Petrapetrus 2014 ápr. 27. - 11:00:32
(53/93)
"de nem szeretem benne - meg mondjuk a többiekben sem - hogy mindenki mindig nagyon szép, meg nagyon jó és nagyon tökéletes"

Már hogy a versenyzõk kapnak mindig dicséretet és a zsûri nem elég kritikus. A régi szakmai zsûri ilyen szempontból sokkal jobban bejött nekem. Még Ilona is. :D
Petrapetrus 2014 ápr. 27. - 10:57:50
(52/93)
A tegnapi mûsort különösen vérszegénynek találtam. Egyedül Judit és Gyõzõ tetszett, illetve amit én kifejezetten szórakoztatónak találtam a maga esetlenségével együtt is: Krisztina és András. Helyesek voltak együtt, szimpatikus páros, mindig is kedveltem õket. Judit és Gyõzõ meg egyszerûen profi, bármit csinálhatnak, engem megvesznek kilóra. :) Zalán és Dóri is helyeske volt, de táncot én kb. alig véltem felfedezni a produkcióban, rumbát meg aztán végképp alig. Szépek, szerelmesek, de én szerettem volna több mozgást látni, táncot. És nem színházat, még ha nem is voltak az érzelmek megjátszottak. Lehet, hogy szõrösszívûnek néznek emiatt, de akkor is ez van. :)
A zenék kivételesen tegnap egész hallgathatóak voltak, bár még mindig terelném a klasszikusabbak felé az irányt. A Savarián legalább tényleg jó zenék vannak, amikre részben már ösztönösen is megmozdul az ember. Ezek a slágerek meg sokszor... No komment.

sokan dicséritek Dalmát. Szerintem is ügyes, tehetséges lány. Ahogy megláttam legelõször, emlékeztetett valakire. Egészen konkrétan az egyik kedvenc énekesnõmre, Melodyra. [ http://www.youtube.com/watch?v=JBKhl1kT0_4 ] Nem mondom, hogy kiköpött hasonmások, de igencsak emlékeztet rá. (Szerintem. :))

Nóri ruhája nekem tetszett, s bevallom, én nem vettem észre a combvillantást. Talán mert nem azt figyeltem. :) Jáksó Lacit szeretem, szerintem is elég lenne õ egyedül oda, ha már a szakmai része nem túl szigorú... Lásd Keleti Andi. Akit kedvelek, de nem szeretem benne - meg mondjuk a többiekben sem - hogy mindenki mindig nagyon szép, meg nagyon jó és nagyon tökéletes. Cecília kicsit visszafogottabb volt, ennek igencsak örültem. Nekem sokszor sok(k). Bandi alapvetõen rendben van, csak folyton belevágnak a szavába és sosem tudja érdemben befejezni a mondókáját. :)

A Heilig házaspár is helyes volt egyébként, bár szerintem Gábor sokkal inkább mozgott a zenére, mint a kedves neje. Néztem is, hogy hogy járja, megmozdult végre. :) Viktória meg kicsit merev, s mintha lassított felvételt néznék. Ha jobban elengedné magát, lenne ez még jobb is. ;)
napraforgó 2014 ápr. 27. - 07:20:44
(51/93)
Ördög Nóra öltözködésérõl annyit, hogy amikor egyhelyben állt, igen szolíd és ünnepélyes benyomást keltett, valóban. De amikor kivonult, bizony látni lehetett, hogy a baloldalon a szép, szolíd fekete ruhája, cirka derékig fel volt vágva, így kivillant a combja.... Most erre mit mondjak? Miért van szükség arra, hogy egy kb. harmincéves terhes nõ a combjait mutogassa?
Egyszóval: még szolídabban Nórika! nem kellenek a derékig érõ dekoltázsok, meg a szintén derékig érõ villantások. Próbálja már valahogy kibírni ezt a hátralévõ pár hónapot villantások nélkül, magát úgy jobban szeretjük. Csinosan, szolídan, decensen.

