Téma: Szomszédok

Drámaíró 2009 szept. 07. - 18:46:43
(810/6910)
Kérem szépen! Ezek e képek elérhetõek az iwiw-en:)
Drámaíró 2009 szept. 07. - 18:44:56
(809/6910)
Egy újabb kép, szíve hölgyével!
ezustangyalka 2009 szept. 07. - 18:09:11
(808/6910)
oh, te jó ég!! :))))) mint egy öngyilkos jelölt ... persze mit számít? õ volt kevin hangja a reszkessetek betörõkben :) meg még sok más gyerek színésznek volt a magyar hangja.
10/10
DarkGirl 2009 szept. 07. - 17:15:52 10/10
(807/6910)
Hát igen. :)
Drámaíró 2009 szept. 07. - 16:50:50
(806/6910)
Turbina orrlyukai megmaradtak!
Drámaíró 2009 szept. 07. - 16:49:31
(805/6910)
Íme Pongrác úr, azaz igazi nevén Tolmár Bálint.
krisz-1990 2009 szept. 07. - 16:19:28
(804/6910)
Valószínûleg azzal a pénzel szállt be a szépségszalonba.
Egyébként én nem szívesen járnék olyan fodrászhoz, aki elõttem veszekszik a kollégáival. Szerintem ez nem rám tartozik. Marakodjanak munkaidõ után.
ezustangyalka 2009 szept. 07. - 15:31:01
(803/6910)
ja, még valami. a sorozat elején juli részt vett egy kozmetikai versenyen, és 60ezer forintot nyert. na most. 20 éve 1000 forint rengeteget jelentett. nemhogy 60ezer! és hova lett az a pénz?! miért nem rakták félre? miért nem tették be takarékba? mit kell tenni az agyukat a szegénységre, meg példálózni a zsíros kenyérrel, amikor nincs mire?! arról nem beszélve, hogy egy 3 szobás nagy lakásban élnek tisztelt doktorék ... najó .. befejeztem :P ez nem az irigységrõl szól, hanem arrl, hogy feleslegesen sír a szájuk!
ezustangyalka 2009 szept. 07. - 15:20:47
(802/6910)
szerintem azért történnek olyan "gyorsan" a dolgok, mert a jelenetek ilyen hülyén lettek összevágva. egy komplett epizódban 2 hét van összesûrítve. kicsit érdekesen van megcsinálva .... dehát .. itt a politikai nézetek a legfontosabbak, ja és a bunkofon :) viccesen vannak megcsinálva a jelenetek ... én is sokat mosolygok néha rajta, hogy julcsi bevisz a szobába két szendvicset, elmond három rövid mondatot, és már meg is ette a két nagy kenyeret. :P én pár napja kezdtem újranézni az elejétõl az egész sorozatot. olyan idegesítõ egynéhány személy, hogy hihetetlen .. julcsika állandóan a pofákat vág mindenhez, túljátsza a jeleneteket a rá jellemzõ szemkontaktusaival, és mindig ilyen lelkesítõen ordítja, hogy: jaj, hát ez pompás! - ilyenkor úgy lefejelném! etus jópofa karakter, mert elég fiatalos, de már kezd idegesíteni, hogy mindig elhagyja a száját valami szellemes megjegyzés, és vigyorogva küld el mindenkit az anyjába. a túl liberális viselkedésétõl a plafonon vagyok néha. ez a stílus, hogy: én azt csinálok, amit akarok, nekem senki nem mondja meg, hogy mit csináljak, fél évente egyszer eladok egy cserepet 6000-ért, soha nincs pénzem, de mindenem megvan, és mindig nagytételben vásárolok. senki nem szabályozhatja a munkámat, akkor dolgozok, amikor akarok, én szabad mûvész vagyok, én okos vagyok, én mûvelt vagyok, még a sokadig munkát sem fogadom el, amibõl végre kimászhatnék az anyagi gondjaimból, mert