fricsi01 2015 nov. 22. - 21:06:41
(813/1173)
Nem tudom, hogy csobotadélt ki tolhatja ennyire, nyilván nagy a "rokonság". Elképesztõ, hogy még benn van. Milyen öröm lehet az neki, ha a nézõk túlnyomó része viszolyogva veszi tudomásul. Kevés ellenszenvesebb van nála. És mondhatják egyesek, hogy jajj mindig nevet, jajj de helyes. Nem helyes és idegesítõ az állandó vigyora, nem kell mindig vihorászni, indokolatlanul is , ha kell, ha nem.
Jogobella 2015 nov. 22. - 19:42:55
(812/1173)
Adél és Tóth Gabi produkciója számomra hallgathatatlan volt (az operett a világból kiüldöz), de Gabié ráadásul nagyon KÍNOS is (arról nem beszélve, hogy õ csakis a saját hangján tud énekelni, kár, hogy itt nem az a feladat)
robicsek2 2015 nov. 21. - 10:57:50
(811/1173)
Na jól éreztem én , hogy nem vagyok kíváncsi a mûsor többi epizódjára. Még , jó hogy ezt a részt nem láttam mert csak felhúztam volna magam rajta.
ondok 2015 nov. 20. - 23:08:50
(810/1173)
Amit írtál azt sajnos megtetézi az hogy állítólag a bunkó és dilettáns Majka anorexiásnak nevezte Wolf Katit "elegánsan" Úgyhogy sajna ki kell mondani hogy nehéz eldönteni hogy a zsürinek nevezett kontárok vagy a szavazók rosszabbak e a szerepükben.így aztán semmi csoda nincs abban hogy Wolf Kati kiesett egy fényévekkel rosszabb Csobot ellenében.Nem is kérdés.
ondok 2015 nov. 20. - 23:03:14 Előzmény olahmiki1959
(809/1173)
Igaz
ondok 2015 nov. 20. - 22:51:41 Előzmény Jasinbure
(808/1173)
Hát nehéz dolog deffiniálni egy elvont dolgot nade inkább példát lehetne rá mondani:Pl Audrey Hepburn az cuki nõ,és állítom hogy Csobot Adélról 10 emberbõl 9-nek inkább az ugrik be, hogy egy nyafka affekta majom.
olahmiki1959 2015 nov. 17. - 23:34:05
(807/1173)
Te, nekem az tûnt fel, hogy a "Sztárban sztár" énekverseny IS, és maszkverseny IS, és szórakoztató mûsor IS, és rengeteg egyéb szempontnak megfelelni akaró esti program IS.

Ha nem lenne énekverseny, - ezt tanulságképpen mondom neked, hátha termékeny talajra hullik ez a néhány észrevétel - akkor megcsinálhatnák, hogy mindenki a lehetõ legtökéletesebb, az eredeti elõadóra a legjobban hasonlító sminkben lépjen ki a színpadra, a legpontosabban betanult koreográfiával, miközben PLAYBACK-RÕL BEJÁTSZANÁK AZ EREDI ELÕADÓ HANGJÁT!!!
Akkor lenne abban igazad, hogy ez nem egy énekverseny, tehát nincs szükség az elõadók saját hangjára, és énektudására.
De, sajnos, van.