A produkciókkal kapcsolatban azt kell mondjam, hogy elég szórakoztatóak, elég mutatósak. elég...stb. Csak a táncot nem nagyon tudom felfedezni közben. Tánclépések csak nyomokban. De amúgy tényleg meglehetõsen látványos. A Duna Tv-n megint megy valami táncverseny, hát ez a dolog még csak nem is hasonlít arra....
malvinkicska 2014 ápr. 27. - 07:01:29
(50/93)
Ördög Nóra avval lépet ki, hogy így megfelel e az öltözete mivel áldott állapotban, van és meg ígérte, hogy jól öltözött lesz helyes. Jáksó is másképp viselkedett. A profi táncosaink nagyon ügyesek, jól táncolnak.
olahmiki1959 2014 ápr. 27. - 06:34:33
(49/93)
Észrevettétek?

Nem mondták ki ugyan konkrétan, de Ördög Nóra, és Jáksó László szövegeibõl, élcelõdéseibõl kiderült, hogy bizony, õk is figyelik a neten, a fórumon történõ hozzászólásokat, véleményeket, és ma már jóval visszafogottabbak voltak, Nóra ruhája is jobban megfelelt az alkalomnak - és a terhessége által megkívánt szolidabb öltözködésnek, - Jáksó pedig megkímélt bennünket az útszéli poénoktól, közönséges beszólásoktól.
Ha csak ennyit sikerült elérnünk, akkor - szerintem - már nem dolgoztunk hiába...

