Orsolya96 2007 márc. 16. - 18:23:31
(123/203)
Nagy Ferenc nem is korizik olyan jól
Orsolya96 2007 márc. 16. - 18:21:33
(122/203)
Szerintem Nacsa jobb volt mint Damu
Gabor84 2007 márc. 16. - 17:19:39
(121/203)
"Dobókirálykisasszonyt van szerencsém személyesen ismerni és így tudni róla, mennyire taposós, számító kis vipera, ezért "némi" kárörömmel nyugtáztam az állítólagos sérülését és a nõietlen bénázását."
Mégis honnan a francból ismered te Dobó Katát? Kint éltél vele Amerikában vagy amikor egy-kétszer "hazalátogatott" kaptál az alkalmon, netán még korábbról ismered?
A helyedben nem írnék ilyeneket, mert senki nem hiszi el azt amit írsz, annyira valóságszerûtlen. Ha mégis igaz, akkor bocsi, de írd már le legyél oly szíves hogy hogyan is ismerted meg/ki ennyire?!
Egyébként én még sokszor magamon sem tudok kiigazodni nemhogy máson...
shehira 2007 márc. 16. - 16:19:27
(120/203)
Én Nagy Feró bácsinak drukkolok tiszta erõbõl, ennek pedig az-az oka, hogy tisztelem, amiért ilyen idõsen és az õ elõadói habitusával egyátalán hajlandó szerepelni egy ilyen jellegû mûsorban. -Megaztán.... régi, öreg Beatrice rajongóként ki másnak is drukkolhatnék?:)
No igen... Valóban nem az a kifejezetten kecses jégtáncos balerina, tudom. De minden relatív...
Dobókirálykisasszonyt van szerencsém személyesen ismerni és így tudni róla, mennyire taposós, számító kis vipera, ezért "némi" kárörömmel nyugtáztam az állítólagos sérülését és a nõietlen bénázását. Rubint Rékamamán viszont mindig is jókat röhögtem, amikor elõadja, hogy Õ milyen szépséges+egészséges+gondos anya és ezt megfejeli azzal az idétlen szemmeresztgetésével. Szóval Õ szórakoztatóan idióta számomra, ezért szívesen elnézegetem a jégen történõ bohóckodását is
Kár, hogy beszavazni nem lehet ide embereket, mert ha lehetne, akkor transzparensekkel vonulnék a Róna utcai Tv2 székház elé, hogy követeljem Ganszta Zolit is a felhozatalba!
:))
Netty. 2007 márc. 16. - 11:13:58
(119/203)
Az a legjobb, amikor azt állítja, rajta minden természetszerû... Persze. A melle is úgy természetes, ahogy nekem nem festett a hajam... Egészségesen táplálkozik. A pizza mióta egészséges, fõleg, ha a kamera elõtt eszi? Egészségesen él, de akkor sem egészséges az életmódja, kezdjük a zöldségeknél, mert egy csomó nem kívánatos anyagot tartalmaznak, permetezõszer maradvány, egyebek, tehát nem feltétlen õ miss tökéj :)
Az update-s cuccok is sztem alig különböznek vmiben... Aki le akar fogyni, az lefogy, nem eszik össze mindent, csupán akaraterõ kérdése, hogy minek tudok ellenállni és minek nem.

Visszatérve a témához: gyengén produkáltak, de legalább próbálkoztak, ez az életben soxor semmit sem ér.
Netty. 2007 márc. 16. - 11:07:31 Előzmény Tamy.
(118/203)
Igen, ez tény, hogy egy elismert fitness-es, de nem lehet mindenben tökéletes, ahogy ebben sem. Norbi is felfújta a dolgot, és szerintem bele kellene törõdnie abba, hogy Réka max. az õ szemében tökéletes minden szempontból. Megérdemelten esett ki, ennyi.
