elizabeth 2014 szept. 15. - 17:44:40
(433/1173)
Nem hiszem el a hallottak alapján hogy Pásztor Anna és Dukai Regina énekesnõk.
8/10
Semprini 2014 szept. 15. - 15:30:40 8/10 Előzmény napraforgó
(432/1173)
Oké, értem én, hogy az eredeti klipben is megvolt manipulálva Cher hangja, viszont a Vastag Tomié ettõl eltekintve SEM emlékeztetett az eredetire, ami azért eléggé jellegzetes és könnyen beazonosítható még így eltorzítva is, valljuk be. A külseje meg no comment volt tényleg, ha egymás mellé rakom a kettõt, akkor se értem, hogy hol kéne ennek hasonlítana az eredetire. Szerintem õ volt a tegnapi adás mélypontja, de igazából nem sajnálom nagy Sanyi kiesését sem, akinek van hangja, de számomra annyira ellenszenves hogy arra nincsenek szavak.
Tóth Vera sajnos nagyon rosszul énekelt tegnap, próbált Katona Kláris lenni, de hát mit csináljon szegény, ha egyszer az õ hangja a Cserháti Zsuzsáéra hasonlít és passz, ráadásul még beteg is volt? Szerintem õ sokkal jobb énekes, mint amennyire ebben a mûsorban tûnik.
Pál Dénes nagyon könnyû és testhezálló feladatot kapott, pont olyan maníros bájgúnár, mint Gergely Robi volt anno - na jó, annyira talán azért MÉG nem, de van még ideje beletanulni. Arra leszek kíváncsi, milyen lesz, amikor nõi elõadó bõrébe kell bújnia?
Hevesi Tamás ismét odatette magát, igaz, hogy Bocelli vékonyka tenorja helyett erõteljes baritonban nyomta, de szépen, korrektül elénekelte, a végén meg is hatódott. Ha az elsõ két adást egyben nézem, az õ két eddigi produkciója volt talán a legjobb. Dobogós helyet jósolok neki.
Sipos Peti Zoltán Erikaként megtett minden tõle telhetõt, persze annyira karakteres az arca, hogy azt lehetetlen nõvé maszkírozni. Ahhoz képest nem volt rossz. Nem lepõdnék meg, ha õ is az elsõ háromban végezne.
Kökény Attila mint Fenyõ Miki - hát, ezt lehetett volna jobban is, de azért egynek elment.
Dukai, Keresztes és Koós Réka számomra a futottak még-kategória, igaz, egyiküket se bírom annyira, hogy szurkoljak nekik.
Összességében továbbra is az az érzésem, hogy a tavalyi évad erõsebb volt, de reméljük, fog még javulni a dolog. Nem rossz mûsor ez így sem. Az pedig, hogy Friderikuszt meg Lakatos Márkot lecserélték, megfizethetetlen. Most mintha még Majka is elviselhetõbb lenne.
8/10
napraforgó 2014 szept. 15. - 12:45:30 8/10
(431/1173)
Itt az eredeti:
https://www.youtube.com/watch?v=CL8rj1w6P18
Szerintem eléggé hasonlított.
fo.ma 2014 szept. 15. - 10:25:38
(430/1173)
Tóth Vera is harmatgyenge!
8/10
napraforgó 2014 szept. 15. - 05:13:33 8/10
(429/1173)
Le a kalappal Keresztes Ildikó elõtt, aki így tud spárgázni 50 évesen, hát... Még akkor is csoda, ha tornászlány volt fiatalon.
Koós Réka is nagyon jó volt Miley Cyrusként, annak ellenére, hogy a csaj kb. feleannyi idõs, mint õ.
Sipos Petinek férfiként egész vicces arca van, de nõként ritka ronda. Akármennyire jól is utánozta Zoltán Erika mozgását, a sminkje, haja katasztofális volt.
Vastag Tomit nagyon elszúrták, a bõszárú ezüst gatya csillogása csak még jobban kiemelte azt, amit el kellett volna rejtenie. Ha már Cher fején változtattak, akkor az ezüst gatyát is lecserélhették volna egy szûk feketére. Az eltorzított géphang nagyon rendben volt, ez Chernél is ilyen volt.
Nagy Sanyi Rumcájsz-Mezõ Misije nagyon rendben volt, kár, hogy õ nem kapott annyi szavazatot, hogy továbbjusson.
Dikai Regina nagyon szép nõ, de Marilyn Monroeként nem volt jó a kitûnõ smink, meg a lebbenõs ruha ellenére sem. Belõle pont az hiányzik, ami Monronak a lényege, a szekszepil. Talán ha kicsit többet riszálta volna a csipõjét, meg rázta volna a vállát, mellét... (De sajna, ami nincs, azt nem lehet se riszálni, se rázni...)
Hevesi Tamás jól megcsinálta Bocellit, még ha az õ hangja nem is olyan ezüstösen magyas fekvésû,csillogó, mint az övé.
Pál Tomi nagyon jó volt Gergely Robiként, és nem pattanás volt az arcán, amit nem tüntettek el a sminkesek, hanem pont egy olyan lencsét varázsoltak neki oda, ami Gergely Róbert bal orcáján van. (na, talán nem ennyire hangsúlyos, de ott van, ezt lehetett is látni, amikor Robi nyilatkozott a szám végén: szeretne õ is ilyen jóképû és sovány lenni...)
Tóth Verának nehéz feladatot adtak, õ nyilván nem tud 40-50 kilós nõt utánozni. Hangilag azért jól megoldotta.
A többiek produkciójára nem is emlékszem, nálam a futottak még kategóriába tartoznak.
olahmiki1959 2014 szept. 15. - 01:06:19
(428/1173)
Tudom, hogy férfi létemre halál ciki - pláne a mai világban, - de be kell vallanom, meghatódtam Hevesy Tamás elõadásától, elszorult a torkom, nagyon jól énekelt, õszinte átéléssel - mellesleg, elképesztõen nehéz feladatot kapott Andrea Bocelli megformálásával - és bár egy kissé vastagabb hangon énekelt, mint az eredeti elõadó, de egyébként meglepõen erõteljes, és tiszta volt a hangja, szépen kijöttek neki a magas hangok is.

