10/10
mushi 2017 okt. 25. - 12:55:53 10/10
(993/1173)
pápai joci eddig nem irritált, sõt inkább nem értettem azt a hurrogást, ami az eurovíziós szereplését övezte. de ebben a mûsorban megmutatja, hogy egy igazi senkiházi bohóc, akinek azon kívül, hogy kifogásokat keres és a majka valagához dörgölõzik, tehetsége nincs sok. szánalmas hétrõl hétre azt nézni, hogy ezek ketten hogy dobálják egymásnak a pöttyöst, majka "rohaggyá meg pápai" beszólásai meg alpári szánalommá degradálják a mûsort. amihez a többiek ráadásul még asszisztálnak is. ha õ elfelejti a szöveget, csak motyog, hümmög, áll egy helyben, az akkor is "fantasztikus, nagyon szórakoztató, könnyesre röhögtem magam", de ha más eltéveszt egy hangot, 'nem mozog eléggé', akkor "ez nem jött át, jobb is lehetett volna", és 8 pontok. az informer úgy pörgött ekanem bálintnál, hogy azt nem tudták volna sokan utána csinálni, mégis úgy értékelték, hogy csúszott. proli-rap majka feleennyire se tudta volna, õ kritizált mégis a legjobban.
aki hétrõl hétre belead mindent, azt nem értékelik. szerintem inkább sz*rjon mindenki bele, úgyis a pápai nyeri meg...
Gabrella 2017 okt. 24. - 20:51:33
(992/1173)
Nekem Berkes Olivér elõadása tetszet.
8/10
napraforgó 2017 okt. 23. - 13:48:22 8/10
(991/1173)
Elsõ szám Berkes Olivér a The Rasmus kimondhatatlan nevû frontembereként tollakkal a hajában, mint egy indián fõnök. A fiút, meg a számot sem ismerem, de nekem tetszett. Majka fanyalog, neki nem tetszett, le is pontozzák.
Ekanem Bálintnak Snow-t adták, az Informal frontemberét, pörög is a nyelve rendesen. Hiányos öltözetû táncoslányok vonaglanak körülötte. Majka most is fanyalog, Bálint nem volt elég fehér, meg time-ilag sem volt rendben, mondja. Aztán hosszasan komolytalankodnak Szabival, pedig nem is õk a mûsor.
Jön Oláh Gergõ Presser Piciként, a fanyalgás folytatódik, csak Claudia lelkesedik.
Horváth Tamás - Majka Tündi-bündijével - hát... A szám nem túl magas szellemi színvonalra utal, olyan igazi nyóckeres. Clau nyomja a humort, ez méltán elfeledett korszaka Majkának...
Pápai Joci Gloria Gaynorként egy vicc. Ki is röhögik rendesen. Jocinak van néhány problémája, diszleksziás, így a szövegtanulás (pláne angolul) problematikus. Ráadásul tériszonya van, retteg, amikor a táncosok emelgetik. Joci külseje mindenkit másra emlékeztet, Demjén Józsi, Michael Jackson, Boney M - záporoznak a nevek. És 39 pontot kap a szórakoztatásért.
Janicsák Veca Avril Lavignet alakítja nagy energiával, jó hanggal, 38 pontot kap.
Végül Király Viktor zárja az egyéni produkciókat Phil Collins egyveleggel. Nálam õ az este csúcspontja. Õ az elsõ 40 pontos. A maszkja is nagyon jól sikerült, kicsit sem kandikált ki Király Viktor alóla. Kicsit vicces a kinõtt nadrágja, de így jobban látszik a fehér zoknija.
Aztán jön a csapatmunka, a Blue nevû fiúbanda. Jó kis szám, amit elõadnak, nekem tetszik. Szegény Oláh Gergõ fejére megint olyan parókát adtak, ami ismét sapkának néz ki, nem hajnak. A zsûri megint külön mûsort ad, hülyéskednek és ezután mindenki 10 pontot kap.
3 fiú jön Baby Sistersként, lehet megint röhögni. Jól kitoltak velük, 3 debella táncolt egy rúd körül, agyon cikizik õket, fõleg Pápai Jocit, de õk is megkapják a 10-10 pontjukat.
Több körös szavazás után kiderül, hogy most Oláh Gergõ búcsúzik.
