Téma: Szomszédok

Drámaíró 2009 szept. 17. - 20:16:19
(990/6910)
Kössünk fel a gatyánkat, mert Vágási Feri akcióba lendül!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gzdCrhbBezk
10/10
DarkGirl 2009 szept. 17. - 09:25:45 10/10 Előzmény phoebe46
(989/6910)
azért köszi,majd meglesem. :)
Tilda36 2009 szept. 16. - 20:32:02
(988/6910)
Tényleg régen volt ez a körmös, de volt kukoricára térdelés is. Sõt aki renitens volt egész órán a sarokban kellett térdelnie. Hiába no most más világot élünk!
Igazi burjánzó vadkapitalizmus van nálunk!
10/10
Bigpapa 2009 szept. 16. - 20:19:26 10/10
(987/6910)
"Manapság már ha nem szépen nézel a gyerekre, mehetsz ahová akarsz."
Pont ez a bajom! Engem régen a techinak tanárom általánosban úgy elvert egy fa vonalzóval, hogy hurkás lett a seggem :)))) A rajz tanár, aki egyben a Kung Fu edzõ is volt, körmöst adott, vagy egy fa léccel- bokafogás- és egy hatalmas a seggemre. Mindenkiére. És kuss volt az órán és a suliban. Pedig anyu ügyvéd, apu akkor is üzletember volt, szóval bemehettek volna panaszt tenni, vagy a 2méter magas egykor boxoló apám hülyére verhette volna a tanárt, de nem tették! Mert tudták, a suliban 95%-ban a tanárnak van igaza.Most pedig? A buckalakó famíliája bemegy a suliba és elverik a tanárt. örüljön, hogy suliba járhat a purdé.
Az öcsémrõl tudom, hogy nem a kölyköknek van igazuk. Jött haza, hogy szívatja a tanár. Jah, mert egy kis köcsög volt és visszapofázott a tanárnak.Én fel is rúgtam volna :))))))))))))
Tilda36 2009 szept. 16. - 19:50:00 Előzmény Berzenke
(986/6910)
Igazad van. Akkor élhetõbb élet volt, odafigyeltek a szociális gondokra is. Most meg panaszáradat nélkül nyomorog a nép, legalábbis egy nagy része. Sírás-rívásra már nincs ereje, csöndben szenved közben a túlélést gyakorolja.:-((
phoebe46 2009 szept. 16. - 17:48:57 Előzmény DarkGirl
(985/6910)
MTV videótár 216. rész 15 perc közepétõl. Sajnos nincs képem :)
Berzenke 2009 szept. 16. - 14:13:49
(984/6910)
Nincs is rajz-ének szakpár. Két készségtárgyat nem raknak a tanárképzõn egymás mellé. Egyébként tényleg jó régen lehetett ez, mert ma már nem lehet ilyenekkel zsarolni egy igazgatót, hogy akkor Jutka is felmond. Manapság már ha nem szépen nézel a gyerekre, mehetsz ahová akarsz. A nyugdíj közelében lévõ tanárokat meg már elküldik elõnyugdíjba, nem hogy 80 évesen még ott legyen!
Nagyon életszerûtlen.
musu77 2009 szept. 16. - 13:49:08
(983/6910)
Lenke néni tisztára ki van borulva hogy ezen a nyáron kimaradt a kéthetes "boros-pálinkás, napozóágyas, és még nem is én fizetem ki" nyaralás. Nahát!!
Az én nagymamám vagy 20 éve nem volt nyaralni...
Etus meg hogy lemajmozta az unokáját!:O Annyira gúnyosan mondta. Mind1ik szereplõben van egy kis gúny, kárörvendõség vagy rosszakarat (Persze kivéve Takibát, de hát ilyen kedves arccal:))
Tilda36 2009 szept. 16. - 13:44:32
(982/6910)
Na megyek virslipörköltöt ebédelni.:-))
Tilda36 2009 szept. 16. - 13:43:30
(981/6910)
Fõleg, hogy a lámpa fénye pont Takira vetül. Így kénytelen õ is a banyával virrasztani. Ritka önzõ ez az öreglány.
Tilda36 2009 szept. 16. - 13:22:03
(980/6910)
Nem akartam ismételni, de igazad van abban, hogy ha már ott vannak egy-egy pogácsa nem vágná a földhöz õket....de itt a nagyon szegények is presszóznak.:-)
Tilda36 2009 szept. 16. - 13:08:13
(979/6910)
Az egész szomsza univerzumban Flóra a legnormálisabb.
Etus meg egy nagy paraszt!
Tilda36 2009 szept. 16. - 13:07:16
(978/6910)
"A presszó sz*rban van,nincs forgalom,még a süti sem fogy."

Almának jól fizetõ állást ajánl Deziré, természetesen nem fogadja el. Itt mindenki visszautasítja a jobbnál jobb állásajánlatokat.