A mûsor hozta az átlagos színvonalat, eléggé szórakoztató volt, és nagyjából ennyi...
offtopic
árvácskácska 2014 ápr. 26. - 22:21:12
(48/93)
Dalmánál azok az idomok...hát én behalok.
én már itt tiszta szerelmes vagyok mindenkibe.
és az a tartás...non plus ultra... na jó meg még Andi...és Kitty.
és Iringó.
há mondom én...elvan menve az eszem
árvácskácska 2014 ápr. 26. - 22:03:58 Előzmény árvácskácska
(47/93)
Práger Kitty! bocsánat...
offtopic
árvácskácska 2014 ápr. 26. - 18:35:25
(46/93)
mondjuk én Andit figyeltem inkább :)
offtopic
árvácskácska 2014 ápr. 26. - 18:34:31
(45/93)
Böbike! köszönöm Bárdos úr nevében is :)
offtopic
árvácskácska 2014 ápr. 26. - 18:33:19 Előzmény A76
(44/93)
vegyél vissza a tudatmódosítókból!
nem nyugdíjast mondtam hanem "megnyugtat"-ot
1/10
Értetlenke 2014 ápr. 26. - 18:26:53 1/10
(43/93)
Sajnálom azokat az embereket akinek az egyetlen szórakozásuk az, hogy nézik ezt a vackot. Én inkább elmegyek ma este egy jó kis koncertre és jól fogok szórakozni....
napraforgó 2014 ápr. 26. - 17:39:40
(42/93)
Szabó Gyõzõ meg Karcagi Dalma - Hát a karemelgetés, meg a csípõrisza sem egy nagy tánc. És persze megint jöttek a háttértáncosok. Vajon miért mindig náluk?
napraforgó 2014 ápr. 26. - 17:13:54
(41/93)
Jahaj, Máté Kriszta nem sokat lépkedett most sem, a pasi hurcubálta, megforgatta, lefektette, ráfeküdt, a nõ nem lépett 5 lépést sem, akármilyen táncot is mutattak volna be.... Ezt az izét akármilyen tánc gyanánt be lehetett volna mutatni...
napraforgó 2014 ápr. 26. - 16:36:57
(40/93)
Szegény Ördög Nóri - jó lenne, ha stylistot váltana. Ez a fénylõ sárga ruha a sötét övvel....- hát ez se volt nyerõ nálam. A csajnak nem olyan jók a lábai, hogy így terhesen mutogatni kéne. Miért nem tudnak ráadni egy hosszú ruhát?
böbike47 2014 ápr. 26. - 16:23:03 Előzmény árvácskácska
(39/93)
Én tátott szájjal figyeltem Bárdos András táncát. Megkell, hogy mondjam, belopta magát a szivemben. Egy cuki szerthetõ embert láttam, mikor néztem , hogy táncol. Kedves Bárdos úr. Tartsa meg ezt a szerthetõ énjét további munkáiba is. Tisztelettel egy rajongója.
1/10
nikato 2014 ápr. 26. - 09:33:09 1/10
(38/93)
Az a baj, hogy a TV2-nek van a Liptai-Tilla, az Rtl k-nak meg a Nóra. Senki más normális m.vezetõ, pedig hány ember jár a média suliba. Meg aki még van azt "celeb" rétegbõl választják ki. Sztem 70 éves korukig õk lesznek az egyetlen mûsorvezetõi ezeknek a csatornáknak. Plusz a Lilu-Bence, akik meg tényleg full bénák.
hutizs 2014 ápr. 26. - 02:39:49 Előzmény nikato
(37/93)
Az RTL próbálkozott már mással is, de pl. a Lilu-Istenes Bence páros olyan katasztrófa, hogy velük még egy nagyon-nagyon színvonalas mûsort is agyon lehet vágni. Erre rájöttek az RTL-nél is, és inkább visszahívták Nórát, aki tényleg tud mûsort vezetni, még akár egy gyengébbet is el lehet adni vele.
hutizs 2014 ápr. 26. - 02:35:47 Előzmény Bubus53
(36/93)
Eszményi 62, Heilig 64 éves. Te pl. majd 65 évesen mehetsz nyugdíjba.
napraforgó 2014 ápr. 20. - 07:29:40
(35/93)
Teljesen egyetértek mindenben.
A hozzászólásod alapján eszembe jutott az a régi (talán elsõ közszolgálatos), kb. 10 éve történt augusztus 20-i tûzijáték közvetítés, amikor a tûzijátékból semmit nem lehetett látni, mert örökké a stúdióban ülõ meghívott hozzászólókat mutatták... a tûzijátéknak csak a zaja, a távolbani pukkantgatások jutottak el a nézõkhöz.... Halálos volt. Szerencsére azóta senki nem akarja a tûzijátékokat ilyen mértékben kommentálni.
Más: ha nem tudták összehozni a szereplõket egy élõ adásba, akkor vajon miért is ragaszkodtak a músorhoz? Hasonlóképp, nem lehetett volna egy élõ zenekart összekaparni? esetleg nem a legnevesebbet. Azért keringõ, vagy slow fox ritmusban egy kevésbé fölkapott banda is tud játszani.
Máté Kriszta produkciójától én sem vagyok elájulva (minden tiszteletem a sérülése miatti nehézségeiért), de ez a nõ valóban egy karótnyelt robot, akit a parnere a csekély súlya miatt állandóan emelget (leviszi a lépcsõn - oké, térdsérülése van), de utána is a szám felében emelgeti, kézben tartja. A pasi táncol, a nõ meg csak úgy rajta lóg, dísznek.
Eszményi Viktória sem egy nagy szám, de istenem, õ még nálam is idõsebb. Nem hatvanas korban szoktak táncolni tanulni. Vagyha mégis, hát az nem biztos, hogy képernyõképes... A párja, Heilig Gábor se nagy szám, õ már csak a kora, meg a súlya miatt sem tud emelni, de neki a táncpartnere legalább olyan vicces figurákat talált ki, amivel úgy-ahogy még elmegy.
A legjobb valóban Rezes Judit, akirõl eddig még csak nem is hallottam. A nõ csinos, hosszúlábú (bár cici alig), de gyönyörûen tudja rázni a csípõjét. Zalán jobban liheg, mint Verebes István, akit pedig Dart Vaderhez hasonltanak..., talán érdemes lenne kivizsgáltatni...
A többiek meg a futottak még kategóriába tartoznak...
A háttértáncosok változatlanul idegesítenek. Minek kellett betenni õket?
olahmiki1959 2014 ápr. 20. - 00:00:22
(34/93)
Ma voltak szórakoztató mozzanatok, elegáns táncok, vicces pillanatok, kétértelmû beszólások, tehát - elméletileg - minden rendben volt.
(Arra, hogy élõben megy-e a mûsor, ahogyan ezt elõzõleg meghirdették, nem merném letenni a nagy esküt... A mûsorvezetõ Ördög Nóra, és a jelenésükre várakozó táncpárok szellemes(kedõ) párbeszédeiben felfedezhetõ vágások megkérdõjelezik ezt...)
Miután soha senki nem esik ki, ezért a versenyzõk nagy száma miatt nem térek ki mindenkire.

