csillu 2008 aug. 26. - 18:44:13
(1542/2302)
Szerintem nem lehetne ebbõl élvezhetõ folytatást kihozni... Az utolsó két évad (pláne az utsó) már amúgy sem volt az igazi! A sorozat záró része nekem is egy pici csalódás volt, de aki nézte az elejétõl, az beláthatja, hogy az életutak végülis rendezõtek és mindenki elérte a célját...
SPOILER(?)... mert végülis Rorynak mindig a karrier volt az álma, nem a pasik, és a Lorelai- Luke páros happy endét is a kezdetektõl vártuk...
montanosz 2008 aug. 26. - 17:34:17
(1541/2302)
lehetne még egy mozifilmet vagy sorozat lezáró dvd-t összehozni.
vacakabb sorozatokból is csináltak már filmet, és rajongók behozták az árát, lásd stargate sorozat lezáró dvd-k.
Edit27 2008 aug. 26. - 17:13:13
(1540/2302)
Logant nézni jó, úgyhogy hajrá Logan:)

spoiler féle
Sokan szerették a Rory/Logan párost, ezért (is) volt galádság amit a hülye írok a végére összehoztak.
ruby2 2008 aug. 26. - 14:13:48
(1539/2302)
Sziasztok szerintem is Logan illik Roryhoz.Igaz én az már nem elõször látom a sorozatot de nem tudom megunni.Ha valakit érdekel írjon ruby2@citromail.hu
SzEszti 2008 aug. 26. - 10:44:14 Előzmény vajka
(1538/2302)
Szia! Szerintem Logan illik leginkább Rory-hoz... Én igazából az 5. évad óta nézem a sorozatot, az óta, hogy Rory és Dean összejöttek, de Dean már házas volt, és szakítottak... Szóval nagyjából amióta Logan is szerepel a sorozatban! És szerintem õ az igazi, bár már olvastam, hogy Rory nemet fog mondani neki! És hogy õ az, az szerintem a tegnapi részbõl derül ki, amikor Rory a reggelinél nagyon kedvesen beszél arról, hogy a születésével Logan Hunzbergeressé vált a világ:) aztán az is tetszett, ahogy Rory a buit szervezte, hogy a vacsi után azonnal elmondott mindent Logannek, és a végén Logan elveszített mindent az üzleti életben, de képes volt behunyni a szemét, egy bohókás sapkát felvenni, és Roryra mosolyogni, és nem elrontani azt az estét, amit a lány egész nap tervezett, és a fele már így sem a tervei szerint alakult! Nem rontotta el a hangulatot! Roryval szeretett volna lenni! Nekem a tegnap rész nagyon tetszett! És szerintem ebbõl erül ki, hogy õk nagyon is egymáshoz illenek! Lorelai-ról már nem igazán tudom eldönteni... kár, hogy nem láttam az esõ 4,5 évadot! Akkor könnyebb lenne ez a döntés!
10/10
Boglarina 2008 aug. 26. - 10:28:21 10/10
(1537/2302)
Luke. Logan.
Mondjuk engem Rorie párjai annyira nem érdekelnek, de ha igen, akkor már Logan. Nem tudom, miért, talán mert most kapcsolódtam be igazán a 4-es évad felé, és most õ az aktuális... nem tudom. De Logan. Szerintem egy kicsit tényleg 'szelidült' Logan a kezdetek óta.:)
Luke. Volt idõ, amikor Christ szerettem volna, de egy idõ után nem volt túl jó az, hogy állandóan lelépett, ha végre feltûnt. Lehet, hogy Luke távolságtartó és kicsit agresszív, de hûséges és... lehet rá számítani. És becsületes. És jó. És csodálatosan illik hozzá László Zsolt hangja.^^
10/10
vajka 2008 aug. 26. - 00:00:27 10/10
(1536/2302)
Szavazzatok arról, hogy Lorelai-hoz és Rory-hoz ki illett a legjobban, kiváncsi vagyok az eredményre! :)
http://jobaratok.blog.hu/2008/08/25/kitekintes_gilmore_girls
offtopic
Anditos 2008 aug. 25. - 20:47:59
(1535/2302)
Egyre jobban kedvelem Logan-t. Nekem ugyan nem dobogtatja meg a nõi szívemet, de a mai részben, ahogyan reagált a hírre, miszerint valszeg tönkrement a cége, nagyon szimpatikus volt. Mintha minden rendben lenne, ment Rory-val korizni, hogy ne rontsa el az estét.
montanosz 2008 aug. 25. - 12:38:08
(1534/2302)
Õ is megdobogtatta a férfi szívem))
Teal Redmann
van benne valamiféle nõies báj, kecsesség, kacérság))
természetes szépség, szív alakú áll, ami most divat is.(lásd madonnát aki szétdaraboltatta az arcát hogy ilyen álla legyen)
10/10
Boglarina 2008 aug. 24. - 19:46:41 10/10
(1533/2302)
Nem nem volt jóban Scottal, hanem David-dal jobb-ban volt. Azért nem mindegy.:)
Edit27 2008 aug. 24. - 18:21:14
(1532/2302)
Vajka!
Az ötödik évadban ünnepli Emily és Richard a 40.-ik házassági évfordulóját, mikor megismételték a fogadalmukat. (jó rész volt)Akkor Lor 36-37 lehetett.


