olahmiki1959 2014 okt. 13. - 15:10:50
(533/1173)
Nagyjából egyetértek az elõttem, szólókkal, annyi kiegészítéssel, hogy Vastag Tomi valami elképesztõen jól el tudta kapni az Apostol énekesének a hangját, ha nem néztem a képernyõre, valóban Mezõdi Józsefet hallottam - hozzátéve, hogy a maszkja is barom jól sikerült.:D

Tóth Vera - aki egyébként az egyik nagy kedvencem, - ma nagyon nem tetszett.
A maszkja nagyon rossz lett, - a zsûri értékelése, poénkodásai alatt a hátuk mögött ott volt a kivetítõn Caramel arca, azon is jól látszott a jellegzetes bajusz, ami Tóth Vera arcáról egyszerûen lemaradt, - hogy miért, az rejtély a számomra.
Caramelt én a magam részérõl, - elismerve a nagyon nagy tehetségét - az egyik legmodorosabban éneklõ figurának tartom a magyar könnyûzenei palettán, a hajlítgatásai, a frazírozásai egy átlagembernek sokszor túl soknak bizonyulhatnak, de ez az övé, az egyéniségének a kifejezése, így ismertük, meg, ilyennek fogadtuk el.
Utánozni gyakorlatilag lehetetlen, egyrészt a cirkalmas éneklés nehézségek miatt, másrészt, ha valaki más csinálja ezt, azonnal nagyon rossz paródiába fordul az egész.
(Nem véletlen, hogy a másik, konkurens csatornán futó X Faktorban, ha valaki Caramel számot hoz - egy az egyben - közröhej lesz belõle. Azt a kissé nyálas, modoros énekkést, affektáló szövegmondást nem lehet, sõt, nem is szabad utánozni!...:)
Tóth Vera idõnként hamis volt, sokszor aláénekelt, ki-kicsúszott a hangnembõl, nem tehetett róla, ez a feladat bárkinek meghaladta volna a képességeit.
Õ a mai napig az Aretha Franklin dallal maradt emlékezetes, azt a teljesítményt valószínûleg nagyon sokáig nem fogja tudni elérni, egész eddigi pályafutásának egyik csúcsa volt az az elõadás.

A srácok által elõadott Backstreet Boys számon kinyúltam, valami elképesztõen jó lett, nagyon szórakoztató volt, a különbözõ karakterek tökéletesen érvényesültek, le a kalappal.

Az is kiderült, hogy a mûsor szerves része lett immár a zsûri, tulajdonképpen az énekes produkciókon túl az õ beszólásaik, poénjaik éltetik ezt az egészet, nélkülük feleannyira sem lenne szórakoztató a mûsor.

Összességében a Sztárban sztár kinõtte magát, érdemes odakapcsolni, ha néhány óráig felhõtlenül akarunk szórakozni.
Petrapetrus 2014 okt. 13. - 13:54:04
(532/1173)
Sipos Peti: sajnos nem láttam a teljes produkciót, de amennyit hallottam/láttam belõle: hangilag szerintem eléggé rendben volt, külsõre viszont én is azt mondom, hogy nem igazán sikerült. Egyrészt Lenny sokkal csokibb, másrészt pedig a rasta frizura szintén nem volt túl hiteles. Csak azt nem értem, hogyha nincs megfelelõ paróka, akkor miért nem egy másik dalt választanak az elõadótól vagy miért ragaszkodnak pont ahhoz a séróhoz? Kravitz hordott többféle frizkót is pályafutása során... Lehetett volna mibõl válogatni...

Kökény Attila: hangban szerintem meglehetõsen jól hozta Travoltát, a mozgás sem volt rossz. Összességében tetszett.