8/10
napraforgó 2017 okt. 19. - 13:50:19 8/10
(990/1173)
Isteni hasonlataid vannak! :D:D:D
malvinkicska 2017 okt. 19. - 11:38:32
(989/1173)
Nagyon igazad van a Veca egy szolid szép hangú nõ, nem magamutogató Majka, egy ripacs, nagyon felemelték.
Sokan azt hiszik a sz-rok , hogy felkerültek a polcra lekvárok de nem csak azok maradnak, amik voltak, nagyon el vannak szállva maguktól.
8/10
napraforgó 2017 okt. 17. - 17:42:49 8/10
(988/1173)
Szerintem nincs semmi baj Vecával, csak õneki visszafogottabb a természete, nem olyan exhibicionista, mint pl. a Majka, aki imád szerepelni és megbotránkoztatni. A lány hangja nagyon szép, nagy magasságokat is bír, az arca is szép, szerintem kellemes látvány és jó hallgatni is.

Papp Szabi a Majka haverja, õ hívta meg a zsûribe is (!), amúgy a Supernem együttes frontembere, egy 41 éves gyerek. Sose hallottam róla és valószínûleg nem is fog hiányozni, ha már nem látom.
Engem leginkább az zavar, hogy olyan személyek mondanak véleményt, akik fele annyi tehetséggel sem rendelkeznek, mint az elõadók.
2/10
nikato 2017 okt. 17. - 17:27:04 2/10
(987/1173)
Ebben az évadban nem olyan jók a maszkok. Janicsák Vecán meglepõdtem, hogy ott van, a Nagy Duett-ben is volt, tényleg mindenhova ugyanazokat az embereket hívják meg... Vecán minden héten azt látom, mintha nem is lenne kedve az egészhez. Kollányi Zsuzsinál is a szám választás volt a rossz! Cyndi Lauper száma már volt az elõzõ évadokban, Szandi adta elõ! Ennek a Szabinak aki a zsûriben van (számomra teljesen ismeretlen ki Õ, honnan jött), de a hangja teljesen olyan, mint Majkáé! (Akit még mindig nem értek miért tolnak ennyire.)
tortura 2017 okt. 16. - 17:57:00
(986/1173)
A srác, aki Elton Johnt jelenítette meg (sose tanulom meg a nevét), elképesztõen jó volt. Eddig számomra nem volt emlékezetes produkciója, de ez a tegnapi, fantasztikus volt. Akárcsak Oláh Gergõé.
Örülök, hogy Zsuzsi távozott, bár felõlem Pápai Joci meg Berkes Olivér is nyugodtan mehetett volna. Király Viktor tegnap gyengébb volt, de nyomtam rá egy zöldet mégis, mert nem akartam, hogy idõ elõtt távozzon. Ugyanígy voltam Vecával is. Buci egyre jobban magára talál a mûsorban, egyre korrektebben értékel. A szélén az a Szabi (fogalmam sincs ki õ) gyerek nagyon irritáló számomra.
8/10
napraforgó 2017 okt. 16. - 08:36:45 8/10
(985/1173)
Oláh Gergõ kezdett Billy Idolként - hang, tánc nekem rendben volt, na de a megjelenés! Micsoda ronda parókát húztak a fejére? Úgy nézett ki, mintha egy szõrmekucsmát húztak volna a fejére, abszolút nem dolgozták el körben az arc körül a széleket... kiábrántító volt.
Janicsák Veca Galambos Erzsit kapta, ráadásul nem a fiatal színésznõt, hanem az idõsõdõ dívát. Szerintem fiatal nõként nagyon is jól megoldotta, de a zsûrinek nem annyira tetszett... Nehezményezték, hogy a hang nem hasonlított annyira - hát persze, hogy nem, - bár minden tiszteletem Galambos mûvésznõé, - de Vecának több, jobb hangja van. És még, hogy nem táncolt eleget? Egy hét alatt nagyon is sokat megtanult, begyakorolt, rengeteget mozgott!
Jött Horváth Tamás az iráni származású Arash számával. A Boro-boro nyilván jobbára nyelvi nehézséget jelentett, ki a fene tud perszául a perzsákon kívül? Ráadásul Tomival ki is toltak, kiírták a képernyõre a szöveget - na nyilván nem azért, hogy neki segítsenek, hanem azért, hogy ne tudjon össze-vissza hadoválni, lehessen ellenõrizni, hogy megtanulta-e a szöveget.
Berkes Olivér Caramelként érdekes volt. Õszintén szólva nem hallgatok Caramel számokat, de úgy jó volt hallgatni. Sajnos a fiút sokkal sötétebbre festették, mint Caramel bõrszíne, õ nem néger, csak roma.
