Téma: Szomszédok

M E 2009 szept. 11. - 19:34:32
(930/6910)
Bocs, én nem nézem mindig, de a Juli nem véletlenül féltékenykedik a férjére, ha egyszer ott van a Malek Andrea, meg ***SPOILER***a Schell Judit lesz késõbb asszem***SPOILER VÉGE***
még ha csak csókolóznak is, meg szerelmesek egymásba, arra már lehet joggal féltékenykedni.
Amúgy ez a Juli tényleg egy igazi házisárkány, de a nõk ebben a sorozatban majdnem mind azok, igy vagy úgy.
ezustangyalka 2009 szept. 11. - 19:24:09
(929/6910)
most nem azért, de megérdemelné, hogy ádám ott hagyja a francba. na, õ tényleg megérdemelné. és nem a lenke néni. szerintem aranyos asszony :)) és nagyonis light-os a többi anyóshoz képest. jó, oké. taki bácsi mintha egy csicskahopp lenne, úgy osztja be megkérdezés nélkül a napját meg a szabadidejét, de közben másokkal meg kedves. szerintem ezzel mindenki így van a saját háztartásában. az idegenekkel mindig normálisabbak vagyunk ......
ezustangyalka 2009 szept. 11. - 19:15:58
(928/6910)
ezek kemény dolgok nagyon ....... mindenek elõtt magadat kell megismerned, és tisztáznod magaddal, hogy milyen vagy, mit is vársz el magadtól, másoktól. mert nem szép dolog az ok nélküli féltékenység (juli), és az sem, hogy az elõzõ csalódásaimat átvigyem a következõ kapcsolataimba, mert kellemetlen, megalázó érzés, hogy az aktuális partner lakol meg azért, mert az ex sebett ütött az egón. és ezt sokan elfelejtik.

ez a juli vazze .... olyan idegesítõ figura. annyira szép nõ, és mégis nekiáll féltékenykedni ádámra. sõt! nemcsak ádámra. julcsira is csúnyán néz állandóan, mert nem tetszik neki, hogy a lánya bulizik, más partnerei is vannak, mert ez neki kimaradt az életébõl. örökké cirkuszol .......
9/10
fredi60 2009 szept. 11. - 17:56:09 9/10
(927/6910)
Á, annyira nem kell ettõl tartani. Csak nem kell a párod levelei, híváslistái, sms-ei között kutakodni. Néha amúgy is felesleges és csak megmérgezi a kapcsolatot. Én sem tûrném, ha rájönnék. Ha pedig te csalod meg, csak arra kell vigyázni, nehogy egyszer véletlenül elszóld magad.
Ahogy tanultabb emberek mondják: a szerelem idõvel átváltozik szeretetté. Néha kell tudni szemet húnyni a család érdekében. Szerintem. De ha nem, hát nem.
ezustangyalka 2009 szept. 11. - 17:29:48
(926/6910)
ezen mondjuk lehet a végtelenségig vitatkozni ... :/ az már megint egy súlyos dolog, hogy a kapcsolaton belül gyerekek is vannak. és kérdés az, hogy azok hogyan élik meg a papa nehéz természetét, és azt látják, hogy a mama rábolint, hogy meglegyen a család összetartásának a látszata .... nos, igen :/ ez komoly téma. de szerencsére van lehetõség kiismerni a másikat, mielõtt házasságba lépsz vele, vagy élettársi viszonyba. najó. abbahagytam. nem akarok lavinát indítani.
ezustangyalka 2009 szept. 11. - 17:02:24
(925/6910)
régen nem volt divat a válás. annak idején szinte meghurcoltak valakit ezért. a tökéletes takarás volt a minden. anyum is mesélte, hogy az õ nagyszülei házassága olyan volt, hogy a papa egy rosszindulatú alkesz, míg a mama egy végtelenül jóindulatú, mosolygós, fáradhatatlan asszony volt. semmi esély nem volt válásra, mert nem lehet(ett) ilyen könnyen feladni egy kapcsoaltot. ma már hülyének tartunk valakit, ha kitart a társa mellett, legyen az akármilyen. ma már nagyobb a szabadság, bárki megtehet bármit szinte büntetlenül. ezért tart itt a világ, ahol tart. el lehet sok mindenen gondolkozni, hogy mi miért van. a kitartás nagyon naggyá teszi az embert, értékeket hoz a világba, a háztartásba. ha egyszerûen fognám magamat, és elválnák az elsõ veszekedés után, mert hajt az egóm, hogy nem akar az istennek sem egyetérteni velem a párom, szépen néznénk ki .... egy olyan nõ, mint a dédnagymamám bizonyságot tett a hûségrõl, a példamutatásról. mutatja, hogy azért, mert a párom olyan amilyen, még nem kell azonnal elfordulni tõle. hiszen ott vagyok neki én, hogy esetleg én rá tudom bírni, hogy változtasson. nem azt mondom, hogy minden áron hagyni kell, hogy engem naponta lealázzon az alkesz párom, és vigyorogva eltûrjem, mert a külvilágnak a tökéletesség látszatát kell mutatni. a mai világban egyre kevesebben veszik komolyan a másikat, merthogy az lett a divat, hogyha megunom a párom, akkor van a világban még ezer csaj/pasi, akivel újat próbálhatok ki, de az nem érdekes, hogy a másikat bántom meg vele, aki hitt a szeretetemben. a legjobb, amikor a párom háta mögött folynak a hûtlenségek. na ezt nevezik igazi gerinctelenségnek, mert úgy néz ki sokan nincsenek tisztában a tisztelet fogalmával.
ezustangyalka 2009 szept. 11. - 16:50:23
(924/6910)
ettõl tartok én is ............................
7/10
A nevetõ ember 2009 szept. 11. - 15:12:00 7/10
(923/6910)
Ment is rögtön a nagyiékhoz. Unokázhat Takibácsi.
10/10
DarkGirl 2009 szept. 11. - 15:09:06 10/10
(922/6910)
Szegény... Most egy normális munkahelyrõl igencsak kibasznák egy ilyen 3 hetes táppénz miatt.
7/10
A nevetõ ember 2009 szept. 11. - 15:07:54 7/10
(921/6910)
Alma ma megvágta kiskezét, 3 hét táppénz. Julcsi nem szeret mosogatni, Én sem. :)
Tilda36 2009 szept. 11. - 12:06:26 Előzmény ezustangyalka
(920/6910)
Nem csodálnám ha ezt a házsártos banyát Taki nemegyszer megcsalta volna. Úgy látszik a taxis elég hûséges természetû, holott már rég ki kellett volna szállnia ebbõl a házasságból. Hogy lehet egy ilyen természetet hosszú távon elviselni?
9/10
fredi60 2009 szept. 11. - 12:03:18 9/10 Előzmény ezustangyalka
(919/6910)
Egy kapcsolatban az idõ múltával ez egyre valószerûbb lehetõség.
Tilda36 2009 szept. 11. - 12:01:17
(918/6910)
"Vágási magánakciója meg mindent vitt.Õ volt a hõs!Elkapott egy tolvajt.Amúgy ennyire kiszámítható sorozatot.Tuti volt,hogy lesz valami azzal a kasszával.De,hogy Lenke 5m-en nem tud rá vigyázni."

