raczkia 2011 dec. 22. - 08:07:20
(26/106)
Tegnap láttuk barátnõmmel és nekünk tetszett. Féltem egy kicsit, mert elõtte elolvastam a hozzászólásokat, de kellemesen csalódtam. Senki ne várjon egetverõ megváltó filmet, mert ez nem annak készült. Egy laza könnyed, romantikus vígjáték, ami elsõsorban a csajoknak fog tetszeni.
(Az Igazából szerelem magasan viszi a pálmát az ilyen típusú filmek közül. Ez egyébként jobb volt mint a Valentin nap)
1/10
Kancso25 2011 dec. 19. - 20:50:06 1/10 Előzmény balikori
(25/106)
Ez a film a bemutató alapján nem tûnt annyira rossznak, mint amennyire az volt. Persze, a bemutatóból sokszor lehet következtetni, de meglepetések még így is érhetik az embert... A jó csajos kikapcsolódás a Szex és New York elsõ filmje volt, de ez semmiképpen sem...szerintem! :)
Bukfenc12 2011 dec. 19. - 13:31:02 Előzmény Kancso25
(24/106)
Ennyire tankönyvszerûen borzalmas filmet még nem láttam. A készítõik rettenetesen lebecsülik a nézõket, vagyis minket.Én is szeretem a könnyed szórakozást, van, amikor kifejezeten erre van igényem, de ez nem az volt. Ez két óra színtiszta szenvedés és megaláztatás, amiatt, hogy ennyire lebecsülnek.A nézõtéren egyébként összesen 2 hímnemû volt - senkinek nem is ajánlom, hogy elcibálja ide a barátját, mert szakítás lesz a vége.
prettypatty 2011 dec. 18. - 20:28:43
(23/106)
Szerintem is borzalmas film, és nincsenek benne jó poénok..de a legnagyobb csalódást az okozta, hogy hogy bírták Sarah Jessica Parkert összehozni Josh Duhamellel?!...
10/10
balikori 2011 dec. 18. - 19:55:07 10/10
(22/106)
Szerintem CSÚCSSZUPER volt a film!!!Soha nem olvassom el a véleményeket de most véletlenül megakadt a szemem mennyire negatív véleményeket irnak.Már azon voltam le is mondom a filmet.De nagyon örülök,hogy megnéztem mert nagyon tetszett.Vasárnap du.lányoknak:tökéletes program.Belenézni milyen New York szilveszterkor,igényes ruhák,lányos(szerelmes)történetek.Fiuknak biztos nem tetszik-de ez nem is nekik valók.Pl.nekem se jött el a férjem:itthon maradt a gyerekekel.De mi barátnõk:nagyon jól éreztük magunkat.+ a meg lehet nézni a bemutatót ami alapján szerintem el tudja dönteni 1 ember tetszik vagy nem a film.Stílusa vagy nem?
filmcritic02 2011 dec. 17. - 21:34:57
(21/106)
Tisztelt olvasók!

Ma este alkalmam nyílt arra, hogy beüljek az egyik kedves barátommal egy filmre. 18:04 perc volt amikor a mozi elõtt az elõadások közül kerestünk egy jó filmet. Úgy látszik a jó Isten akarta úgy, hogy megnézzük eme remek mûvet ugyanis ez pont 6-kor kezdõdött, így tökéletes volt az idõpont, illetve a filmnek is elég jó reklámja volt. A probléma ott kezdõdött, hogy nem tudtuk, hogy mi az alapsztori és valljuk be: nem szokás így moziba menni. A film poénjai elég gyengére sikerültek, ennek ellenére mi is röhögtünk ugyanis, mozi jobbszárnya olyan földönkívüli röhögéseket mutatott be, amilyet ritkán hall az ember a Mónika-showban is. Továbá a filmnek nem igazán volt fõszereplõje, inkább fõszereplõ voltak(kb.:8) úgyhogy nem volt olyan személy, akinek átélhettük volna az érzéseit. Életem egyik legrosszabb filmjét kellett végigszenvednem 2 órán át, senkinek nem javaslom.
1/10
Kancso25 2011 dec. 16. - 22:08:46 1/10
(20/106)
Bátran merem állitani, h életem legrosszabb filmje!!! (Pedig rengeteg filmet láttam mar, es sztem realisan ertékelem a filmeket.) Hugommal neztem meg, es amikor hazaertem, a ferjem megkerdezte, mirol szolt, de nem tudtam neki elmeselni...ebbe joforman nem tortent semmi. A tortenetek ritka sablonosak, az SJP-es jelenet meg a vegen...azon tul, h ritka gagyi volt, meg csak nem is ertettem. A Valentin nap is szar volt, ez is az!!!
4/10
Bigpapa 2011 dec. 15. - 10:15:02 4/10
(19/106)
Édesanyám szerette volna ezt megnézni,így elmentem vele.Normál esetben ezt online néztem volna meg...
Azt le kell szögeznem, hogy nálam az ilyen sokszereplõs-sok történet egyben filmben az etalon az Igazából szerelem.Pont 3 napja néztük meg újra a párommal, imádom azt a filmet.Abban minden karakter szerethetõ, vicces.Nagyon sokat lehet rajta nevetni.