Király Viktorból mit csináltak? Cindy Lauper imitátorként, fején egy különbözõ színûre színezett felmosómopp, a lába ugyan elég jó, a szõrzetét le is borotválták, na de... a látvány elnyomta a hangot. Nem is lehet megítélni, jól énekelt-e, de borzasztóan nézett ki.... Baromi ronda volt szegény. És nem is igazán akarta felvállalni a nõi szerepet.
Kollányi Zsuzsi Sub Bass Monsterként - a hangja kicsit sem volt férfias, a zsûri szerint kiszúrás volt neki ez a feladat, de ez a pontjain nem látszott.
Pápai Joci ballagott, mint a katona, és nem is volt rosszabb az eredetinél. A zsûri fanyalgott, Majka leginkább, de ad 9 pontot.
Emota Elton Johnként nagyon jó maszkot kapott. A szám nagyon szép és õ is nagyon jól énekelte. Az este csúcspontja, nem volt véletlen a tapsvihar a végén. Õ volt az egyetlen 40 pontos.
A társaság némileg elfáradt a széria közepére, vagy túl gyenge feladatokat laptak.
Kollányi Zsuzsi esett ki, aztán miosztották a következú heti fealadatokat. Joci persze nõ lesz.
8/10
napraforgó 2017 okt. 10. - 07:24:00 8/10
(984/1173)
Király Viktor most tényleg jó volt, nade a jajj, cica... bûn rossz maszkkal, onnantól hiába dobálta a lábait a carusselben, én nem tudtam egy percig sem komolyan venni.
Szerintem Ekanem Bálint is nagyon jó, még akkor sem, ha az õ maszkját is nagyon elrontották a Hofi számban. Õ énekelt operát, mindenféle egyéb számot, reppelt, stb., és amit egy hét alatt meg lehetett tanulni, azt megtanulta. Janicsák Veca a másik nagy kedvencem, csinos nõ, szép és kimûvelt hanggal - kár lenne, ha elrontanák, valami ostoba számmal. Pápai Jociból bohócot csinálnak, õ Gáspár Laci utóda a nõimitátorok körében, rajta talán még lehet majd nevetni, fõleg ha nem akarják mindenáron komoly feladatokkal megbízni.
Az meg, hogy ki hány pontot ad, szinte semmit se számít, hisz itt inkább az dönti el a továbbjutást, hogy ki hány szavazatot kap. Na, azt meg az dönti el, hogy kinek mekkora a rajongótábora, mert õk aztán fütyülnek arra, hogy adott énekes aznap épp hogy teljesített....
tortura 2017 okt. 09. - 20:26:47
(983/1173)
Király Viktor annyira jó volt, hogy az valami eszméletlen. Pedig nekem az eredeti szám nem is tetszik. Ha nem tudtam volna errõl az egészrõl, simán elhittem volna, hogy az eredeti elõdadó énekel (mármint ha nem látom).
A többi 40 pontost egy picit túlzásnak érzem, ha Viktorhoz hasonlítom õket. Kollányi Zsuzsi messze volt a 40 ponttól, de mindegy. Veca csodálatos volt mos is.
Igen, a lányok lassan elfogynak. Igaz, felõlem K. Zsuzsi is mehetne nyugodtan.
Egyre inkább azt remélem, hogy Viktor fogja megnyerni.
8/10
napraforgó 2017 okt. 09. - 09:27:26 8/10
(982/1173)
5. adás
Szingh Viki kezdett Jesse J. dalával. Nem volt olyan cicaszeme, viszont gyönyörû hosszú lábai vannak! A zsûri sajnos eléggé lepontozta.
Horváth Tamás Poór Péterként nekem ici-picit túlmozgásos volt, de korrektül megoldotta a nem túl bonyolult énekszámot. Ez az 50 éves szám még most is élvezhetõ.
Berkes Olivér Ed Shiranként - nem ismerem az eredetit, így nehéz eldönteni, mennyire hasonlított. Marilyn Monroenál mindenesetre sokkal jobb volt.
Tényleg, miért olyan kevés a megszemélyesítendõ magyar elõadó?
Király Viktor, mint Reg'n Bone Man, irtó ronda volt, viszont nagyon jól énekelt, a zsûri agyon dicsérte, 40 pont.
