, a másik meg a meztelen fotózás. A végén az egészalakos képek igen csak photoshoposak lettek. Egy telt nõbõl kreáltak egy vékonyat. Minek? Nem az a cél, hogy megmutassák, hogy a teltebb nõk is nõk? Ott meg kb. az jött le, hogy nem mutatjuk a hurkákat, mert az nem szép és nem elfogadott. Szóval picit ellentmondásos.
mano87 2009 okt. 21. - 17:55:24
(12/109)
Nekem is nagy szükségem lett volna arra, hogy jelentkezzek és beválasszanak, de idegenkedek ettõl. Nem akartam szerepelni. Szerintem nagyon sok nõnek szüksége van egy ilyesfajta átalakulásra. A külsõ nem minden, szerintem ez a nõ ideig-óráig jól fogja magát érezni, utána megint visszaesik. Mondjuk remélem nem így lesz, de elõfordulhat. Velem sokszor elõfordult. Tavaly fél évig tele voltam önbizalommal (pszichológus+pszichiáter), aztán vissza a süllyesztõbe. Ez egy ördögi kör. Akinek nem volt még önértékelési zavara, az el se tudja képzelni, hogy ez milyen érzés és mi miatt alakulhat ki. A mûsorhoz annyit fûznék hozzá, hogy szerintem elég elõnytelen ruhákat választott a Márk a Melindának. Legalábbis az a miniszoknya nem volt nyerõ. Szerintem... Bár lehet ez azért van, mert nagyon kritikus szemmel nézem az ilyen dolgokat. :)
petjaaa 2009 okt. 21. - 15:22:24
(11/109)
És hol a véznák kontra dagik? Hiszen be sem fejezték..és ebngem kurvára jobban érdekelt:D
5/10
velandra 2009 okt. 21. - 13:15:17 5/10
(10/109)
Nekem is kicsit vontatottnak tûnt a mûsor. Lakatos Márkot nem éreztem olyan közvetlennek, mint a külföldi változatban szereplõket. Lehet, hogy a késõbbi részekben feloldódik majd.