kxmole 2008 febr. 15. - 13:59:35
(765/4485)
Én is így vélem, hogy a szinkron miatt lehet valami zavar a gépezetben. Lehet inkább újraszinkronizálják a már meglevõ szinkronosakat is legalábbis Selmeczi féle szinkront lecserélve:(. Persze mindez csak felvetés, de mást nem tehetünk, amellett, hogy várunk. Mennyivel egyszerûbb lenne, ha a TV2 közölné, hogy mi a helyzet...
judith 2008 febr. 15. - 13:01:08
(764/4485)
A Jericho más tészta, a comment.com-on, sorozatjunkie-n olvasni lehetett, hogy nem volt nagy nézettsége odakint. Sõt, ezért is kapott majdnem cancelt kint is, de volt sok nagyon fanatikus rajongó, akik több tonna mogyorót vagy mit küldtek a tévétársaságnak, hogy ne hagyják abba, aztán végül berendeltek belõle egy 7 részes évadot, de a jövõje továbbra is iszonyú bizonytalan.
judith 2008 febr. 15. - 12:58:17
(763/4485)
Drága, az a rész nem neked szólt:)) Azzal a "tuti, mert láttam" típusú hozzászólásra reagáltam.
10/10
Giada 2008 febr. 15. - 12:26:25 10/10
(762/4485)
oké, lehet, hogy nagyon nagy baromságokat írtam le amikbõl ezt lehetett kivenni, de nem, így gondoltam... az egész abból indult ki, hogy megválaszoljam azt, hogy miért vették le mûsorról a DH-t, és ennek mint ahogy te is mondtad az egyik oka az, hogy ne érjen túl hamar véget, a másik meg az, hogy az iszonyatos nézettségû ER is mindig le van véve, és ezzel, talán továbbra sem fog tudni mit kezdeni a TV2, másik, talán az ER-t még azért nem töti annyi magyar, mert 14 évvel ezelõtt, mikor kezdõdött, nem volt rá akkora lehetõség, azonban mivel most már van, a legtöbb új sorozatot, legtöbben letöltik, és megnézik szépen eredeti nyelven, esetleg keresnek egy feliratot hozzá, de ennyi, és a Housenak kb ugyanannyi a nézettsége, mint a CSI Miaminak, vagy a Bonesnak, vagy isten tudja, hogy miket adott még az RTL szerdán a 21-22 órás intervallumban, visszatérve a a hatalmas amerikai DH nézettséghez, én nem akarok összeveszni veled ilyen kis hülyeségen, de a Jerichonak is nagy a nézettsége kint, és a legjobb sorozatok közé tartozik, (igaz én becanceleltem vele 5 vagy 6 rész után, de ettõl függetlenül tudom, hogy jó sorozat) tehát, a legjobbak közé tartozik odakint, és mégis, elõször a TV2, leadott 2 vagy 3 vagy 4 részt szerda este a 22-23 órás adásban aztán valami relytélyes oknál fogva átkerült szombat délutánra, leadtak akkor is kb. két részt, aztán eltûnt a mûsorról, mondjuk én nem féltem a DH-t, mert bérelt helye van a TV2-n kedd estére...
judith 2008 febr. 15. - 10:31:41
(761/4485)
Ja, és a szinkronnal is van némi csúszás, mert nem szinkronizálták végig az évadot, és ugye szegény Selmeczi meghalt, új embert kell keresni stb.
judith 2008 febr. 15. - 10:28:59
(760/4485)
Úgy érzem, hogy meg kell cáfoljalak:) Én szinte biztos vagyok benne, hogy nem veszik le a mûsorról a DH-t, egész egyszerûen presztízs okán. A DH egy olyan világszerte ismert és nézett sorozat, hogy ha csak pár százezren néznék is, a TV2 megtartaná. Hisz a végén még megvenné az RTL, aztán ott esetleg még nagyob nézettsége lenne. Vagyis örül a TV2 annak, hogy az (USA-ban) egyik legnézettebb, legnépszerûbb sorozatot õ sugározhatja. Szóval nem kell itt senkinek aggodalmaskodni, hogy nem lesz, lesz, csak azért tartanak némi szünetet, mert már nem sok rész van hátra. Ha egyben ledarálták volna, akkor március közepén már véget is ért volna az évad. Így kicsit még kitolhatják. Ez bevett szokás. USA-ban tavaly a 3. évad közben egész januárban nem volt új rész, aztán leadtak hármat, és ha jól emlékszem megint hosszabb szünet. Mondom, ez azért van, hogy ne érjen véget márciusban. Így kitolják áprilisra, esetleg májusra. Így ugye rövidül a két évad közti idõ is, nem kell szeptemberig 6 hónapot várni, csak 4-et. Valaki szólt a 4. évadról is, hogy kész, meg minden, attól, hogy láttatok valami részleteket, ne írjatok hülyeséget. Természetesen forgatják, de nincs kész, mivel az írók sztrájkoltak 100 kerek napig. Így forgatás sem volt. Ezidáig 10 rész van a 4. évadból, és állítólag február 25-én kezdenek újra forgatni, kb 4-7 részt. Ez a hivatalos. Tehát a 4. évad még folyamatban van. Ezeket a részeket április-májusban adják le az USA-ban. Ez megint csak nem egy jó hír, mert azt jelenti, hogy a 4. évad rövidebb lesz, legalább 5-6 résszel, mint az eddigiek. Tehát a TV2 vagy késõbb kezdi sugározni a 4. évadot, vagyis nem szeptemberben, vagy még nagyobb szüneteket tart közben. Hisz ha 23 részt így széthúznak, mi lesz ugye max 17-tel...A letöltés megint nem olyan nyomós érv, mert valóban rengetegen letöltik, én is, de rengetegen töltik a Dr House-t is, meg az összes többi trendi sorozatot is, és mégse veszik le õket a képernyõrõl.
