szingh 2013 okt. 18. - 20:16:23 Előzmény olahmiki1959
(93/1173)
Amikor elkezdtem olvasni a kritikádat, azt hittem egyet fogok érteni veled. Nem egészen lett így.
Nika: szédítõen oldotta a meg a feladatot. Bijonszé még életében nem énekelte végig a saját számát seggrázás közben. Koncertjein félplébekkel oldja meg a feladatot, a jól ismert seggrázós koreográfia közben csak néha-néha liheg a mikrofonba. Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=9mcVJE1IAxc
http://www.youtube.com/watch?v=D9BaJVbgRsY
Cserháti: és most idézlek: „A második korszakában a hangja teljesen más lett, mint régen, préselve, befeszítve énekelt, elveszítette azt a szexis, bújós, elképesztõen izgalmas hangját, amivel annak idején megismertük, egy teljesen idegen, mesterkélt éneklési stílust erõltetett magára, nem tudom, miért.”
Cserháti Zsuzsa korának legfényesebb csillaga volt, kinek ragyogása mellett halovány pislogásnak tûnt minden más. Túlragyogta korát. Korán jött ez a hang, nem volt még rá felkészülve az ország. Fel is horgadt a féltékenység, egy oly korban, mikor nagyon tudott ártani az, aki hatalmat kapott a rendszertõl; hatalmat kapott, mert erkölcsi tartásában, tehetségében nem tért el azoktól, akik hatalmat adhattak. Erdõs Péter kényúr ekkor ajánlotta fel Cserhátinak, hogy ágyasa zenekarában legyen háttérénekes. A némber normálisabb korokban a cipõjét sem törölhette volna meg. Kényúr aljas ajánlata visszautasítva, tehetséges énekesnõ mellõzve. Ezután következik másfél évtized bárének, mulenrúzs, meg hasonlók. Mintha Munkácsinak legszebb éveiben el kellett volna menni szobafesteni. Hogy elveszett a csilingelés? Igen. Csoda-e?
Visszatérése után pedig nem volt ott semmi mesterkéltség. De ott volt a depresszió, ott volt minden könnye, ott volt Erdõs Péter, a mulenrúzs, a nagylemezek sikerei helyett átvirrasztott éjszakák, a csillogás helyetti megélhetési fellépések, az elveszett emberöltõ, kislányos báj helyett a profizmus.
Tudod már, hogy miért?
Minden mással egyetértek.
teardrops 2013 okt. 15. - 15:17:21 Előzmény Semprini
(92/1173)
Noigen, az nekem is eszembe jutott, hogy vajon a végefelé mivel töltik ki a mûsoridõt. A két éneklés szerintem azért necces, mert itt olyan sminkekrõl-maszkokról-satöbbikrõl van szó, ami nem biztos, hogy mûsor közben is belefér. Mármint elkészíteni. Én inkább attól tartok, hogy még több reklám, még több szöveg, még több töltelék lesz, az egyáltalán nem jut eszembe, hogy a mûsöridõ jelentõsen csökkenne.:-S
No, de majd meglátjuk!;-)
2/10
nikato 2013 okt. 14. - 21:55:32 2/10 Előzmény robicsek2
(91/1173)
De engem nem az izgat. Meg nem is kövér abszolút. Csak van a Tv2-nek, meg az Rtl klubnak is 3 mûsorvezetõje, akik minden mûsort megkapnak, de akkor még zsûrizni is elhívják.
robicsek2 2013 okt. 14. - 01:02:27
(90/1173)
Hogy találtad ki ? :PPP
10/10
stenmore 2013 okt. 13. - 21:59:42 10/10
(89/1173)
hehehe,talán akkor nem keverném, ha olyan okos lennék mint te. Igaz a tojást nem szeretem:)
10/10
stenmore 2013 okt. 13. - 21:55:05 10/10
(88/1173)
Márpedig olah és robicsek rá vannak cuppanva mint ügyeletes sexbombára,nyilván a kancsalság izgatta fel õket :)
10/10
stenmore 2013 okt. 13. - 21:44:52 10/10
(87/1173)
nem keverem ,de akinek tetszik Szandi ,hát annak részvétem,szegény kiálló pofacsontjával minden csak nem sexbomba ,énekelni tud viszont, de az más mûfaj.
LexH 2013 okt. 13. - 18:52:52
(86/1173)
OK, Szandi kijön mint Cserháti, és tényleg jól tud énekelni Cserhátiként. Ráadásul a szemüveg alatt jó utánozza Zsuzsa feszült bandzsaságát. De hogy a zsûrit ugyanezzel az arckifejezéssel hallgassa végig, ez azért enyhe õrület.
mulao 2013 okt. 13. - 17:31:46
(85/1173)
Egy tornász vb-n (vagy bármilyen pontozással történõ sportágban) hozzáértõ zsûri van, és a gyakorlatoknak vannak bizonyos szabályai. Ez viszint mindnekinek más tetszik elven mûködõ mûsor, pont, mint mondjuk egy szépségversenynél.
filoszemitabéla 2013 okt. 13. - 17:13:10
(84/1173)
A tornász VB sem objektív. Orr is a zsûri dönt. Tiszta helyzet az úszásban, futásban, kajak-kenuban, evezésben van.
Különösen akkor nehéz az objektív döntés, ha a zsûri inkompetens idiótákból áll.
mulao 2013 okt. 13. - 16:11:56
(83/1173)
Nem sokat hallottam abból, amit a zsûri mondott, de sajnos ez a mûsor se éppen egy tornász vb, ahol igazi szakmaisággal ellehetne dönteni ki mennyire volt jó, mindnekinek más produkció fog tetszeni.
filoszemitabéla 2013 okt. 13. - 14:19:12
(82/1173)
Az egy világszám...
8/10
Semprini 2013 okt. 13. - 11:12:28 8/10
(81/1173)
A zsûri egyáltalán nem kellene, vagy nem ezek. Hajós minden megszólalása nagyképû, flegma és ellenszenves volt, Lakatos Márk túl komolyan veszi saját magát, ugyanakkor sosem szóél hozzá érdemben, Majka még ebbõl a hihetetlen sz@rul összeválogatott zsûribõl is eszméletlen mennyire kilóg, (az sem teljesen világos, hogy miért doktorozzák, vett magának valahol egy diplomát?) Claudiának meg inkább a mûsort kéne vezetnie a borzalmasan rossz Friderikusz helyett.
Ez a mûsor csak és KIZÁRÓLAG a fellépõktõl jó, márpedig azok kevés kivétellel (Delhusa, Puskás, Soma) nem voltak rosszak, Feke, Bereczki és Biga meg egyenesen szenzációsak voltak, és Nika is aranyos volt Beyoncé-ra sminkelve.
Kíváncsi leszek, ha már a versenyzõk fele kiesik, akkor mindenki kettõt fog majd énekelni, vagy annyival rövidebb lesz a mûsor, netán annyival több reklám és indokolatlan idõhúzás lesz majd benne?...
teardrops 2013 okt. 13. - 10:55:00
(80/1173)
Vártam, mert alapból jó az ötlet és kíváncsi voltam, mit hoznak ki belõle.
Tetszett!:-) Sõt, Delhusa kivételével minden produkció jó volt, sõt, voltak kiemelkedõk és egy tökéletes.:-)
(4) szóval, jó ez a mûsor!