Ekanem Bálint egy színesbõrû reppert alakít, rengeteg mozgással, vicces volt, õ is 40 pontot kap.
Janicsák Veca Edith Piaf Rózsaszínû álmával számomra csodálatos volt, ezt a sanzont sokkal jobban tudtam élvezni a sok elõzõ reppernél, akiket itt tucatjával kell alakítani, és 5 év múlva nem fog rá emlékezni senki, nemhogy 50 év múlva. Vecának igen szép és nagy hangja van! Majka nem tudja beleélni magát ebbe a világba, de sebaj, mert én se az övébe. Szerencsére azért õ is megadja a 10 pontot, mert nem mert a zsûritársakkal és a közönséggel sem szembemenni.
Oláh Gergõ Justin Timberlake bõrében megpróbált fejhangon ritmusra visítozni és közben valami táncfélét is imitálni. Mivel az eredetit sem nézem, nekem nem volt rossz.
Kollányi Zsuzsi Tina Turnerként eléggé rendben volt, csak az a plussz hiányzott belõle, az a tûz, az a valami, ami Tina Turnerben megvan, benne meg nem volt. A zsûrinek viszont nagyon tetszett, náluk 40 pont.
Pápai Joci Balázs Fecóként - kicsit fura volt, hogy a fiatal, nagy hajú Balázs Fecót kellett alakítania, amikor Fecó manapság is énekli ezt a számot. Szerintem indokolatlanul lehúzták és alulpontozták, annyira azért nem volt rossz. Sõt, csak hallgatva sokkal jobb, mint nézve. Sajnos Joci kicsit sem hasonlít Balázs Fecóra és ezen a legjobb maszk sem segít. Külsõleg inkább hasonlított egy csúnyácska nõre, mint férfira.
Singh Viki esett ki, ezzel alig maradt nõ a mezõnyben.
malvinkicska 2017 okt. 02. - 15:31:38
(981/1173)
Nagyon szeretem a zenés mûsorokat de mi magyarok vagyunk és csak vélve énekeltetnek magyar énekestõl , pedig nekünk is van , volt kiváló tehetség.
Azt megfigyeltem vannak számok amik valóban annak az énekesnek nem megy , de direkt csinálják nem tudni.
A CSerpes Laura számára gondolok, Nem vagyok egy Oláh Gergõ rajongó de elég jól csinálja a rászabott feladatokat.
Veca meg az a Bálint gyerek a kedvencem.
tortura 2017 okt. 02. - 13:51:27
(980/1173)
Nos, a mûsort nézve egyfolytában az az érzésem, mintha a szerkesztõk direkt ki akarnának szúrni a legtöbb szereplõvel, olyan feladatokat bíznak rájuk. Nehéz egy 40 kilós nõnek egy 120 kilós férfit megjeleníteni mind hangban mindig külsõben, mind mozgásban. Ahogy a fordítottja is szinte lehetetlen.
Szerintem semmi gond nem lenne azzal, ha nagyjából testhez álló feladatot kapnának a versenyzõk, legfeljebb szigorúbb lenne az értékelés is.
Azzal szerintem minden rendben van, ha egy zsûritagnak (vagy akárkinek) van egy önálló gondolata, véleménye és azt vállalja. Ezt nem kérheti rajta számon senki. Nem kell elõtte engedélyt kérnie senkitõl, hogy mi lehet a véleménye. Majd mindenki elmondja a SAJÁT véleményét, nem kell a másikét értékelni. Igaz ez Klaudiára is, akit egyébként nagyon kedvelem, de egyre laposabb. A korábbi szériákban sokkal jobban sziporkázott, most szinte minden versenyzõnek ugyanazokat a mondatokat ismételgeti, sokszor már borítékolni lehet elõre, mit fog mondani.
Stohl Buci kellemes meglepetés számomra. Az elsõ adásban, amiben láttam, meglehetõsen karót nyelt ember benyomását keltette. Aztán valahogy elkezdte magát egyre jobban otthon érezni és egyre találóbb dolgokat mond. Sokszor az õ értékelésével értek egyet a leginkább.
Sajnálom, hogy Laura kiesett, bár az is igaz, eléggé felejthetõ dolgokat produkált.
A tegnapi versenyzõk közül Oláh Gergõ fantasztikusan hozta Komár mozgását, a hang már nem tetszett annyira. Viszont a maszkosok szégyellhetik magukat, mert se Komár László, se David Bowie haját nem találták el, még csak nem is hasonlított rá egy cseppet sem.
