Jogobella 2014 ápr. 19. - 17:05:14
(33/93)
a mai adás a port.hu szerint élõ lesz
kár, hogy korábban már feltárták, hogy nem élõben megy majd, külön-külön veszik fel a táncokat, hiszen minden fellépõnek aaaaannyira tele volt már a naptára mire belecsábították ebbe a mûsorba, hogy csak így tudták megoldani
1/10
Tereplovas 2014 ápr. 19. - 13:56:41 1/10
(32/93)
Oláh Mikinek igaza van.
Egy szó mint száz: sajnos a produkció úgy mindenestül (zene, táncok, a versenyzõ párok többsége, a zsûri, a ruhák, a mûsorvezetés, Szabó Gyõzõ, stb.) lassan eléri a Gyõzike-show "szintjét".
Pedig csupán annyi történt, hogy a mûsor kezd betagozódni az egész RTL Klubos mûsorfolyam színvonalába. Sajnos...
Viszont akárhogy is van, nehéz elképzelni, hogy ezt a rakás szerencsétlenséget hozzáértõ emberek menedzselik. Tisztára olyan az egész, mintha csak úgy összedobálták volna valami amatõr Brain-storming (ötletroham) megbeszélés alapján, ahol mindenki benyögte azt, ami éppen az eszébe jutott - és sajnos ezeket komolyan is vette valaki.

Már csak az új alcím hiányzik a "Nagy Félrelépés" helyett: A NAGY BELELÉPÉS (a sz.rba). :))))
1/10
Qksika 2014 ápr. 13. - 11:13:27 1/10
(31/93)
Most úgy tûnik valamiért Nórából ezekkel a szûk göncökkel annál is várandósabbat csinálnak, mint amilyen. Az X-Faktorban még sz utolsó hónapokban is alig látszott rajta, úgy öltöztették elegánsan, lenge, bõ felsõkben,ruhákban, hogy a nézõk szinte nem is látták a pocakját, de mindig elegáns volt és csinos. Most már csak az hiányzik, hogy adjanak rá egy köldök alatt érõ farmert, egy mell alá érõ pólót és kint legyen az egész hasa a kifordult köldökével. Most ez a divat, az ember a bevásárló központokban csak kapkodja a fejét, hogy hogy néz néznek ki szegények. Valószínûleg minden kismama a férjének, a párjának a legszebb így pocival, de miért tartozik az rám. Ízléstelen és gusztustalan.
1/10
Qksika 2014 ápr. 13. - 11:04:23 1/10
(30/93)
Mindenben igazad van, még abban is hogy Szabó Gyõzõ priviben megszólítva hogyan beszél, ugyanis Szabó Gyõzõ(Nyírbátor, 1970. július 7.) reklámgrafikus. A Képzõmûvészeti Fõiskolán végzett, színészetet nem tanult, tehát a Színmûveszetin nem ragadhatott rá semmi. Olyan, amilyen. Amatõr. Nem lenne baj azért, ha autodidakta módon megpróbálna megtanulni beszélni, ha már mindenféle végzettség nélkül véletlenül színész lett.
olahmiki1959 2014 ápr. 13. - 06:34:16
(29/93)
Engem a leginkább az zavar - ez inkább szakmai dolog, pedig nem vagyok táncos, zenész azonban igen, - hogy minden párnak kiválasztják azt a mûfajt, táncstílust, amit a következõ adásra be kell gyakorolniuk, ezzel önmagában még nem lenne semmi probléma.
Azzal viszont igen, hogy A KIVÁLASZTOTT ZENÉKNEK SEMMI KÖZÜK NINCS A HOZZÁJUK KAPCSOLÓDÓ TÁNCOK MÛFAJÁHOZ!!!
A tangó az egyetlen, ami valóban tangó volt eddig, viszont a paso doble itt kemény rock, a csacsacsa vagy a beguine mérföldekre jár az igazitól, a legnagyobb õrület viszont az volt, - amitõl dobtam egy hátast, - amikor bejelentették, hogy most következik a walzer!
Na kérem!
A walzer a legismertebb 3/4-es ritmusú keringõ, amit úgy lehet talán írásban érzékeltetni, hogy egy-két-há, egy-két-há, vagy umpappa, umpappa, erre bejátszanak egy 4/4-es zenét!
Háromnegyedre négy negyedet!
Ez kész!
Ennél nincs lejjebb!
Ez olyan fokú szakmai dilettantizmusra vall, - vagy olyan mértékben nézik hülyének a nézõket (egyik sem szívderítõ perspektíva) - ami egészen elképesztõ.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy "szórakoztató mûsor", meg "nem kell annyira komolyan venni", "csak játék", és hasonló csacsiságok, amiket mondani szoktak, nem!
A játék a szabályok miatt játszható, a játék akkor jó, ha egyébként a kereteit, a kritériumait komolyan vesszük, és azokat mindenki betartja.

