whitedoor41 2015 okt. 19. - 10:13:24
(653/1173)
Tóth Gabiról már írtam a korábbiakban, hogy alkalmatlan bárminek az eléneklésére, mert a saját hangját nem képes elváltoztatni, mindig jelen van a hisztis, keserves sipítozás a hangjában. Az elõzõ szériában Keresztes volt ugyanilyen. A Kovács Kati dalt egy az egyben ledarálta a saját hangján, hogy mire kapott 40 pontot még most sem értem. Csonka a másik, akit Majka még le is smárolt. Hányinger, hál' Istennek többet már nem kell szenvedni a produkcióitól. A tegnapi Quimby számot egész tûrhetõen elõadta, kár hogy nem versmondóest volt, bár a zsûrit így is sikerült "lenyûgöznie".
8/10
Semprini 2015 okt. 19. - 09:58:48 8/10
(652/1173)
Nem értem, miért kell ennyire hasraesni Tóth Gabitól. Szerintem egyáltalán nem énekel világszínvonalon, az pedig objektív tény, hogy a tegnapi számot a maga agresszív stílusában - én hangján! - túltolta, ez a minõsíthetetlen, artikulátlan bömbölés nem is emlékeztetett Kovács Katira, még nyomokban sem. A maszk, jelmez meg nem az õ érdeme. Bizony szerintem ezzel a produkcióval a gyengébbek közt volt Tóth Gabi tegnap.
olahmiki1959 2015 okt. 19. - 09:50:55 Előzmény mushi
(651/1173)
"nem hiszem el, hogy senki nem vette észre, hogy csobot adél teljesen elcsúszott a zenei kísérettõl..."

Hát, akkor tisztelettel jelentkezem. Én észrevettem, és gratulálok neked, hogy te is észrevetted, egyedüliként itt a porton. (rajtam kívül)
Az sokkal nagyobb ciki, hogy a zsûribõl senki nem vette észre, pedig elméletileg ott van két zeneileg valamennyire képzett ember, fõleg Bereczki, Majkában már nem vagyok annyira biztos...
Adél rögtön az elején, ahogy nagy lendülettel bejött, elsiette a dolgot, hamarabb szállt be, mint kellett volna, és ez megmaradt egészen a dal végéig.
Se látott, se hallott, mit érdekelte õt, hogy hol tart a zenei kíséret, a ritmus jellegzetes részei, az akkordok, ment elõre, mint elefánt a porcelánboltban, élvezte a közönség rokonszenvét, és ennyi.
Azért azt elvártam volna a zsûritõl, hogy valaki legalább mellékesen megjegyezze ezt az elcsúszást, de senki nem tette meg, sõt, adtak neki 40 pontot, amivel megint fényesen bebizonyították, hogy mennyire komolytalan ez az egész játék, és mennyire nem szabad szakmai véleményeket elvárnunk tõlük.

Még egy észrevétel.
A vége felé a zsûri pontjait és a közönség szavazatait összeadták, és akkor kijött egy részeredmény, amin még lehetett változtatni.
Varga Gyõzõ a zsûritõl 40 pontot kapott, a közönségtõl pedig a legtöbb szavazatot õ kapta - akkor még.
Erre Tilla bemondja, hogy Varga Gyõzõ jelenleg a negyedik helyen áll.
Soha nem voltam jó matekból.
De annyit még én is tudok, hogyha valaki mindkét esetben maximális pontszámot, és szavazatot kap, akkor annak elsõnek kell lennie!
Nem másodiknak, nem negyediknek, hanem elsõnek!!!
Ez nem tûnt fel senkinek? Egyáltalán, van ott valami közjegyzõ féle, vagy a szavazatokat bemondásra közlik a közönséggel, mi pedig kénytelenek vagyunk elhinni nekik?