Tóth Vera: talán most elõször véltem Vera énekében felfedezni valami olyat, ami arra utalt, hogy igyekezett utánozni az adott elõadó (esetében Caramel) hangját. Ezt nagyon értékeltem. Sõt, néha kifejezetten tényleg Caramelles volt, amit hallottam. Ami a külsõségeket illeti: egész jó lett a smink, de valami az arcon nekem is sántított. Összességében egészen jó volt, talán ez tetszett Verától eddig a leginkább. (legalábbis olyan szempontból, ami a mûsor lényege lenne)

Keresztes Ildikó: nem piskóta feladatot kapott. Xtina tényleg napjaink egyik legkitûnõbb énekesnõje, ráadásul ez az egyik legjobb dala is. Nem csak a zene jó, de a tartalmi mondanivaló is. Ahogy Ildi is mondta, shakespear-i szintû szövege van. :) A klipet szuperül hozták, megvolt a groteszk és "boszorkányos" világ, ami az eredeti videó hangulatára is rányomta a bélyegét, viszont amit hallottam, az annyira nem tetszett. Egyrészt tényleg "bikicsunáj" lett (pontosabban nagyon magyarosan ejtette ki a szavakat sok helyen), másrészt Ildikó hangja Christináétól: Makó Jeruzsálemtõl. Mindkettõ tehetséges énekesnõ, kétség sem fér hozzá, de a Fighter kifejezetten Xtina hangjával az igazi, minden más próbálkozás "gyenge". Ahogy más is mondta a zsûriben: Ildit elsõsorban én is Ildiként szeretem hallgatni. :) Ha ettõl eltekintek, akkor a produkció nem volt rossz, de azzal sem értek egyet, hogy ennyire felpontozták.

Hevesi Tamás: nem értettem, egyszerûen nem értettem a kritikákat. Szerintem pont, hogy sok helyen kifejezetten hasonlított Sipos F. hangjára, ráadásul messzirõl külsõre is meglehetõsen hasonlított a ráépített maszk. Õt szerintem alul pontozták. Összességében õ is tetszett.

Pál Dénes: hát... Nem volt "szép" látvány szerintem. Egy vézna fekete gyereket láttam, akinek bár nagyon szép hangja van és nagyon jól énekel, még csak nyomokban sem emlékeztet Headawayre, aki azért egy erõs testalkatú, eléggé kigyúrt pasas. :) Persze errõl nyilván nem tehet Dénes, õ ilyen alkat, kapott egy ilyen feladatot, hát ez lett belõle... :D A képességeihez és lehetõségeihez mérten jól hozta a produkciót, összességében tetszett.

Vastag Tomi: véleményem szerint is a legjobban sikerült produkció volt az övé. Hangban és látványban is telitalálat volt a végeredmény. Nekem is õ tetszett a leginkább.

Extra produkciók:

Az ABBA: Ildi és Vera jól énekeltek, de látványra valahogy szokatlan volt az egész. :) Azt viszont megállapítottam, hogy Ildikónak nagyon jó áll az ilyen ruha (és mozgás! :)) is. :D

A Backstreet Boys: húúúú, hát kifeküdtem. Egyszerûen zseniális volt, nem bírtam ki röhögés nélkül. Kevin és Nick (vagyis Dini és Tomi) voltak az abszolút "hasonmások", viszont Sipos Peti, mint A.J. is maximálisan hiteles volt és hasonlított az általa megformált karakterre. Hevesi, mint Brian: hozta a feelinget, a "bárgyú, szépfiús" fejeket, ez nagyon tetszett, viszont ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor ennyiben ki is merült a hasonlóság. A legkevésbé Howie-t találták el (õ volt Kökény), õ egyáltalán nem hasonlított a célszemélyre. Egyrészt, mert a srác puerto ricói gyökerekkel rendelkezik: kreol bõrû, másrészt nem tudom, mi volt a fején, de nagyon mûnek hatott... ???

