Barbie&Enn 2012 febr. 26. - 18:15:02
(46/106)
Kedven rész mikor: Jake T. Austin és Abigail Breslin(filmbeli nevüket nem tom) csókolóznak és Jake megszólal: Ki ez a nõ?????? Még mindig nevetek :")
1/10
biviel 2012 febr. 04. - 23:00:35 1/10
(45/106)
Annak ellenére, hogy Sex és New York rajongó férfi vagyok, meg kell mondanom, ez egy meglepõen sekélyes, varázs és meglepetés nélküli, rettentõen unalmas film volt számomra. A jelenetek többsége akadozott, teljesen kidolgozatlan és darabos volt...gondolom nem a színészek tehetnek róla. Vagy mégis? Vajon miért vállalták ezt el? Szinte el tudom képzelni, ahogy odaadó ódákat zengtek, nyilatkoztak utólag a filmrõl, elképzelem ahogy elmondják mennyire élvezték a filmezését, mert annyira cuki volt az egész és megható.
Valójában siralmas alkotás, minden szempontból. Mintha a jeleneteket úgy tákolták volna össze egy sufniban, a film felénél lett ez igazán egyértelmû (hát igen, hamarabb is voltak gondok, de gondoltam talán belendül).
Csak és kizárólag olyan események zajlottak, amelyekben még véletlenül sem próbáltak semmi mélységet bemutatni, minek is, hiszen ez szilveszter éjjel, igaz? Ilyen kell(ene) hogy legyen...(?!) És akkor mindenki boldog lenne. Robert De Niro által alakított rég nem látott haldokló apukával mit akartak bemutatni? Egy kis mélységet? Ez egy vicc, ugy-e? Sem vizuálisan, sem tartalmilag nem volt semmi alapja az egésznek, egyszerûen nem volt megalapozott.
1/10
meluss 2012 febr. 04. - 22:22:39 1/10 Előzmény trinitz
(44/106)
Ez a film eszenciája a Hollyvoodi giccsnek. Egy sablonos, csöpi jelenet sem maradt ki belõle. Szerintem úgy készült a film, hogy összeollóztak minden amerikai romantikus vígjátékból egy-egy jelenetet. Így történhetett, hogy annyi ismert színész van benne és annyi ismert jelenet.
3/10
trinitz 2012 febr. 04. - 02:31:53 3/10 Előzmény lippije
(43/106)
Nagy vagy ! :)
3/10
trinitz 2012 febr. 04. - 02:30:52 3/10
(42/106)
Nos a Valentin napos,giccses,sztárparádés alkotás után ettõl sem vártam sokat ...És nem is jött. Annyira azért nem rossz ,mint az elõbb említett.Jódarabig néztem,még néha el is mosolyodtam. Aztán a fele felé megteltem a puha maszlaggal amit folyamatosan sulykolnak belénk.Bekapcsolt a demagóg riasztó,és onnan kezdve már csak azt néztem , mit akartak ezzel a filmmel elérni.Mintha csak egy szakemberekkel megkomponált népnevelõ lecke lenne ,állami megrendelésre. Mint a komcsiknál a filmhiradó ,csak sokkal profibb.Vettek sok sztárt ( akiknek a kiégett agyu-lelkü forgatõkönyv írók miatt amúgy sincs sok munkájuk mostanság ),de hozzák (még) a nézettséget ...Vettek sokféle nációt,társadalmi réteget,hogy mindenki azonosulni tudjon valakivel (nézettségoptimalizálás) , Vettek egy érzelgõs ,könnyen emészthetõ sztorit , amit a nagy többség dekódolni tud( ...nézettség...)Összességében profi(t) munka .Egy ízfokozókkal dúsított olcsó limonádé...Míg ezt leírtam,a feleséglány is bealudt rajta...Lehet sokaknak tetszik .Nekik tudom ajánlani ,hogy nézzenek körül jelenben,múltban ,mert vannak igazi filmek is ! Amik nem tanúlmányok,frappáns prezentációk,pénzügyi mutatók,propagandák,inkompetens filmszakik keresztüzében születtek, mint ez a fröccsöntött NewYork-mese .
lippije 2012 jan. 24. - 10:42:23
(41/106)
Két dolog, amit szeretnék megjegyezni : ha Garry Marshall besétál a stúdióba, hogy van egy terve, Hálaadás címmel, nagyon gyorsan zavarják el, illetve könyörgöm, írjon már valaki egy JÓ forgatókönyvet De Nironak! Kritikám a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/01/szilveszter-ejjel-new-years-eve/
5/10
SnoWhite 2012 jan. 12. - 10:59:27 5/10
(40/106)
Jó példája annak, hogyan lehet egy tucat remek színésszel egy vacak filmet összehozni :) Az ötperces ápoló szerepére egy Halle Berry, a másik ötperces fekvõbeteg Robert de Niro.. :D igazában az egész mozi alatt azon szórakoztunk, hogy ki lehetett az a lány a liftben, mert csak õ volt idegen számunkra. Fél óra után felzendült suttogva a kérdés: eddig történt már valami??
Nooji 2012 jan. 06. - 21:18:28
(39/106)
Ezt még nem láttam,de meg fogom nézni.A Valentin-nap nálam a nézhetõ kategória volt,de mélyebb nyomot nem hagyott bennem.
Az Igazából szerelem-hez meg alapból nem hasonlítom,és ennek két oka van:
1.Egyik kedvenc filmem,melynek - a néhány vicces vonal mellett - mély mondanivalója van és az nem más,mint a különbözõ szerelmek bemutatása.
2.Valamint - és ez a leglényegesebb -: az egy ANGOL film.És ezt egy amerikai film sosem fogja tudni leutánozni....