A maszkosok az esetek nagy részében ma is harmatgyengék voltak, Adél haja nem vörös, hanem szõke, és egészen más fazonja van, mint amit Baby Gabynak csináltak, ugyanez igaz Csonka Andrásra is, aki ma hálistennek, végre, végre kiesett, a "Most múlik pontosan"-dal hangulatából semmit sem sikerült átadnia, csak egy rendkívül gyenge, vérszegény elõadást hallhattunk tõle, Peter Srámek külseje Boy George-ként tökéletes volt - a dal egy hajítófát nem ért -, Gáspár Laci nagyságrendekkel jobban énekel, mint az eredeti elõadó, Tóth Gabi pedig hibátlanul leutánozta Kovács Kati hangját - amennyire az egyáltalán lehetséges -, a külseje pedig olyan tökéletes lett, mintha Kati ikertestvérét láttuk volna a színpadon.
Mondhatnak rá akármit, kikezdhetik az extravagáns viselkedése miatt, Tóth Gabi világszínvonalon énekel.
Akárcsak Gáspár Laci.
Õk ketten majdnem biztosan benne lesznek a végsõ háromban.
Meg remélem, Wolf Kati, aki ma Lady Gagaként ugyan nem volt túl jó, - kicsit hiányzott belõle a zabolátlanság, a polgárpukkasztás szándéka, nem merte teljesen elengedni magát -, de énekesként így is magasan kilóg a mezõnybõl.

A jövõ héten lesz néhány elõadó, akikrõl életemben nem hallottam. Ez biztosan nem az õ hibájuk...:)
Ivy66 2015 okt. 19. - 09:22:38 Előzmény napraforgó
(650/1173)
A ruhákat én nem a versenyzõknek rovom fel, mert nem õk választják. Azt meg végképp nem lehet elvárni tõlük, hogy a szerepnek megfelelõen megnõjenek. :)))
8/10
napraforgó 2015 okt. 19. - 08:01:13 8/10
(649/1173)
Nekem tetszettt Varga Gyõzõ Scatmanként. Wolf Kati Lady Gagájához nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem, nem szeretem Gagát.Csobot Adél jól hozta Mary Zsuzsit, bár kicsit fiatalka volt hozzá. Tetszett Baby Gaby Adeleje is, bár a múltkori produkciója ütõsebb volt.
Peter Sramek Boy Georgeként korrektül megcsinálta a számot, igyekezett, de nekem túl férfias maradt, nem volt az a - bocsánat - nyálas buzi, mint az eredeti elõadó, illetve ez a száma.
Csonka András messze most volt a legjobb, na mert eddig bûn rossz volt, de azért 40 pontot mégsem ért. A maszkja nem igazán sikerült, nem hasonlított Kiss Tibire.
Gáspár Laci Simple Redként hát... nõként jobb volt. Az öltönye meg olyan anyagból volt, amit én a nyugágyaimra, meg a kerti hintaágyra szoktam venni. Nyugágyvászonból.
Rácz Gergõ nem volt annyira szuper Bereczkiként, ráadásul majd két fejjel alacsonyabb az eredetinél. A körülötte ugráló táncosok is mind magasabbak voltak nála, holott ez az igazi Bereczkinél pont fordítva szokott lenni.
Tóth Gabi viszont nagyon jól megcsinálta Kovács Kati számát, szerintem a hangszínét is jól leutánozta, csak néha lógott ki belõle Tóth Gabi.
Kiesett Csonka Bandi, bár talán most nem õ volt a leggyengébb, összeségében az eddigi produkciói alapján megérdemelten.

