10/10
Mozi tv 2018 okt. 06. - 17:53:37 10/10
(1013/1173)
Szuper átváltozások, Szuper énekesek, és nagyon szimpatikus zsűri. Nézzétek!!!!
Pszichoapu 2017 nov. 14. - 16:36:23
(1012/1173)
Horváth Tomi helyett szívem szerint én is sokkal inkább Király Viktort hoztam volna ki gyõztesként - ha már Ekanem Bálint kiesett, mert ha nem esett volna ki ilyen korán, akkor meg jó eséllyel Õt -, de engem Veca hangja is mindig lenyûgöz. Viszont az is igaz, hogy utóbbi kettõ (mármint Veca és Viktor) nem minden esetben tudott szabadulni az eredeti énekhangjától, nekik gyakrabban "kihallatszott" az eredeti hangszínük, orgánumuk az utánzott énekesébõl, bárhogy is igyekeztek. Mondjuk lehet, hogy ez azért van, mert õk sokkal ismertebbek, több vagy populárisabb dalaik vannak, ily módon jobban beivódik az ember fülébe egy ismert énekhang, mint egy újonnan hallgatotté. Az énektudásuk azonban toronymagasan övéké volt a legjobb. Király Viktor döntõbeli Somló utánzása számomra kifejezetten megnyerõ volt és tökéletesen élethû is egyben, úgyhogy el sem tudtam volna képzelni, hogy más nyerje meg. Horváth Tomi nekem csak legfeljebb a legutolsó adásokban bizonyított, de azt sem annyira fényesen, hogy elsõ lehessen. De ha így lett, az sem baj, csupán akkor lettem volna mérhetetlenül csalódott, ha Pápait hozzák ki gyõztesnek, mert az egyértelmûvé tette volna, hogy egy bunda az egész szavazás. Noha ettõl persze még lehetett az vagy legalábbis erõsen nézõbefolyásoló, de ezt úgy sem tudjuk bizonyítani, talán csak azzal, amikor az egyik adásban Berkes Olivérre állítólag elég érdekes okokból nem lehetett jó ideig szavazni...
olahmiki1959 2017 nov. 14. - 06:22:26
(1011/1173)
Jaj de jó, hogy megemlítetted Ekanem Bálintot, mert én õt nagyon kedveltem, és borzasztóan sajnáltam, hogy kiesett.
Szerintem nagyon tehetséges, elképesztõen jól alakított szinte minden feladatban, nagyon jó hangja van és nagyon jól mozog, tulajdonképpen még azt is elképzelhetõnek tartottam, hogy a végén megnyeri a versenyt, örültem volna neki.
És, ami nem utolsó szempont, egy nagyon rokonszenves, szerény, jó humorú srácról van szó. Örülnék neki, ha még hallanánk róla.
8/10
napraforgó 2017 nov. 14. - 03:33:53 8/10
(1010/1173)
Többé-kevésbé igazad van, Király Viktornak nyilván jobb, iskolázottabb hangja van, mint pl. Pápai Jocinak, vagy Horváth Tamásnak. Ebbõl a szempontból Janicsák Veca is sokkal-sokkal jobb, neki is nagyon szép és kimûvelt hangja van. Horváth Tominak az igyekezetét nagyon díjaztam és azt, hogy olyasmit is bevállalt, amit a civil életben valószínûleg nem tenne meg. (gondolok itt a kis arany fecskére...) És igaz, hogy én tõle nem tudok egy-egy kiemelkedõ produkciót, viszont õ állandó jó színvonalat hozott. Pápai Joci meg egy igazi clown, egy nagy bohóc, mert amit nem tud - és sok mindent nem tud, azt szórakoztatóan elbohóckodja.
Az én döntõs négyesembe helyette Ekanem Bálint jutott volna be és akkor akármelyiket is el tudtam volna fogadni nyertesként.