Itt azon vettem magam észre, hogy nem nevetek.Pedig esküszöm,imádom az ilyen romantics :))) filmeket,de itt valami hiányzott.Rájöttem, hogy igazából egy karakter sincs kidolgozva,mert belezsúfoltak legalább 30-40 egyenként is érdekes karaktert,akik így egyben már a túmács kategória voltak,ezért nem is kötõdtem hozzájuk. Ha az lett volna a film vége, hogy bomba robban New Yorkban és mindenki meghal, nem érint meg,mert nem érdekeltek ezek az emberek.
Volt,aki full felesleges volt.Ott van Halle Berry,Jessica Biel,Michelle Pfeiffer,Josh Duhamel és Sarah Jessica Parker karaktere.Mivel nem mutatták be õket rendesen, pont leszartam,hogy mi lesz velük.Kifejezetten idegesítettek végig.Abigail Breslin olyan ronda, hogy nem tudtam megszokni.Azért imádkoztam,hogy vesszen el New Yorkban :)))))15 éves csak,de úgy néz ki,mint aki a Madame Tussauds panoptikumából mászott elõ.
Nem volt a filmben olyan pillanat,ami megérintett volna.Talán a DeNiro féle tetõs jelenetet kivéve.

Iszonyat nagyot akartak durrantani ezzel, hiszen még a karbantartó is jó színész volt (Hector Elizondo) és felvonultattak benne mindenkit,aki él és mozog Hollywoodban,de maga a sztori,az qrvaszar.Nem tudom,mekkora költségvetése lehetett, biztos nem Milka csokiért vállalták a színészek a munkát,de félretehettek volna egy kicsit a forgatókönyvre is.
Ráadásul tele volt a film reklámmal.A Nivea mindenhol,de láthattuk 30 méteres poszteren az új Sherlock Holmes film mozi plakátját.
Ami jó volt és nagyokat nevettem rajta, az a film végén a bakiparádé.Ha olyan jó lett volna a film,mint az az 5 perc,akkor semmi bajom nem lenne,de én,aki minden vígjátékot végigvihogok,most nem tudtam nevetni szinte egyszer sem.
Ami baki,nem tudom,láttátok el,vagy aki még nem látta,az majd figyelje,hogy ,amikor viszi be a férje Jessica Biel-t a kórházba, a csaj sétál a kórház folyosóján és megnyomja a terhes hasát :)))ami behorpad és látszik,hogy full szivacs.Oké,tudom,hogy szivacs,de itt látszik a szivacs gyûrõdése.Nem volt senki,aki legalább kemény gumiból csinált volna hasat,ami úgy viselkedik,mint egy igazi pocak?

Vígjátéknak kevés, romantikus filmnek gyenge....4/10
maxxie 2011 dec. 14. - 00:23:40
(18/106)
A film felénél még úgy éreztem, hogy a Valentin napot meg sem közelíti, de ahogy haladtunk elõre, egyre jobban tetszett, és a végére azt mondom, hogy minimum volt olyan jó, mint "elõdje". Bár ez talán kevésbé kidolgozott, felépített. Ha azt nézzük, hogy milyen kegyetlen világban élünk, az ilyen mesék pont tökéletesen megfelelnek arra, hogy kimozdítsák az embert a hétköznapi szörnyûségekbõl. Igen, néhol giccsesen, néhol túlzottan szentimentálisan, de nem számít. Lehet, hogy sokaknál mínusz 1-es, de nálam a film elérte a célját. 10 pont

Zac Efron karaktere és játéka nagyon nagy volt. Ki gondolta volna, hogy tud játszani is..?! :)
zsebzsb 2011 dec. 13. - 14:08:54
(17/106)
Azon gondolkoznak, hogy adjanak-e egy filmnek -1 pontot, mert eddig nem volt rá példa:D:D:D
mezsge 2011 dec. 13. - 11:09:59
(16/106)
mi történt? annyira rossz a film, hogy a kritikusok bojkottálják? :D
beszelo86 2011 dec. 12. - 22:38:37
(15/106)
A lgerosszabb film idén. Ha jól hallottoam, Málnára is nevezni akarják.
10/10
Vik100 2011 dec. 12. - 15:28:13 10/10
(14/106)
Szerintem ez egy nagyon aranyos szívet melengetõ kis film így ünnepek elõtt pont jó, se nem több se nem kevesebb mint amit ígér. Még ha giccses és felszínes is szerintem most ez is belefér. Nekem a Valentin napos verzió is tetszett tavaly. Ebben a mostani verzióban is, még a legkisebb mellékszerepet is "híres" színészek játsszák. Zac Efronban pozitívan csalódtam nagyon jópofa volt ebben a szerepben. Azt kaptam amit vártam:) 10/10
norika23 2011 dec. 11. - 22:38:31
(13/106)
Van egy olyan 2012-es szilveszteri eladó szemüvegem, ami a filmben sokszor elõfordul.
Fantasztikus partikelléke lehet az idei szilveszteri bulinak!