senki nem szólhat bele a munkámba, és inkább elküldöm õt a francba, mert nem akarom, hogy a pénz irányítsa az érzéseimet. ..................... ez az egész szomszédokra érvényes. sõt! az egész országra! annyira jellemzõ: soha nincs munka, de mindenki dologzik. bár mindenki dolgozik, soha nincs pénz. bár soha nincs pénz, mindenkinek mindene megvan. bár mindenkinek megvan mindene, soha nincs semmije. egyszóval: mindenki csak panaszkodni tud, hogy soha semmire nincs pénz, mindekni csóró, de azért elmennek kocsival bárhová, elmennek a balatonra 2 hétre. megértem, és tudom, hogy mindenki megérdemli a jóval több pénzt legálisan, nettóban. de már fogom a fejem, hogy ebben a sorozatban minden egyes epizódban sikít a depresszió, az állandó politizálás. a nagy fehér doktort bírom. lenne lehetõsége több pénzt keresni, de nem teszi, mert más dolgok fontosabbak. ez eddig stimm, de akkor miért sír a szája állandóan, hogy soha semmire nincs pénz?! hogy meri ezt kiejelenteni, amikor mindig van mit enni, kocsival jár és julcsikának mindig tud zsebpénzt adni?!

na, jól kipanaszkodtam magam ....
Berzenke 2009 szept. 07. - 15:06:37
(801/6910)
Alma hatalmas orrú pasija.
Berzenke 2009 szept. 07. - 14:53:09
(800/6910)
A tanári kar többi tagja hol van? Csak ennyien vannak? Beszél a diri, és még elhúznak?!
Berzenke 2009 szept. 07. - 14:46:11
(799/6910)
Bélabá meg Bujáki nagyon rosszul néz ki!
Akkor is SándORR a legjobb! Csak miatta nézem!
10/10
DarkGirl 2009 szept. 07. - 13:04:55 10/10
(798/6910)
Mindkettõtök kérdésére válaszolva,igen.Fogok egy füzetet, egy jófajta tollat,és írom a fontos dolgokat. :)
krisz-1990 2009 szept. 07. - 12:56:54
(797/6910)
Amikor nézed, közben jegyzetelsz?
10/10
DarkGirl 2009 szept. 07. - 12:32:03 10/10
(796/6910)
205. fejezet:
-Etus könyékig van a munkában.
-Virágh megint szakállat növesztett.
-"Életmentõ ágybabújás" by:Etus
-Milyen köntöst adtak Almára???? Egy felemásat. X(
-,,Mikor a feleségem terhes lett,leszoktam a dohányzásról!" by:Feri :) Ezzel már el kellett dicsekedni...
-Jaj!!! A festés Kutya bácsi mögött... na az kész volt. Hozzá sem ért a fickó a plafonhoz az ecsettel,csak imitálta,jól lehetett látni. XD
-Taki bácsi azt mondja,hogy Lenke néni nem szereti a portékat,mert olyan minha figyelné õt valaki. XD
-Julcsi az új pasijával,Bloody Mary-zik egy presszóban.
-Julcsinak nem szokása presszókban csókolózni.
-Julinak milyen jó kedve lett,hogy megköszöntötték.
Gábor Gábor telefonja egy valódi téglafon. X)
-Land Rover-ek az erdészetnél? Ez igen! Jól megy nekik.
-15 mp alatt megmérték a Flóra lázát? Nem semmi! És a narancslé amit Flóra bevitt? Jó hamar kiöntötte magának,még 1 perc se volt! :)
-Ó, az az erõltetett kiszolgálás a virágboltban....
-250 Ft-ért,hol vesz az ember ma már virágcsokrot?
-Lenke néni szereti a nyüzsgést. X)
-Ferinek milyen cuccosa lett a nyomdában.A gépen már biztos a Mikroszoft Vindóz 95 program fut. X)
-Jutka jól otthagyta az igazgatót.Felháborodott azon,hogy Bujáki bele van zúgva.