Az énekben viszont senkit nem kifogásolnék, mindenki teljesítménye nagyon tetszett. :)


Nehéz lenne megmondani, ki volt a leggyengébb szerintem. Ha a komplex produkciókat és a bennem keltett "érzéseket" veszem figyelembe, akkor szerintem is Ildikó volt a leggyengébb. Pedig tényleg pöpecül hozták a klipet...
8/10
napraforgó 2014 okt. 13. - 08:06:43 8/10
(531/1173)
Sipos Peti kezdett Lenny Kravitzcal. Én õt nem ismerem, mármint énekesként, csak a bulvárlapokban megjelent hódításait. Mivel ezek annyira nagy kanként mutatták be, kicsit meglepõdtem a hosszú piros nõi ruhán - a zsûri viccelõdött is azon, hogy Kökény Attila Natalia Oreirós ruháját kérte kölcsön. A raszta haja sem volt élethû, nekem ez a produkció inkább a paródia mûfajába tartozott volna.
Ezt követõen Kökény Attila jött John Travoltaként, pörgõs számával igazi jó hangulatot teremtett. Bár Bereczki megjegyezte, hogy nem volt egy pontos lépése sem, - azt viszont nagyon magabiztosan, szórakoztatóan, tette meg, így 40 pontot zsebelt be.
Utána Tóth Vera Caramelként lépett színre. Az ének jó volt, bár látszik, hogy Vera már nem is igen erõlködik, hogy férfihangokat produkáljon. A maszk tûrhetõ volt, bár a sminkes lefelejtette Caramel jellegzetes, divatos, sok molett és kerekarcú férfi által kedvelt lefelé futó bajuszát! Ettõl Vera arca még kerekebb lett. Caramel jó húsban van, de talán nem ennyire. A bajusz itt is segített volna optikailag.
Keresztes Ildikó most is nehéz feladatot kapott - Christina Aguilera Fighterével. Én nem ismerem ezt a számot, nem is tetszik, de a nõ jól megcsinálta. Szerintem nem nyomják õt se elõre, se hátra, egyszerûen mindent tud.
Hevesi Tamás végre testhezálló feladatot kapott, pl. nem kellett szoprán takarítónõt, vagy néger énekest alakítania. A szám könnyû és népszerû volt, egykor mindenki fújta, õ mégis belezavarodott kicsit. Ha valakit nyomnak, akkor talán inkább õt. Mert a zsûri annyit magyarázkodott az egyéb érdemeirõl, amiket figyelembe kell venni - és nem az épp aktuális produkciót véleményezte és pontozta.
Na mindegy. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a döntõs szerepek már elõre le vannak osztva...
Pál Dénes természetesen kicsit sem hasonlított Haddawayre, még csokira kenve, pucér mellkassal sem, de a szám jó volt. A srác a hagyományos jó fiús, bájgúnáros frizuráját is feláldozta, és Majka pont ezt cikizte ki, holott neki pont ugyanaz a "sziget a fejtetõn" borzalom frizurája van, ami manapság oly divatos. ..... (Ha belegondolok, hogy úgy 45 éve az én akkori nagynevû elit gimnáziumomban egy fiút pont egy ugyanilyen frizuráért akartak kicsapni 16 évesen, csak a neves filozófus papa közbenjárása és könyörgése mentette meg a srácot, viszont a tanárok érettségiig pikkeltek rá...)
A sort Vastag Tomi "Apostol" Józsija zárta, ami valóban fantasztikusan sikerült. A maszk és a hang is remek volt.
Végül Sipos Peti esett ki - talán nem egészen megérdemelten.
De mit ad isten, pont a bentmaradó fiúk póbálták a Backstreet Boys számot.... már jó elõre.
Jött a lányok ABBA száma - Liptai Claudia remekül jellemzte "aranyanyám és a vízitündér" szentmentális, habos számát, ami a fiúk számára nyáltenger, sõt habos nyáltenger volt, de a 10 pontot mindenki megadta.
A pasik Backstreet Boys száma is siker volt, tényleg helyesek, szórakoztatóak voltak, habár az eredeti elõadókról a bandanevükön kívül semmit sem tudok. Mi is, a zsüri is és az elõadók is remekül szórakoztunk a számukon. A 10 pontokat õk is bezsebelték.

