Pötyike 2007 márc. 17. - 19:25:53
(143/203)
Feró a nyerõ!!!
robka 2007 márc. 17. - 19:14:54
(142/203)
Ajaj. 50-50%
robka 2007 márc. 17. - 19:06:00
(141/203)
Én nézem most. Én dobó katának drukkolok
Dory1 2007 márc. 17. - 17:57:10
(140/203)
Csollány Szilveszterrel csak az a baj hogy túlságosan is meg akarja nyerni ezt a "versenyt"
Gabor84 2007 márc. 17. - 17:46:44
(139/203)
Egyetértek veletek!
Dory1 2007 márc. 17. - 17:33:21
(138/203)
én remélem Kata jut tovább mert szegény Ferónak ez már nem annyira való meg szerintem neki kedve sincsen már annyira és ennek eredetileg a szórakozásról kéne szólnia azért show mûsor..
Tamy. 2007 márc. 17. - 17:11:24
(137/203)
Hát így most nagyon egyedül érzem magam (mint Kata párti).
Szerintem akárkivel párbajozik is Feró, mindenképp neki kéne távoznia ha szakmilag értékelünk, ha reálisan akárhogy...Õ már egy illemedett korú személy, akiben az Anna tartja a lelket, hogy egyáltalán felmenjen a jégre..Félreértés ne essék, én becsülöm ha valaki kitartó, de ha õszinték vagyunk, akkor belátjuk, hogy ez már nem az õ versenye...
Dory1 2007 márc. 17. - 16:56:17
(136/203)
szerintem is Feró tegnap nem teljesített valami jól szerintem kicsit már elfáradhatot nem is csodálo mondjuk az már dicséretes hogy eddig meg tudta csinálni de szerintem mostmár pihennie kéne egy kicsit..
Gabor84 2007 márc. 17. - 16:48:20
(135/203)
Shehira! Mindenkinek lehet rossz napja, igaz tényleg nem volt jogos Dobó kisasszony részérõl a hisztéria. Másrészrõl meg én sem vagyok nagy "Dobó Kata-fan" csak jobban szimpatizál mint Rubint Réka, Nacsa Olivér, Bódi Sylvi...
És így hogy leírtad a teljes történetet érthetõ az elõzõ hozzászólásod, amit megkérdõjeleztem.

