ZsÓóÓó 2009 dec. 03. - 19:47:40
(3125/4485)
Spoiler!

Tom makes a mistake with a client at Carlos's company; Susan learns that Mike was a regular at a stripper club which she inherited from Karl's will and one of Gaby's kids (probably Juanita) is under the wrong impression that she's white.

Fordítson valaki lécci, én nagyából értem, de nem akarok hülyeséget írni a többieknek a kis angoltudásommal:DDDD köszi
10/10
szat04 2009 dec. 03. - 11:04:43 10/10
(3124/4485)
azt a két részt az 5.évadból nehezére esik a tévékettõnek leadni?
10/10
Butterfly1986 2009 dec. 02. - 18:44:11 10/10
(3123/4485)
SPOILER
Neee csak Tom ne:( Akkor nem is fogom tovább nézni. :( Õ a kedvencem a pasik közül, olyan aranyos meg vicces.
bupcsek 2009 dec. 02. - 13:19:15
(3122/4485)
na majd hatodika és harmadika között szõhetjük ezt a mellékszálat :) beleültettétek a bogarat a fülembe :)
10/10
fuge7 2009 dec. 02. - 11:52:59 10/10
(3121/4485)
SPOILER
még annyi, hogy Nick is akkor kapta elõ a telefont, amikor meglátta a csáveszt. ez nem lehet véletlen. na majd kiderül. :)
10/10
fuge7 2009 dec. 02. - 11:48:16 10/10
(3120/4485)
SPOILER

lehet hogy ez után a csávó után nyomoz a Nick. úgy máris illik a képbe. Julie csoporttársa az egyetemen, ott melózik, ahol Emily is. tehát õ mind a 2 áldozatot ismerte.
de lehet, hogy csak a mi elméleteink túl konspiratívak. :)

én nem akarom, hogy Karl meghaljon. se Tom. se senki. elég volt már a gyilkosságokból, meg az öngyilkosságokból.

SPOILER VÉGE
true.believer 2009 dec. 02. - 10:55:59 Előzmény bupcsek
(3119/4485)
ez szomorú :( 13-án még bõven lehetne egy epizód (de talán még 20-án is) igaz, vminek 2010-re is kell maradnia, de biztos izgalmakkal teli lesz...
********************************************SPOILER***SPOILER***SPOILER********************************************
tegnap megnéztem a 6x09 epizódot, valóban megtudtunk sok új infót (Angie Bolen vkit megölt, és múltkor Nick az FBI-nak telefonált, Danny meg szenved Julie és a családi ügy miatt is); Mike-nak elõjött a "régi énje", Katherine-t egyben sajnálom is, másrészt már nagyon zavaró... leszúrja saját magát, de elõtte telefonál... aztán majd biztos ráveri Mike-ra, mert rajta lesz az ujjlenyomata... Lynette és Carlos meg eleinte viccesen indult, aztán átcsapott a legrosszabba, amikor Lynette sírt, eltört majdnem a mécses... Susan meg nem is Susan lenne, mikor azt hitte, hogy Julie még folytatja viszonyát, de ahhoz képest jól reagálta le Bree és Karl kapcsolatát. :D Viszont én is kezdtem megszeretni kettõsüket, de ha Karl meghal.... :( (egyébként úgy olvastam, h feleség nem fog meghalni, inkább kevésbé fõszereplõ(k)) még kicsit visszatérve a múltkori részre, az is szomorú volt, mikor Bree kimondta "Orson szereti az operát." de most már kiderült, h Bree szerelmes Karl-ba... A szerencsétlenség pedig megint össze fog hozni mindenkit (mint minden más katasztrófánál), így Scavo-ék és Solis-ék is meg fognak békélni.

"amúgy ha jól figyeltem akkor az elején a rágós altest a hosszúhajú sráchoz tartozik (aki ott van a srácokkal a kávézó elõtt és mondja hogy az anyja azt hiszi õ is lehetett volna), legalábbis a cipõt felismerni véltem, bár nekem õ nem igazán illik a képbe"
nekem sem, akár lehet (múltkor mikor kérdezte Emily, hogy: Itt felejtett vmit?... Mit csinál? ha magázás volt, akkor nem lehetett a srác, de sztem amúgy sem, mert egy helyen dolgoznak, ismerik egymást, és eleve olyan ijedt képpel fogadta... másrészt én is néztem a srác cipõjét, stílusra hasonló volt, de színre nem... de majd kiderül már nagyon kíváncsi vagyok, talán, ha visszatér K. lánya, majd akkor...)

