port_man 2016 szept. 25. - 21:47:50
(873/1173)
A sztárolt Linda esett ki ...
8/10
Semprini 2016 szept. 25. - 21:21:36 8/10
(872/1173)
Ja és mozgásban még jó volt Kozma Orsi és Radics Gigi, de a hangot annyira nem sikerült elkapniuk.
8/10
Semprini 2016 szept. 25. - 21:19:35 8/10
(871/1173)
Szerintem Veréb Tamás és Kocsi Tibor voltak ma a legjobbak, a többi elég gyengén muzsikált.
8/10
Semprini 2016 szept. 25. - 20:55:39 8/10
(870/1173)
Én is így látom, a zsûritagok mintha abban versenyeznének, hogy ki tud nagyobb hülyeséget mondani, aminek lehetõleg minél kevesebb köze van az adott produkcióhoz és elõadóhoz. Klaudia hozzászólásai a legérdektelenebbek, egy hasznos mondata nem volt még a 4 szériát egybevéve sem, Majka abszolút nem odavaló, és sajnos még Hajósban is kicsit csalódtam, bár ezerszer jobb mint Havas volt tavaly, Berecki az EGYETLEN, ismétlem EGYETLEN, aki néha, de õ is csak N É H A érdemben is hozzászól.
whitedoor41 2016 szept. 23. - 12:40:19
(869/1173)
Király Linda már a mûsor elõtt is énekelt azoktól a "sztároktól" akiknek eddig a bõrébe bújt o__O
Mi ez ha nem kivételezés?

Jennifer Hudson:
https://www.youtube.com/watch?v=BdJ9hX52Nv0
https://www.youtube.com/watch?v=xHIHx-mez5c
https://www.youtube.com/watch?v=lWVKdS3e80Q

Whitney Houston:
https://www.youtube.com/watch?v=cuLWFN1gH7M
https://www.youtube.com/watch?v=9Z_XhNQf7b8
https://www.youtube.com/watch?v=OC3A9TLQ2DM


Radics Gigi az elõzõ adásban hangban tiszta Beyoncé volt, poén, hogy nem õneki, hanem Muri Enikõnek osztották le, aki egyébként nagyon jól hozta hangban Katy Perryt - ehhez képest alulértékelték, csak azért mert az eredeti elõadót egy nullának tartják. A zsûrinek a látottat, hallottat kellene értékelni, nem az eredeti elõadóról véleményt mondani.
A legjobb Kozma Orsi volt, de nagyon alul pontozták õt is. Kocsis Tibor belõlem is felemás érzéseket váltott ki. Nem bántam, hogy Kefir esett ki, jövõ héten követhetné Vásári André is, nem neki való ez a mûsor. Egyébként, akit jövõ héten kell alakítania Cee Lo Green az amerikai voice egy mentora, producere is, nem csak énekes.
Polyák Lillától és Homonay Zsolttól sem dobtam hátast egyik adásban sem. Nagy ADri elmegy, Veréb Tamás egész jó eddig. Valakit kihagytam? Ha igen akkor nem hagyott mély nyomot bennem.
Nem érzem valami erõsnek ezt a szériát, az elõzõ adásban látottak, hallottak 1-2 produkciót leszámítva nem gyõztek meg.
kaboca12 2016 szept. 21. - 18:07:39
(868/1173)
Én nem vagyok elszállva az idei évadtól és ez nem az elõadók hibája, számomra sok az olyan személy, akit nem kedvelek és nem tudok elvonatkoztatni. Ott van például Polyák Lilla, Muri Enikõ, Kozma Orsi -akiben kellemeset csalódok-, Radics Gigi, mégsem tudom a teljesítményét elismerni, mert a személye irritál. És ezek a mostani szerepek, akik bõrébe bele kell bújniuk... valaki már leírta errõl azt, ami az én véleményem is, hogy a maszkosok borzalmasak, pontatlanok. És ami emiatt bosszant, mikor a zsûri ezt nekik hányja fel. Az agyamra megy, hogy a mostani állás szerint Gigit és Lindát kell sztárolni. Nem tehetek róla, nekem Gigi visít és nem énekel (mondom én ezt átlagos tévénézõként és nem hozzáértõként), Lindán pedig látom -szigorúan a magam nevében beszélek-, hogy annyira biztos önmagában, hogy emiatt utálom meg. :) Fogadni mernék rá, hogy kettejük közül fogja valaki megnyerni. Lindánál már nevetséges, hogy olyan szerepeket kap, ahol alig kell megmozdulni és hangilag is simán megtudja csinálni. Emiatt még ugyanúgy nézem, mert vannak szimpatikus elõadók is. Az én kedvencem MÁZS (volt), õt láttam több színdarabban is. Bár valóban nem tudta hozni a neki adott szerepet, azért kíváncsi lettem volna, hogy mennyire tud kibontakozni a tehetsége késõbb. Igaz, neki egyébként is van egy annyira sajátos stílusa, hogy szerintem nehezen tudta volna levetkõzni. A zsûrirõl annyit, hogy nagyon elfogultak. Bosszantó, hogy míg az egyiket azért pontozzák alá, mert nem kedvelik az eredeti elõadót (mint Clau például Katy Perryt vagy Jennifer Lopezt vagy Hajós aki azt mondta, hogy nem tudta végignézni az eredetit), addig a másiknak azért adnak 10 pontot, mert annyira rossz. Homonnaynál mondta egyikük, már nem tudom melyik nem is ez a lényeg. Mindettõl függetlenül még mindig jobb mûsor, mint az állandó gyilkosságos-nyomozós filmsorozatok.
8/10
Semprini 2016 szept. 20. - 22:30:05 8/10
(867/1173)
"CeeLo Green, a 42 éves "nagy darab" néger énekes ismeretlen volt számomra, utána kellett néznem."
Ceelo Green-t a második szériában Tóth Vera is kapta már feladatnak. Amúgy elõtte én sem ismertem.