Nálam a handabandázó Pásztor Anna volt a mai mélypont, - ha jól emlékszem, a múltkor sem voltam tõle elájulva - aki megpróbálta Kóbor János széles színpadi gesztusait megjeleníteni, de azon kívül semmi köze nem volt sem a dalhoz, sem Kóbor énekhangjához - az igazsághoz hozzátartozik persze, hogy egy nõnek férfihangon sokkal nehezebb énekelni, mint egy férfinak nõi hangon.

Koós Réka Miley Cyrusként ismét brillírozott, - csakúgy, mint a múlt héten Vincze Lillaként, amit szenzációsan oldott meg - egyedül azt hiányoltam, hogy ebben a klipben Miley Cyrus még ennél is kevesebb ruhát visel, amit Réka már nem mert bevállalni. De a sminkje, a mozdulatai, mind-mind nagyon jók voltak.

Keresztes (50+) Ildikó elõtt le a kalappal, komoly fizikai megterheléssel járó feladatokat is bevállal, és megcsinál - közben pedig jól énekel, bár Pinknek a hangját nem igazán találta el, de 4-5 méter magasban más ember már annak is örül, ha levegõt kap. Tetszett.:D

Kökény Attila, Nagy Sanyi, vagy Vastag Tomi nálam a felejthetõ kategória volt, - Vastag Tomira sikerült olyan elõnytelen, VASTAG derekú ruhát ráadni, (nomen est omen!), hogy azonnal kirúgtam volna a stylist-jait...:)))

