Téma: Szívtiprók

mandarinn08 2008 júl. 23. - 00:36:40 Előzmény chelseagirl_
(5/65)
a cduniverse.com - on írd be a film angol címét ott fent, és válaszd a Soundtrack-et .. remélhetõleg fent vannak a számok, és bele is tudsz majd hallgatni ;) sok sikert !
10/10
JuDitta2 2008 júl. 16. - 11:21:06 10/10
(4/65)
Sajnos én még nem láttam ezt a filmet, de szivesen megnézném, mert jó filmnek igérkezik, és persze azért is mert Jennifer az egyik kedvenc szinésznõm. Kár h nem lesz mostanában a tv-ben... Remélem hamarosan adni fogják.
chelseagirl_ 2008 júl. 11. - 20:24:38
(3/65)
csak ismételni tudom a többieket, jó a film, a történet, a szinkron...
SPOILER!!!???
nem tudja valaki hogy mi a címe annak a számnak ami az esküvõ után megy, amikor "jane" megkéri jack-et hogy semmi ne jöjjön közbe. csak ez miatt regisztráltam:D:D:D
Timke 2006 okt. 23. - 20:56:33
(2/65)
Szerintem egy nagyon aranyos és jó vígjáték. Húgommal néztem, s az az érzésünk volt, hogy még úgy néztük volna. A szereposztás már megér egy misét. Dvd-n is érdemes megszerezni, mert ez simán besorolható a többször megnézhetõ film kategóriájába. Aki pedig Jennifer Love H-ot kedveli, az biztos boldog lesz a sok semmit sem takaró ruha miatt. :)
8/10
Bru 2006 jún. 07. - 15:15:40 8/10
(1/65)
Ez tipikusan az a film amirõl alapból igazán nem jó sokat tudni... Minden ismeretgyüjtés nélkül nézendõ meg mert akkor még jobban fekszenek a kezdeti poénok. Szerintem fõ elõnye a filmnek hogy jól kitalált az alap szituáció mire megfelelõen kidolgozott jelenetekkel építkeztek. A nívós szereposztás is meghozza gyümölcsét bár a vígjátékok közül köztudottan nem kerülnek ki mélytartalmú produkciók...
Hát itt sem kell jegyzetfüzettel készülni...bár nõknek jó tippekkel szolgálhat a film. :)
Ja és... hmm... Jennifer Love Hewitt elég szûkreszabott ruhákban!!!