rekike 2006 nov. 27. - 17:28:46
(112/1052)
nem fognak többet "téríteni", mivel pénteken van a megatánc. gondolom rájöttek, hogy így jobb :P Szombat esti láz szórakoztatóbb, a Megatáncot meg inkább azok értékelik, akiknek valami közük van a tánchoz. De így tényleg jobb, legalább tudom mind2-t nézni.
Ancsa25 2006 nov. 27. - 16:58:47
(111/1052)
Na jó,az igazat megvallva csak azért ilyen nagy a szám mert kicsi korom óta imádom a táncot.Rengeteg táncos filmet mûsort egyebet láttam .Mindent nézek ami tánccal kapcsolatos.(persze ismétlem tudom hogy ettõl még nem értek hozzá) Egy kicsit bánt hogy ti táncosok ennyire kívülállókként tekintetek ránk.
greta991 2006 nov. 27. - 16:56:07
(110/1052)
Nekem személy szerint az elsõ sokkal jobban tetszet, a zsûrit nem lehet érteni õk se tudják mit akarnak mondani,Györgyöt megnézném , hogy táncol ,ha olyan okosnak képzeli magát.
Ancsa25 2006 nov. 27. - 16:33:23
(109/1052)
Már megint kötekszem, : ) de megígérem hogy utoljára.Szóval nekem nem az akrobatikus show elemek tetszenek és igenis észreveszem hogy ha valaki görbe háttal táncol és azt is hogy ha elvét valamit mert megszakad egy pillanatra a tánc folytonossága.Lehet hogy a tánclépéseket nem ismerem de azt azért látom hogy a koreográfia mennyire változatos és ezért tetszett már az elején nagyon a Csonka -Keleti páros és kevésbé a Szabó Pap.Tudoooom .........nem értek hozzá.Csesszetek le! : ) : ) : )
Fortunka 2006 nov. 27. - 14:31:03
(108/1052)
ja és én is csatlakozom az elõttem szóló Ancsához,h szálljanak már le errõl a fórumról azok akik ezt a mûsort ócsárolják és próbálnak "áttéríteni" minket a megatáncra,mert már nagyon idegesítõ.
Fortunka 2006 nov. 27. - 14:23:56
(107/1052)
Attól h vki ütemre rázza a seggét még nem táncol jól,az a legkevesebb h a zene ütemére táncol (bár ez nem sikerül mindig mindenkinek).Az,hogy melyik pár a jobb az a koreográfiától,a lépések pontosságától,testtartástól meg ilyesmiktõl függ.Bár én nem azt mondom h szimpátia alapján döntötök (mert biztos láttátok ti is h az eddig kiesõk nem táncolnak úgy mint a bent maradók),hanem inkább h a show szerint milyen volt a produkció és kétlem h bárki is abból a 90%-ból észre venné,ha 1lépés nem ott lenne ahol lennie kell.Ezért raknak bele annyi akrobatikus és show elemet,h nektek is tetszen a produkció és ti is szavazzatok.
Ancsa25 2006 nov. 26. - 21:44:17
(106/1052)
Attól függetlenül hogy nem értek a tánchoz azt azért látom hogy az illetõ ütemre rázza a seggét vagy sem bocsi... és szerintem a többiek is így vannak vele.A szimpátiáról meg annyit, hogy a Csonka Picivel soha nem szimpatizáltam, viszont a kovács Ágival igen,de pont azt szavazom ki aki szimpi mert nem táncol és azt tartom benn aki szuperul nyomja pedig nem szimpi.Naaaa?!Imádom az ilyen okos beszólásokat.Ja és bár nincs különösebb "jogom" hozzá de kérnék szépen minden kedves Megatánc rajongót hogy kíméljenek meg bennünket a "hittértéstõl"mert annyira felesleges ugyanis mi a Szombat esti láznál maradunk.BEEEEEEEEEEEEEEEE
orsi1 2006 nov. 26. - 18:44:30
(105/1052)
Szia!!!
Kérdésedre a válasz Enya:Adiemus. Amugy én is ezt a számot kerestem!!! :)
nymphetamine.girl 2006 nov. 26. - 18:23:18
(104/1052)
Az emeberek 90%-a (akik nézik ezt a mûsort) semmit nem ért különösebben a tánchoz, így csupán szimpátia alapján szavaznak.
És mivel a Csonka sokak kedvence (fõleg az idõsebbekre gondolok), ráadásul még egészen jól is táncol (sõt! a többiekhez mérve profi szinten) így nem kétséges h õ fog nyerni Keleti Andreával.
Amit sztem kicsit alá is támaszt az a tény h bár (sztem) jobbak voltak a Rékáék, mégis a Csonkát szavazták elõbbre!
rókalány 2006 nov. 26. - 16:17:24
(103/1052)
rettenetes...dícsérnek olyasmit aminek szinte köze sincs a tánchoz..estleg a zsûri más lát mint én?
az is szomorú, hogy ezt a mûsort többen nézik mint a megatáncot...ott legalább táncolnak...