Tamy. 2007 márc. 14. - 19:07:21
(117/203)
Kell valami a sajtóba, hogy jöjjön a pénz:S
Dory1 2007 márc. 13. - 19:36:23
(116/203)
a drága jó Norbi még mindig nem törõdött bele hogy az édes kis felesége kiesett mert még mindig azzal jön hogy az hogy vesz részt továbbra is a versenyben aki kimaradt egyszer az nem volt elég neki hogy Rékának párbajoznia kellet Katával mit akar még?szóval ez azért már kicsit sok egyszer úgyis mindenknek ki kell esnie...
Tamy. 2007 márc. 13. - 19:06:05
(115/203)
Kata tényleg tudja, hogy hol van a többiekhez képest, de Feró nem fejlõdik annyira mint Kata..És ha megnézed Réka egy elismert Fitness edzõ,Szilveszter Olimpiai bajnok volt stb...Azért mégsem mindenki a semmibõl jött..És a Kata is mondta már, hogy hagyjuk a témát(sérülésérõl), de ennek ellenére a tv még mindig ezen rágja magát, viszont errõl már nem a Kata tehet..Hajrá Kata:):)
eszter1 2007 márc. 13. - 18:55:51 Előzmény Kutyuli
(114/203)
a sakáltanya zenéje volt egyébként, és sztem állati jó szám.
ja köszi december soulnak a szám címét meg az énekest.
Dory1 2007 márc. 12. - 19:42:59
(113/203)
persze igen azt nem kell szó nélkül hagyni ha valaki ilyen megjegyzéseket tesz de én továbbra sem akarok vitatkozni senkivel és nem akarok senkirõl ok nélkül rosszat mondani
eszter1 2007 márc. 12. - 19:14:38
(112/203)
ahhoz tényleg nincs, csak ahhoz, hogy miket irogatnak itt nekem ezen a fórumon, és ne haragudj, de nem hagyom szó nélkül, ha egy nálam több mint 10 évvel fiatalabb kislány ilyen modortalan velem. egyszerûen felháborítónak tartom, hogy ez a fórum egyáltalán nem arról szól, amirõl kéne.
egyébként persze igazad, felvettem ezzel azt a stílust, amit amúgy megvetek, de te hogy reagálnád le??
Dory1 2007 márc. 12. - 18:45:56
(111/203)
oké tudom hogy nem kéne beleszólnom neked sincs sok közöd ahhoz hogy kit hogy nevelnek vagy ilyesmi bocs nem akarok rosszat mondani senkirõl nem mennék vele semmire ez csak egy célemény szal mindegy
eszter1 2007 márc. 12. - 17:52:15
(110/203)
úgy látom nem kaptál valami jó nevelést, bár eléggé gyerek vagy még, valószínûleg ezt látod otthon. csak azt nem tudom, hogy te hogy képzeled, hogy ilyeneket írsz. igenis tisztelned kell embertársaidat, és nem azért mert kérem, hanem mert közösségben élsz, ahol vannak bizonyos viselkedési normák.
és még egyszer: ez egy véleménynyilvánító fórum, attól, hogy valakinek más a véleménye, mint neked, talán még nem kéne így reagálni.
egyébként meg nem csak arról lehet véleményünk, amiben jók vagyunk. gondolom nem vagy hollywoodi színésznõ, és ennek ellenére biztos van olyan színésznõ, akit nem szeretsz.
én a karsai zitát nem szeretem, annak ellenére, hogy õ jó táncos, én pedig nem. nekem van egy véleményem róla, de azok az emberek, akik úgymond híresek akarnak lenni vállalják azt, hogy lesznek, akiknek õ nem lesz szimpatikus.
Kutyuli 2007 márc. 12. - 08:17:33
(109/203)
Szia Soul!

Köszi az infot, de arra a számra lennék kiváncsi, ami ugyanaz volt mindkettõjüknek a második felvonás alatt. Azt nem tudnád Nekem megmondani véletlenül? Tuti, hogy valami filmzene volt, elkezdtem keresgélni, és Ennio Morricone: The Mission számára nagyon hajaz, de nem merek rá megesküdni, hogy az...KÖSZIIIII
Gabor84 2007 márc. 11. - 17:42:41
(108/203)
Hát igen, tényleg már megint Rubint Réka siralmaival van tele a média. Szegényke olyan csúnyán lesérült a fõpróbán hogy amikor összerogyott, fel sem tudott állni segítség nélkül a jégrõl.