Feróval kapcsolatban csak annyit, hogy a játék elsõ adásaiban még jó teljesítményt tudott nyújtani, de a tegnapi adásban nagyon kedvtelen volt és kimerült, alig 1 percet volt a jégen (lehet hogy még annyit se volt...) és ezalatt csak botladozott és Annát is elejtette, ráadásul azt nyilatkozta hogy legszívesebben már abbahagyná az egészet.
Gabor84 2007 márc. 17. - 16:38:49
(134/203)
Te meg ki a franc vagy hogy így kritizálj???
Netty. 2007 márc. 17. - 10:26:36
(133/203)
Nyugodtan visszább vehetsz az arcocskádból... Túl nagy, és túl sok(k)..
ifthenelse 2007 márc. 17. - 10:23:19
(132/203)
Ne izgasd magad! A lufi színésznõkcskék "engedhetik" így el magukat.
Õ már teljesen leírta magát... az utoldó "nagy" film megvolt. S szerintem ezzel most már õ is kezd szembesülni.
Számomra az egész párbajkiállás egy nagy erkölcsi csõd. (Nem vagyok Réka párti..).
Netty. 2007 márc. 17. - 10:21:04
(131/203)
Bár én nem követtem szemmel a tegnapi eseményeket, de kíváncsian várom a mai mûsort.
Nekem Dobó Kata alapból nem szimpatikus, inkább fogalmaznék p@rasztosan: visszataszító egy stílusa van, mind emberileg, mind az alapján, amit enged mutatni magából. Rékában annyit becsülök, hogy mint versenyzõtársai is mondták, mindenkinek vannak elég nagy fájdalmai, bordarepedés szinte akár mindennapos lehet, és õk sem nyavajognak, hogy fáj... és nincsenek a halálukon...
Én azért drukkolok Nagy Ferónak, mert csodálom az igyekezetét, és igen, õ az élõ példa, hogy ennyi idõsen is igenis meg lehet csinálni.
Tamy. 2007 márc. 17. - 09:54:56
(130/203)
Ha nem bánod elmondanám errõl az egészrõl a véleményemet!?
Én eleve Kata párti vagyok, de mindenképpen eltudom képzelni, hogy Kata tud ellenszenves lenni ha valaki okot ad rá...Mint tudjuk a média világ ma már nem igen létezik protekció nélkül, de szerintem ez régebben sem volt sokkal másképp...Biztos vagyok benne, hogy van közöd Katához, és hogy nem teljesen valótlan amit leírtál, de azért, hogy ennyire tisztán emlékezz az elejétõl a végéig, még arra is, hogy kit sminkeltek, meg kit nem ez már egy kicsit túlhajszoltnak tûnik...Én nem kétlem, hogy vannak/voltak köztetek kisebb-nagyobb konfliktusok, de nekem akkor is kicsit túlzásnak tûnik ez az egész történeted..Elhiszem, hogy Kata képes protekcióval bejutni(ma már nem kell neki)-teszem hozzá én is képes lennék-De azért, hogy olyanokat mondott, hogy majd bedob a vízbe meg ilyenek...Ez már kicsit rászínezés..Minden esetre ha ez így is volt, mindenkinek vannak hibái, és ezt el kell tudni fogadni..
És ahogy írtad régen volt már ez, tehát szerintem azóta biztos, hogy csak te rágod magad rajta, és Õ már elfelejtette...
Ennyit akartam
imo9 2007 márc. 16. - 22:08:30
(129/203)
Csak annyiban tér el a véleményünk, hogy nekem Hujberék tetszettek a legjobban, de az biztos, hogy Csollány rendkívül szimpatikus. Viszont a Feró, hát igen.... minden elismerésem az övé, de míg az elsõ adásokban meglepõen dinamikusan, fiatalosan mozgott, mostanra valahogy olyan fáradt öregember hatását keltette bennem. Az az igazság, hogy valószínûleg belefáradt, mintha le is fogyott volna. Lehet, hogy egészségi szempontból jót tenne neki, ha most kiesne.
Dobó-ügyben is hozzászólnék, csakhogy nem ilyen nagy nyílvánosság elõtt. Azért sejtheted a véleményemet, s ha tényleg ez az igazság, amit írtál, akkor nyilván tökéletesen igazad van.
Palcsó és Torres is meglepõen jól énekelt, szerintem Palcsó rengeteget fejlõdött a megasztár óta.
shehira 2007 márc. 16. - 21:51:06
(128/203)
Nos hát, igazán szépen csinálta mindenki! :)
Nekem legjobban Szilveszter produkciója tetszett, de továbbra is Feróra szavazok. Szegény.... alighanem már nagyon várja, hogy kiessen végre és ne kelljen ott szenvednie. Semmi másért, csak ezért remélem holnap Dobóka jut tovább, végtére is neki még szüksége van a közszereplésre, ahhoz, hogy számontartsák.
Feró már történelmi legenda... A legtöbb fellépõ még meg sem született, amikor Õ már ezrek rajongásának tárgya volt.
Le a kalappal elõtte, hogy eddig is végigcsinálta ezt a jegesbulit!
üdv:))
shehira 2007 márc. 16. - 19:29:00
(127/203)
...Elmesélem az ominózus konfliktusomat vele, amitõl olyannyira kizártam a kellemes emberek sorából:
- Egy swach óra reklámfilmjére jelentkeztem, ha jól emlékszem 1996 õszén. A válogatáson többszázan jelentünk meg, rengeteg helyzetgyakorlatot csináltattak meg a jelentkezõkkel, aminek alapján kiválasztották azt a néhány megfelelõ embert aki kellett nekik, köztük engem is.
A forgatás elõtti héten felhívott a producer és közölte, hogy az enyém a fõszerep, de ehhez be kéne vágnom egy szöveget tört angolsággal. (nem vicc, ez volt a kritérium, tört angolság)
Természetesen nagy erõkkel próbáltam, míg el nem érkezett a nagy nap.
A forgatás egy Dunán kikötött hajó fedélzetén zajlott, a Lánc híd mellett..
Felvétel elõtt másfél órával érkeztem meg a helyszínre, hogy bõven legyen idõ a sminkesek és a hajasok buszokban felállított bázisán elkészülni.
Már a frizurámat csinálta a fodrász, a világosítók belámpáztak, bejelölték a helyet ahol állni fogok, és ahová majd a szerep szerint el kell sétálnom a szövegem elõadása közben. Minden készenállt, hogy kamera elé álljak, amikor nagy hûhóval megérkezett Dobóka. bevágódott a sminkes székbe és ráförmedt a sminkesre, hogy siessen mert õ a fõszereplõ. (szövegkönyve nem volt)
Mondjuk neki, hogy nem egészen így vannak a dolgok, mert õ nem kapott szöveget, és mellékszerepre várták. (hozzáteszem a válogatáson egyátalán nem is volt jelen, se próbán, tehát valaki benyomta hátszéllel)
Erre a hírre Dobóka a szó szoros értelmében örjöngeni kezdett...
Habzott a szája és fenyegetõdzött, hogy engem bevág a vízbe a szövegemmel együtt és egyébként is mindjárt haza megy inkább. Telefonálgatott fûnek-fának, fortyogott és káromkodott. Alig bírták lecsillapítani...
Aztán mégis ott maradt és végigcsinálta mellékszereplõként.
A forgatás egész nap tartott, fárasztó volt, fõleg attól, hogy Dobóka minden adandó alkalommal belémkötött és minden igyekezetével megpóbált kellemetlen helyzetbe hozni engem.

Szóval... attól kezdve nem tartom kebelbarátnõmnek a királylányt, és bizony kárörvendek amikor valami nem jön neki össze. (csak amolyan emberileg hétköznapi módon)

üdv.
shehira 2007 márc. 16. - 19:08:34
(126/203)
Onnét ismerem a Dobókatát, hogy a Róna utcai filmgyár területén mûködõ castingügynökség ,( melynek neve Somestar és 15 éves múltra, 74 mozifilmre, köztük néhány oszkárra méltatott referencival, valamint több mint 7 000! statiszta, modell és színész foglalkoztatásával ) a férjem tulajdona.
Aztán onnét is ismerem, hogy annakidején, amikor még Dobókisasszony csupán a Hann nevû fehérnemûk reklámhölgyeként modellkedett és köze nem volt Vajdához (ez kb. 13-14 éve történt) én is modell voltam. Ebben az idõben volt néhány közös munkám vele, mint pl. török farmer reklám, katalógusfotózás stb.
Nos onnét ismerem.... És hát nem sok kellemet találtam a jelenében, mint elmondtam már.

Remélem kielégítõ a válaszom, és hogy elhiszed vagy sem, az a legkevésbé sem fontos.
üdv.:)
Orsolya96 2007 márc. 16. - 18:32:55
(125/203)
szerintem Szilveszter a legjobb és már a harmadik fordulónál mert ugrani
Orsolya96 2007 márc. 16. - 18:28:05
(124/203)
ki nézi ma este én tuti a Szombat esti lázzal ez a legjobb mûsor amibe sztárok koriznak és táncolnak