ahogy imdb-t és más spoiler-eket olvasok, nem minden egyezik a tartalmaknak, bár nem is kéne mindig spoilerezni -csak mindig kíváncsiak vagyunk-, mert akkor nagyobb meglepetések érhetnének minket :)
de akit érdekel és tud angolul:
pl.: http://desperate-housewives.tripod.com/id3.html
http://www.spoilerfix.com/desperate.php
********************************************SPOILER***SPOILER***SPOILER********************************************
true.believer 2009 dec. 01. - 20:30:40
(3118/4485)
***************SPOILER***SPOILER***SPOILER***************
de amúgy Karl nekem is új infó :S
***************SPOILER***SPOILER***SPOILER***************
offtopic
true.believer 2009 dec. 01. - 20:29:41
(3117/4485)
bocsi, csak hosszú és nem akartam megint bemásolni, hátha vkit zavar... :S

***************SPOILER***SPOILER***SPOILER***************

el se tudom képzelni, ki lehet az, kíváncsi vagyok

"- Lindsey Fonseca (Dylan) visszatér a sorozatba. Legutóbb annyit hallottunk róla Katherine-tõl, hogy gyermeket szült és már férjhez is ment. Egyenlõre nem tudni hány epizódban lesz jelen.
- A December 6.án játszódó epizód ismét karácsonyi témájú lesz, legutóbb a harmadik évadban láthattunk ilyet. Ebben az epizódban lesz látható elõször Dan Castalleneta (Homer Simpson hangja)
- Caroline Aaron játssza majd Dan zsémbes feleségét.
SPOILEREK:
- Dan Castallenta szerepe szerint pilóta lesz, õ vezeti majd 'karácsonykor' a gépet a lila akác köz-be.
- Katherine teljes iegösszeomplást kap, ennek fejében valaki le is szúrja majd." forrás: http://dhfans.com/index.php?start_from=0&ucat=&archive=&subaction=&id=&

egyébként a vasárnapi epizód után nekem van egy olyan érzésem, h nem Nick (bár érdekel, kivel beszélt telefonon), hanem Angie Bolen fojtogat, de nem biztos, érdekes rész volt... már nagyon érdekel a Bolen család titka

nekem hiányzik M.J. a sorozatból, mert olyan aranyos, de köv. részben lesz szerepe :D

Season 6, Episode 9: Would I Think of Suicide?

"Mike goes to pick up M.J. from a birthday party, but learns Katherine already picked him up without permission and kept him out all day. Mike confronts Katherine after finally seeing that she's MORE sicker and insane than Susan and trying to destroy his life. But afterwords, Katherine gets attacked and stabbed. Is Mike responsible... or someone else? Meanwhile, Carlos fires Lynette after learning that she lied to him about being pregnant. But Carlos tells her co-workers that she's being transferred to Florida, and has them throw her a party. Lynette decides to hire a lawyer to sue her former company as well as the Solises. Bree bribes an ex-con to spend time with Orson in hopes Orson will violate his parole and go back to prison. Elsewhere, Susan discovers the truth about Bree's affair with Karl. Later, both women express their feelings while paired together in a self defense class. Also, Danny is rushed to the hospital after he took an overdose of sleeping pills. Since there's been another attack in the neighborhood at the coffee shop, Angie decides that she, Nick, and Danny must leave Wisteria Lane before their real names are identified as the mystery to who they really are continues to deepen."

Season 6, Episode 10: Boom Crunch

"When their son attempts suicide, Angie and Nick Bolen are forced to pay for their medical expenses without insurance, despite that their secret identities will be discovered. Meanwhile, Katherine's daughter, Dylan, return to Whisteria Lane for a visit which coincides with someone getting attacked again."

Season 6, Episode 11: Episode #6.11

"Picking up immediately after the horrific plane crash on Whisteria Lane which claims the lives of several residents, the wives prepare themselves for their futures when they all black out and have a "flash-forwards" of their lives in the next 10 years. Lynette imagines her future two new children's lives without Tom. Bree wonders what it would be like if the all men in her life had died. Susan questions what would occur if she died instead of the victims in the plane crash. Angie fathoms the repercussions of her secrets and who knows about them. Also, Gabrielle ponders upon the idea of a older Celia dating M.J. Delfino, and Juanita being a lesbian." forrás: http://www.imdb.com/title/tt0410975/episodes

Magyarul röviden: Mike rájön, hogy Katherine Susan-nél is õrültebb, K. meg fog sérülni. Carlos kirúgja Lynette-et, ill. áthelyezi Floridába, L. be akarja perelni korábbi vállalatát. Orson megszegi feltételes szabadlábra helyezését, hála Bree-nek, Susan rájön Karl-al való kapcsolatára, késõbb megbeszélik érzéseiket. Danny Bolen pedig öngyilkos lesz, kórházba kerül. A kávéház környékén történt másik támadás ismét gyanúba kever(het)i õket, Angie úgy dönt, h el kell hagyniuk Wisteria Lane-t, mielõtt rájönnének az igazi nevükre, a rejtély tovább mélyül.