Én örülök neki, hogy Horváth Tominak adtak egy esélyt és nem a zsûri, hanem a közönség a szavazataival, mert Király Viktor már így is sztár, ismert énekes, õ megengedheti magának, hogy picit háttérbe vonul. Én még Ekanem Bálintot támogatnám, nekem úgy tûnik, hogy rendkívül sokoldalú, itt is énekelt operát (nem is rosszul!), reppelt, énekelt fekete és fehér énekeseket, különbözõ stílusokban, szerintem megérdemli a figyelmet.
De hát ez is csak egy magánvélemény, ráadásul elég laikus is, mert én sajna nem tudok énekelni.
tortura 2017 nov. 13. - 20:50:23
(1009/1173)
Gondolom, nem vigasztal, de én is Viktornak drukkoltam. Annak ellenére, hogy tegnap H.Tamás is elképesztõen jól nyomta Jackot. De összességében Viktor tényleg toronymagasan a mezõny fölé nõtt.
Pápai Joci örüljön annak, hogy elvergõdött a döntõig.
Szerintem egyébként ez egy szórakoztató, jó kis kikapcsolódást nyújtó mûsor - még a gyermekbetegségeivel együtt is. Én szerettem.
Ja, még egy. A zsûritagok közül az a Szabi gyerek rettenetesen irritált a hadarásával meg úgy egyébként is... Viszont örültem Bucinak. Klaudia meg az idõ múlásával egyre jobban néz ki. Sugárzik a boldogságtól, le se tagadhatná. Jó ránézni. Valószínûleg végre megtalálta a párját.
olahmiki1959 2017 nov. 13. - 19:22:27
(1008/1173)
Sok mindent leírtál, nagyrészt egyetértek Veled, két dologban azonban nem. (Természetesen ez csak az én véleményem...:)
Ha a szórakoztatást, a sokszor alpári humort, a "röhögtetést" nézzük, akkor Pápai Jocinak kellett volna megnyernie a versenyt. (Igazából nem örültem volna neki, de a nézõk szempontjából megértettem volna.:)
Ha viszont az ének-teljesítményt nézzük, és azt, hogy a mûsor több hete alatt ki mennyire tudott azonosulni az általa megjelenített "figurával", sztárral, akkor egyértelmûen Király Viktornak kellett volna nyernie, õ ugyanis nagyságrendekkel felette állt az egész mezõnynek, ami az énektudást és a különbözõ hangszínek bemutatását illeti.
Nálam pont a nyertes, Horváth Tamás nem volt annyira meggyõzõ, hogy jó szívvel neki adjam a gyõzelmet.
Persze, nagyon jól teljesített, voltak jó produkciói, de összességében nem õ volt a legjobb, hanem Király Viktor - legalábbis szerintem.
Mindegy, a nézõk, a szavazók döntöttek, aztán hogy ez valóban így történt-e, az soha nem fog kiderülni.
Annak idején Árpa Attila megírta a könyvében, hogy a valóságshow-k beszavazásakor bizony a tv csatornák úgy manipulálták a beérkezõ szavazatokat, hogy az a versenyzõ kerüljön be a mûsorba, akit õk szerettek volna.
Ezzel nem akarom azt mondani, hogy itt is valami hasonló történhetett, de az igazság az, hogy eddig még egyetlen egy magyarországi tehetségkutató verseny szavazását sem ellenõrizte senki, mindig bemondásra kellett elhinnünk, hogy az nyert, vagy az esett ki, aki a legtöbb, vagy éppen legkevesebb szavazatot kapta.

Janicsák Vecának is drukkoltam, ha az összteljesítményét nézzük, akár még õ is nyerhetett volna.
Nem így történt.
Kár...:)
8/10
napraforgó 2017 nov. 13. - 08:44:58 8/10
(1007/1173)
Itt a széria utolsó adása, a döntõ. Kezdenek a széria összes korábbi szereplõi.
Aztán Király Viktor kezd, Joe Cockerként. Küllemileg inkább hasonlított az idõs Phil Collinsra, mint Joe Cockerre - hiába no, az arcformáján nem tud változtatni a fellépõ énekes és a maszkmesterek sem. A hang, az ének egyébként rendben volt.