Élvezetes, szórakoztató este volt, várom a folytatást.
8/10
Semprini 2014 okt. 12. - 23:01:32 8/10
(530/1173)
Nem gondoltam, hogy valaha le fogok ilyet írni, de a mai adásban Vastag Tomi volt magasan a legjobb, a múltkori Sinatráján is meglepõdtem, de ez most még jobban sikerült, mind a maszk, mind a hang tökéletesen élethû volt, néhol tényleg mintha az eredeti Mezõdi énekelt volna.
Keresztesnél nekem is nagyon kezd kilógni a lóláb. Messze túlértékelik, túlajnározzák adásról adásra, én azt vártam, hogy ma õ esik ki, de sajnos Sipos Petinek kellett mennie, akit tényleg sajnáltam, mert egyértelmûen nem õ volt a leggyengébb ma sem, és a korábbi produkciói alapján sem.
Hevesi Tamás most sokkal jobb volt, mint legutóbb (bár ezzel még nem mondtam semmit), de valahogy többet vártam tõle, nagyjából hasonlított minden, de mégsem annyira, mint elvártam volna, Sipos F. Tamásnak nagyon jellegzetes, mély, ugyanakkor nazális hangja van, amit csak nyomokban sikerült levennie. Tóth Verának megint férfi-elõadót adtak, szegény nagyon igyekezett, és a nyávogós, túlhajlítgatós énekstílus meg is volt, de hangban persze egyáltalán nem hasonlított Caramelre. Pál Dénes most volt eddig a legrosszabb önmagához képest, és nemcsak az volt a baj, hogy nem hasonlított sem a maszkja, sem a hangja, de nagyon hamisan is énekelt, ami eddig nem volt jellemzõ rá. Kökény Attila mint John Travolta egész jó volt, bár a produkcióban ezúttal inkább a tánc dominált, nem annyira az ének, de összességében tetszett.
Csak remélni merem, hogy nem Keresztessel akarják megnyeretni ezt a szériát!
stenimore 2014 okt. 12. - 21:56:00
(529/1173)
Keresztest pofátlanul nyomgya a zsüri,a múltkor ráadásul mikor az utolsó kettõ között volt, meghamísították az eredményt hogy õ jusson tovább,mai szar produkciójára azért adtak 40 pontot hogy nehogy mégegyszer a kiesés szélére kerüljön.Nem beszélve arról hogy könnyû feladatokat kap.Mentor is volt ,úgylátszik hogy valaki nagyon támogatja nyomogatja õt.
10/10
mushi 2014 okt. 12. - 20:29:12 10/10
(528/1173)
nem értem, hogy pál dénest miért kellett annyira ajnározni, egyáltalán nem volt most jó, hevesi tamást viszont lehúzták, pedig az egyik legjobb volt. vastag tamás profi, de õ se kapta meg azt az elismerést most...
liptai claudia lehúzhatja magát, semmihez nem ért, se az énekléshez, se az elõadómûvészethez, csak riheg-röhög, meg a bereczki valagát nyalja néha
10/10
offtopic
mushi 2014 okt. 12. - 20:26:22 10/10
(527/1173)
a felhasználóneved és a kommented nem áll összhangban egymással
offtopic
DrAgy 2014 okt. 12. - 12:49:13
(526/1173)
Xarban xar.
8/10
Semprini 2014 okt. 09. - 15:16:28 8/10
(525/1173)
Csak most tudtam visszanézni a legutóbbi adást de azért pár mondatot én is írnék róla.
ez az adás vitán felül sokkal jobb volt, mint az egy héttel korábbi, igaz, volt is honnan hova feljavulni, az ugyanis botrányosan gyengére sikeredett. Bár ezúttal is voltak mélyrepülések, övön aluli feladatok, de jóval kevesebb. Viszont telitalálat is akadt szép számmal.