Sajnálom, hogy a jövõ héten megszemélyesítendõ énekesek közül sokakat nem is ismerek, kár, hogy nem közismertebb figurákat választottak.
Ivy66 2015 okt. 19. - 07:52:06
(648/1173)
Ezúttal mindenki maradt a saját neménél, de azért kihívásban nem volt hiány így se. Nekem Varga Gyõzõ tetszett, jobban megoldotta, mint vártam. A külsejét a maszkosoknak, jelmezesnek kell felróni. (Jut eszembe: Tilla stylistját mikor rúgják már ki?) Fogyni kellett volna vagy 20 kilót mondjuk, az igaz. :) Baromi nehéz feladat volt szerintem, és mindig vártam, hogy véletlenül a mirigyes szöveget kezdi nyomni... :)
Peter Srámek remekelt, majdnem megtévesztésig sikerült utánozni Boy George hangját. Baby Gabi kisebb hibákkal, de elég jól megoldotta Adele igen nehéz dalát. Õ mindenképpen meglepetés ebben a mûsorban nekem, mert nem gondoltam, hogy ilyen jó énekes. Wolf Kati Lady Gagája szerintem nem sikerült olyan jól, pedig azt gondoltam, ez a szerep nem okoz majd neki gondot. Rácz Gergõ Bereczki Zoli elõadása nem volt rossz, ami a mozgást illeti, hangban azonban nem igazán tudta hozni szerintem. Csobot Adél most nyújtotta a legjobb teljesítményt ebben a szériában. Tóth Gabi nekem tetszett, bár az elején mintha túl mélyen kezdett volna. A végére belejött, és mondhatni "kivágta a rezet". :)Gáspár Laci szerintem is "korrekt" volt, szimpatikus, hogy minden (még az egészen elképesztõ) feladatát is nagyon komolyan veszi.
Szegény Csonka Andrásnak jobb, hogy kiesett végre. Szerintem neki is szenvedés volt, és nekünk, nézõknek is. Nem tudom, mi történt vele, de semmi hangja nincsen. A mostani dalt megoldotta színészi eszközökkel, de énekelni sajnos nem tud.
Nem sokat várok a következõ adástól, sajnos a megszemélyesítendõ elõadók közül több is van, akit nem ismerek. Ez mondjuk az én hibám.
LexH 2015 okt. 19. - 06:41:22
(647/1173)
A felvételeket visszanézve én is úgy látom, hogy ezúttal Srámek hozta legjobban a figurát, bár a jelek szerint nem sokat kellett tennie érte. A szerkesztõ szemét illeti a dicséret, aki a lehetõséget észrevette. Másik dicséretem Varga Gyõzõé, aki viszont nagyon is sokat tett a perfekcióért. Csonkát igazán sajnálom, de alighanem jó, hogy kiesett. Annyira nincsenek meg a mély hangjai s az egész éneklése annyira bizonytalan, hogy ne is feszegessük. Bereczki rosszul tette, hogy Csonka mellé lépett, mert így még láthatóbb lett, hogy pontosan úgy kezdett el hízni, mint az általa emlegetett Boris Becker.
8/10
Semprini 2015 okt. 18. - 21:23:50 8/10
(646/1173)
Igaz ugyan, hogy a mai adás klasszisokkal jobb volt, mint az elõzõ, de azért tény, hogy erõsen túlpontozták a produkciókat, az 5 db 40 pontot nagyon barokkos túlzásnak érzem. Mindenekelõtt Tóth Gabi esetében, aki abszolút nem tudta elkapni Kováts Kati egyedi, jellegzetes hangját, énekstílusát, ehelyett a saját hangján erõszakosan végigbömbölte a dalt, abszolút illúzióromboló volt. Nem ez volt a feladat.
Csobot Adél viszont egész jól megállta a helyét Mary Zsuzsiként, de azért nem ért tíz pontot akkor sem.
Wolf Kati Lady Gagaként nem volt elég extrém, de összességében megoldotta.
Az est egyik legjobbja Peter Sramek volt, bár az eredeti elõadót a poptörténet egyik legvisszataszítóbb egyéniségének tartom, ez a száma speciel annyira nem rossz, és így, hogy más adta elõ, egész élvezhetõ volt.
Baby Gabinak kicsit kemény dió volt Adele slágere, hamiskás volt itt-ott, szerintem a korábbi adásokban jobban énekelt.
Csonka András végre kiesett, bár ma volt a legjobb önmagához képest, de jónak így se mondanám.
Varga Gyõzõ volt ma a legrosszabb, kieshetett volna õ is, Scatman John helyett tényleg egy 55 éves parasztbácsira hajazott.
Rácz Gergõ ma volt a legjobb Bereczki Zoliként, bár megkedvelni már nemigen fogom.
Gáspár Laci korrektül elnyomta a Simply Red dalát, de voltak ennél jobb produkciói is már.