"Kicsit sajnálom, hogy nem Gigi kapta Beyoncet!"
Gigi is biztos örült volna, ha õ kapja Beyoncé-t de hát az mát túl egyértelmû lett volna. Ahogy Feke Pál sem kapta meg Varga Miklóst, Tóth Vera sem Cserhátit, Gáspár Laci sem Stevie Wondert. Túl könnyû lett volna nekik.
Viszont Király Linda meg megkapta a következõ adásban Whitney Houstont - legalább ezúttal kevésbé lesz feltûnõ, hogy a saját hangján énekel. :)
Ivy66 2016 szept. 20. - 10:27:42
(866/1173)
Elnézést a hibákért.
Ivy66 2016 szept. 20. - 10:26:40
(865/1173)
Kicsit lemaradtam a mûsor legelejérõl, pedig vártam a folytatást. Sajnos a második adás gyengébbre sikerült, mint az elsõ.
Sok mindent leírtak már elõttem, és jórészt egyetértek velük.
Kocsis Tibor Harangozó Teriként félelmetes volt az arcára fagyott vigyorral, komolyan. Viszont nekem tetszett Homonnay Zsolt MC Hammerje, amit csak tudott, megtett a siker érdekében. Nagyon mulatságos volt. Kozma Osrsi szépen teljesített, Király Lindának viszont képtelen feladat volt Mercury (ez csak Tabáni istvánnak menne). A többiek számomra felejtõsek voltak, talán Veréb Tamás tetszett még, na és Nagy Adri "popsija". :)
Vásáry Andréval kapcsolatban meg igazuk lehet azoknak, hogy a hangja nem igazán alkalmas erre a fajta mûsorra. Arra tippeltem, hogy õ fog most kiesni, de nem így lett.
Kíváncsian várom a következõ részt, hátha sikerül ismét emelni a színvonalat. Lesznek megint testhez álló, és kevésbé passzoló feladatok is. Azért már olyan pillanatokra sajnos nem számítok, mint amilyeneket tavaly Gárpár Lacinak köszönhettünk... :)
Ivy66 2016 szept. 20. - 10:10:16
(864/1173)
Köszönöm!
olahmiki1959 2016 szept. 19. - 04:06:23
(863/1173)
Abszolút egyetértek, Kozma Orsi ma Barbra Streisandként hihetetlenül jó volt, a hangszíne és az énekstílusa szinte tökéletesen el lett kapva.
Nem beszélve a sminkjérõl, ami olyan jó lett, hogy amikor a végén az eredményre várakozva álldogáltak a színpadon, meg voltam róla gyõzõdve, hogy a fiatal Streisandot látom. Elképesztõ volt!
Mint ahogy az is, hogy nem õ kapta a legtöbb pontot a zsûritõl, hanem az igencsak felemás érzéseket keltõ Kocsis Tibor, harangozó Teriként. Az maga volt a vicc kategória!
(Az, hogy a magyar átlag tv nézõk miért Harangozó Terire küldték a legtöbb szavazatot, megérne egy szociológiai tanulmányt, de ettõl most tekintsünk el...:)