Sokkal jobb lenne, ha nem mondanák be, hogy milyen mûfajú tánc következik, csak kijönne a pár, és egy jó zenére elõadna egy látványos koreográfiát, aztán vagy tetszik a nézõknek, vagy nem.

Ördög Nóra - aki egészen kedves lenne, csak ne üvöltené szét a mûsort, (úgy látszik, errõl az istennek sem tud leszokni), - szerint egy igazi, vérpezsdítõ salsát láthattunk, sajnos ebben is tévedett, itt is, most is.
Az ugyanis nem salsa volt, hanem conga.

http://www.youtube.com/watch?v=g8v6cZ21vlc

lehet, hogy azt mondjátok, minek ennyit lovagolni a részleteken.
Talán igazatok van.
Csak az a véleményem, hogy egy kis gondossággal, odafigyeléssel meg lehetne spórolni rengeteg bosszankodást, rossz szájízt, szerencsétlenkedést.
Egy utolsó megjegyzés.
Észrevettétek, hogy Szabó Gyõzõ, - aki hivatásos színész - amikor megkérdezik, és élõbeszédben válaszol, mennyire pongyolán, rosszul beszél?
Hadar, motyog, elkeni a szavakat, nem artikulál tisztán, valami katasztrófa.
A színmûvészetin ellinkeskedte a beszédtechnikai órákat, vagy mi történt?
A legszomorúbb, hogy ezzel a beszédkultúrával ma ismert színész lehet valaki Magyarországon...
napraforgó 2014 ápr. 13. - 05:56:16
(28/93)
Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon idegesített, hogy némely produkcióban (rejtély, hogy miért pont azokban) egy csomó profi táncos ugrált a háttérben. Vagy nem is annyira a háttérben. Miért? Ha a mûsor X-rõl, vagy Y-ról szól, akkkor nem akarom látni a profikat. Arra ott van a Duna TV-n a Savaria táncverseny, ahol valóban profik mérik össze a tudásukat és nem a szerencsétlen amatõrt táncolják le a színrõl.

Valóban igénytelenebbé tette a mûsort az, hogy felvételrõl megy a táncikálás. Az élõ zene is hiányzik és a kosztümök és jóval szerényebbek.
Ördög Nóra látványosan hangsúlyozott terhespocakja meg nem tetszik. Tudom, hogy ez ma divat, de én nem találom szépnek. Bájosabb lenne egy libegõs felsõben, hosszú szoknyával, nadrággal. Szerintem az állapota az õ, meg a férje magánügye, nekem nem kell mindig az arcomba tolni.
napraforgó 2014 ápr. 13. - 05:43:01
(27/93)
Mindig kell egy szõke nõ a zsûribe, aki kicsit "sok".
Medveczky Ilona valóban szakmailag bírált, de õ kb. annyit várt volna a pár hete gyakorló amatõr táncosoktól, mint azoktól, akik 20 éve ebben élnek reggeltõl estig. És ezt kendõzetlenül meg is mondta, amivel jól elkeserítette a próbálkozókat.
Cilikének meg mindenki nagyon jó, meg édes, meg tetszik (holott õ is tanult táncolni rendesen).
Deszpina 2014 ápr. 13. - 01:56:38
(26/93)
Igénytelen, ronda, ócska ruhák. Hová lett az elsõ szériák igényessége?
Ördögh Nóri bájosan vezeti a mûsort, mint mindig.
1/10
nikato 2014 ápr. 12. - 22:45:39 1/10
(25/93)
Uncsi! A mûsorvezetõt meg utálom! 0/10 ha lehetne.
1/10
Qksika 2014 ápr. 12. - 22:13:19 1/10
(24/93)
Nem tudnak sms-t tarhálni, mert NEM ÉLÕ a mûsor, hanem FELVÉTELRÕL megy, hová is lehetne smst-t küldeni?! Azt azért szeretném megtudni, hogy Máté Krisztát miért nyomják annyira, õ a leggyengébb láncszem a csapatban. Nekem nagyon hiányzik az élõ mûsor varázsa, a "most" történik esetlegessége, az ott drukkoló családtagok, a valódi közönség, nem a statisztáló, fizetett tapsolók. Olyan a mûsor, mint egy nyugdíjas találkozó.
Majd az utolsó adás lesz élõ, akkor lehet szavazni, sms-t küldeni, telefonálni, Nóra elmondta párszor!
Jogobella 2014 ápr. 12. - 21:04:29
(23/93)
- A skótok miért táncolnak mezítláb?
- Hogy hallják a szomszéd faluból a zenét!
/Jáksó/

