Állatbarát 2006 dec. 15. - 23:32:33
(172/1052)
Én is egyetértek azzal, hogy bunda volt, és nem érdemes megnézni, szerintem ez már elõre el volt döntve, így reprezentálni, hogy bármit mond a zsûri, a Közönség dönt. Teljesen így volt, az elsõ szombat esti lázban is. Akkor is a kis tömzsi Irritáló Iringó szorította ki a Ábrahám - Angyal párost a béna párjával a döntõbõl. Direkt a legjobbakat, a legrosszabbakkal. Az SMS - ek kierõszakolása a cél. Abból gyön a píz az RTL-nek. Kár ezen bosszankodni. Legfeljebb azon, hogy hülyét csinálnak a nézõkbõl.
MARESZKA 2006 dec. 15. - 20:58:17
(171/1052)
PANCSIKA TELJESEN EGYETÉRTEK VELED.SZERINTEM IS BUNDA AZ EGÉSZ.OLYAN DÜHÖS VAGYOK HOGY MEG SEM NÉZEM ADÖNTÕT.AZ RTL MÁR ÚGY IS ELDÖNTÖTTE KI LESZ A BEFUTÓ. KÁR TELEFONÁLNI MERT NAGY AMELLÉNYÜK.FARKASHÁZI ÉS ANGYAL VOLT ALEGJOBB.NÁLAM ÕK AGYÕZTESEK.
csipety 2006 dec. 12. - 17:46:54
(170/1052)
Sztem meg akinek van fölösleges pénze az tegye el, mert lehet, hogy máskor meg nem lesz! A magyar emberek kb 80%-nak nincs megtakarítása (és ezen röhög az egész világ).
csipety 2006 dec. 12. - 17:42:45
(169/1052)
A szavazatokból annyi pénz összejön, hogy egy plazmatévét észre se vesznek. Engem az zavar, hogy szombat este szavazgatnak egy csomót az emberek, aztán másnap fel vannak, hogy jövõre nem kapnak gázártámogatást...
Catty1 2006 dec. 12. - 14:16:17
(168/1052)
Király az oldalad! Csak így tovább!
movivi 2006 dec. 12. - 12:54:54
(167/1052)
sziasztok!
nem tudja valaki, Keleti Andreának az e-mail címét??
ha igen, légyszi írjátok meg ide, vagy a <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/keleti" title="www.gportal.hu/keleti">www.gportal.hu</a> oldalon a vendégkönyvbe, vagy a chetbe...ha valaki szereti a CSONKA-KELETI párost, vagy csak a szombat esti lázat..., akkor nézzen el a
<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/keleti" title="www.gportal.hu/keleti">www.gportal.hu</a>
oldalra.
Petyka 2006 dec. 12. - 08:54:08
(166/1052)
zsoszvi Egyet értek veled a kortisztelet az elsõ de sajnos ez nem arról szól.Ez a mûsor ha jól tudom a tánctudásról szól.s régen nem arra szavaznak az emberek akinak a tánctudása jobb volt akár laikus szemmel is, hanem arra aki szimpi nekik és híres.Egyet értek veled ,hogy sokan nem érik utól a Somlót mint embert aki az életben mennyi mindent megtett minden téren, ezért a minimum az ,hog tisztelni kellene.Itt regélhetnénk a mai fiatalságról...
De ez a mûsor szerintem a táncról szól s be kell lásd Te is azért jobbat produkáltak a Fh-ziék.
Petyka 2006 dec. 12. - 08:48:27
(165/1052)
FIGYELEM MINDENKINEk ! ! !
HA VALAKINEK VOLNA FELESLEGES SMS-RE PÉNZE KARÁCSONY ELÕTT ÉS SZAVAZNA AKKOR A KÖVETKEZÕ ADÁSON GONDOLKODJ EL AZON, HOGY KI TETSZIK ÉS ARRA, CSAK IS ARRA SZAVAZZ, NEM PEDIG ARRA AKIT ÚGY GONDOLSZ NE LEGYEN AZ UTOLSÓ.
LÁSD UCCSÓ ELÕADÁS.
bambino 2006 dec. 11. - 17:57:37
(164/1052)
Sziasztok!A zsüri képviseli szavazatával a szakmát,a közönség pedig szimpátia alapján szavaz. Bár ez egy táncverseny nem mellékes,hogy Iringó és a Práger Kitti szépek ,aranyosak,mosolygósak ,nagyon belopták magukat az emberek szívébe.Bár F.Réka szerintem is jól táncol,de a nézõk többsége(már aki olvas újságot) elítéli azért amit a családjával(kisfia!),majd a Német Kristóffal tett.Ezt tükrözte a szavazás már az elõzõ adásokban is.A zsûri õket tette elsõ helyre,ám a közönség a Csonkáékat hozta elsõ helyre.Ha valami nem úgy van,ahogy Neked nem tetszik,akkor nem kell feltétlenül "bundát keresni a háttérben.És miért nem a Csonkáékat ejtették ki?A szavazás eredménye valóban megdöbbentõ,de ez egy szórakoztató mûsor,ha nem akarod nem kell nézned.Egyébként véleményem szerint azoknak a pároknak sokkal könnyebb,ahol a férfi a hivatásos táncos.
pancsika 2006 dec. 11. - 16:13:01
(163/1052)
JÓ VOLT A SZOMBAT ESTI LÁZ DE MEGBUKOTT!!!!!!!!!!!!!!!
ELÉG VOLT.
SZERINTEM A LEGJOBB RÉKA ÉS CSONKA A VOLT MÁSODIK PEDIG GÖNCZI GÁBOR
IRINGÓ ÉS SOMLÓ BÉNÁK A ZSÜRI HELYÉBEN 20 PONTOT SEM ADTAM VOLNA NEKIK
EGY NÉGYES DÖNTÕ AZÉRT JÓ LETT VOLNA.
KÁR HOGY ÍGY ALAKULT!!!!!!!
SAJNÁLOM.
pancsika 2006 dec. 11. - 16:08:13
(162/1052)
SZIASZTOK!!!
SZERINTEM MINDENKINEK IGAZA VAN AKI IR IDE ÉS PANASZKODIK. ÉN IS EZT TESZEM.
FELHÁBORÍTÓ AZ EGÉSZ. AZT TUDOM ÜZENNI NEKTEK A DÖNTÕT MEG SE NÉZZÉTEK. VAN ÉRTELME ? NE HOGY AZT HIGYJÉTEK HOGY A LEGJOBB TÁNCOS NYER MAJD IRINGÓÉK AKIK SZERINTEM TÖK BÉNÁK.
MIKOR LÁTTAM HOGY 2. LETTEK ÉS RÉKÁÉK KIESTEK !!!!
SZERINTEM IS KAMUK A NYEREMÉNYEK DE AZ NEM IS NAGYON ÉRDEKEL.
CSAK AZ ZAVAR HOGY OLYAN ESIK KI AKI A LEGJOBB VOLT.
ROHADT IGAZSÁGTALANSÁG VOLT.
IRJON MÁR AZ ÁLLAT AKI SOMLÓÉKNAK DRUKKOLT ÉS SZAVAZOTT IS RÁJUK ÉS IRJA LE HOGY A AZ A ROHADT JÓ AMIT LÁT BENNÜK MERT ÉN IS SZERETNÉM TUDNI.
AKI EGYETÉRT VELEM AZ IS IRJON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huma 2006 dec. 11. - 14:02:06
(161/1052)
Ilyenekre nem költök, mert egyértelmû pénzlenyúlás az egész. A mûsor szombatig jó volt. A döntõt már meg sem nézem.
pancsika 2006 dec. 11. - 11:08:40
(160/1052)
nagyon kár volt hogy kieset farkasházi réka kár volt!!!!
a döntöt meg sem nézem
elegem lett belöle
ráadásul 20at szavaztam.
ti hogy vagytok evvel a kérdéssel???
anci1 2006 dec. 11. - 11:03:11
(159/1052)
Szombat este borzasztó pipa voltam, mostmár csak szomorú. Nem értem, miért kellett egy ilyen jó mûsort így elrontani. Még akkor is ha Somlóék kapták a 4 pontot, de õk indultak az utolsó helyrõl, nem Rékáék lettek volna a monopol helyzetbe azáltal, h elõl álltak. Ez a normál életben így mûködik. Egy sportoló meg ne örüljön annak, h ilyen módon nyer !!!!! A döntõt meg le sem kell adni,felszabadul 2 este. Egy kicsit átment profi mûsorból szavazós játékba.
Huma 2006 dec. 11. - 09:53:00
(158/1052)
Szombat este sikeresen megbukott a mûsor! Undorító az egész. Végre valami normális mûsort elkezdett az rtl, aztán...
Gabor84 2006 dec. 11. - 07:36:32
(157/1052)
A zsûri szerint:
1) Farkasházi 4p
1) Csonka 4p
3) Gönczi 2p
4) Somló 1p