Kivéve, hogy Majoros doktor egyáltalán nem kellene, Friderikusz pedig mintha elfelejtett volna mûsort vezetni (= a "ráeröltetett" szöveg nem neki való).
offtopic
robicsek2 2013 okt. 13. - 10:37:08
(79/1173)
:D
robicsek2 2013 okt. 13. - 10:33:50
(78/1173)
Senki nem mondta, hogy nem írhatód le a véleményed, de pont ugyanazt szajkóztad mint a "szakmailag rátermett" zsûri.
mulao 2013 okt. 13. - 09:45:09
(77/1173)
Korábban írtam, hogy nem láttam az egész mûsort, Puskás produkcióját is utólag néztem vissza. Nem tudom hogyan váleményezte a zsûri, vagy milyen bejátszás volt a fellépése elõtt. Így viszont meggondolatlanság volt a hozzászólásom, csupán az õszinte meglátásomat írtam le. De bocsánatot kérek, úgylátom semmit nem lehet leírni ezen a fórumon anélkül, hogy abban valaki valami hibát ne keressen.
olahmiki1959 2013 okt. 13. - 09:20:48
(76/1173)
Szerintem õ Szandit Mandival keveri.:DDD
Tudod, mint a filmben: Ismeri a szandi-mandit?...
Hát õ nem ismeri annyira, meg össze is lehet õket keverni ebben a nagy rohanásban...:DDD
robicsek2 2013 okt. 13. - 08:59:37
(75/1173)
Szerintem valakivel kevered Szandit. Sók fiatal nõ szeretne ugyanolyan bomba formában maradni mint õ.
offtopic
sofi 72 2013 okt. 13. - 08:59:18 Előzmény olahmiki1959
(74/1173)
Köszönöm a kritikát a mûsorról. Élvezet volt olvasni a tulajdonképpen kendõzetlen, de végig a jó modort figyelembe vevõ észrevételeidet, véleményedet. Nagyon jól szórakoztam rajta!
Sõt, tulajdonképpen röhögõgörcsöt kaptam a legtöbb jelzõdön! :DDDDDD

Ezért jó ez a fórum. Legtöbbször itt szembesülök vele, hogy milyen mûsorok is mennek a televízióban, és a profi, minden részletre kiterjedõ kommentek csak megerõsítenek abban, hogy milyen jól is teszem, hogy nem nézem õket... ;)

(nem tévedés, nem ámítás, ugyanezt az "üzenetet" mindkettõtöknek szántam. :DDD