A zsûri egész jól teljesít - már ami a viccelõdést illeti, nem a szakmai munkát! - szórakoztató, néha kissé alpári, de összességében megfelel az elvárásoknak.

A mai adásból az is kiderült, hogy ha valakivel ki akarnak szúrni, olyan számot adnak neki, ami abszolút nem illik hozzá. Ha jól meg tudja oldani, az csak a szerencsének, meg a tehetségének köszönhetõ. Vásáry André például egy tök ismeretlen elõadó ismeretlen számát kapta, más kérdés, hogy nagyon rosszul adta elõ.

A jövõ héten Radics Giginek Whitney Houston számát kell elénekelnie, ami mintha egyenesen rá lenne írva, annyira neki való. Õnála például azt érzem, mintha segítenék, nyomnák elõre, persze megérdemli, hiszen õ valóban világszínvonalon énekel. Szerintem õ az egyik nagy esélyes a végsõ gyõzelemre.
Király Linda Freddie Mercuryként nagyon felemás érzéseket keltett bennem - nem õ tehetett róla, hanem a két elõadó közötti, fényévnyi különbség - már ami a külsõ megjelenést, és a hangszínbeli, természetes eltérést illeti.

A többiekrõl minden lényeges dolgot leírtál...:D
8/10
Semprini 2016 szept. 18. - 22:25:27 8/10
(862/1173)
A 4. évad második adása klasszissal lett gyengébb az elsõnél. Alig-alig volt olyan produkció, amire azt mondanám, hogy ez igen, ez el lett találva, úgy sminkben mint hangban, és még az eredeti elõadó mozgása is stimmelt.