Ezek szerint nézõk ranglistája:
1) Somló 4p
2) Gönczi 3
3) Csonka 2p
4) Farkasházi 1p

Végeredmény:
1) Csonka 6p
2) Somló 5p
3) Gönczi 5p
4) Farkasházi 5p

Szóval ezt a logikát követve Südi-Somló páros meg is nyerheti a döntõt mivel ott csak a zsûri helyezésébõl kijövõ pontok 3-2-1 nem úgy mint most amikor 4-4-2-1 volt, ugyebár Südiék az utolsó 1 pontos helyrõl ugrottak a dobogó 2. fokára azáltal hogy a nézõktõl õk kapták a legtöbb szavazatot. Viszont jövõ héten meg Réka csalódott rajongói biztosan Csonkáékra szavaznak. :D
szisz 2006 dec. 10. - 19:16:04
(156/1052)
Bakker, ez nagyon durva volt! De már látszik, hogy az rtl klub bundázta meg a versenyt. Én bírom Iringót, és Somlóval sincs semmi bajom, de ebben a mezõnyben már rég ki kellett volna esniük.
De végülis, szerintem akkor már el is dõlt a verseny végkimenetele: a Keleti-Csonka páros egyetlen méltó ellenfele kiesett, így õk lesznek a befutók. Hacsak meg nem bundázzák újra az egészet :-D
csipety 2006 dec. 10. - 17:46:56
(155/1052)
én pl nem szavazok, mert annyira nem izgat azér :)
ZAVI 2006 dec. 10. - 16:51:52
(154/1052)
Csak azt nem értem igazán, egész nap olvasva a hozzászólásokat, amiknek abszolút ugyanaz a lényeg, hogy akkot, hogy kik szavazhattak ennyien a Südiékre, ha itt is mindenki fel van háborodva? Persze ez nyílván egy kisebb közösség, de akkor is!
anitana 2006 dec. 10. - 16:13:00
(153/1052)
fel nem tom fogni h mér farkasháziék estek ki!!!! ez nagyon rosszul van megoldva, h a nézõk szavazat szerint fog gyõzni vki. Meg aszerint esnek ki. Azt mindenki láthatta, hogy Rékáék százszor jobban táncolnak Südiéknél..
Amúgy tudja vki, mi annak a számnak a címe amit Hernádi Judit, básti juli meg udvaros dorottya énekelt? elõre is thx