nekem tetszik a mûsör, ez egy szórakoztató produkció és engem tényleg szórakoztat
kedvesek, helyesek az alanyok, rokonszenvesek a táncosok, semmi bajom a zenével
Nóri nem olyan szánalmasan erõltetett, mint hasonló mûsorok vezetõi szoktak lenni
nincs sms-tarhálás
csak Esztergályos mûvésznõ sok egy kicsit (nagyon! zíben!)
Bubus53 2014 ápr. 12. - 20:53:16 Előzmény A76
(22/93)
Ebben a mûsorba-n az Eszményi/Heilig páros már benne van a nyugdíjas korban. Hát nem az a vágyam, hogy ilyeneket lássak "táncolni", attól függetlenül, hogy szeretem õket. Nem kellett volna elvállalniuk, bár annyi pénzért, amennyit kapnak!
malvinkicska 2014 ápr. 12. - 17:23:33
(21/93)
Számomra megnyugtató más is úgy vélekedik, mint én annyi szép fiatal tehetség van, és Ördög Nórin sem tudnak tovább lépni ez szomorú új arcokra lenne szükség nem a lejárt lemezre. A táncosok két három pár kivételével, nem sokat érnek, a zenérõl már nem is szólok, ezek mindent elrontanak nem szórakoztató. Az utóbbi idõkben, vagy énekelünk, vagy táncikálunk ez a tv mûsor, minõsíthetetlen.
Tibag05 2014 ápr. 12. - 16:12:54
(20/93)
úgy ahogy mondod! az elsõ hármat mi is élvezettel néztük. jó kis szórakoztató látványosság volt.
Az új felállásból a színvonalból elsõre is elég volt!
1/10
Tereplovas 2014 ápr. 12. - 11:18:09 1/10
(19/93)
Megnéztem az elsõ adást, de soha többet...
Iszonyú nagyot esett a mûsor színvonala, és már nagyjából semmi köze nincs a tánchoz, amirõl pedig az elsõ szériák szóltak anno, 6-8 éve.
A közvetítés iszonyú, össze-vissza keverik a kamerák képeit, úgyhogy a táncokból alig lehet látni valamit (habár lehet, hogy pont ez a cél).
A zeneszámok abszolút sz@rok, kb. semmi közük nincs a latin, illetve standard zenékhez; a táncokból csak egy-két színvonalasabb van; a zsûri pedig teljes tragédia – össze-vissza pontoznak, ripacskodnak, stb. Egyedül a Jáksó dobja fel a dolgot néha, a többiek csak bohócok egy siralmas, agonizáló cirkuszban.
Csupán a táncosokat sajnálom, õk (egy-két kivétellel) tényleg odateszik magukat – a semmiért.
Marika néni 2014 ápr. 12. - 09:45:52
(18/93)
Nekem most nem jött be ez a mûsor, a zsûri tagok akár lennének akár nem , minden jó minden tökéletes nekik,Esztergályos Cecilia idegesítõ, a felugrálésaival , mesterkélt bemondásaival ( egyébként kedvelem a mûvésznõt) Máté Kriszta megmerevedett szoborarcával semmi életet nem visz a táncba, de a többiektõl se tudok sok jót mondani. Ördög Nóriól már inkább nem mondok semmit.
malvinkicska 2014 ápr. 09. - 07:08:34
(17/93)
Miért kellet már ezt is átformálni, az úgy volt tökéletes, és színvonalas mûsor, ahogy volt. Szinte nem is a táncról szól már, ez most nekem nem nagyon jött be.
anonem 2014 ápr. 07. - 19:26:00 Előzmény árvácskácska
(16/93)
Ördög Nóra 10 éve h....e!
anonem 2014 ápr. 07. - 19:25:45 Előzmény árvácskácska
(15/93)
Ördög Nóra 10 éve h....e!
Petrapetrus 2014 ápr. 07. - 09:47:17
(14/93)
Megnéztem az elsõ adást, sokat zuhant a mûsor színvonala, de még mindig a legnézhetõbb mûsoruk. Gáz, hogy - gondolom - költségfaragásból (lévén, a nézõ most nem szavaz, majd csak a végén) mellõzték az élõ zenét, pedig az jó pont volt. Most magnóról játsszák be a sokszor rémesebbnél-rémesebb mjúzikokat, amik lehet, hogy alaplépésileg jó, de egyébként förtelem. Ha már latin, meg klasszikus táncok, miért nem lehet igazán hozzá illõ zenéket alájuk rakni? Nagyon unom, hogy a csapból is folyó, unásig ismételt "slágerecskéket" nyomatják - tisztelet a kivételnek.
Azt már meg sem említem, hogy túl sok a show-elem, én is inkább TÁNCOT néznék.

Szinetár-Makranczi, Máté-Bárdos és Rezes-Szabó ígérkezik számomra érdekesnek. Amúgy Máté Krisztát én mindig is bírtam, határozott, okos nõ, pont ettõl igazán szimpatikus. :D