Dukai Regina, mint Marilyn Monroe...
Mindent bedobott, tulajdonképpen nem volt rossz, de a legnagyobb baj az volt vele, hogy esetében tökéletesen visszaütött - hölgyeim!!! - az a manapság világszerte eluralkodott idióta trend, hogy mindenki állandóan fogyni akar, tehát egy 40 kilós piszkafa természetesen nem tudja megjeleníteni egy olyan, szép mellû, csodálatosan kerek fenekû, formás combú, igazi szexbomba alakját, - mint amilyen Marilyn Monroe volt, - mert nincs hozzá "megfelelõ alapanyagja"!
A többi tulajdonságról, - búgó hangszínrõl, fátyolos nézésrõl, az egész nõbõl sugárzó erotikáról - már nem is beszélek, mert azt az eltelt 50 év alatt még senkinek sem sikerült igazából megfejtenie, - naná, hogy Reginának sem...:)
A mögötte a zenét nagyon rosszul imitáló álzenekar csak rátett egy lapáttal... Hogy azok mit kerestek ott?...

Sipos Peti jó volt, bár Zoltán Erikaként más haj talán jobb lett volna neki, de így is megtett mindent, amit lehetett.

Pál Dénes jól hozta Gergely Róbertet, kellemes hangú, jóképû srác, - akárcsak az "eredetije", - viszont nagyon zavart az a hatalmas pattanás, vagy kitüremkedés az arcán, azt a sminkeseknek el kellett volna tüntetniük, ha már színpadi megjelenésrõl van szó...

Tóth Vera, jaj istenem, ezért kár volt!...
Kedvelem Tóth Verát, jó énekesnõnek tartom, de Katona Klári dalába - pestiesen szólva - beletört a bicskája.
Más, alacsonyabb hangnemet kellett volna választania, ugyanis a magas hangok egyszerûen nem jöttek ki neki, hamis volt, végig aláénekelt, erõlködnie kellett, amit még a laikus nézõk is észrevehettek. Szakadt a hátamról a víz, annyira drukkoltam neki... Nagyon rossz volt!...