A legjobb talán Kozma Orsi volt, a múltkori remek Amy Winehouse-a után ezúttal Barbra Streisandot kapta és néhol kísértetiesen idézte fel az eredeti elõadó hangszínét, énekbeli jellegzetességeit. A maszkja sem lett rossz.
Radics Gigi az elsõ adásban szuper volt, most is jól énekelt, bár most sokkal inkább kiütközött a saját hangja. Kíváncsi leszek ha egyszer valami tõle nagyon távol álló elõadót kap, azzal hogyan boldogul majd.
Kocsis Tibinek nagy sikere volt Harangozó Teriként, hát... én nem ájultam el tõle. Bár kétségtelenül volt benne valami Harangozó Teris, de igazából a maszkja inkább volt riasztó mintsem élethû, a hang pedig nem nagyon hasonlított.
Király Linda remekül hozta... Király Lindát, amint történetesen egy Queen-dalt énekel bajuszban és rövid fekete parókában. Freddie Mercury hangszínét azonban nem tudta felidézni.
Homonnay Zsolt mint MC. Hammer valamivel talán jobb volt mint a múltkor, de nem az igazi. (Most is azt mondom: neki Révész Sándor lenne az igazán testhezálló feladat.)
Veréb Tamás volt a férfiak közt a legjobb, láthatóan a zsûri is el van ájulva tõle.
Vásáry André katasztrofális volt most is, de szerintem eleve tévedés volt beválogatni ebbe a mûsorba. Ilyen sipítozós szopránhangon különféle könnyûzenei elõadókat megjeleníteni gyakorlatilag lehetetlen. Kis híján ki is esett, de végülis megmenekült - nem mondhatnám, hogy örültem neki.
Kefirnek kellett végül mennie, aki a múltkori remek Szikora-paródia után most nem igazán talált rá Kozsó jellegzetes stílusára, a hang például abszolút nem hasonlított de a maszk se igazán - leszámítva azt a bizonyos hosszú tincset.
Nagy Adri mindenképpen a jobbak közé tartozott, õrá abszolút nem lehet mondani, hogy a saját hangján énekelt, a késõbbiekben is jó produkciókat várok majd tõle.
Polyák Lilla mozgásban jól hozta Flipper Öcsit, volt egy-két manír is, ami stimmelt, a hangszín persze egyáltalán nem, de hát nõnek férfihangon énekelni szinte lehetetlen. A maszk viszont abszolút nem lett jó.
Muri Enikõ sokkal jobb volt most, mint a múlt héten Szulák Andreaként, de az igazán jótól még messze van.
Ivy66 2016 szept. 13. - 18:57:29
(861/1173)
Nagyon gáz, ha nem tudom, ki az a Mika, meg Emili Sandé? Utánuk kell néznem hétvégére.
Ivy66 2016 szept. 12. - 13:51:48
(860/1173)
Ebben az esetben kivételesen örülök, hogy folytatódik a széria. Legalább egy élvezhetõ, szórakoztató mûsor, még emberi idõpontban kezdve.
Egész jó volt az elõs adás, kíváncsi leszek a továbbiakra is.
MÁZS-t sajnálom azért, szerintem ott szúrta el, hogy Rod Stewartnak szinte nincs hangja, neki meg van, és ezt nem tudta elnyomni, csak próbálta rekedtesre venni. Ez nem volt elég, és szerintem a maszkját is eléggé elfuserálták.
Radics Gigi, és Veréb Tamás, valamint Kozma Orsi tetszettek most legjobban. Némelyek testhezálló feladatot kaptak, mások nagyon nehezet, Nagy Adri ahhoz képest, hogy szinte lehetetlent vártak tõle, egész jól megoldotta. Hommonay Zsoltot szerintem alulpontozták, nekem nagyon tetszett.
Vásáry Andréra is kíváncsi leszek, hiszen neki egész különleges hangja van, nem tudom, mennyire tud ezzel játszani majd. Zotán Erikaként hangilag nem, de pl. mozgásban elég jól visszaadta. A stáb viszont inkább Karda Beátának maszkírozta. :)
Jó lesz ez megint.
tortura 2016 szept. 12. - 12:53:07
(859/1173)
Nagyon örülök, hogy folytatódik ez a széria. Könnyû vasárnap esti kikapcsolódás, annak tökéletesen megfelel.
Nekem már mindjárt az elsõ adás is nagyon tetszett, a gyengébb produkciók ellenére is. Végül is nem a Zeneakadémián vagyunk, és nem is értek hozzá szakmailag, szóval csak egy átlagos, hozzá nem értõ nézõként figyelem. Mivel a szórakoztatás a célja, azt tökéletesen el is éri.