Kezdem a jókkal:
Mindenekelõtt az elsõ két produkció, nagyon erõs kezdés volt. Kökény Attila most remekül elkapta Szolnoki Péter hangját, stílusát, és ezúttal a maszkja is szinte élethûre sikerült. Tóth Vera pedig eddigi leginkább testhezálló feladatát kapta Aretha Franklin személyében, akinek ugyan alapvetõen nem hasonlít a hangja a Veráéra, de a stílust nagyon jól elkapta és a hangot is valamelyest sikerült hozzá idomítania. Összességében kiváló volt, bár a maszkja nekem sem tetszett. Jól helytállt Sipos Péter is Hevesi Tamás bõrébe bújva, a legapróbb nüanszokig stimmelt a produkció, még a stúdióban ülõ Hevesi is meglepõdött, azt hitte, saját magát látja bejönni. Pál Dénes nehéz fába vágta a fejszéjét, amikor Zséda bõrébe próbált bújni, az eredmény felemás lett, de azt kell mondjam, ettõl jobban férfi nemigen tudná utánozni az eredeti énekesnõt. Vastag Tomi eddigi legjobb énekesi produkciója volt ez a Frank Sinatra-imitáció, bár az eredeti dalt Gene Kelly énekelte, de itt most egyértelmûen Sinatra stílusában szólalt meg, és kimondottan meggyõzõ volt, igaz, Vastag jó ideje valamilyen színházi produkcióban alakítja Sinatrát, így hozzászokhatott énekmodorához.
És akkor a gyengé(bbe)k:
Dukai Regina látszólag megoldható feladatot kapott Kylie Minogue-ként, azonban túl azon, hogy mindketten szõkék és nõk, egyéb hasonlóságot nemigen fedeztem fel, például Kylie jellegzetes nazális hangszínét sem sikerült elkapnia, a saját hangján énekelte a számot. most már semmi nem mentette meg a kieséstõl, ami régóta érett már (bár a legrosszabb produkció ezúttal mégsem az övé volt, de errõl késõbb). Nem igazán tetszett Keresztes Ildikó sem, bár az eredeti Fergie-t nem nagyon ismerem, de valamiért Keresztes személyisége az ami engem rettentõ módon irritál még az X-faktor-beli zsûrizése óta (és máig nem bocsátom meg neki Király L Norbi tömjénezését.) Szívem szerint a következõ kiesõként õt látnám szívesen, és egyre inkább úgy tûnik, hogy ez a széria a férfiénekeseké, általában nagyságrendekkel jobbak mint a nõk, Tóth Vera mostani produkciója volt az üdítõ kivétel.
Aki viszont most a legkevésbé sem tetszett, az Hevesi Tamás. A múltkor azt írtam, drukkolok neki, hogy nyerje meg, de ez a produkció rettenetesen rossz volt minden szempontból. gaz, szinte megoldhatatlan feladat volt, ez azonban a végeredményen nem változtat. A maszk sem lett jó, az éneklés viszont még egy rossz paródia szintjét SEM érte el, botrányos volt, hamis, csúszkált, ízléstelen, ronda, nyomokban sem emlékeztetett az eredeti Susan Boyle-ra. Bármennyire is nagyra értékeltem Hevesi eddigi produkcióit, ebben az adásban õ jelentette az abszolút mélypontot, de a kiesét azért megúszta. Remélem, innen már csak felfelé van.
tortura 2014 okt. 07. - 15:24:46 Előzmény filoszemitabélus
(524/1173)