Aztán jön Veca Nyári Károllyal egy Cserháti Zsuzsa számmal. Nekem kicsit modoros, nem ugyanaz a hang, bár õneki is kiváló hangja van. Nyilván õ is el tudná énekelni ezt a számot a saját stílusában, és az is jó lenne. Számomra Cserhátit nem idézte meg, de szeretem ezt a fiatal nõt a kíváló hangjával, képességeivel. Biztos kialakul majd a saját stílusa....
Jön Pápai Joci, az Alcazar frontembereként. Egy alakatilag más tipust kellene megformálnia, sztaniolba csomagolva. Szokatlanul jó volt.
A szünet után jön Horváth Tamás Kerényi Miklós Mátéval és Veréb Tomival, a Rómeó és Júlia musicalból adják elõ a Lehetsz király hármast. Nem igazán értettem, hogy miért kellett Horváth Tomi Mercutio fejére egy partfis szerû frizurát föltenni, amikor a másik két fiú a saját hajával játszott..... Nem mondták, hogy neki konkrétan XY-t kellett megszemélyesítenie.
Ezután jönnek a korábban kiesett csajok néger, vagy félvér énekesnõként és elõadnak valamit, ami egész jól sikerült.
Jön Janicsák Veca egy rastahajú néger énekeskélnt, a nevét nem tudom. Nekem elég lányos hangon énekelt, az eredetit meg nem ismerem....
Aztán jön Pápai Joci Vincze lillaként - Júlia nem akar a földön járni. Kiki segít neki... Hát Joci a légiesen karcsú Lillára kicsit sem emlékeztet, fõleg, hogy nem volt az arca frissen borotválva. Szakállas, bajuszos Júlia.... A rövid kisgatya meg, amiben látszott a csomagja... Soha ilyen Júliát!
Aztán jön a britt fiúcsapat a Take That, egy kakukktojással, Kollányi Zsuzsival. Ekanem Bálint most meg már túl fehér. A leghelyesebb fiú pont Zsuzsi......
Horváth Tamás Michael Jacksont személyesíti meg. Bár külsõleg kevéssé hasonlít, de az ének és a tánc nagyon rendben volt.
Ezután újra Király Viktor jön Somló Tamásként, Karácsony Jánossal duettezik. Az arc, a maszk alig hasonlít, a nazális hangok túl erõsek, azért Somló nem volt ennyire orrhangú. De azért ketten összehozták.
Utána hosszas herce-hurca, végül eredményt hirdetnek. Horváth Tamás nyerte meg a szériát, eléggé megérdemelten, különösen az utolsó néhány adásban nagyon jó volt.
lafilm 2017 nov. 06. - 17:10:34
(1006/1173)
Sziasztok,
A szakdolgozatomhoz kellene segítség. Aki szívesen néz filmeket vagy szokott moziba járni tudna rá szánni pár percet, hogy kitölti a kérdõívet?

Köszönöm

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY_24lIPSUSO3FOZE51G1TncjBB5-KHXuF6MVgaxpKy8lz-g/viewform?c=0&w=1
8/10
napraforgó 2017 nov. 06. - 12:53:15 8/10
(1005/1173)
Köszi.
Gyerekkoromban nem tudtam, ma már igen, hogy a bohócok leginkább azért vannak ott a cirkuszban, hogy a manézst fölkészítsék a következõ számra. Mindig ott hülyéskedtek, a porondnak azon a felén, ahol épp nem kellett dolgozniuk a porondot rendezgetõ munkásoknak. Ha a manézst épp rácsokkal vették körül a nagyvadaknak, akkor a porond peremén egyensúlyozgattak, vagy épp kimentek a nézõtérre. A lényeg az volt, hogy eltereljék a figyelmet, lekössék a nézõket, addig, amíg a következõ számra felkészülnek. És tudod, egy újszülöttnek minden vicc új, vagyis a sok seggreesés és hasonló bugyutaságok mindig meg tudták nevettetni a legkisebbeket. Egy szülõ meg örül, ha a gyereke jól szórakozik...