Nekem legjobban Király Linda és Radics Gigi tetszettek. Igaz, egyébként is kedvelem õket, de ez még önmagában nem jelent semmit. A zsûri által maximális pontszámot kapott 4 elsõ helyezettel is egyetértettem.
Azt gondoltam, hogy a következõ 3 ember közül megy haza valaki: Vásáry André, MÁZS vagy Kefir. Így is lett. Mondjuk Muri Enikõ sem volt jó (Õ volt Szulák, ugye?).
Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a jövõ héten. A zsûri is jó, örömteli, hogy Hajós visszatért. Henriknek semmi keresnivalója nem volt ebben a mûsorban.
8/10
Semprini 2016 szept. 12. - 12:29:05 8/10
(858/1173)
A Sztárban sztár 4. évadjának nyitóadása elég közepesre sikeredett. Volt néhány kellemes, és néhány kellemetlen csalódás, jó pár egészen középszerû illetve gyenge produkció. De végülis a zsûri nagyjából helyesen értékelt és az összefésült helyezésekkel se volt különösebb bajom, tényleg a leggyengébb esett ki, és a jobbak álltak az élen.
Nézzük egyenként!
Kocsis Tibi: Kezdésnek nem volt rossz egyáltalán, biztos lesznek még jobb produkciói is, de megadta az alaphangulatot.
Vásáry André: Nõnek maszkírozva láthatóan elemében volt (azt azért megnézném, mihez kezd, ha kap egy Tom Jones-t vagy Joe Cockert...)
Nagy Adri: Övön aluli feladatot kapott, de megállta a helyét, a maszkja hibátlan lett, azonban egy mély hangú férfielõadót egy nõi énekesnek odaadni sztem nem volt fair rögtön elsõre. Kíváncsi leszek rá a továbbiakban, mit kezd mondjuk egy Aretha Franklin- vagy Tina Turner-nótával...
Muri Enikõ: abszolút nem hasonlított Szulákra sem maszkban, sem hangban. A nõk közül a leggyengébb volt.
Kefir: Az elsõ kellemes meglepetés, semmit nem vártam, de rögtön elsõre egészen jól hozta Szikora hangját, a megjelenés kevésbé volt Szikorás, inkább az R-Go gitárosára hasonlított.
Király Linda: Az egyik legtechnikásabb énekes a mezõnyben, viszont teljesen a saját hangján tolta végig a dalt - Tóth Gabi effektus... ehhez képest maximális pontszám - hát...
MÁZS: Nyomokban sem emlékeztetett Rod Stewartra, teljesen jogosan esett ki.
Veréb Tamás: A nevét se hallottam eddig, de szuperül hozta Caramel jellegzetes énekstílusát, a maszkja is egész jól sikerült. Nagyon kíváncsi leszek rá a továbbiakban, mondjuk ha adnak neki egy Horváth Charlie-t mihez kezd vele....
Kozma Orsi: Az egyik legjobb volt, meg is lepõdtem, milyen jól elkapta Amy Winehouse-t. Maximális pontot kapott.
Homonnay Zsolt: Egyáltalán nem hasonlított Meat Loaf-ra, mondjuk ebben a maszkban nem is volt könnyû dolga. Hangilag azért egynek elment. Kíváncsi lennék rá mondjuk Révész Sándorként.
Polyák Lilla: Nem különösebben tetszett, de azért látszott az igyekezet.
Radics Gigi: Szenzációs volt, talán az est legjobbja, tökéletesen hozta Király Linda manírjait, hangszínét, és remekül mutatott szõke parókában. Sejtettem, hogy szuper lesz, de felülmúlta a várakozásaimat. Maximális pontot kapott õ is - megérdemelten.
olahmiki1959 2016 szept. 12. - 06:56:58
(857/1173)
A mûsor már most nagyságrendekkel jobb, mint az összes többi, ami mostanában a TV2-õn, és az RTL-en fut.
port_man 2016 szept. 11. - 18:53:40
(856/1173)
Szép nagydarab a Linda.
Keresztes³ovag 2016 aug. 21. - 19:35:10
(855/1173)
kedvenc mûsorom volt, de az idei felhozatalban legalább 5-6 olyan elõadó van, akirõl még életemben nem hallottam, és állítólag ezek lennének sztárok...
Cordelia 2016 jan. 01. - 15:29:16 Előzmény ondok
(854/1173)
Csobot Adél egy életvidám szépség és miután láttam Aradszky és Oszváld Marika imitátornak, nem tudom eldönteni ki volt a jobb: a Srámek, a Gáspár Laci vagy az Adél. A mûsor után úgy érzem Wolf Kati a legsokoldalúbb énekes ma Magyarországon. Tóth Gabi nem tud kibújni a bõrébõl - ez pozitív (viszont megújulni már nem fog.) Rácz Gergõ is egészen különleges.