Hát, valami hasonlót írtam én is. A múltkori szériát sajnos nem elejétõl láttam. Nem nézek ilyeneket, csak egyszer véletlenül kapcsoltam oda, megtetszett és onnantól már néztem mindig. Kb. 4-5 adást láttam belõle. Bereczki abszolút jó volt, és megérdemelten nyert. Nekem még Nótár Mary is tetszett, bár róla a mai napig se tudom, hogy kicsoda. De most a zsûriben nem annyira szimpatikus. Nem azért, mert kritizál és odamondogat. Ez a zsúri feladata, nem a buksisimogatás. Hanem valahogy az egyénisége, a stílusa, az egész pali irritál. Majka azért nem irritál annyira, mert õt nem is tudom komolyan venni. A legjobb dumája Hajósnak van. Hiányolom is a Heti hetesbõl. De itt nyilván több a lé. Õ meg egy õszinte ember, ezt becsülöm is benne, hogy semmi falmelléki duma. Õ mindig megmondta eddig is, hogy családja van, kell a pénz, kevés manapság a felkérés, szóval õ oda megy, ahol több a zseton. Igaza van.
fo.ma 2014 okt. 07. - 15:12:20
(523/1173)
Most néztem meg az összes produkciót és meg kell követem Tóth Verát, amiért a múltkor lehúztam, ez fantasztikus volt!
filoszemitabélus 2014 okt. 07. - 09:58:32
(522/1173)
Nem kedveltem Bereckit, mert szemmel láthatóan hatalmas egója van. A munkásságát pedig nem nagyon ismertem, mert sem az operett, sem a musical nem áll hozzám közel.
Aztán a múltkori Sztárban... mûsorban láttam néhány alakítását és megváltozott róla a véleményem. Bárkit képes volt megjeleníteni, hangban, karakterben, mozgásban. Szóval meg kellett állapítanom, hogy hihetetlenül tehetséges
elõadómûvész. És innentõl kezdve másképp láttam a túl nagynak tûnõ egóját is. A színházi munkával szemben hatalmas alázat van benne, de a tehetségtelenséget és inkompetenciát nem tolerálja.
Ez volt a probléma Latinovits Zoltánnal is. Összeférhetetlennek tartották, pedig csak az igénytelenségre volt allergiás. Õ az egyetlen az egész zsûriben, aki ért ahhoz, amit bírál. Elég nagy megpróbáltatás lehet számára végighallgatni "kollégaként" Majka sületlenségeit.
filoszemitabélus 2014 okt. 07. - 06:50:45
(521/1173)
Ez a Majka becenevû ózdi proli szabályosan tönkrevágja az egész mûsort. legalábbis számomra. Annyira idegesít, hogy ezután inkább nem nézem.
megjátssza a szakértõt, próbál szakszerû lenni, de csak idióta halandzsára futja neki, illetve mutatván a fene nagy szakértelmét, indokolatlanul lepontoz jó produkciókat.
Nem tudom elképzelni, ki lehetett az a dilettáns, aki berakta a zsûribe. Óriási hiba volt! Miatta a mûsor Dopeman amatõr videóira emlékeztet. Hozzá képest még Liptai klaudia is valósággal értelmiséginek tûnik. Még helyre is tette egy alkalommal Majkát, teljesen indokoltan.
stenimore 2014 okt. 07. - 01:09:12
(520/1173)
Röhej ez az egész szavazósdi ,nyilvávaló hogy afiatalkorúakat leginkább a csajokat lehet bepalizni a szavzásra ,és ez látgzik Pál dénes örökös beszavazásán az álmatag szépfiú nyálas karaktere menõ a csitriknél ,ezért lehet hogy meg is nyeri az egészet ,de ateljesítményhez ennek amûsornak nulla köze van .Igaz ez látszik a zsüri két oszlopos tagján is pl a szellemileg kissé visszafogott Clau és Majka fémjelzik az egészet.
stenimore 2014 okt. 07. - 01:03:17
(519/1173)