Nyilván vannak igényesebb bohócszámok is, amelyek nem csak idõkitöltõnek készültek, számomra pl. ilyen volt pl. Eötvös Gábor bohóc "van másik" száma.
-------
Na mindegy, nekem Pápairól a Panem et Circenses jut eszembe, ha már panem nincs, akkor legalább legyen circenses. Mint mondtam, a nagyérdemût szórakoztatni kell, mindenáron és akármivel (a lényeg, hogy ne nagyon gondolkodjon). Erre jó ez a sok (ir)reality, meg a sok bánat tudja milyen nyereményjáték.
Pszichoapu 2017 nov. 06. - 08:53:02
(1004/1173)
Ja és köszi a "Hogy volt"-ért is, amit hétrõl hétre élvezettel olvasok Tõled!
Pszichoapu 2017 nov. 06. - 08:48:36
(1003/1173)
Nagyon jópofa és roppant találó a hasonlatod a cirkuszi bohóccal! :)) Amikor gyermekkoromban elvittek cirkuszba, már akkor nagyon irritáltak a bohócok sablonos, úgynevezett "szórakoztató" elemei, vagyis pl. a századszorra is unalomig ismételt fenékbe rúgások a többi erõltetetten vicceskedõ mozdulatukkal egyetemben. Nem tudom, hány éves lehettem, de nekem ez már akkor sem volt mulatságos és alig vártam, hogy eltakarodjon a porondról és jöjjenek végre az artisták és a többi mutatványos, akik valóban hatalmasnak tûntek a szememben, szemben egy mûidétlenkedõ, a többiek közé a legkevésbé sem illõ figurával, akit amolyan idõkitöltõként aposztrofáltam, amíg Anyu kiment perecért. (Pedig még bohócfóbiám sincs és az "Az"-t sem láttam. :) )
(Amúgy pedig külön köszönet, hogy megidézted a TV hõskorát, hiszen nagyjából ugyanezeken nõttem fel én is! :) )
8/10
napraforgó 2017 nov. 06. - 08:18:37 8/10
(1002/1173)
Ha már elkezdtem, leírom, mi történt.
A stáb a Kung Fu Fightinggal kezdett, ázsiai sárkánnyal és kimonókkal, ami zseniálisra sikerült.
A nyitány után Berkes Olivér kezd Kis Grofóként. A tánckar bulizik rendesen, de "grofó" nem elég kövér. A zsûri szerint a hangulat hagy némi kívánnivalókat, le is pontozzák a fiút, lesz ma még jobb is, címen.
Jön Janicsák Veca Zámbó Jimmyvel, hát nagyon beválasztott. Jimmy szinte utánozhatatlan, pláne egy nõnek. Veca maszkja nem igazán volt jó, a pufi arc biztos nem volt, a betört, lapos orr sem volt meg... A hang imitt-amott, na...
Horváth Tamás egyre jobb. Teljesen átlényegült Alex Clare-ré, szerintem kitûnõ volt. Majka pulóveres bácsinak minõsítette Alex Claret - biztos nem nézett utána, de õ 1985 szeptemberében született, vagyis fiatalabb Majka bácsinál!
Jön Pápai Joci Boy George-ként, hát mit mondjak, még a hang meg is lett volna, na, de hát a külsõ...., de megint agyondícsérik...
Király Viktor Mezõdy József apostolként jó volt, bár pár helyen elfelejtette a szöveget... Neki a magyar szövegekkel van baja, másnak meg az angollal, spanyollal, portugállal, stb. Sebaj, attól még tényleg jó volt.
A második fordulót megint Berkes Olivér kezdi valami jamaicai rasta énekesként egy szép a világ, szeretlek világ életérzéssel. Nagyon laza volt, és nagyon jó.