A két nyanya ha nincs pénze miért megy presszóba? Nem lenne olcsóbb otthon megfõzni a kávét?
10/10
DarkGirl 2009 szept. 16. - 12:47:40 10/10
(977/6910)
218. fejezet:
-Ó,Julcsin az a szoknya,olyan még nekem is volt.
-Flóra kávézni akar,és háborog,hogy otthon üldözik a gyerekeket.
-Julcsit nem érdeklik a Robi levelei.
-Etus ráér.Még humorizál is,hogy a jobbnál jobb cserepek maguktól készülnek,és neki csak a pénzért kell hazaszaladni.Ez mi humoros....
-Etus Virághnak akar beöltözni,hogy kisurranjon a kórházból.
-Feriék keccsölnek,Góliát Feri szerint el van gyengülve.
-Na! Laci levágatta a Kossuth Lajos-féle szakállát???
-A presszó szarban van,nincs forgalom,még a süti sem fogy.
-Klarissza nem menne kempingbe,ha fizetnének se menne.Na meg kézzel sem mosogat! A kényelem...
-KÉP helyett FELVÉTEL.Uh.... XD
-44%-os TB??????
-Jutka befenyítette Hávelt. :P
-Klarissza,csapja a szelet Ádámnak,és a szakmamániás Ádám nem áll ellen.Pofára esett a csaj.
-,,Csabd be az ajtót,mert kiesel!" by:Taki bácsi Ferinek
-Feri vacsit csinál.Ez LOL
-Janiék begurultak a Lantos utcába.Lenke néni háborog a drámai zene alatt. :)
Tilda36 2009 szept. 16. - 12:39:32
(976/6910)
"Feri 2 hét alatt megtanítja Matyit úszni,meg homokvárat építeni. Na azt megnézem!"

Inkább beszélni tanítaná meg.:-)) Persze szerencsétlen állandóan a szekrénybe van bezárva.:-)))
10/10
DarkGirl 2009 szept. 16. - 12:35:52 10/10
(975/6910)
217. fejezet:
-A Szomsza este veszi kezdetét.
-Mágenék kempingeznek.Nem olvasnak újságot,nem néznek tv-t.
-Flóra jól meg van hízva.
-Jankának kiment a bokája. XD LOL!
-Jutka miniszoknyában sexy-zik.
-,,Nagyon röstellem,de félreléptem!" by:Janka
-Ez a Zsuzsa olyan,mint egy madárijesztõ,fõleg a szájtartásaival.
-Sanyi féltékenykedik!!!!(?????)
-Alma HÛSÉGES természetû.
-Etus Robival dumál.Jaj!!! Etus kiszédült a telefon után!
-Feri mióta tud autót vezetni? Na,még ilyet!!!
-Flóra játszik a gyufával.
-Ú,de sexy Sümi abban a köntösben! A felsõteste és a zokni papucs kombinációja befigyel! Sümeghy a fürdõben akar fürödni.Ez bolond????
-Ingyen kaja a táborban Béla bácsi jóvoltából.
-Bujáki szerelmes szemmel nézi Jutkát,és engedélyezi a nyaralását!
-Jani Helgával dáridózik.Ha hazamennek,Pesten egy üres lakás várja õket! Mi lesz ebbõl?????
-,,Emberszabású akás." by:Jani
-A Fruzsi ruhája nygyon divatos,Gábor Gábor meg húzentlógeres gatyában feszít.
-Ezt a véletlent! Janiék és Feriék ugyanabban a szállodában nyaralnak.De persze csak ez az egy szálloda van az egész országban,és mindenki odamegy nyaralni...
-Etus ágynak dõlt.Mint akit halálra fenyegettek,úgy nézett ki.
-Virágh doktor inge nagyon ott van aszeren.
Deziré abban a napszemüvegben úgy nézett ki,mint egy maffiózó.
-Etus a monológozás közben úgy támasztja a fejét,mintha kocsmában ülne.
-Feri 2 hét alatt megtanítja Matyit úszni,meg homokvárat építeni. Na azt megnézem!
Tilda36 2009 szept. 16. - 12:32:33
(974/6910)
:-))
...és mindenki két hetet nyaral, mert a szomsza univerzumban nem fordulhat elõ, hogy pár napot, esetleg egy hetet pihen a család. A forgatás két hetente volt, de miért nem lehet megoldani, hogy csütörtökön elmennek nyaralni, a másik csütörtökön meg mindenki végzi a dolgát.

Más: Én úgy fejbecsaptam volna ezt az Etust, mi az, hogy hiú kis majomnak nevezi az unokáját? Nézze már meg egyszer magát hogy öltözik, csiricsáré tréningfelsõ, cicanadrág..hozzá bokacipõ, a rémes szemüvegeirõl már nem beszélve...meg természetesen minden évben pont Mágenék nyaralásakor kapja el a nyavaja...

"Mellesleg Juditka valóban nélkülözhetetlen, rajz-ének szakos tanár"

A rajzszakot vitatom, mert még egyetlen rajzórát sem tartott a kezdetek óta..és azzal is vitatkoznék, hogy nélkülözhetetlen. (Tudom ezt gúnyból írtad.)

Az már csak egy költõi kérdés, miért volt a dokinál kempingezéskor orvosi táska???
M E 2009 szept. 16. - 12:01:48
(973/6910)
Szülõin be kéne jelenteni, hogy ha a gyerek rongálja az iskolát, a szülõ fogja megfizetni. Szerintem megelõzésképpen elbeszélgetnének a gyerekekkel a szüleik.
M E 2009 szept. 16. - 11:56:41
(972/6910)
Lehetnek 80on felül is jó tanárok szerintem.
De zsarolással megoldani a dolgot? elég barbár.
Mellesleg Juditka valóban nélkülözhetetlen, rajz-ének szakos tanár.
Egyébként nem hiszem, hogy egy nyugdijas tanár fizuja mentené meg az iskolát.
M E 2009 szept. 16. - 11:08:48
(971/6910)
Na, a jó doktor az orvosi titoktartást megszegve elmonta a páciense diagnózisát egy kivülállónak.
Gratula.