Drina 2007 jan. 29. - 18:55:50
(192/1052)
Egyetértek Flórával! Nekem az fáj, hogy most, mikor divatba jött a társastánc, felkapják a sztárokat és belõlük csinálnak nagy tánc-szószólt és szakértõt!
Bezzeg azok, akiknek már évtizedek óta a tánc az élete (lásd: Iringó, ha már ennél a mûsornál vagyunk...) õk csak most kapnak lehetõséget a bemutatkozásra!
Kissé fájó, hogy ahhoz, hogy észrevegyék az emberek a tánc létét és pozitív hatásait, a sztárok kellettek!
Ezt nélkülük is lehetett volna! Én is táncoltam, évekig. Ennél jobb hobbit és hozzá kapcsolódó társaságot el sem tudok képzelni! Csakhogy akkoriban mindenki leszarta azokat, akik a társastáncot szerették! Sõt sokan ki is nevették õket.
Most miért jobb nekünk, hogy Farkasházi Réka azzal szerepel a Nõk Lapja címlapján, hogy "Engem jobbá tett a tánc?"
Ez eddig is így volt, csak senki nem vette észre! Elmúlik pár hónap, és a sztárokból táncossá avanzsált emberkék már emlékezni se fognak a lépésekre...:( (Amit egy igazi táncos álmában is tud!)
floda 2007 jan. 09. - 20:55:26
(191/1052)
Kedves Mindenki!

Az iránt érdeklõdnék, hogy valaki felvette-e a döntõt, mert édesanyám délutános volt és Én sem voltam otthon, a video beállítása pedig egy áramszünetnek köszönhetõen elszállt... :-(
/DVD-n is jó/

Ha valaki tduna segíteni;
E-mail címem: floda@citromail.hu

A részelteket megbeszéljük;

Elõre is Köszönöm;
ligam 2006 dec. 23. - 21:04:06
(190/1052)
Tudja valaki mi az a zene, ami szól a mûsor végén a kiesõ táncosoknak?!
csecsebogyo 2006 dec. 23. - 18:07:57 Előzmény Asasael
(189/1052)
szia nagyon kössz!
:)már csak a címét kell megtudnom és minden oks:D:D:D:
Asasael 2006 dec. 21. - 21:36:09
(188/1052)
Hali!
A tancok bemutatasa fenn van <a target="_blank" href="http://www.mauriziomelinda.atw.hu/" title="http://www.mauriziomelinda.atw.hu/">www.mauriziomelinda.atw.hu</a>
honlapon, saturday night fever nevvel, az egyes tancok alatt!
Mónika 1 2006 dec. 21. - 12:11:36
(187/1052)
Nagyon örülök, hogy Csonka András és Keleti Andera nyert, szurkoltam nekik. Nekem is ez lesz az elsõ karácsonyom édesanyám nélkül, õszintén együtt érzek az Andrással.
Engem is megfogott a mûsor végén elhangzó dal, nagyon jó!!!
Szerintem nem lenne ennyi embernek ellenszenves Südi Iringó, ha végre egy olyan párt kapna, akivel tud is mit kezdeni. Sajnálom, mert mindkét szériában "idõsösõ és falábú" pár jutott neki.
csecsebogyo 2006 dec. 18. - 14:43:24
(186/1052)
Igen arra gondolok, mikor megmutatják mien is a szamba már annyi mindenkitöl próbáltam megszerezni de senki nem tudta sajnos:(:(:(
ha esetleg valaki tudja kéérem írjon...
Annyira emlékszem, h valami olé, olé volt a refrénben:D:D:D:D
ezzel nem sokat segitettem:D
azért kössz HA VALAKI TUDJA LÉCCI ÍRJON!
Canela 2006 dec. 17. - 15:02:35
(185/1052)
Arra gondolsz amikor bemutatják az elején a táncot? Mikor elmondják hogy hogy kell táncolni? Vagy nem értem...Ha igen, arra sajnos már nem emlékszem mi volt.
csecsebogyo 2006 dec. 17. - 12:13:33
(184/1052)
szia
Nagyon megköszönném ha leirnád nekem a müsorban amikor, a szambát táncolták a bemutató szám címét amire két nagy táncos táncol mindig.
már régóta szeretném megtudni a szám címét több versenyen is halottam már, érdeklõdtem is utána egy ismerösömtöl aki szambázott rá de nem tudta...
ha te ismered akkor kérlek írd meg a címét..
vagy ha valaki tudja segitsen lécci