Utána jön Horváth Tamás az exhibicionista Red Foo-ként, fényes bermuda gatyában, majd azt lekapva egy pici fényes fecskében rázta, amije van, na hát ez tényleg show volt.
Õ megérdemelten kapta a 40 pontot. Ez a szemérmes fiú aztán igazás kilépett a komfortzónájából!
Jön Pápai Poci Kaoma lambadájával, ami hát.... Ilyen randa pocakos énekesnõt rég láttam... Pláne pici sárga szoknyában....Igaz portugálul nem tud, na de más sem, úgyhogy akármit is halandzsázhatott. Na persze, hogy megkapja a 40 pontot.
Aztán Janicsák Veca személyesíti meg Missy Elliotot, mondhatni remekül, úgy reppel, ahogy magyar énekesnõ egy sem. Majka még ajánlkozik is, hogy fölkarolja, ha átnyergel a repre...
Király Viktor zár Lionel Rithieként a Helloval. Szerintem nagyon jó volt, a maszkja is, kicsit ugyan fanyalgott a zsûri, na de azért jó pontokat kap.
A végén a pont összesítéskor kiderül, hogy Berkes Olivér kapott a legkevesebbet,sajnos a nézõktõl is õ kapott legkevesebb szavazatot. Így õ távozott, amit személy szerint nagyon sajnálok, mert szerintem jobb volt õ is, és Ekanem Bálint is a ripacs Pápainál.
Ami nálam azért baj, mert a végén még megnyeretik vele a mûsort. Szándékosan nem írom, hogy versenyt, mert ez valóban nem a szereplõk énektehetségérõl szólt.
8/10
napraforgó 2017 nov. 06. - 05:05:49 8/10
(1001/1173)
Ha hiszed, ha nem, én akkor is remekül szórakoztam, amikor valaha rég a TV színházi elõadásokat, operákat is közvetített. Sok remek TV-játék készült akkoriban és néhány igényes kisebb sorozat, ifjúsági sorozat is. (Sõt, még a Mazsolán és a Futrinka utcán, Mézga családon, Bubo doktoron is remekül szórakoztam). És imádtam a szilveszteri kabarékat is, amire már hónapokkal elõre készült a TV akkor még egyetlen csatornája. És ott voltak még a régi mûveltségi vetélkedõk, Vágó István, Rózsa Gyuri, vagy akár Vitray vezetésével. Ezekhez képest a mostani ócska realitik és egyéb vetélkedõnek nevezett szerencsejátékok sehol sincsenek. De van, aki ezeken nõ fel, nem is ismer mást, hát ezeket "szereti".
Pápai Jociról meg nem jut más az eszembe, mint a cirkuszi bohóc, akit az elõadás során egy tucatszor seggberúgnak, de a publikum mindannyiszor nevet rajta.
És amúgy a cirkuszt is szerettem, szeretem, de ugye ott a bohóc mellett a sok artista, a légtornász, az erõmûvész, a bûvész, meg a tigris idomár is. Lehet mindegyiken szórakozni. És itt is van másik....
10/10
mushi 2017 nov. 05. - 20:05:00 10/10
(1000/1173)
na magamon is csodálkozok, hogy ezt mondom, de most jó volt a Pápai. valahogy hangilag is hozta majdnem teljesen Boy George-ot.

Veca nekem olyan semleges, hangja szép, de nem soha nem úgy sikerül neki, mint amire lehetne emlékezni. nem sikerül neki utánoznia az adott énekest.

Viktor szerintem a pár szövegfelejtést leszámítva tökéletes volt. bár õ a legtöbbször amúgy is tökéletesen hozza az énekeseit.