-Alma és Magdi whiskey-ztek. Gyönyörû!!! Szép egy sütemény mind a kettõ.
-Alma becsavartatta a haját. LOL
-,,Ilyen csak egy regényben lehet.2-szer lettem munkanélküli,és 2-szer sikerült hamar munkát találnom.Bárcsak mindenkinek így sikerülne!" by:Feri
-Julcsi smacizott a csávójával a csákó kocsijában,Ádám ezt mind látta.Ez cumi! X)
-Az a nagy háttér a végén, a stáblista alatt: 1 kocsi
10/10
DarkGirl 2009 szept. 07. - 11:25:54 10/10
(795/6910)
204. fejezet:
-Jani elmehetne egy L'oréal reklám-filmbe, úgy csapta a haját a szél.
-Bratyizás a tanáriban.Na! Bujáki megborotválkozott végre. :)
-Hát ki más is másolhatná le a Nemzeti Alaptantervet,mint Feri?
-Na,összedobnák Jutkáéknak a lóvét.
-Ez érdekes,Feri a zongoraszállítással jobban keres mint a nyomdában?
-,,Hapsikám!" by:Góliát
-,,Túl sok a hegedûverseny!" by:Feri
-,,Én már megkaptam otthon,hogy kocsmaszagóm van!" by:Feri
- "Second Hand Butik" by:Lenke néni
-Jaj! Laci úgy néz ki ezzel a szakállal,mint egy olasz felfedezõ. :)
-Alma a kanjával,Dezirénél dekkolt.
-Alma pasija,úgy néz ki,mint Pinokkió. :)
-60-60? Hát milyen telefonszám ez? Enyje Gábor,ez még mobilszámnak is elég kamu...
-Zsebtelefon by:Gábor Gábor
-,,Minek ez a linkeskedés?" by:Fruzsi
-Juli háborog a mobiltelefon(zsebtelefon) miatt.
-Etus azzal az orra letolt szemüveggel úgy nézett ki,mint Sharlock Holmes. XD
-Etus már nem talált kisebb aktatáskát a tervrajzaihoz?
-Feriék kocsmáztak Góliáttal.
-Feri:,,1 kis fröccs,és 1 nagy vodka!" by:Feri
-Feri nagyon szereti a tördelõ szakmáját.
-Jani megint csajozik.
-Almáék romantikáznak.
-Hogy ez az Alma mindenre húzza a száját.
-Megint piálás.Ezuttal Ádám borozik,majd Julcsi is bekapcsolódik hozzá.,,Csirió!" by:Julcsi
-Dénes bácsinak tele volt a tál levessel,és 4 kanál után kiette mind. Ez furi. :)
-Ferinek az segít állást keresni,aki anno ki akarta rugatni. XD
krisz-1990 2009 szept. 07. - 10:21:24
(794/6910)
Melósok a talponállóban, ez tipikus. És megjelent az elsõ "rádió telefon készülék" XD.
Lenke hónapok óta gályázik a boltban 25 ezerért, de nem nagyon költ semmire. Vagyis ha jól számolok, az a kabát több százezer volt. Ez van ha valakinek csak a Chanel felel meg.
Drámaíró 2009 szept. 05. - 22:29:04
(793/6910)
Akkor is baromi jó sorozat!!!
Drámaíró 2009 szept. 05. - 22:28:37 Előzmény Tilda36
(792/6910)
Tildácska, lehetnél kedvesebb is! Én nem tudok, de te megpróbálhatnád, liba!
Tilda36 2009 szept. 05. - 20:25:42 Előzmény Drámaíró
(791/6910)
Nem kéne itt a feszültség!
Azért el kell ismerni Bigpapának igenis van humora mégha fanyar is, neki ugyanolyan joga van leírni az észrevételeit mint neked...de te csak személyeskedtél.