Hevesi Tamás tegnap annyira szar volt hogy az már jó volt ,a könnyeim potyogtak ahogy visitozott,napersze õ ezt nem kabarénak szánta ,de az volt.
tortura 2014 okt. 06. - 19:20:36
(518/1173)
Egyetértek abban a többiekkel, hogy tényleg szórakoztató volt a tegnapi adás. Innentõl már akárki esik ki, hiányozni fog. Regit sajnáltam nagyon, hogy kiesett, mert nagyon bájos, aranyos lány. Testhez álló volt a tegnapi feladat, jó is volt benne. Mégis talán így a jobb, mert ha Hevesi Tamás megy haza, az nagyobb igazságtalanság lett volna. Ugyan tegnap õ nem brillírozott - szokásától eltérõen - de ez legkevésbé sem az õ hibája. Ilyen feladatot adni, mintha direkt ki akartak volna szúrni vele. Eddig ezt Keresztes irányában éreztem. Szóval tegnap halványabb volt Tamás, de az össz produkciót nézve, nálam eddig talán õ a legjobb. Igaz, Kökény is jó, Pál Dénes is. Sipos is.
Valaki írta, hogy Hevesi egy kiégett sztár. Ennél nagyobb ökörséget is ritkán lehet olvasni, pedig itt aztán van felhozatal bõven. Tény, hogy nem mai gyerek, az is igaz, hogy nincs már annyira a reflektorfényben (azaz a ker. csatornákon, õ "csak" koncertezik). De a kiégett számomra teljesen mást jelent. Számomra az egy cinikus, savanyú, beletörõdött, az élettõl megcsömörlött embert jelent. Tehát semmiképp sem azt az egyéniséget, akit/amit Tamás a színpadon és az életben megjelenít. Nagyon drukkolok neki. De a fiataloknak is. Komolyan mondom, örülök, hogy nem nekem kell dönteni, mert én nem is tudom, kinek kéne megnyerni. A zsúri is egész elfogadható. Van aki szerint Majka tenyérbemászó. Néha tényleg az. De õ ilyen. Nekem Bereczki egy csalódás. Egy szerény ember volt, aki felkapaszkodott, most aztán már õ a megmondóember. Amikor az elõzõ szériában versenyzett, bevallom, sokkal szimpatikusabb volt, mint zsûriként, de az az én bajom.
2/10
nikato 2014 okt. 06. - 17:30:47 2/10
(517/1173)
Meg amit már régebben is írtam, hogy a daltól is függ, hogy ki, hogy nyeri el az emberek tetszését. Hevesi eszméletlen rossz feladatot kapott! Susan Boyle, nem csak ronda, de idegesítõ áriát is nyom!!! :S :S :S
2/10
nikato 2014 okt. 06. - 17:13:10 2/10
(516/1173)
Szerintem meg nagyon hamisan énekelt a Dukai, és végre már, hogy kiesett!
És mi az, hogy egész héten lehet szavazni? Nem csak a napi produkciókat kéne díjazni? Így kicsit igazságtalan, bár legalább begyûjti a csatorna a pénzt (kb. 360 Ft + Áfa/hívás díja).. ha ha ha
1/10
ccaty 2014 okt. 06. - 16:29:31 1/10
(515/1173)
Nem azért, mert kötözködni akarok, de melyik félmûvelt találta ki, hogy az Ének az esõben címû dal Frank Sinatra dala volna?

A hasonló címû film egyik betétdala volt, melynek fõszereplõje és ennek a dalnak az elõadója Gene Kelly színész volt és mindig is hozzákötõdött ennek a dalnak az elõadása.
8/10
napraforgó 2014 okt. 06. - 12:17:01 8/10
(514/1173)
Milyen igazad van, a Singing in the rain fõszereplõi Gene Kelly, Donald O'Connor, Debbie Reynolds és Jean Hagen voltak. Nem csoda hát, ha Gene Kellyre hajazott Vastag Tomi produkciója, nem Frank Sinartára!