Persze, a legtöbben Luke pártiak, bár míg Luke-kal évekig jól el volt barátságban, addig ha Chris megjelent, mindíg történt is valami. Meg szerintem nem volt annyira jó ez az April vonal sem, a hetedik évedban meg már végképp unalmas volt ez a huzavona köztük. Engem nem zavart volna, ha végül Chrissel marad, és Luke is összejön valaki mással:)
Állítólag Lauren Graham nem volt jóban Scott Petersonnal, viszont David Sutcliffe-el.
montanosz 2008 aug. 23. - 19:23:41
(1531/2302)
Amúgy, ja na hát...))
szívem érte dobogott, kár hogy elmaradt(((
Olivia Hack
montanosz 2008 aug. 23. - 16:56:31
(1530/2302)
én Luke-nak drukkoltam)))
ja és eredeti karakternek tartom Milo Ventimiglia-t (Jess Mariano) is. Tehetséges színész, jól hozta a lázadó, néha érthetetlen tinédzsert.
Rory a vége fele engem is idegesített már, egy kiadós fenekelés nem ártana )))
10/10
vajka 2008 aug. 23. - 11:31:07 10/10
(1529/2302)
Szerintem egyáltalán nem. :)
De pl. ott van a Jóbarátok, ahol Ross és Rachel kerülgetik egymást 10 éven át. Ha így egyben nézed, nem létezik, hogy ilyen megtörténjen. De mégis, az egyes részek, események hihetõek. Valahogy így vagyok ezzel a Luke-os dologgal is. De szerintem is Chris sokkal jobban illett volna hozzá. Dehát nem mi írjuk a sztorit. :)
Amúgy azt vettem észre, hogy Roryt egyre kevésbé kedvelem, ahogy mennek elõre az évadok, nem tudom miért...
Edit27 2008 aug. 23. - 09:44:41
(1528/2302)
Ez nem hosszú. Valamikor beraktam ide is egy linket egy német oldalhoz. Ezen az oldalon fenn van nagyjából az összes futó, ill. nemrégiben véget ért sorozat, epizodismertetõkkel és kb. az összes fellelhetõ infóval a sorozattal kapcsolatban. (nekem pl. szép emlék az Everwood is)Szóval itt van lehetõség minden egyes részhez hozzászólni, és különbözõ topicokat is nyitni. A Gilmore Girlsnél epizódonként 20-60, vagy még több hozzászólással, ott aztán vannak tényleg hosszúak is, részletes elemzésekkel. De van külön topicja pl. Colinnak és Fynnek is, sõt a szereplõk ruházatával is foglalkoznak. Én mondjuk szeretem olvasgatni a hozzászólásokat, fõleg azokkal a részekkel kapcsolatban, amik nekem nagyon tetszettek, ill. nem tetszettek. Lornak és Chrisnek is sokan szurkoltak. Nem emlékszem, kiderült e a sorozatból, hogy Luke és Lor mióta ismerték egymást, de gondolom már jó sok éve. Azon gondolkodtam, mennyire reális az, hogy két (szabad) ember éveken át minden nap találkozik, és semmi, aztán meg hirtelen rájönnek, hogy ez a nagy szerelem.
10/10
Necike 2008 aug. 22. - 22:36:02 10/10
(1527/2302)
Sziasztok!
Én annyira sajnálom hogy Chris és Lorelai így végezték.Én az egész sorozat alatt azon szurkoltam, hogy õk végre együtt legyenek és boldogan éljenek amíg meg nem halnak. Nekem valahogy Luke az a nagyon kisvárosi mármint volt az a rész amikor Luke meg akarta venni azt a bazi nagy házat és Dean is ott volt és a fejéhez vágta Dean Lukenak hogy õ sem lesz elég Lorelai-nak hogy Dean sem volt elég Rorynak. Én is totál így gondoltam. Lorelaihoz valahogy nem tom miért de szerintem Chris illik fõleg hogy kb 20 éves kapcsolatuk van egymással. És vegyük figyelembe hogy azért mindig felbukkan az életükben és Lorelai mindig is szerette csak, hát az idõzítések nem voltak megfelelõek, meg hát most végülis Luke-ot nem tudta elfelejteni.

Nah kicsit hosszúra sikeredett.
Ez van...
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 21:21:06
(1526/2302)
Igen. :-)
Én Zeket kedvelem egyre jobban, nagyon lökött, de közben nem idegesítõ. :-)
Edit27 2008 aug. 22. - 21:05:26
(1525/2302)
Logan ma is jó volt:)
offtopic
Anditos 2008 aug. 21. - 20:50:52
(1524/2302)
Mondja meg legyen kedves valaki, hogy a mai részben miért volt vicces az, hogy HAL? Amikor Rory és Logan hazavitték a sok halat Emilyék házába, Logan mesélte, hogy nagyot nevetett a halas fazon viccén. Gondolom, eredeti nyelven érthetõ, miért.
viamala 2008 aug. 21. - 10:05:47 Előzmény Anditos
(1523/2302)
A film 99%-a mûterem, mintahogy ez a sorozatokra jellemzõ.

Mondjuk, én is jobban ügyelnék a részletekre!