... Az "elfogult zenész" titulus nem teljesen világos, hogy hogy került ide, de voltak már ennél nagyobb rejtélyek is a történelemben...:)))
8/10
Semprini 2015 nov. 17. - 16:52:11 8/10
(806/1173)
Na látod, megint mekkora hülyeséget írsz. Szó nincs róla hogy azt gondolnám, hogy hiba volt Csobot Adélt berakni ebbe a mûsorba. Csak (szerintem) már így is tovább jutott el, mint kellett volna, és fõleg nem kellett volna épp a (szerintem) legjobb nõi hanggal, Wolf Katival szemben kiesnie. Amúgy amikor (szerintem) jó volt, azt is leírtam, nem volt mindig egyforma rossz és messze nem õ volt a legrosszabb a mezõnyben. De akik még nála is gyengébbek voltak, már régen kiestek, a versenynek ezen a pontján már nem kéne bent lennie.
8/10
Semprini 2015 nov. 17. - 16:08:57 8/10
(805/1173)
Figyi, talán meglepõ lesz amit írok, de ez itt egy fórum, ahova mindenki a saját véleményét írja. Ennél fogva minden egyes hozzászólás után kötelezõen odaértendõ a "szerintem" szó, anélkül hogy ki lenne írva, hiszen minden, amit az adott fórumozó leírt, õszerinte van úgy. Szóval szerintem tény, hogy Wolf ezerszer jobb énekesnõ Csobotnál - és ezt a TÉNYt még nagyon sokan így gondolják - ez sajnos a továbbjutásához tegnap nem volt elég.
Jasinbure 2015 nov. 17. - 16:08:06
(804/1173)
Szerinted Csobotnak nem is lett volna helye a mûsorban, inkább ezt írd le az legalább igaz lenne..:)
Jasinbure 2015 nov. 17. - 16:06:36 Előzmény olahmiki1959
(803/1173)
Te neked nem tünt még fel soha, hogy a Sztárban sztár nem énekverseny....Pedig amikor Pál Dénes megnyerte feltûnhetett volna....
Ez egy szórakoztató valami és nem ének meg hangverseny...persze ezt egy elfgoult zenésznek nehéz megmagyarázni :)
Jasinbure 2015 nov. 17. - 16:04:32 Előzmény Semprini
(802/1173)
Ez nem a Leggyengébb láncszem és nem a szereplõk döntenek...:)

Az, meg hogy mi a tény...:) Szóval inkább a szerintem szó illik oda és nem az, hogy tény :)
8/10
Semprini 2015 nov. 17. - 10:01:38 8/10
(801/1173)
"csak azt nem értem akkor mért pontozták állandóan le elõtte, ha a végén "megkegyelmeztek" neki? Pont az állandó "mentõakciók" miatt sok nézõnek az jöhetett le, hogy kivételeznek vele, pedig inkább volt ez szívatás. "
Pontosan így van, ráadásul az a tény is, hogy Kati többször az eredeti alkatához közelebb álló nõi elõadókat kapott (Oroszlán Szonja, Koncz Zsuzsa, Céline Dion), vagyis talán kevesebbszer kellett kimozdulnia a komfortzónájából mint mondjuk Gáspár Lacinak vagy Peter Srameknek, inkább kontraproduktív volt, mivel azt hihették sokan, hogy kivételeznek vele. Pedig mondjuk Prince vagy Varga Viktor igencsak messze állt tõle, mégis ezeket is megoldotta, méghozzá nem is rosszul.
De azt sem lehet nem észrevenni, hogy Csobottal baromira kivételeztek, a terhességét emlegették, ugyancsak felpontozták a leggyengébb produkcióit is és ami azt illeti, õ sem kapott igazán nehezeket - a maga kategóriájához képest. Ha ugyanis a Katinak odaadott, fent említett elõadókat Csobot kapta volna, tutira rendere elvérzett volna bennük, meg se tudta volna közelíteni egyiket se, és talán mér rég nem lenne versenyben. Gondolom, megnyerni azért nemigen fogja, az igazságtalanság ténye azonban ettõl még tény marad.
Szóval én azt mondom, nemcsak hogy a két énekesnõ hangi adottság szempontjából nem is említhetõ egy napon, de Csobotnak már RÉGEN ki kellett volna esnie, Wolf Katinak pedig sokkal inkább ott lenne a helye a végsõ döntõben. De hát ilyen az élet...
Gollam24 2015 nov. 17. - 09:59:05
(800/1173)
Hát akkor javaslom neked és Olahmiki haverodnak is, hogy nézzétek meg a 2010-es x-faktor-ban Kati-kát milyen "nagyot" alakított, nem véletlen esett ki félidõben (megjegyzem nekem már akkor feltûnt, hogy nem tud énekelni csak bizonyos dalokat, ami neki passzol, ha mást kell énekelni nagyon gyenge), nem véletlen szerepelt le Düsseldorf-ban sem (hagyjuk a politikát nem csak ezen múlt)....a kis Vuk örökségébõl nem lehet a végtelenségig megélni, ennyi,
ráadásul nagyon nagy az arca is, csak tudnám mire.
olahmiki1959 2015 nov. 16. - 21:30:28
(799/1173)
Egyértelmû, hogy Wolf Katinak kellett volna versenyben maradnia Csobot Adél helyett.
A két lány énekesi adottságait nem lehet egy napon említeni, Wolf Kati abszolút profi, gyönyörû, hatalmas terjedelmû hangja van, míg Adél egy inci-finci, ugrabugráló kis csaj, aranyos jelenség, de énekesként sehol nincs Katihoz.
A nézõi szavazás már nem egyszer okozott meglepetést, soha nem lehet tudni, hogy a közönség milyen szempontokat vesz figyelembe, amikor megnyomja a gombot a telefonján.