Az én két kedvencem Veca és Király Viktor.
Kollányi Zsuzsiról azt sem tudom, kicsoda (igaz, ez elmondható még pár versenyzõrõl). Valóban remek alakja van, viszont Britneyhez szerintem köze sem volt. Igaz, ahogy elnéztem a férfi zsûritagokat, nem is nagyon foglalkoztak a produkció minõségével, csak a látvánnyal.
8/10
napraforgó 2017 okt. 02. - 09:10:34 8/10
(979/1173)
Oláh Gergõ már elsõként nagyon jó volt Komár Lászlóként. A hang. a mozgás kiváló, a frizura nekem nem tetszett, de hát ez ízlés dolga.
Kollányi Zsuzsi Britney Spearsként csinosabb volt, mint az eredeti. Hosszabb lábak, karcsúbb csípõ... és a hang is rendben volt. Csodálkoztam a viszonylag kevesebb ponton, a fiúk általában felpontozzák az ilyen flitteres bikiniket...
Ekanem Bálint nagyon jó volt Ray Charlesként. Claudia itt összeugrott Majkával, éspedig a múltkori véleménye miatt, ezen parázs vita alakult ki. Bálint viszont megkapta a maximális pontszámot.
Berkes Olivér Marilyn Monroeként - hát bátran csatlakozhatna a korábban említett transzvesztita grouphoz. Sajnos Olivér nem rázta eléggé sem a cicijét, sem a csípjét, így a megjelenése... Hang, még csak-csak, rendben is volt, de azért ezt a fiút nõi szexszimbólumként mégsem jellemezném. Zavart a lábán a bakancs is, talán adhattak volna rá hosszú ruhát, hogy eltakarja...
Cserpes Laura Geszti Péterként egész jó volt. Nagyon nehéz így reppelni. (a csípõ kicsit szélesebb volt az eredetinél, szerintem Laurának állt volna jól Monroe...)
Horváth Tamás Freddie Mercury bõrében szerintem nagyon jól hozta a hangot is és a maszk is nagyon rendben volt. Mozgás, gesztusok, szintén. Hatalmas szõrzetet varázsoltak rá, hónaljban, mellkason. A zsûri nehéz feladatként értékelte, de szerintem Marilyn Monroe Berkes Olivérnek legalább akkora nehézséget jelentett.
Janicsák Veca Florence Welchként egy extrém megjelenésû énekesnõként jelentkezett. Nagy hangterjedelem, a megjelenés is szokatlan, de érdekes. A táncosok csodásak voltak körülötte, ahogy az a balerina spiccen táncolt tütüben, hát az csodás volt.
Pápai Joci David Bowie - hát õ alkatilag igen messze állt Bowietól. Claudia benyomta a humort, õ volt David Bóvli. Jocival direkt kitolnak a szerkesztõk, akik egyre furább szerepeket osztanak neki. Bár a zsûri szerint remekül hozta a hangot, én erre nem tudtam igazán figyelni erre a színpadon táncoló maci miatt...
Singh Viki Shaggyként jól hozta a férfit mozgásban, megjelenésben, jó volt.
Király Viktor, mint Prince alaposan megnõtt, uszkve fél méterrel magasabb a miniatûr Princenél. Szerintem a maszk nem volt annyira jó, nem láttam a színesbõrt, csak a szakállt-bajuszt.
A mezõny most is elég kiegyenlített volt, de a végén Cserpes Laura kapta a legkevesebb szavazatot, így õ búcsúzott.
RedTiger 2017 okt. 01. - 19:24:56
(978/1173)
Sosem fogom megérteni...ha valami jó akkor miért kell arra várni hogy lesz még jobb??? Ha valami 10-es akkor az 10-es ha elöl van ha hátul!!!
RedTiger 2017 okt. 01. - 19:20:11
(977/1173)
Ja és jó volt!!! :)
RedTiger 2017 okt. 01. - 19:19:53
(976/1173)
Kollányi Zsuzsi8...hát azért a fiúk arcát videózni kell és feltenni a Youtube-ra...:DDD
RedTiger 2017 okt. 01. - 19:15:06
(975/1173)
És aki erre nem adott tizest az bekaphatja!!!
RedTiger 2017 okt. 01. - 19:08:55
(974/1173)
Oláh Gergõ!!! Ez azért nem semmi...mozgásban, formában...imádom!!! (Egyébként is!!!) :)