A zsûri pedig minden adásban újra és újra bebizonyítja, hogy mindig van MÉG LEJJEBB.
wowow 2015 okt. 18. - 20:05:21
(645/1173)
Majka szájon csókolta Csonka Bandit. Ez mire volt jó? Megb*zult a Majka?
filoszemitabélus 2015 okt. 18. - 19:55:04
(644/1173)
A másik szobában megy és emelkedik a vérnyomásom, attól, amit hallok:
Tilla ordibálása,
Liptai harsány, ordenáré dumája
majka hülye szövege, ami olyan, mint ha mondana valamit, de ha jobban odafigyel rá az ember, rájön, hogy semmit.

Most becsuktam az ajtót és megkönnyebbültem!
10/10
mushi 2015 okt. 18. - 19:52:52 10/10
(643/1173)
a zsûri viselkedése és dumája minõsíthetetlen...
robicsek2 2015 okt. 18. - 19:26:36
(642/1173)
Nem volt jobb mint a Kati. Ma volt eddig egyedül jó.
10/10
mushi 2015 okt. 18. - 19:25:37 10/10
(641/1173)
nem hiszem el, hogy senki nem vette észre, hogy csobot adél teljesen elcsúszott a zenei kísérettõl... pedig maszkilag és hangilag is jó volt...

(wolf kati viszont közelébe se megy gagának.)
robicsek2 2015 okt. 18. - 19:24:00
(640/1173)
MI VAN !!! Hétrõl hétre hozza ???
Ma hozta egyedül.
robicsek2 2015 okt. 18. - 19:20:24
(639/1173)
Gyözö nem volt rossz, de az eredeti nyomába sem érhet.
Kati viszont marha jó volt. Neki stúdió hangja van . Csak egy nagyon picit lehetett hallani a levegõ vételt, de az semmi volt. És a popója csini :)

Na már megint Adél, ha ma nem mutat valamit, remélem kiesik.
LexH 2015 okt. 15. - 16:10:57
(638/1173)
Peter Srámek nyilvánvalóan playback énekelt, Csonka nem. Srámeknek jópofa a magyar kiejtése, de az "ájmekislányt" két j-vel és két k-val kéne ejtenie, ez nem olyan nehéz megtanulni.
tortura 2015 okt. 15. - 15:07:16
(637/1173)
Szegény Tillát mindig r*tyinak öltöztetik, fogalmam sincs, miért.
porki2 2015 okt. 15. - 15:01:13
(636/1173)
A playback az Állj meg kislány videpklippre vonatkozott amit Shramek utánzott a slicce meg Tillának volt oldalt és nem nagyon kellett figyelni mert jól láthatóan kiemelték. Tilla egész nadrág eleje egy fényes megszokottnál hosszabb slicc volt.
LexH 2015 okt. 15. - 07:28:48
(635/1173)
Mint olvasható, Bereczkinek ezen a véleményén sértõdött meg Csonka: "el voltál csúszva a zenéhez képest, mint a slicc a nadrágodon" - mert ez úgymond azt sugallja, hogy "playbackrõl" énekelt. Pedig ezen nem megsértõdni kell, hanem válaszolni rá:
- Nem is tudtam Zolikám, hogy te az én sliccemet figyeled.
(Egyébként ez valóban nem volt playback, ahhoz túlságosan is hamisan szólt.)
Ivy66 2015 okt. 13. - 07:02:39
(634/1173)
A mûsor legvégét már nem tudtam megnézni, úgy hogy most láttam, milyen feladatokat kaptak a versenyzõk a hét végére. Amint látom, ezúttal legalább senkinek nem kell majd nemet váltani.
Lehet, hogy kár? :)
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20150928/sztarban-sztar-gaspar-laci/