Híró Feri mindenben tökéletes, azt se tudtuk, hogy önvédelmire járt...de a számítógép kezelése a fõ profilja.:-D
Hát igen, egy virágbolt napi bevételét fõnyeremény megszerezni pláne 5 m-rõl.:-))
Lenke mikor kap már szívbajt?:-D
Tilda36 2009 szept. 11. - 11:17:37
(917/6910)
Taki meg megjegyzi, hogy mivel Alma hozzájuk költözött beszerzett egy kis vacsorát és reggelit. Mecsoda érdem! Ezek szerint Lenke máskor éhezteti az urát? Még tojáspörkölt
sincs a háznál csak ha valaki jön?:-D
Tilda36 2009 szept. 11. - 11:14:48
(916/6910)
Mit morog Julcsibe Robi kiszolgálásáért? Ez csekély ellenszolgáltatás 2 hét velencei ingyen nyaralásért. Tévedés ne essék Robi nem szimpi nekem, mert sumák, de ennyi meló nem fog megártani Julcsinak ugyis fenn hordja az orrát.

Alma hová is mehetne a "balesete" miatt mint hõn szeretett nagyikájához.:-D
Tilda36 2009 szept. 11. - 11:09:38
(915/6910)
Én nem láttam semmiféle tündöklést csak egy táblázatot a számítógépében, amikben a lakók költségérõl van szó....csak azt nem értem mit keresett ott az egyik rublikában a lakbér, alatta számok, holott öröklakásokról van szó? Ez Kutyának sem tünt fel?
ezustangyalka 2009 szept. 10. - 23:50:29
(914/6910)
nézzetek hülyének ... de ez annyira szkeptikus ... törvényszerûen csaljuk a másikat? akkor meg minek legyek kapcsolatban bárkivel is? ....
ezustangyalka 2009 szept. 10. - 23:45:32
(913/6910)
höhö .... a 101. részben a jóságos lenke néni bevallja, hogy taki bácsit csalta fûvel-fával bakfis korában :DDDDDDDD na, szépen vagyunk .....
naine 2009 szept. 10. - 22:54:19
(912/6910)
Ébredj leány! Megjött a te jó édesanyád! :D Egy bagoly van a képernyõn... huhúú hu huu :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=3BwWtKWVmEE
Tilda36 2009 szept. 10. - 20:24:59
(911/6910)
Abban már otthon van most az olaszt gyakorolja.:-))