andi72 2007 márc. 05. - 18:48:25
(83/203)
Most láttam az Aktívban, hogy R. Réka kapott még egy esélyt a bennmaradásra, ugyanis pénteken, az adás elején párbajoznia kell Dobó Katával. Hát, nem is tudom mit mondjak, szerintem, most az is ellene szavaz, aki eddig rá voksolt. Ha jobban belegondolok a dolog fair lenne, ha nem Norbi háborgására engedett volna a tv2, igaz ez a botrány nekik is jól jön az esetleges nézõszámnövelés reményében.
Dory1 2007 márc. 05. - 18:43:40
(82/203)
láttom most az Aktívot és pénteken Katának és Rubint Rékának párbajoznia kell remélem hogy Kata marad bent mert Rubint Réka engem nagyon idegesít...
Dory1 2007 márc. 05. - 13:31:52
(81/203)
én elolvastam valahol a mûsor szabályát és benne van hogy egy hétig ki lehet maradni.na mindegy
Csutka 2007 márc. 05. - 11:05:59
(80/203)
Kedves Állatbarát! (a neved már szimpi:))
Mivel én indítottam el a lavinát a Bódy Szilvivel kapcsolatos nemtetszésemet illetõen, ezért "kötelességemnek érzem" a véleményemet kifejteni:) Azzal szerintem nincs semmi baj, hogy ebbõl egy kisebb fajta vita keveredett, elvégre ezért (is) van ez a fórum.
Nos, az, hogy nem tartottam fairnek Szilvi beszólását, abból nem következik egyenesen az, hogy bevédem a Katát. Egész egyszerûen arról van szó, hogy egy bordatörés azért már nem játék, és az egész mûsor nem ér annyit, hogy bárki kockáztassa az egészségét. Így is úgy hiszem, mindenki megtesz minden tõle telhetõt, hogy sérülten is fellépjen (ahogy Kata a múltkoriban is tette, sok más társával együtt), sõt, talán senki sem "jókedvében" választja a kórházi ágyat a sztárgázsis showmûsor helyett. Azzal én is egyet értek viszont, hogyha nem vesz részt valaki pár részben, és a végefelé csatlakozik, akkor sportszerûtlen elõnyre tesz szert, de szerintem akkor a mûsor producerei is mást dolgoznak ki erre az eshetõségre, sõt, akár a nézõk is eldönthetik úgy, hogy hazaküldik. Az egészben nekem csak az nem tetszett, ahogyan Szilvi megnyilvánult, bunkón nyilatkozott és kész, mindössze csak ezt szerettem volna megírni:)
cherry baby 2007 márc. 05. - 08:16:51
(79/203)
hallottam, hogy Kata megsérült és várják vissza. Mért nem zárják ki????? ez teljesen sportszerûtlen. a verseny most van, nem majd ha meg gyógyul...
Állatbarát 2007 márc. 04. - 20:39:36
(78/203)
Nekem akkor is nagyon bántja az igazságérzésemet, hogy egy ilyen sorban kiesére alapuló versenyben valaki csak úgy kihagy egy-két versenynapot, amikor mások hajtanak a bentmaradásért, de ha az SMS-ek számítanak az persze megmagyarázza, de akkor a Feró is jogosan van ott, hiszen sok szavazatot kap. De azért nem köpdösném a Szilvit, hiszen lényegében teljesen igaza volt.
Nekem az jut eszembe errõl az esetrõl, hogy a kivételezett gyerek, akinek az anyukája tegezõdött a tanító nénivel, ha nem tudta megírni ötösre a dolgozatot, hasfájásra panaszkodva dolgozat közben hazamehetett, és mánap egyedül megírta az elsõ padban ötösre. Nekem az is bántotta a csõrömet, de nem tehettem semmit. Most is csak háboroghatok az igazságért, és csodálkozom, hogy mások nem így látják. Biztos én vagyok a fura igazságkeresõ.
Tamy. 2007 márc. 04. - 18:03:38
(77/203)
Teljesen egyet értek!!!!
Szerintem Ferót nagyon eröltetik..Én elhiszem, hogy kell a nézettség, de sokkal inkább akkor fogják megkapni, ha fejlõdést mutató párokat tartanak benn...Túl van eröltetve a Feró...Nem azt mondom....szép idáig eljutni, de ez már szerintem nem neki való..túl öreg hozzá....Katit pedig nagyon sajnálom, és JOBBULÁST neki!!!!
andi72 2007 márc. 04. - 17:31:57
(76/203)
Sziasztok !