Érdeklõdni: nori-15@freemail.hu
9/10
calella 2011 dec. 11. - 19:09:43 9/10
(12/106)
Jó kis film, igazi szombat esti kikapcsolódás. Nem szabad mélyértelmû monológokat várni tõle, de én igazán jól éreztem magam a film alatt. 9/10
5/10
Elstron 2011 dec. 10. - 23:41:05 5/10
(11/106)
Még friss az élmény, és az sem túl pozitív. Kegyetlenül klissésre, és giccsesre sikerült ez a film. Inkább a romantikushoz áll közel, mint a vígjátékhoz, szóval senki se számítson hatalmas röhögésre.

SPOILER

Minden tipikus hollywoodi gag megtalálható benne, a halálos beteg apától kezdve - aki természetesen a végére kibékül a lányával - a liftben ragadó szerelmi bánatos srácig, aki véletlenül egy bombázóval kerül össze. Egyszer nézhetõ limonádé. :)
Ford Mustang 2011 dec. 02. - 01:55:16
(10/106)
Csókok Szilveszter éjjelén
A hírnévnek mágikus ereje van. Egy híres ember közelében lenni egyszerre csodálatos és ijesztõ érzés - még annak is, aki maga is igen népszerû. Katherine Heigl nem panaszkodhat: a 33. éves színésznõ gyermekmodellként kezdte, 14 évesen kapta az elsõ szerepét, népszerûsége pedig azóta is töretlen: az elmúlt évek legsikeresebb romantikus vígjátékai közül jó néhány fûzõdik az õ nevéhez. Ezek után szinte törvényszerû, hogy nem maradhatott ki a Valentin-nap folytatásaként készülõ, Hollywood szinte összes sztárját összegyûjtõ Szilveszter éjjelbõl sem. A színésznõ egy szilveszteri parti egyik beszállítóját játssza a filmben, aki régen egy rocksztárral járt. A rocksztárt nem is alakíthatná hitelesebb személy, mint Jon Bon Jovi. A sok szálon futó filmben az õ sztorijuk arról szól, hogy váratlanul felbukkan a zenész, és visszacsábítaná magához a lányt.
- Életemben nem volt még ekkora lámpalázam, mint amikor csókjelenetemet forgattuk Jon Bon Jovival - vallotta be a színésznõ, aki pedig civilben is jól ismeri a rockereket, hiszen férje, Josh Kelley is az. - Vihogtam, ügyetlen vicceket mondtam, zabáltam a mentolos cukorkákat. Végül aztán nem volt semmi gáz. Jon a maga módján igazi úriember. Nem ilyennek képzeltem a klipjeibõl.
Ford Mustang 2011 nov. 21. - 20:19:48
(9/106)
SJP Szilveszteréjjele
Ez a Szilveszteréjjel biztosan bekerül a Guinness rekordok könyvébe: a Valentin-nap rendezõjének új vígjátékában 22 A listás színész szerepel: csupa olyan híresség, aki többnyire egyedül is sikerre visz egy filmet. A hollywoodi szuperválogatott egy New York-i szilveszter párhuzamosan zajló, egymást keresztezõ történeteit kelti életre ebben a romantikus vígjátékban - és mindennek a tetejébe a film nem is került sokba.
Amikor Sarah Jessica Parkert arról kérdezték, a közös ügy érdekében mennyire kis gázsival kellett beérnie, az örökifjú színésznõ kinevette az újságírót.
- Milyen kis gázsiról beszél? - kérdezte. - Fizetni is hajlandó lettem volna, hogy benne legyek a Szilveszteréjjelben. Ez a film New Yorkról szól, a kedvenc városomról, és aki fontos New Yorkban és New Yorknak, az mind benne van Robert De Nirotól Jon Bovi Joviig. Nem akartam kimaradni belõle: úgy sírtam volna mint az ikreim szoktak, ha nem kapok szerepet.
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 15:43:40
(8/106)
filmplakát
Ford Mustang 2011 okt. 20. - 02:38:42
(7/106)
Na igen... :)))