Szandy89 2006 nov. 18. - 19:59:39
(79/1079)
hát ez nem igaz... kiesett dukai regina ... pedig sztem tök jól táncoltak nem? nem nekik kellett volna kiesni... szegény srác... õt tök sajnálom tök igyekezett... azért tovább is bent maradhattak volna...
petra 2006 nov. 18. - 17:31:09 Előzmény Ancsa25
(78/1079)
És Stohl Bucitól nem kaptok még frászt?

Engem kegyetlenül idegesít a figura...
pozsoka 2006 nov. 18. - 15:46:38
(77/1079)
Én mindenesetre a hátam közepét nézem inkább,mint ezeket a müsorokat.
PszichoCica 2006 nov. 18. - 10:04:17
(76/1079)
Teljesen igazad van... egy valamiben nem... Novákon igenis sok múlik. Ha összehasonlítod a mega 1-2-õt a 3-mal láthatod (vagyis hallhatod) a különbséget. Novák százszor jobb zenéket válogat össze, mint anno Pierrot tette.

De amúgy igazad van tényleg nem lehet a mûsorokat összehasonlítani, de véleménye még lehet az embernek. Lehet hogy csak Buci meg a Barátok köztös "sztároskák" miatt rühellem annyira a mûsort, nem tudom... na mind1, bármit is néztek, jó szórakozást ma estére mindenkinek :)
rekike 2006 nov. 17. - 22:23:01 Előzmény PszichoCica
(75/1079)
Nem értem h miért nem lehet megérteni h két olyan mûsort nem lehet összahasonlítani, ami teljesen másról szól. Az egyikben profik vannak, a másikban kezdõk. Ez olyan, mintha összehasonlítanás a Szökést a Született feleségekkel mert SZ-szel kezdõdik és egy idõben van, meg még ráadásul amerikai és sorozat is. Istenem. :P
A "rohadt jó zenék" pedig nem elsõsorban Novák P. érdeme, igaz h õ keveri, de gondolom azért elõkészíti neki valaki elõtte a CDket. A táncos zenék meg táncos zenék. Ha valami közöd van a tánchoz, tudod.
Chloe1 2006 nov. 17. - 19:16:35
(74/1079)
Nekem az elsõben Zsédenyi Adrienn volt a kedvencem most pedig Farkasházi Réka.Neki nemrég volt asszem a névnapja.Néztem a naptáárt. Asszem 10-én volt.Pontosan nem is tudom.Na min1.
PszichoCica 2006 nov. 17. - 15:58:56
(73/1079)
Tudom hogy többen nézték ezt mint a megasztárt vagy a megtáncot és ezért vagyok annyira kiakadva... hidd el sokat nem láttam a szombat esti lázból de ahhoz épp eleget, hogy tudjam színvonalban ez sokkal-sokkal a megatánc/megasztár alatt van! Eszméletlenül tehetséges emberek voltak/vannak a megálban és rohadt jó zenéket válogatnak össze fõleg mióta Novák ott van...

Jahh és Gabor84 csak szeretném hogy közöm legyen a tv2höz :) Tényleg nem lenne rossz a médiában dolgozni... és tény, hogy többre tartom a tv2-t mint az rtl-t (a tv2n nincs Mónika show, és Bucit is ritkán látom :)) de kb ugyanannyit nézek rtl-t mint tv2-t... magával a mûsorral van bajom.
B018 2006 nov. 17. - 15:42:44
(72/1079)
Szerintem az elõzö jobb volt. Izgalmasabb.
Saily 2006 nov. 14. - 16:44:21
(71/1079)
Sziasztok! azt szeretném megkérdezni, hogy mi volt annak a számnak a címe, amire a keringõt táncolták??? aki tudja, az írjon, mert nagyon fontos lenne!
Ancsa25 2006 nov. 13. - 13:35:02
(70/1079)
Kedves PszichoCica!A válasz egyszerû.Azért ezt néztük mert erre voltunk kíváncsiak.Nincs véletlenül közöd a másik TVcsatornához?Mert már ne is haragudj de eléggé ilyen szaga van a dolognak.Nekem pl eszembe sem jutna hogy a Megatáncot fikázzam csak azért mert a Szombat esti láz jobban tetszik.És a TV csatornák közti versengés sem izgat .Az nem az én dolgom.Az én dolgom az ,hogy minden Szombaton kényelmesen elhelyezkedve a fotelemben élvezzem a kedvenc mûsoromat.
Gabor84 2006 nov. 13. - 13:12:08
(69/1079)
Rajta kívül még Marsi Anikó és Horváth Éva neve merült fel. Egyébként mint mûsorvezetõ tökéletes alakítást nyújtott a Stohl viszont fertelmes volt! Össze vissza beszélt, dadogot, a neveket sosem mondta rendesen. Pl: "A másodikak holtversenyben Ungár és Faluvégi valamint Farkasházi és Angyal az elsõk pedig Csonka Pici és Keleti Andrea. :-)
pattus 2006 nov. 13. - 12:12:28
(68/1079)
sziasztok! lécci vki nem tudná megmondani a számnak a címét és elóadóját amire Angyal andrás és Farkasházi Réka táncolt? nagyon fontos lenne, aki tudja lécci írja meg a sospatti@citromail.hu címre