Peter Srámek óriási figura, nekem talán õ tetszik a legjobban ebbõl a mezõnybõl, éspedig azért, mert láthatón élvezi, amit csinál, lubickol a figurák megjelenítésében, és valóban nagyon szórakoztató.
Ez a Jimmy szám nem volt a legjobb választás, sok mély hang volt benne, ami hatástalan, erõtlen, én a "Még nem veszíthetek" címû számot választottam volna, ami egy szenzációsan jó szám, meggyõzõdésem, hogy ha azt Amerikában írják, ma világsláger lenne...
A Péterfy Bori szám viszont elképesztõ jó lett, Srámek kiélhette benne minden extravagáns hajlamát. Tökéletesen illett hozzá a figura.

Gáspár Laci Donna Summerként nagyon gyenge volt, Charlie-ként viszont nagyon jó.

Tóth Gabi nagyon nehéz feladatot kapott, amikor Varga Miklóst kellett leutánoznia, és nagyon jól megoldotta. A maszkja is meghökkentõen jó lett, nem lehetett ráismerni alatta.
Madonnát külsõleg tökéletesen megjelenítette, a hangja nyomokban emlékeztetett csak Madonnáéra, de nem volt kétséges, hogy ott a helye a döntõben.

Csobot Adél, mint valami tizenéves kis fruska, végig bohóckodta minkét dalát, bájos volt, de nagyjából ennyi.
Érdemtelenül jutott be a döntõbe, ahol a "nagy négyesnek" kellene szerepelnie.

(Azt azért megnézném, hogy milyen szisztéma alapján osztják ki a feladatokat. Van, akire olyan szerepet osztanak, hogy még külsõben is hasonlít az eredeti elõadóra, ami eleve sokkal könnyebbé teszi a dolgát a versenyzõnek - lásd, Wolf Kati, mint Oroszlán Szonja, Koncz Zsuzsa, vagy Celine Dion, - mások meg nyolcvankilós férfiként törékeny nõket kapnak ömlesztve, mint például Gáspár Laci.)
Legközelebb például a cingár Csobot Adél a molett, alacsony Oszvald Marikát kell, hogy megjelenítse.
Kíváncsi leszek rá...
8/10
Semprini 2015 nov. 16. - 13:56:00 8/10
(798/1173)
Nyilván nem volt 'jobb' mint az eredeti - amúgy nem is ez a cél és nem is ezt írtam, hanem hogy "nekem konkrétan jobban tetszett mint az eredeti". Ennek az az oka, hogy az eredeti Celine Diont én nem bírom, és általában az affektálós, modoros énekléssel ki lehet kergetni a világból. Viszont az tény, hogy Csobotnál toronymagasan jobb volt Wolf Kati gyakorlatilag minden adásban - így tegnap is. Csobot volt a leggyengébb láncszem, neki kellett volna mennie.
Jasinbure 2015 nov. 16. - 13:49:57
(797/1173)
Kérek tõled, egy pontos definíciót a cukiságról ..:) ! Elõre is köszönöm....
Jasinbure 2015 nov. 16. - 13:48:40
(796/1173)
Jobb volt mint az eredeti????

Olyan hamis volt mikor igazán énekelni kellett, hogy rossz volt hallgatni....Lehet, hogy Wolf Katinak helye lett volna a döntõben, de nem a tegnapi produkció alapján az egészen biztos...egyik produkciója se volt jó, szerintem.
Ivy66 2015 nov. 16. - 10:46:58
(795/1173)
Hát, ez ízlés dolga, kinek melyik produkció tetszett jobban.
Gollam24 2015 nov. 16. - 10:31:40
(794/1173)
Szerintem meg totál egyértelmû, hogy az 5 közül õ volt a leggyengébb láncszem, voltaképpen a Chandelier-en és a Koncz Zsuzsa számon kívül más értékelhetõ produkciót nem nagyon tudott felmutatni, sokszor hamiskásan énekelt, továbbá borzasztó modoros, idegesítõ stílusa van. A másik 4 ember már több alkalommal is okozott katarzist a hallgatóságnak, ennyi.