Vajon a következõ héten is küzdeni fog a bentmaradásért vagy csak kellett vmilyen ok a kieséshez?
Tamy. 2007 márc. 11. - 17:28:58
(107/203)
A Réka valóban csak azt tudja hajtogatni. hogy õ ilyen becsületes, meg olyan kitartó...Ki nem ****** le???Nem is volt más választása...Ott pampogott, hogy biztos, hogy nem õ esett volna ki, ha Kata is korizik...Hát tévedett..Eléggé nagyot..És ahogy néztem az aktív elõzetesét megint valamit nyilatkozott..Nekem már kicsit kezd unalmassá válni a folytonlagos mentegetõzés...Valóban nem a Kata a legjobb korcsolyázó, de nem hiszem, hogy Õ bárkinek is rosszat akart volna azzal, hogy lesérült....A lesérülésérõl pedig újfent megjegyezném, hogy nem Õ tehet...!!!A Megasztárosok szerintem szörnyen énekeltek, legalábbis a mûsor alatt nekem nagyon nem tetszett.Pedig én kijártam a Döntõkre, és ott hallgattam....De most valahogy nekem nagyon szörnyû volt.Mintha elfelejtettek volna énekelni...:S
kiwee 2007 márc. 11. - 16:55:27
(106/203)
Én nem csípem hálivúdi dívánkat, Dobó kisasszonyt, de most ezerrel neki drukkoltam, mert ez a fitnessRéka kimondottan irritáló személyiség. Csak hajtogatta, hogy becsületbõl van itt... Azt képzelte, hogy a nézõk majd rá szavaznak?? Férjura meg milyen ideges volt aza dás végén, hogy nem az Õ kis példaértékû mintafelesége jutott tovább...
Ami piszkosul dühít azonban az az, hogy mialatt a "Megasztárok"énekelnek, nem a profi korisokat mutatja a rendezõ, hanem az énekeseket. Szerintetek miért??? nagyon bénán csinálja a TV2!tudom, át lehet kapcsolni ha nem tetszik, de szeretném nézni ezt a mûsort.
Annak ellenére, hogy a zsûri nyomja NagyFerót, aki semmit nem fejlõdött az elmúlt hetek/hónapok alatt és semmit nem is csinál a jégen. Nem Damu R-nak és Csollánynak kellett volna párbajoznia...
kiwee 2007 márc. 11. - 16:55:15
(105/203)
Én nem csípem hálivúdi dívánkat, Dobó kisasszonyt, de most ezerrel neki drukkoltam, mert ez a fitnessRéka kimondottan irritáló személyiség. Csak hajtogatta, hogy becsületbõl van itt... Azt képzelte, hogy a nézõk majd rá szavaznak?? Férjura meg milyen ideges volt aza dás végén, hogy nem az Õ kis példaértékû mintafelesége jutott tovább...
Ami piszkosul dühít azonban az az, hogy mialatt a "Megasztárok"énekelnek, nem a profi korisokat mutatja a rendezõ, hanem az énekeseket. Szerintetek miért??? nagyon bénán csinálja a TV2!tudom, át lehet kapcsolni ha nem tetszik, de szeretném nézni ezt a mûsort.
Annak ellenére, hogy a zsûri nyomja NagyFerót, aki semmit nem fejlõdött az elmúlt hetek/hónapok alatt és semmit nem is csinál a jégen. Nem Damu R-nak és Csollánynak kellett volna párbajoznia...
Crazy Horse 2007 márc. 11. - 13:52:07
(104/203)
Volt szerencsém látni ennek az orosz változatát, hát majd leesett az állam. Az egy olyan szinten szórakoztató, látványos, és profi mûsor volt, hogy semmilyen formában nem összehasonlítható ezzel.