10/10
mushi 2017 nov. 05. - 19:29:38 10/10
(999/1173)
lehet, hogy velem van a baj, de a szórakoztató mûsor nekem az, hogy elámulhatok, mennyire tökéletesen lehet leutánozni maszkban is és hangban is egy-egy énekest, vagy néha-néha jókat nevetni, hogy néz ki valaki férfi- vagy nõruhában és/vagy fatsuit-ban. a szórakozáshoz az is hozzátartozik, hogy valaki van olyan alázatos, hogy a nézõk kedvéért (és az élvény tökéletességéért) felkészül.
az egyáltalán nem szórakoztató, hogy van valaki, aki nem tud rendesen egy szöveget megtanulni, elbaromkodja az egészet, csetlik-botlik.
8/10
napraforgó 2017 nov. 05. - 12:28:15 8/10
(998/1173)
Igazatok van, Pápai sem a férfi, sem a nõi szerepekben nem brillírozott, viszont egy nagy bohóc. Eleinte még sajnáltam is, hogy annyi nõi szerepet osztottak rá, na de a Boban Markovic számot is mennyire elrontotta.
De ez a mûsor nem tehetségkutató, hanem szórakoztató show mûsor. És ezért nem árt, ha a szereplõknek is van némi humorérzékük, nemcsak tehetségük az énekléshez.
Amúgy meg azok a hibásak, akik kitalálják, hogy ki kit személyesítsen meg, és egyesekkel szinte szándékosan kitolnak. Ha alkatilag véletlenül sem közelíti meg az illetõt, ha a botlábúnak táncolnia kell, vagy szerbül kéne tudnia, amikor még olvasni is csak nehézségekkel tud.
Alighanem itt pont az a cél, hogy a nagyérdemû röhögjön azon, hogy ki menyire nem hasonlít a megszemélyesítendõ figurára.
tortura 2017 nov. 05. - 12:01:57
(997/1173)
Mondasz valamit...
Én még megfejelném azzal, hogy szerintem egyáltalán nem viszi a showt. Bucival majdnem mindig egyet szoktam érteni értékeléskor, de mikor azzal jött, hogy halálra röhögte magát Joci elõadásán, nem is értettem az egészet. Én egyáltalán nem röhögtem halálra magam attól, hogy nõnek öltöztették és semmit sem tudott átadni a feladatból.
Ennek a Bálintnak eddig a létezésérõl sem tudtam, és az elsõ pár adásban nagyon halovány volt. Aztán magára talált és egyre jobb lett. Én is sajnálom, hogy kiesett, ahogy Gergõt is. Jocinak már rég haza kellett volna mennie, mi több, nem is kellett volna beválogatni.
Pszichoapu 2017 okt. 31. - 13:45:04 Előzmény mushi
(996/1173)
Hogy lehetséges, hogy Pápai Pojáca "húde nagy spanok vagyunk mi majkával" Józseftõl állandóan elalél mindenki, hogy mekkora showman, míg pl. egy Ekanem Bálintnak elõtte kell kiesnie, aki viszont a mûsor folyamán minden alkalommal alázattal nyúlt a rá kiosztott elõadóhoz és szerintem kiválóan is hozta õket?
Engem is kezd már nagyon kiakasztani az, hogy ennyivel nagyobb súllyal esik a latba értékeléskor, hogy ha valaki pusztán "viszi a show-t", de még árnyalataiban sem hasonlít sem elõadásmódban, sem kinézetben, sem énekhangban, sem táncban az eredeti elõadóhoz olyan versenyzõkhöz mérve, akik meg hétrõl hétre lelkesen tanulnak koreográfiát, szöveget és emellett még az énektudásuk is messze lekörözi ezét a bohócét. Lehet, hogy vannak akik jókat röhögnek ezen az idétlenségen és ezzel tolják tovább Pápai mûvészurat, akinek a "munkásságát" mondjuk én sz@rba sem veszem, mert azt az egyetlen némileg igényesebb számát láthatóan Berkes Olivér is elõ tudta adni - talán még jobban is, mint õ maga. Nem baj, vihogjunk újra és újra jókat azon, hogy miként csetlik-botlik egy újabb törékeny énekesnõ szerepében Pápai József, miközben a többiek a lelküket kiteszik. Elsõ alkalommal ez esetleg valóban lehet jó poén, de sokadjára már irtó unalmas és öncélú.