Nekem ma a Szabó Gyõzõ-Karcagi Dalma páros produkciója tetszett a legjobban, - nem Gyõzõ miatt, az õ teljesítménye a "szódával elmegy" kategóriába tartozik.
Viszont Karcagi Dalma olyan erotikusan hajlékony volt, olyan kígyózó csípõmozgást mutatott be, hogy minden igazi ínyenc csak elismerõen csettinthetett a képernyõk elõtt. Szuper volt, a tánctudás, és a nõiesség magasiskoláját mutatta be.
Ellentétben vele, - sajnos, ezt is meg kell említenem, mint ellenpéldát, - szegény Máté Krisztinában kb. annyi a nõiesség, mint ebben a klaviatúrában, amin éppen ezt a szöveget pötyögtetem.
Merev a dereka, szögletesek a mozdulatai, néha azt éreztem, hogy csak egy nagy kulcs hiányzik a hátából, amivel az életnagyságú babákat szokták felhúzni különbözõ balettelõadásokban, hogy néhány percig bájosan szaggatott mozdulatokkal illegjenek-billegjenek a színpadon, amíg le nem járnak...

Aztán az is megfordult a fejemben, - már nem elõször, - hogy kimondhatjuk, hogy majdnem minden magyar televíziós operatõr hülye.
Vagy ha ez erõs kifejezés, akkor inkább azt mondom, hogy a legnagyobb részük szupertehetségtelen.
Mire alapozom ezt a markáns véleményt?
Kérem.
Nézzék - nézzétek - vissza Bárdos András, és Molnár Andrea videóját.
Ezt Ördög Nóra úgy harangozta (üvöltötte) be az adás folyamán többször, hogy egy nagyon különleges produkció következik, egy rúdtánc, amit érdemes megnézni, mert ilyet még nem láttunk, stb. stb.
A produkció valóban különleges volt, ÉS VALÓBAN NEM LÁTTUK!
Ugyanis az elsõ fél percet, - amikor Molnár Andrea bemutatta a nagyon nehéz elemekkel fûszerezett rúdtáncot, - A KAMERÁK JÓ 20 MÉTER TÁVOLSÁGBÓL MUTATTÁK, AMI MIATT ANDREÁT EGY APRÓ, PICI HANGYÁNAK LÁTTUK A KÉPERNYÕN, vagy pedig Bárdos Andrást, és a többi férfitáncost mutatták hátulról, amint lassan közelednek a táncparkett felé.
Az ilyen operatõr 3 év várfogságot érdemel, kenyéren és vízen.

Ilyen példákat tudok említeni más mûsorokból is, ahol valaki csinál valamit, az operatõr pedig elkezdi mutatni a közönséget, amint érdeklõdve nézik a produkciót. Mindenki mindent lát, éppen csak a tv nézõk vannak kirekesztve a látványból.
Hihetetlen...

Más.
Jáksó László ma nagyon sok volt - mindenféle értelemben.
Én értem, hogy õt elsõsorban a jópofa beszólásai, a szórakoztatónak vélt ökörködései miatt ültették be a zsûribe, - a tánchoz nem sok köze van, de ezt tudtuk, - azonban ma kb. ötször mondta ki a "fing" szót, - kisípolás nélkül - ami, bármilyen fiatalok és baromi vagányak is vagyunk, nálam túlmegy egy határon.
A jópofaság, a csípõs megjegyzés, a kétértelmû poén jöhet bármilyen mennyiségben, a trágárság, az útszéli stílus, az ízléstelenség azonban nem.
Legalábbis szerintem...

Jáksó ostobaságát az is jelzi, hogy az egyik legszínvonalasabb, legelegánsabb produkcióra, a Marilyn Monroet megjelenítõ Rezes Judit-Lehoczky György párosra 7 pontot adott!
legalább a végén azt az isteni szoknyafelfújást értékelte volna szegény Laci!:DDD