köszzi
rekike 2006 nov. 13. - 06:17:01
(67/1079)
mondjuk az egyik versenytánc a másik nem. meg ebben nem az az érdekes h tudnak-e táncolni hanem h hogy tanítják meg õket a profik. miért nézed ha nem érdekel. bénáskodnak, de igyekeznek, mert láttak versenytáncosokat élõben táncolni (pl most a Bp Openen is), a megatánc meg azért egy kicsit más is. az verseny és nagy tétje van. ez meg egy szórakoztató show. nem hiszem h a sztároknak az a fontos h nyerjenek. egyfajta reklám is. meg egyébként ezt többen nézték mint a megasztárt és te is erre a fórumra írtál nem?
rekike 2006 nov. 13. - 06:13:24
(66/1079)
Stohl Bucinál csaknem mindenki magasabb. Nem tehetnek az õ kedvéért egy 140 centis nõt mûsorvezetõnek :D :D Engem inkább az zavart h Nórára miért fehéret adtak... az nagy lcd tv még szét is húzza, és kicsit aránytalannak látszott, pedig nem az... Budapest Openen nem tûnt annak.
PszichoCica 2006 nov. 12. - 20:26:55
(65/1079)
Esküszöm nem értem miért ezt nézik inkább az emberek, mint a Megatáncot! Pedig tuti hogy nagyobb a nézettsége ennek szerencsétlen Bucinak meg a béna sztárocskáknak, mint azoknak akik valóban tudnak is táncolni...

Hmmm na mind1 ez a világ egyre érthetetlenebb számomra...
Fortunka 2006 nov. 12. - 12:15:41
(64/1079)
Ami a táncokat illeti tényleg elég silány volt.Sok tánc minden volt csak szamba nem.Ezt a szambát jól elrontották a táncosok(tisztelet a kivételnek,mert voltak akik nagyon jól megoldották,õk elõkelõ helyet is kaptak a zsûrik pontozásánál),de remélem,hogy a tangó és a jive jobb lesz majd.Amúgy a mûsor nagyon jó volt!!
Ancsa25 2006 nov. 12. - 09:43:50
(63/1079)
Szerintem fantasztikus volt a tegnapi Szombat esti láz.Különösen Keleti Andrea és Csonka András tetszett.Amúgy nagy rajongója vagyok Keleti Andreának . Hihetetlen temperamentummal és fiatalos lendülettel táncolt.Na nem mintha öreg lenne. Nagyon látszik hogy élvezi amit csinál.Ungár anikó is nagyon tetszett és Gönczi Gábor is.Viszont a Kovács Ágin már a keringõnél észrevettem hogy kicsit döcög a szekér...És a Szabó Gyõzõék sem tetszettek, de nem gondoltam volna hogy Õk esnek ki elsõként.Szerintem Veronika inkább bájosan legyezgetõ kislány benyomását keltette mint egy tüzes nõét amit szerintem a szamba megkíván.De ez csak az én véleményem.
ZAVI 2006 nov. 12. - 09:10:53
(62/1079)
Nekem szimpi volt ez a mûsorvezetõ, szerintem sokkal természetesebben, könnyedébben vezette, mint a Kapócs. Amúgy a Nóráról mit lehet tudni, mert én még nem hallottam róla semmit?
ZAVI 2006 nov. 12. - 09:08:41
(61/1079)
Hát én nagyon vártam már, hogy folytatódjon, nagyon szerettem az elsõt is, de most a tegnapi kicsit csalódás volt. Nem a mûsor vagy ilyesmi, hanem a táncok, nagyon gyengék voltak. Én nem értek a lépésekhez, vagy formulákhoz, de minegyik olyan lötyögõs, szenvedély nélküli volt a szmbához képest. Én úgy tudtam, hogy az egy tüzes, pattogó "riszálós" tánc, brazilosan, ehhez képest volt itt török háremtánc, spanyol macarena, egyhelyben totyogások, stb. Nem véletlen, hogy ennyire alacsony volt a pontátlag.
A Stohl se volt formában, összvissza beszélt sokszor. De a mûsor szeretem, jó, csak remélem a kövben már a táncok újra olyan szuperek, magávalragadóak lesznek, mint az elsõ szériában. Ja, és még a végén a Zoltán kosztümös, discós száma is borzasztó volt.
szisz 2006 nov. 12. - 06:56:19
(60/1079)
Gyerekek bakker! Hogy ez milyen égõ!! Ördögh Nóra mennyivel magasabb a Stohl Bucinál! Most nem azé, de egy mûsorba hogy lehet ilyet berakni??? Ez gáz!