Téma: Szulejmán

10/10
missvicky 2014 szept. 26. - 11:28:17 10/10
(2670/3430)
Ott a pont! :-)
10/10
missvicky 2014 szept. 26. - 11:24:46 10/10 Előzmény IMGOD
(2669/3430)
Na, igen. Mindenki magából indul ki. :-) De azért hidd el. Tényleg nagyon sokan vannak, akiknek csak tv van.
2/10
napraforgó 2014 szept. 26. - 08:07:18 2/10
(2668/3430)
:-)))
Mer' aki mán' elmúlt hatvan, az dögöljön meg... Mer' nem érdekel minket, hogy õ is akar valamit nézni, pláne értelmeset. Eszi, nem eszi, nem kap mást! Celebbel tömjük be a pofáját, ha kell, ha nem....
2/10
napraforgó 2014 szept. 26. - 08:04:24 2/10
(2667/3430)
Ne örülj annyira. Mert ezt a büntetést is mi fogjuk megfizetni. Te, meg én, meg akik nézik a reklámmjaikat, stb. meg a többiek, akik a csatotornájukra kapcsolnak...
offtopic
zsoltix 2014 szept. 25. - 22:41:11
(2666/3430)
Akinek van internet-hozzáférése, az ne tévézzen, ne rádiózzon, meg amúgy se csináljon semmi offline dógokat, mer' akkor az egy suttyó proli lehet csak, szemben a monitor elõtt gubbasztó letöltésmániás entellektuellekkel. :D
4/10
Érsekvári 2014 szept. 25. - 16:57:42 4/10
(2665/3430)
A másik örömteli hír , hogy a Médiatanács az RTL-re 39 375 000 ft bírságot szabott ki , mert a ÉNB mûsornál 12 -es karikát rakott ki a 16-os helyett . Szívjanak csak minél többet . / Hír24 oldalán a teljes cikk /
Ezt a celebes ócskaságot is minél kevesebben nézzék . A programigazgató ezeket a szenny mûsorokat erõlteti , tolja / tolná ! / az arcunkba.
Nagyon vegyes és érdektelen senkik vesznek részt benne.
Aki valamire való lenne , azon meg megvagyok lepve , hogy ilyen lealacsonyító vacakban részt vesz / Erdei Zsolt , Bárdos András / aki ráadásul nem is fiatal korosztály ...de tudjuk van az a pénz !! Nagyon kell , bármi áron .
Részemrõl messze elkerülöm a rtl csatornát , egyébként sem kultiválom .
2/10
napraforgó 2014 szept. 25. - 16:24:18 2/10
(2664/3430)
Igen, elvileg ez a vásárlóképes korosztály, nekik készülnek a reklámok. Bár a sok munkanélküli és közmunkás miatt nem is olyan biztos, hogy õk a vásárlóerõ. Sokszor egy stabil nyugdíjjal rendelkezõ nagyobb vásárlóerõt jelent, mint egy fiatalabb, akinek nincs jövedelme.
IMGOD 2014 szept. 25. - 15:26:44
(2663/3430)
Lehet, hogy Mari néni meg Jani bácsi tv-t néznek, mert nincs internetjük, de a tv-k általában a 18-49 éves korosztályból élnek elvileg, mert ez a kereskedelmileg értékes korcsoport. Bár a tv2 már 18-59-ben méri a nézettséget (nyilván nem véletlenül tolták ki).

Én is gépen nézek filmeket, bár nekem kb. akkora a monitorom, mint egy tv, nyilván egy kisebb monitoron kevésbé élvezhetõ.
2/10
napraforgó 2014 szept. 25. - 15:05:31 2/10
(2662/3430)
Ez most jelent meg, illetve most vettem észre:
http://tv.hir24.hu/hirek/20140925/egy-mindenkiert-mindenki-szulejmanert/#sl
2/10
napraforgó 2014 szept. 25. - 14:13:33 2/10
(2661/3430)
Én már régóta azon gondolkodom, hogy miért nem tudja az RTL szombaton, vagy vasárnap délután sugározni ezt a sorozatot? A történet nem olyan, mint ami nagyon ártana a gyerekeknek - legfeljebb ki kell tenni a 12-es karikát.
Egyébként most is azzal megy. Alig van benne olyan, ami a kisebb gyerekeknek nem való. (Pl. az abortusz, vagy egy lefejezés, bár nem tudom, ezekbõl mennyi is látszana.) Amúgy az RTL-nek soha nem okozott gondot néhány véres képkocka kivágása...
A film kiállítása igen gazdag, gyönyörû ruhák, még gyönyörûbb ékszerek a mutatós szép nõkön. Némi kis történelem, nem kevés csúsztatással megspékelve. Egyszóval semmi olyan, amit ne láthatna az egész család.
Így lehetne nézni a sorozatot is, meg meghetnének a celeb-mûsorok is hétközben a tervezett idõben. Ez utóbbiakat eddig sem néztem, eztán sem fogom. Felõlem az egész celeb-bagázst ott felejthetnék a dzsungelben. Ha rajtam múlna, egy se lenne kimentve.
malvinkicska 2014 szept. 25. - 12:05:56 Előzmény IMGOD
(2660/3430)
Igen te és én így gondoljuk, de van egy réteg aki csak szemetet néz, komolyabb dolog nem érdekli, akkor mirõl beszélünk , azt sajnálom mikor pár évvel ezelõtt, annyi pénzt adtam a tv -ért minek, a híreket is a számítógépen olvasom el.
Petrapetrus 2014 szept. 25. - 07:47:28 Előzmény IMGOD
(2659/3430)
"Ki kellene már csinálni ezeket a tv csatornákat azzal, hogy nem nézzük õket"