Az õ produkciójából számomra egyértelmûen az derült ki, hogy Katona Klári - aki annak idején ezt a dalt könnyedén, kristálytisztán, a kisujjából kirázva énekelte ki - milyen jó énekesnõ!...:DDD
lizbell 2014 szept. 14. - 21:56:55
(427/1173)
Nagy Sanyi se volt jobb egy hajszállal sem!
malvinkicska 2014 szept. 14. - 21:42:03
(426/1173)
Vastag Tomit a fiatal lányok szavazata bent hagyta, pedig kevés, mint mackó sajtban a brummogás, ez van.
10/10
kazsagx 2014 szept. 14. - 20:52:54 10/10
(425/1173)
Ja és kihagytam Pál Dénest, na õ se volt ma kutya,tetszett nagyon! :D
Vastag Tomika meg egy vicc volt!
10/10
kazsagx 2014 szept. 14. - 20:51:41 10/10
(424/1173)
Nálam is eddig Sipos és Hevesi viszi a prímet!
Ildi sem volt rossz mondjuk...
8/10
Semprini 2014 szept. 14. - 20:39:14 8/10
(423/1173)
Eddig mindkét adásban Sipos és hevesi a favoritok, Vastag Tomi pedig a mai mélypont, ha nem tudom, hogy Cher-t akarta megjeleníteni, rá sem jöttem volna. Egyáltalán nem hasonlított sem a megjelenés, sem a hang, ez az eltorzított géphang nem tudom, mire volt jó, de Cher-re még nyomokban sem emlékeztetett. Ehhez képest rendkívül túlpontozták, de nekem ma õ a kiesõ, bár három produkció még hátravan.
malvinkicska 2014 szept. 14. - 20:27:32
(422/1173)
A hogy Hevesi Tamás elénekelte az Andrea Bocelli számot, az gyönyörû volt , olyan átéléssel az embernek könnyeket csalt a szemébe,a ma este zseniális, jól hozzák azokat akiket meg kell nekik valósítani.
olahmiki1959 2014 szept. 14. - 19:45:34
(421/1173)
Türelem...
Miután adásonként csak egy ember esik ki, ezért - reményeink szerint - Reginára is elõbb-utóbb sor kerül...:)
10/10
kazsagx 2014 szept. 14. - 19:33:32 10/10 Előzmény olahmiki1959
(420/1173)
Kinek hogy? Felõlem Regina is mehetne a lecsóba! :)
10/10
kazsagx 2014 szept. 14. - 19:31:59 10/10 Előzmény olahmiki1959
(419/1173)
Szerintem Regina rosszabb volt... :D
fo.ma 2014 szept. 14. - 18:01:30
(418/1173)
Egyébként ma direkt meghallgattam a Tubon ezt a Sfox számot, hát egyáltalán nem volt hamis. És minthogy én nem hallottam még SF-ot élõben, ez az elõadás számomra is kritikán aluli volt. Erõtlen, gyenge hangon riszálta a valagát Völgyi Zs. Én még hozzátenném a három legrosszabb produkcióhoz azt a nagyszájú nõt is, aki Ganxtát utánozta. Ha nem mondták volna, én rá nem jövök!
8/10
Semprini 2014 szept. 14. - 13:36:41 8/10
(417/1173)
"Mintha tettek volna rá célzást, h Völgyi Zs azért énekelt fölé, v alá néhány hanggal, mert S Fox is hamisan énekelt"
Igen, ez pontosan így volt, én is emlékszem. csakhogy Samantha Fox lemezei stúdióban készültek, ahol a negyedhangnyi hamisságot korrigálni tudják, így akik nem voltak élõ fellépésén (már ha volt neki egyáltalán olyan), azok errõl mit sem tudhatnak, plusz a dal elõtti kisfilmben sem esett ilyesmirõl szó. Szerintem egyszerûen az volt, hogy Völgyi Zsuzsi nem hallotta a kíséretet vagy nem tud tisztán intonálni. (Természetesen a Romantic lemezei is stúdiófelvételek, így azokat is lehetett korrigálni, amennyiben szükséges volt). A zsûri meg magyarázta volna a bizonyítványát de ez sem volt elég, kiesett, megérdemelten, mert tényleg õ volt a leggyengébb VITÁN FELÜL. Szoros második Dukai Regina. Én egyiküket se tettem volna bele a mûsorba.
10/10
Qksika 2014 szept. 14. - 12:42:27 10/10 Előzmény nikato
(416/1173)
Nincs a zsûrivel semmi baj, nem õk döntenek, hanem az "abszolút hallású, mûvelt" nézõk. Akkor nem mindegy ki ül a zsûriben? Claudia megmondta még az elsõ széria elõtt, ha az õ szava döntene egy valódi tehetségkutató zsûrijében fiatalok sorsáról, azt nem vállalná, mert megszakadna mindenkiért egyenként a szíve. (Egyébként ért annyit hozzá, mint a többiek, hiába utálod.) Itt nem dõl el semmi, nincs tét, már sikeres, befutott emberek szórakoztató mûsort csinálnak. Aki korábban kiesik, kevesebbet kaszál, a gázsijuk 2-300ezer hetente. Ennyi.
Dukai majd kiesik ma, se hangja, se mozgása, mehet vissza divattervezõnek (mert ahhoz ért, kac-kac-kac), Völgyi Zsuzsi egy botlábú szerencsétlenkedõ volt, be sem lett volna szabad venni a mûsorba.
fo.ma 2014 szept. 14. - 12:35:53 Előzmény olahmiki1959
(415/1173)
Mintha tettek volna rá célzást, h Völgyi Zs azért énekelt fölé, v alá néhány hanggal, mert S Fox is hamisan énekelt. Mindenesetre annyira fülsértõ volt, h én elkapcsoltam, amíg õ szerencsétlenkedett. Szörnyû volt!!!!
10/10
Meklód fia 2014 szept. 14. - 11:21:05 10/10 Előzmény kazsagx
(414/1173)
úgy hogy mûsorvezetõként rengeteg tini rajongója van. Ezért.
Az elsõ adás tûrhetõ volt, de mintha az elõzõ évadban jobbak lettek volna az elõadók.