köszike elöre is fontos lenne
Canela 2006 dec. 16. - 22:32:47
(183/1052)
Csak annyit szeretnék hozzátenni hogy a Sway címû szám a Hölgyválasz c. filmnek is a betétdala volt. A másik meg Bruce Willis: Save the last dance
Az pedig szégyen szerintem, hogy ne ismerje valaki a Dirty Dancing betétdalát... De nagyon szépen táncolták Loláék, ényleg.
És még annyi hogy a végén legalább igazságos volt a mûsor, ha már Rékáék kiestek, legalább Csonkáék nyerték meg. Köszönöm mindenkinek, nagyon megható volt :))
Ancsa25 2006 dec. 16. - 22:02:27
(182/1052)
Rosszindulat ,rosszindulat ,rosszindulaaaaaat!!!Útálom!!! És milyen érdekes kedves zsoszvi hogy célpontja ismét egy fiatal lány.Én sem szeretem .Sõt.De,miért kell mindíg köpködni?Szegény cicája.Remélem õ ezt az énjét nem ismeri.
Stella 2006 dec. 16. - 21:30:45
(181/1052)
A Dirty Dancing koppintása volt : "Time of my life."
Az volt a legviccesebb,hogy bemondták ki csinálta a koreográfiát! Ezek vagyunk mi, magyarok.............
De ezért érdemes volt megnézni a Czene párt, milyen arcot vágtak,mikor megtudták ki a nyertes!
davee 2006 dec. 16. - 21:11:35
(180/1052)
Hellosztok!
Nem tudja valaki annak a számnak a címét, amit a Lola táncolt egy sráccal?

Elõre is kösz!
hajnaltores 2006 dec. 16. - 21:03:25
(179/1052)
Huh, most elõször láttam Szombat Esti Láz c. mûsort úgy, hogy odafigyeltem, meg kell hogy mondjam Dukai Regina ocsmány viselkedése felháborító volt, a Csonka András épp arról bezsélt, hogy Anyukája már nem lehet iitt sajnos, Dukai meg a háttérben flörtölt azzal a kancsófejû macsóhamisítvány táncossal (röhögve)...
judit0323 2006 dec. 16. - 19:12:45
(178/1052)
Hello!
Marcsi: én ezt a számot már többféle feldolgozásban hallottam, legutóbb a Pussycat Dolls:Sway formátumban, de sztem õk is úgy vették át valakitõl. De nagyon jó szám...
Fortunka 2006 dec. 16. - 18:13:02
(177/1052)
Én itt olvasgatom a hozzászólásokat,de amint elolvastam Skorpió hozzászólását azt hittem dobok egy hátast...Somlót jobb volt nézni mint Farkasházit??Te vak vagy??Mi jobb azon?Az h Iringó egy hatalmas farönköt vonszol maga után??
Zsoszvi milyen cicád van neked,h ülve nagyobb mint Iringó??Egy nagyra nõtt oroszlán v tigris?Mert nekem maine-coonom van (ami köztudottan nagytermetû macsek),de akárhogy is nézem,még kétlábra állva sincs fele akkora se mint Iringó...
Kérek mindenkit,ha bosszant titeket,h Somló bent maradt (ami engem is bosszant) akkor ne Iringót ócsároljátok,mert õ egy nagyon aranyos csaj és nem utolsó sorban remek táncos.kösz
Skorpió1 2006 dec. 16. - 17:13:54
(176/1052)
MI NAGYON ÖRÜLTÜNK AZ EREDMÉNYNEK! VALÓBAN PICIÉK A LEGJOBBAK, SOMLÓÉKAT PEDIG SOKKAL JOBB NÉZNI, MINT FARKASHÁZIT!

SZÉP KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Skorpió
Marcsi. 2006 dec. 16. - 16:34:50
(175/1052)
Szevasztok, a mûsorról inkább nem mondok véleményt, viszont valamit nagyon szeretnék tudni, és már 28 helyre irtam, de senki nem válaszol, pedig apróság az egész. Azt szeretném megtudni, hogy a dec.9.-i szombatesti láz adásban amit a Básti-Hernádi-Udvaros mûvésznõk énekeltek, mi a címe. Azt is régóta szeretném tudni, hogy amit az adásvégén játszanak, az utolsó tánc alatt, annak mi a címe. Ha valaki tudja, nagyon kérem irja ide, köszi, Marcsi
zödfehérazisten 2006 dec. 16. - 10:24:06
(174/1052)
eléggé gáz ez a mûsor minden aspektusban nagyon látszik hogy kinek kell nyerni és kinek veszíteni... mellesleg ez bandi gyerek ha jól emléxem táncos múltal rendelkezik úgyhogy röhej az egész...de nézetség hozónak megteszi:)
Ancsa25 2006 dec. 16. - 10:11:43
(173/1052)
Hát igen,ez szerintem sem volt igazságos.De hogy KIS TÖMZSI IRRITÁLÓ IRINGÓ????Könyörgöm !Hát mi irritál annyira ezen a kedves szép lányon.Alacsony,de nem tömzsi. Bár lehet hogy te szebb vagy és hozzád képest ilyen,vagy sokkal csúnyább és ezért irritál annyira .Tán nem õt kéne útálni hanem a szavazókat.Szerintem megkapja õ a magáét a "kedves" ellendrukkerektõl,hiszen ilyenek vagyunk mi magyarok nemigaz?! Szerinted Ábrahám Editék voltak a legjobbak ez elõzõ szériában...................... :)))))))) Amúgy szerintem is Iringóéknak kellett volna kiesni de mit lehet tenni.Elsõk biztosan nem lesznek.REMÉLEM.Nekem az elejétõl kezve a Csonka-Keleti páros a kedvencem de nagyon sajnáltam Rékáékat .