A csatornák csak abból tudnak tájékozódni, hányan nézik õket, hogy figyelembe veszik azokat a háztartásokat, ahol van "nézett mûsormérõ", ami az egész lakosságra nézve nem olyan sok, de annyira pont elég, hogy egy statisztika összeállítható legyen belõle. Szóval akiknél van ilyen kütyü, azoknak kellene fõleg bojkottálni a szennymûsorokat, hogy csak azért is bukta legyen a csatornának. :P

Amúgy én is inkább a tévét nézem, mint a gép elõtt gubbasztok. Kényelmesebb. DVD-lejátszóm ugyan van, de nem USB-s és boxom sincs, ahová lehetne dugdozni, szóval ilyen szempontból én is a televíziót preferálom. Más kérdés, hogy ott se nézek nagyon sok mindent. Az idõjárás meg híradó az, amire viszonylag rendszeresen odakapcsolok. Néha egy-egy vígjátéksorozatba belenézek. Meg van a Szulejmán és a Castle, amit tévébõl nézek. Illetve néznék, ha adnák normálisan. Ettõl függetlenül nyilván képben vagyok a sorozatokkal, de ez nem változtat a tényen, hogy a tévé kényelmesebb.
2/10
napraforgó 2014 szept. 25. - 07:11:49 2/10 Előzmény IMGOD
(2658/3430)
Kb. 5 millió ember használja az internetet magyarországon. Én igazából azt nem értem, hogy ki az aki egyáltalán tv-t használ még manapság? -----> Szerintem a másik 5 millió....

Mari néni Mocsoládon, meg Jani bácsi Kukutyinban nyilván nem használ számítógépet, és nincs is más szórakozása, csak a TV. És nagyon nem mindegy, hogy milyen mûsort nézhetnek délutánonként, vagy esténként....

Amúgy meg én naponta órákat ülök a számítógép elõtt, mégis útálok azon nézni filmeket, meg sorozatokat is. Egy nagyképernyõs TV, meg egy heverõ kényelmével nem vetélkedhet semmilyen számítógép....
IMGOD 2014 szept. 24. - 17:29:41
(2657/3430)
Kb. 5 millió ember használja az internetet magyarországon. Én igazából azt nem értem, hogy ki az aki egyáltalán tv-t használ még manapság? Sokakat ismerek, akik bekapcsolják a tv-t, majd a gépet, felmennek FB-ra, a tv-t nem nézik, de azért javítják a csatorna nézettségi adatait azzal, hogy odakapcsolnak.

Ki kellene már csinálni ezeket a tv csatornákat azzal, hogy nem nézzük õket, akkor vagy belátják, hogy senkit sem érdekel az a sok sz*ar amit ránk akarnak tukmálni, vagy valami nézhetõ mûsort adnak, amit megnéz az ember. Ki a f*aszomat érdekli, hogy Berkinek mekkora az arca? Egyáltalán, hogy kerül az a TV-be? Kit elégített ki orálisan vagy kit fizetett le?
8/10
gabus53 2014 szept. 24. - 17:08:39 8/10
(2656/3430)
Kedves SecretKismet!

Teljesen igazad van, és én is tisztában vagyok azzal, hogy errõl van szó, és valószínûleg, ha akarnák is, de talán nem készíthetnek olyan mûsorokat amit szeretnének, hanem amit az "anyacsatorna" elõír.
De ettõl függetlenül nagyon sokan, mint Te, és én és mások, akik itt a fórumon is megjelennek - gondolom inkább a Szulejmánt szeretnék nézni, mint a rengeteg szenny reality showt, vagy a napi óránkénti fõzõshowt, és mindenféle szappanoperákat.
De sajnos ez ellen nem tudunk mit tenni, ez van, ezt kell elfogadnunk...