Mindenesetre a Szilveszter éjjelnek adok 1 esélyt.Nem úgy ülök majd le,hogy most egy nagy mondanivalójú,tanulságos,agytekervényeket megmozgató filmet fogok megnézni,hanem kikapcsolok 2 órára....
8/10
zoliman 2012 jan. 05. - 08:47:13 8/10
(38/106)
Imádásos! :D
10/10
meche 2012 jan. 03. - 22:26:09 10/10
(37/106)
Szerintem is jó film volt!
10/10
horusz 2012 jan. 01. - 22:24:29 10/10
(36/106)
Kedves, szentimentális film volt. Férfi vagyok, mégis nagyon tetszett nekem. Még jó, hogy nem olvastam el a hozzászólásokat elõtte. Milyen szélsõséges véleményen vannak egyesek: -1-et érdemel, meg a legrosszabb film amit láttak. Ez egyszerûen nevetséges.
10/10
horusz 2012 jan. 01. - 20:09:41 10/10 Előzmény maxxie
(35/106)
Teljesen egyetértek veled. Erre a filmre érdemes volt beülni. Tõlem 10-est kap.
brrrrrrrrrr 2012 jan. 01. - 18:20:05
(34/106)
Amikor azzal reklámozták a filmet, hogy a "Valentin-nap készítõinek új filmje" elfogott a hányinger, köszcsi inkább kihagynám, az is egy hatalmas f.. volt, vagy 15percig bírtam nézni azt is.
offtopic
Ford Mustang 2012 jan. 01. - 18:17:26
(33/106)
De sajnos azokra dideregnek a legtöbben.
DDT- 2012 jan. 01. - 12:25:33 Előzmény Ford Mustang
(32/106)
Hát igen, a filmek mindig megszépítik a valóságot: itt Bon Jovi volt az est sztárja, igazából meg Lady Gagát és Biebert kapták a didergõ népek :-D
De ami Bon Jovi hiteles játékát illeti amúgy valóban jófiú rock(pop?)sztár hírében áll: 23 éve házas, példás családapa életét éli, alkohol vagy drogproblémák nélkül, szinte hihetetlen...
8/10
sipi46 2011 dec. 31. - 13:19:43 8/10
(31/106)
Nézd meg elvárások nélkül és rengeteget fogsz nevetni még az utolsó percben is. Logikát, racionalitást ne várj tõle, ez tisztán az érzelmeknek szól - és a fiúk is élvezik majd (most is kuncogok, ha eszembe jut a záróképsor...).
- Sipi -
gombahölgy 2011 dec. 31. - 04:20:55
(30/106)
Én személy szerint nagyon élveztem a filmet. Nem állítottam fel vele szemben nagy igényeket, így nem is csalódtam. Illetve de, pozitívan, mert rosszabbra számítottam. Megdöbbentett, hogy mennyien vélekednek róla negatívan, talán pont azért, mert nagy durranást várnak, csak ugye valaki már ott meglepõdik, hogy nincs kiforrott eseményszála (nem véletlen a sok szereplõ--->sok kisebb történet, amiben a közös, hogy Szilveszter éjjel & NY), így struktúrája eleve eltér a "normális" filmek felépítéséhez képest.
A poénok közt nyilván volt kiszámíthatóbb, de ez nem azt jelenti, hogy mind az volt, és fapofával ültünk a vászon elõtt. Lehetett nevetni rajta, ahogy voltak benne meghatóbb jelenetek is. A sok rosszalló közt, akik nem tudják túltenni magukat azon, hogy 2 órát elvett a film az életükbõl, nem akarom elhinni, hogy a Zac Effron-Michelle Pfeiffer szál sem csalt egy kis mosolyt az arcukra. Zac E. nagyon pozitív csalódás volt, Michelle P. karaktere pedig szerintem parádés volt.
Én ajánlom, de hát haters gona hate :)
1/10
nczoli 2011 dec. 28. - 21:39:08 1/10
(29/106)
A film nekem sem tetszett. Szerintem is borzasztó. Minden történés és az az egy-két középszerû poén is teljesen kiszámítható. Nagyon sajnálom DeNirot, hogy erre igent mondott.

Spoiler ON
Az meg, hogy az egyik történet szál arról szól, hogy hogy a Time Square-en lévõ gömb "hatalmas meglepetésre" elromlik és azt kell megjavítani - mert az egész világ(!) ezt várja - egyszerûen nevetséges. Ezek az ostoba amerikaiak tényleg azt hiszik, hogy ez rajtuk kívül bárkit is érdekel? Szerintem tényleg. Persze nem csoda, hogy elromlik, mert technikailag olyan szinten állnak, hogy New York közepén lévõ bérház liftjében nincs egyáltalán térerõ.
Spoiler OFF

Na mindegy, szörnyû gyenge.
Dius 2011 dec. 28. - 17:37:59 Előzmény raczkia
(28/106)
Azt gondolom, az Igazából szerelem volt az ilyen típusú filmek úttörõje, és azóta is azt másolgatják... egyébként nemrégi a Valentin nap c. film, - ahol a színészgárda fele benne van ebben a filmben is - szinte ugyanilyern hangulatúnak tûnik (ezt még nem láttam, szerintem nem is fogom).
Az Igazából szerelem a maga eredetiségével, bájával, kedvességével egyedülálló, ezek az erõltetett "csoportosan csináljunk jól eladható gyagyi"-filmek sosem fognak a nyomába lépni...
misshun89 2011 dec. 23. - 10:32:07
(27/106)
szórakoztató és könnyed film, én gagyibbra számítottam. 10/7