Amy1 2006 nov. 26. - 15:51:59
(102/1052)
Szerintem is leírja Medveczki azt amit pampog minden szombaton
ZAVI 2006 nov. 26. - 09:53:54
(101/1052)
Hát tegnap megint szépen kirajzolódtak az erõviszonyok, ami már az elsõ 2 adásban is látszott. A Csonka, Farkasházy, nagyon kiemelkedik, aztán van a középmezõny hol Ungárral, hol Gönczivel, és utána óriási szakadék. Ezek is estek ki eddig, bár én a Südiéknek drukkolok, õk a legszimpibbek. Végre kiesett az Ági már ideje volt. Legközelebb szerintem az Ungárék fognak, valamiért nagyon nem komálja õket a közönség, frendszeresen 2-3 hellyel hátrébb szavaza õket.
Aikidoka 2006 nov. 25. - 22:54:28
(100/1052)
A Medveczki szerintem elõre megírja a mondókáit és azt otthon bemagolja :)
hahó 2006 nov. 25. - 22:29:51
(99/1052)
Sziasztok! Nem tudja vki véletlenül, hogy mi annak a számnak a címe, amire az angol keringõt táncolták? Elõre is köszi!
Ancsa25 2006 nov. 25. - 22:16:32
(98/1052)
Sziasztok!Szerintem amit Ági mûvelt az messze állt a tánctól.Én inkább sétálgatásnak láttam.Nekem megintcsak Csonka Pici és Keleti Andrea tetszett a legjobban. Viszont Böhm György és Medveczki Ilona zsûrizésétõl frászt kapok.Csûrik csavarják a mondanivalójukat a végére meg belegabajodnak mint kiscica a fonalba. : )
Wicky 2006 nov. 25. - 21:44:15
(97/1052)
Szerintem meg a Gönczinek nincs ott helye!Elég mulatságos ahogy táncol(vagy inkább próbál) és közben meg csücsörít!
imo9 2006 nov. 25. - 21:22:51
(96/1052)
Na, végre! Már elnézést, de miért kellene egy táncversenyben bennmaradnia valakinek, csak azért, mert elsõ osztályú sportoló? Az egy más kategória, amiért minden tisztelet az övé. De a tánc.... hát az megint más. Szegény Ágit ahogy figyeltem, láttam, hogy nem igazán érzi a ritmust, egyszóval totálisan hiányzik belõle az a bizonyos zenével-ritmussal való együttélés, ami a tánc lényege, amikor a táncosnak minden porcikája együtt lüktet a zenével.
Na, kifilozófáltam magam, jöhet a következõ: Ungár Anikó. Elõre elnézést mindenkitõl, aki másképp látja a dolgokat, de miért kell minden versenyben a fiatalok közé betenni egy öregedõ nõszemélyt is. Egy ici-picit nem gusztustalan nektek is, ahogy simogatja a fia-korú partnerét vagy ahogy .......de inkább nem folytatom, mert még rosszmájúságnak tûnhet. Nem mondom, hogy nem tud táncolni, csak nem kifejezetten az a korosztály, aki beillik ebbe a társaságba. Somló se túlságosan, de egy férfinak ezt inkább elnézi a társadalom. Szóval, kiváncsian várom a mások véleményét is.
Szandy89 2006 nov. 24. - 21:49:30
(95/1052)
na folytatom.. szal a kovács ági .. az igaz hogy egyáltalán nincs jó mozgása.. meg az alakja se egy táncosnõ alak... hanem látszik rajta hogy sportol mert elég erõs válla meg dereka van.. na de most nem ezt akartam mondani hanem azt hogy mindezek ellenére sztem egy nagyon kedves nõ, meg olyan egyéniség akit szívesen nézek a képernyõn.. jobban mint azt az ungár anikót.. hát attól kiráz a hideg.... amikor a zsûri értékeli a táncukat olyan hülye száj rángatásokat csinál.. ti nem vettétek észre?? meg ahogy beszél huuu ÉN AZT MONDOM HOGY Õ ESSEN KI!!
Szandy89 2006 nov. 24. - 21:43:51
(94/1052)
én ugy vagyok vele hogy igazából nem dukai reginát sajnáltam hanem a párját, mert szegény tökre beleadott mindent, és szegény az elsõ szériában is elõször most meg másodszor esett ki. szal az igaz lehet hogy itt nem a fiatalok nézik javarészt, hanem az idõsebbek, és nekik biztos hogy nem az ilyen cicababák szimpatikusak mint a dukai meg a horváth. és szegény srác akivel a dukai táncolt, mindkét alkalommal ilyen kis "playboy nyuszit" kapott ki. és hát ugylátszik ez játszik közre leginkább. na de südi iringot is sajnálom, mert hát .. neki egy olyan temperamentumos srácot kellett volna választani mint amilyen õ.. ez a párosítás kicsit fura.. hát ha már egyszer be akarták rakni somló tamást hát akkor már szerezni kellett neki is egy párt..és hát ki is lehetett volna más nem?? :) na és itt van ez a kovács ági.... hát ez meg megint egy más tészta..
Aikidoka 2006 nov. 22. - 22:07:45
(93/1052)
Szia ! Szerintem pedig szadisták vagytok, komolyan mondom nekem fájdalmat okoz, ahogy az elõadását nézem. Úgy látom ezzel jópáran vannak még így :> Azért szavazol rá mert kellemes egyéniség? Az jó. A Somló pedig annyival jobb, hogy rajta legalább lehet mosolyogni. Amúgy köszi a nyelvtanórát, a hozzászólás megírásakor reméltem, hogy valaki ebbe bele fog kötni.