Kellemes tévézést mindenkinek !
10/10
SecretKismet 2014 szept. 24. - 16:40:01 10/10
(2655/3430)
Sajnos mindig a saját készítésû mûsorok élveznek elõnyt egy csatornánál...Abból jön nekik a pénz, plusz egy-két elfelejtett celebnek muszáj nyilvánosságot adni...Az emberek nagy része szidja õket, de mégis róluk beszélnek. Ez mind üzlet. De reméljük tényleg csak 6 hétrõl van szó...
10/10
missvicky 2014 szept. 24. - 15:10:49 10/10
(2654/3430)
Érdekes! Mustafa valahogy mégsem lett olyan, mint kicsi húgocskája, Mihrimah! Pedig ugyanoda született, és ugyanabban a vérszívó, szemét légkörben nõtt fel. Sajnos, Mihrimah nem egy pozitív jellem. Már itt kicsi korában kimutatta igazi jellemét. De õ is megkapja a sorstól (anyjától), ami neki jár. Eleinte sajnáltam, de utólag azt mondtam, hogy egy ilyen jellem ezt érdemli. Sajnos.
10/10
missvicky 2014 szept. 24. - 15:05:05 10/10
(2653/3430)
Efsunt kikapartatja Mahi. A vérveszteségbe hal bele. Különben Hürrem meg akarja mérgezni Mustafát. A mérget a levesébe teteti Efsunnal. A lány bevallja a Hercegnek, miközben fetreng a földön a méreg hatása miatt. Bevallja, hogy Hürrem utasítására tette, de máris megbánta, mert valóban szerelmes a fiúba. Ezért bocsát meg neki. A terhessége csak ezután derül ki, ha jól emlékszem. Szóval, Efsun meghal, és Mustafa nagyon megharagszik az anyjára. De ezt is kiheveri, mint a összes többi dolgot, ami még az életben éri szegényt.
8/10
gabus53 2014 szept. 24. - 15:05:00 8/10
(2652/3430)
Kedves Fórumtársak!

Sajnos igaz a hír, amitõl én is elszomorodtam, úgyhogy körülnéztem a neten nemrég, és úgy néz ki, csak pár hétig kell várnunk. A cikket bemásolom:

http://www.hir24.hu/bulvar/2014/09/24/a-szulejman-is-lekerul-az-rtl-klub-musorarol/
"Több sorozatot is õszi szünetre küld a csatorna új mûsorstruktúrája.
Mérgelõdhetnek a sorozatrajongók az RTL Klub új mûsorrendjén. Az Origo információi szerint ugyanis öt népszerû sorozatot is szüneteltet a csatorna. A Dr.Csont, A mentalista, a Taxi, A helyszínelõk és a Szulejmán kerül le a képernyõrõl, mivel Kolosi Péter programigazgató szerint "nagy események" történnek õsszel a csatornán.
„A Celeb vagyok, ments ki innen! lesz A konyhafõnök címû mûsorunk után az ilyen jelentõsebb esemény, és ez este fél 11-kor vagy háromnegyed 11-kor ér véget, nettó 65-70 perc lesz, ha a reklámokat nem számítjuk. Utána még jön egy RTL Híradó, és így az amerikai sorozat újabb része 11 körül kezdõdne, amit viszont késõinek tartunk, ezért vonulnak pihenõre" - mondta el a portálnak Kolosi, aki azt is elárulta, a dzsungeles reality után újraindítják majd a népszerû sorozatokat; tehát csupán 6 hétig kell a nézõknek nélkülözni kedvenceiket."

Ha ez tényleg igaz, akkor remélhetõleg kibírjuk azt a pár hetet :-), bár ettõl függetlenül én sem értem, hogy miért fontosabbak ezek a szenny mûsorok, amikben ezeket az ingyenélõket mutogatják.

Szép napot mindenkinek!
10/10
missvicky 2014 szept. 24. - 15:01:29 10/10
(2651/3430)
Köszönöm szépen az elismerést a fordítással kapcsolatban. Én fordítottam ugyanis. És igen. Bárki számára elérhetõ. Sõt! A 4. évad teljes egészében le van fordítva, és feliratozva is elkészült. Úgyhogy, hajrá!

Csakhogy, ne feledkezzünk meg azokról se, akik nem tudják neten nézni. És szerintem, még mindig õk vannak többségben.

Amúgy meg 6 hetet kell kibírni, és folytatják tovább.