8/10
napraforgó 2017 okt. 30. - 07:51:36 8/10
(995/1173)
Janicsák Veca az elsõ, Nancy Sinatraként a Sétáló csizmákkal, jó volt, mindenkinek tetszett.
Berkes Olivér követte, Farrel Williamsként - nem az én világom, nem nagyon szeretem, ha férfiak magas hangon "énekelgetnek", direkt nem írtam, hogy visítoznak. De a feladatot nyilván jól oldotta meg, a zsûri dicsérte.. Nekem a szám nem tetszett, innentõl az elõadó akármit is csinálhat...
Horváth Tamás jön Csocseszként egy mulatós számmal.... Nem igazán sikerült a karcsú, kicsi Tomit kitömni a duplájára, de a mulatós zene a közönségnél mindig megteszi a hatását. A zsûri fikázza, de azért nem pontozza le nagyon.
A szünet után jön ifjúságom bálványa, Tom Jones, sajnos nem a Sex Bomb-bal, vagy a Delilahval, esetleg a Green Green Grass of Home-mal. Szerintem nagyon jó volt, a megjelenése és a hangja is. Majka persze megint fanyalgott, õneki Bálint nem volt elég fehér megint. Igen vegyes pontszámokat kapott a fiú.
Következik Király Viktor Lenny Kravitzként, véletlenül sem hasonlított a fekete elõadóra, feleannyira sem, mint Bálint egy fehérre. De a zsûri elalélt a gyönyörtõl, megadja a 40 pontot.
Utolsóként Pápai Joci Boban Markovicként a Buba Marával, szerb cigányként, de nem igazán sikerül neki. Szépen kezd, igaz, hogy trombitálni nem tud, de aztán kiesett a ritmusból, elfelejtette a szöveget, show az volt, na de ... Sebaj, mindenki imádja, 36 pont, nagyon vegyesen...
Szünet után a párosok jönnek, elõször a Well Hello Olivér és Bálint kettõsével. Nagyon jók, bár én nagyon nem kedvelem ezt a mûfajt., úgyhogy tõlem hasonlíthatnak akárhogy. Egyébként is sokallom a rengeteg reppet a mûsorban. Mi a fenének eröltetik, az se nem zene, se nem ének, a majka számait meg kifejezetten utálom. Sok belõle mindenhol.
Jön Veca és Viktor, hihetetlenül kiváló énekkel, de én hiányoltam, hogy nem is értek egymáshoz. A videóban azért George Michael rendesen ölelgette Whitneyt. Kicsit szexibb is lehetett volna az elõadás.
Könyörgöm, hogy lehet egy Whitney Houstont összehasolítani, egyáltalán egy lapon említeni egy Fluor Tomival??? Egy valakit egy senkivel?
És a zsûri még alul is pontozta õket!
Végezetül egy paródia, Joci és Tomi a Greese betétdalával, jahajj... A nagymedve Jociból csináltak Zoltán Erikát, és a kicsi Tomiból Kikit. Fordítva talán jobb lett volna... Mindenki röhögött, ez tény, na de hát a szám... Claudia kiesett a száján, Pápai Poci, mondta, és hát egyet lehetett vele érteni... Más érdeme nem is volt a számnak. "birodalmi lépegetõ" szólt az értékelés, mégis elész jó pontszámok.
A végén sajos Bálint esett ki, amit személy szerint nagyon sajnálok, szerintem jobb hangja van, mint e legtöbbjüknek.
tortura 2017 okt. 29. - 14:03:55 Előzmény mushi
(994/1173)
Csak nem......
Igen, ez a jelenség engem is irritál, amennyire Majka tolja Pápait. Lehúzza mindig, aztán meg 10 pontokat ad.
Ha rajtam múlt volna, biztos nem Oláh Gergõ megy haza, hanem Pápai. Na mindegy.
Én azért reménykedem, hogy esetleg Viktor nyeri meg.