Szeretném megosztani veletek, a mûsorral kapcsolatos véleményemet. Alapjában véve a Sz.a J.-en nem rossz, de lehetne sokkal jobb is. Sok a felesleges felhajtás- tudom a mûsorídõt ki kell tölteni valamivel-. Az unalomig ismételgetett B kategóriás filmeknél jobb, és itt jön a de:
a zsûribe hozzáértõ emberekeket kellett volna választani - tisztelet a kivételnek -, amely hitelessé tenné a produkciót, s nem pofára pontoznának. Pl. személy szerint nem a szívem csücske R. Réka, de annyit õ is tud, mint N. Feró, akinél állandóan a korával huzakodnak elõ, ilyen alapon verseny nélkül is kihozhatták volna nyertesnek, s nem hiszem, hogy a többi versenyzõnek jól esik, hogy amíg egyeseknél semmi sem elég jó zsûrinek , addig mást egy kis bohóckodással az egekig magasztalnak. Hozzáteszem semmi bajom Feróval, csak én el tudok vontkoztatni a versenyzõk iránti szimpátiám ill. unszimpátiámtól, s csak a teljesítményt nézem . Ezt a zsûri egyes tagjainak is a figyelmébe ajánlom !!!
666 2007 márc. 04. - 17:07:39
(75/203)
Ja, és lenne egy kérdésem. A Szilvinek mikor sikerült ezt a remek mondatot elõadnia? Kérdezték, vagy csak úgy megosztotta velünk a véleményét?? Hogyan reagálták le a többiek? Mûsorvezetõk, zsûri, a többi résztvevõ...?
Lécci, mesélje el valaki, kíváncsi vagyok rá...
666 2007 márc. 04. - 17:05:17
(74/203)
Az a probléma, hogy a legtöbben azt hiszitek, hogy ez egy verseny, pedig valójában nem az. Ez egy SHOW mûsor. Valaki megjegyezte, h a Kata kapta korábban a legtöbb sms-t. Ha valóban így van, akkor szerintetek ki lenne az a hülye fõszerkesztõ vagy programigazgató aki kiteszi a szûrét?! Hiszen amikor visszajön, akkor megint elég komoly bevételt hoz majd a konyhára.
Az meg ugye eleve kizárt, hogy majd besétála döntõbe... Elég komoly felháborodást keltene a dolog, senki nem kockáztatna meg egy ilyen lépést.
Gabor84 2007 márc. 04. - 10:41:27
(73/203)
Pedig az elsõ két adásban Dobó Kata kapta a nézõktõl a legtöbb szavazatot! :D

És Bódi kisasszony beszólása igen is bunkó volt. Azt már tudtuk eddig is hogy Rubint Réka szeret az életével játszani, de hogy B. Sz. is az még számomra is új volt! Egy mûsor sem ér meg annyit hogy kockára tegyék az életüket!
nevir 2007 márc. 04. - 09:55:06
(72/203)
Én neked adok igazat. Szerintem se túl fair dolog, hogy majd ha jól lesz, akkor visszajön.... Bár ha mondjuk csak 2 hét múlva jön vissza, valószínû nem fog akkor se bentmaradni Dobó Kata...Hacsak nincs olyan háttere, akik sms-ek millióit küldik neki.
Állatbarát 2007 márc. 03. - 23:27:14
(71/203)
Én sem szeretnék vitatkozni, de hát aki nem bír lábraállni, attól senki sem vár el semmit, de hát õ sem várhatja el, hogy amíg a többiek harcolnak a kiesés ellen, addig õ ágyból nézi a dolgot, és kivetítõn szól a néphez, hogy csak hajtsatok, és majd bekapcsolódom. Aki éveket készül egy olympiára, és ha pont lesérül, kimarad. Nem fogják megvárni, hogy addig nem osztják az érmeket, és igaz, hogy nem versenyzett, de hátha igényt tart a gyõzelemre. Én ilyet még nem is hallottam. Ügyesebben kellett volna edzeni, vagy tudomásul venni, hogy nem jött össze.
Dory1 2007 márc. 03. - 21:28:52
(70/203)
én nem értek veled teljesen egyet de nem szeretnék vitatkozni.
De azért ha valaki már levegõt is alig bír venni és lábra sem tud állni rendesen akkor azért nem kéne elvárni tõle hogy korcsolyázzon..na mindegy mondom mindenkinek más a véleménye nem akarok ezen én vitatkozni senkivel..
mellesleg nem tudja valaki hogy hogy a tv2.hu n kívül hol lehet megnézni az elsõ döntõt:?
Állatbarát 2007 márc. 03. - 21:06:13
(69/203)
Szerintem pedig ami sportszerûtlen, az, hogy valaki kihagy egy napot a versenybõl, aztán meg visszalibeg? vagy mi? Hát ezt meg lehet tenni, akkor pl a Rubint Réka is otthonmaradhatott volna, aztán meg visszajön. A legjobb, ha dobó Kata valaki mondjuk majd csak a döntõbe besétál. Vagy az utolsó eredményhírdetésre bejön, és meghajol, hogy õ még nem esett ki, tehát nyert. Tiszta röhej. A többiek meg nem mernek szólni?. Szerintem igaza volt aki azt mondta, hogy mindenki itt van, õ is kibírná, vagy ha béna volt, elesett, akkor álljon ki végleg. Ez azért verseny. Amúgy is olyan álságos, ahogy egymásnak nyaliznak a résztvevõk.
Dory1 2007 márc. 03. - 20:27:19
(68/203)
egyetértek Szilvike beszólása nekem sem tetszett...
little_girl 2007 márc. 03. - 20:03:02
(67/203)
Ahogy elnézem, sokak tetszését elnyerte... csodálkoznék, ha nálunk sikeres lenne ez a produkció, bár az is bizonyítana vmit.
Tény, h nem egyszerû ezeket megtanulni, de.. vhogy nem fogott meg, ízlések és pofonok
Csutka 2007 márc. 03. - 19:52:20
(66/203)
Sziasztok!

Szerintem a "Mega"müsorokhoz hasonlóak közül egy az egyik legszinvonalasabb. Itt tényleg mindenki 0-ról kezdte, és egész ügyesek. Viszont Bódy Szilvike mai beszólása elég bunkó volt, Dobó Katát illetõen: "Ha én itt tudok lenni kétoldali bordarepedéssel, akkor neki is köztünk lenne a helye, jó lenne, ha összeszedné magát.." Nos, csak jelzem, a múlt adásban õ is bordarepedéssel csinálta végig a kürjét, azért a törés az más! Szilvike "drága" szerzett egy rossz pontot a rosszindulatú és sportszerûtlen beszólásával.
Dory1 2007 márc. 03. - 19:43:09
(65/203)
hát végül most Réka kiesett...azért most egy picit sajnáltam...:S
Emesee 2007 márc. 03. - 19:10:45
(64/203)
Nagyon jó mûsor. Regõczi krisztina nagyon szép még most is