Angie-nek és Nick-nek ki kell fizetniük az orvosi költségeket biztosítás nélkül, annak ellenére, h fel fogják fedezni azonosságukat. Dylan visszatér Wisteria Lane-re, ami egybeesik egy újabb támadással.

A repülõgép katasztrófa után (mely több lakos életét követeli) a feleségeknek fel kell készülniük a jövõjükre, látni fogják az életüket a következõ 10 évben. Lynette 2 (új) gyerekkel képzeli el a jövõjét Tom nélkül. Bree azon töpreng, hogy milyen volna, ha minden ember meghalna körülötte. Susan megkérdõjelezi, mi történt volna, ha az áldozatok helyett õ halt volna meg. Angie mélyére hatol titkai utóhatásainak és aki tud róluk. Valamint Gabrielle eltûnõdik egy idõsebb Celián, kinek M.J Delfino a partnere, és hogy Juanita egy leszbikus.

***************SPOILER***SPOILER***SPOILER***************
10/10
olivabogyó 2009 dec. 01. - 19:35:37 10/10
(3116/4485)
true....nem mondanád el mi az??? lusta vagyok kikeresni...
true.believer 2009 dec. 01. - 19:16:10
(3115/4485)
!SPOILER!

3554/3612 komment
bupcsek 2009 dec. 01. - 19:00:01
(3114/4485)
SPOILER

én is remélem hogy õ lesz bár amikor lesz a repülõgép-szerencsétlenség akkor ha minden igaz õ kórházban lesz...
10/10
Butterfly1986 2009 dec. 01. - 18:18:03 10/10 Előzmény bupcsek
(3113/4485)
SPOILER
Ah de gáz:( Én vmiért úgy értelmeztem, hogy Bree hal meg és azt jobban sajnálod:))) De hálistennek, akkor nem. Vajon melyik feleség?Ezt az idióta Katherinet nem sajnálnám...
bupcsek 2009 dec. 01. - 15:29:23
(3112/4485)
SPOILER

ó pedig igyekeztem célozni rá Bree megemlítésével... Karl :(
10/10
Butterfly1986 2009 dec. 01. - 14:24:50 10/10
(3111/4485)
Ki hal meg?????
bupcsek 2009 dec. 01. - 02:56:22
(3110/4485)
és most olvasom, hogy a kövi rész most vasárnap, dec.6-án kerül adásba, ami után JANUÁR HARMADIKÁIG várni kell megint!

:( :( :( :( :( :( :( :( :(
bupcsek 2009 dec. 01. - 02:52:23
(3109/4485)
SPOILEEEEEEEEEEER

hajaj most olvastam a 10-12. rész elõrevetítését ééés... most jön majd a repcsiszerencsétlenség...
és írtak 1 szereplõt aki tuti meghal - pedig már épp kezdtem megszeretni... de persze nem annyira mint Bree :(
bupcsek 2009 dec. 01. - 00:19:38
(3108/4485)
SPOILER

szerintem is szemét most carlos... viszont végre felvillant megint az unokahúga :P

amúgy ha jól figyeltem akkor az elején a rágós altest a hosszúhajú sráchoz tartozik (aki ott van a srácokkal a kávézó elõtt és mondja hogy az anyja azt hiszi õ is lehetett volna), legalábbis a cipõt felismerni véltem, bár nekem õ nem igazán illik a képbe - legalábbis nekem új volt...

és tényleg tök izgi volt ez a rész, és végre új infókat tudtunk meg a múltról :)
10/10
Butterfly1986 2009 nov. 30. - 23:47:50 10/10
(3107/4485)
SPOILER
Durva volt. Bár már annyira unalmas, hogy mindig Mike kerül ilyen helyzetekbe. Olyan rossz, hogy Gaby, Lynette, Tom meg Carlos ennyire össze vannak veszve. Ezt utálom:( Meg Carlos elég szemét most szerintem.
jackbauer76 2009 nov. 30. - 22:25:32 Előzmény fuge7
(3106/4485)
Most néztem meg. De milyen nagyon igazad van! Eszméletlen jó volt!!