10/10
Giada 2008 febr. 15. - 08:56:31 10/10
(759/4485)
nos, megpróbálom teljes egészében visszaállítani az elõzõ szövegemet, amit igazándiból nem tudom mennyire fog sikerülni... tehát:
látom itt mindenki Desperate Housewives függõségben szenved, és mindenki azt kérdezi, hogy mért vették le a mûsorról stb. én erre azt mondanám, hogy az RTL is ugyanezt csinálja az ER-rel, már vagy 10 éve, mióta náluk van a sorozat, hogy január körül (akár évad közben is) leveszik a mûsorról, és márciusban visszarakják, a következõ évaddal, vagy a következõ résszel. különben, valószínûleg úgy gondolja a TV2, hogy majd õ is újra indítja a Desperatet, márciusban, hogy szorosabb legyen a kedd esti verseny, viszont ezzel van néhány probléma:
1. az idõsebb korosztály (saját családomról tudom) nem igazán nézi a Desperatet, hanem inkább az MTV-t, vagy Duna TV-t, vagy az ER-t.
2. az ER már egy olyan bevett szokású sorozat, hogy senki nem kételkedik abban, hogy évadról-évadra le fogja adni az RTL Klub a sorozatot, viszont Desperate Housewives téren még senki nem biztos, mert csak 3 évada megy magyar csatornán, és bármikor cancelt kaphat ha a TV2, kereskedelmisei úgy vélik, hogy nem hoz elég nagy sikert a sorozat, nézettségi szempontból. a Desperatet pedig legtöbben internetrõl töltik, mert nem biztos a maradása, még az ER-t senki nem tölti internetrõl, hiszen itt van már 13 éve és leadják, folyamatosan, egy évad lemaradással, hiszen meg kell venni, le kell szinkronizálni, és utána kerülhet adásba. az ER-hez már feliratokat sem készítünk mert egyelõre nem lesz belõle cancel...
3. a tv-csatornák harcában az ER-nak nagyon-nagy jelentõsége volt, éveken keresztül vitte a pálmát, aztán egyszercsak jött a Desperate Housewives, ami a magyar 30-asok szívébe lopta magát, és egyre többen elkezdték nézni, azonban továbbra is az ER vezetett, de idén bejött a Nagy Fogyás és elvette az ER vezetõ pozícióját, illetve kiszorította a Desperatet a helyérõl a 21-22 órás intervallumból. a Fogyás egyre nagyobb nézettségi teret hódított magának, rengetegen követték nyomon a piros és kék csapatot, adásról adásra, hogy ki mennyit fogyott, az egész országnak kedvencei lettek a mûsorból, aztán a szokásos januári szünettel az ER megintcsak lekerült a mûsorról, és mégtöbben kezdték el nézni a Nagy Fogyást, ami a TV2 eddigi legnagyobb kasszasikere az RTL-lel szemben. az ER-ral párhuzamosan a a Desperate is lekerült a mûsorról, és egy szintén ER-ral párhuzamos visszatérésére számíthatunk. egy ilyen nagy kereskedelmi harcban mint az RTl Klub-TV2 harcban, nagyon fontos volt a Nagy Fogyás színre lépése, mert ha például az ER csak a Viasat3-on menne CSAK, akkor a TV2, nek jóval nagyobb lett volna a kedd esti nézettsége, mint az RTL-nek, de az RTL anno meglátta a lehetõséget, és megvette a sorozatot, és ezzel irtózatos nézettségre tett szert. feltételezem, hogy a Desperatet márciusban a Grey's Anatomy ellen fogják indítani, és csinálnak egy újabb Nagy Fogyás szériát, ami pedig az ER megintcsak sokatérõ ellenfele lesz. ezzel a kedd esti csatornaharcok a tetõ fokára hágnak majd RTl és TV2 között, ha a TV2 kereskedelmiseinek mégsincs ennyi eszük, én annak csak örülök, mert személy szerint RTl-es vagyok...
hát... szerintem örüljetek, hogy csak ennyi lett... XD, és ha a közepén nem jutottatok arra a következtetésre, hogy sok az ER, és, hogy aki ezt írta nagyon dilis, akkor köszi, hogy végigolvastátok...
XO XO
Giada
10/10
Giada 2008 febr. 15. - 08:02:49 10/10
(758/4485)
az a rosszul kattogó agyacskám...
10/10
Giada 2008 febr. 15. - 07:59:53 10/10
(757/4485)
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, ekkora barom nbem lehetek, na nekilátok újból...
10/10
vanessa 2008 febr. 14. - 23:38:35 10/10
(756/4485)
Ezt,én is vágom,csak azt nem,hogy adják tovább vagy belaphatjuk, és nem!!!Lelehetne tölteni mondjuk,de feliratosan nem szeretem nézni..
kxmole 2008 febr. 14. - 22:05:53
(755/4485)
( off: Valószínû már késõ a segítség, de a CTRL-Z szokott segíteni ilyenkor is. )
10/10
Giada 2008 febr. 14. - 20:07:31 10/10
(754/4485)
Control C helyett Control V-t nyomtam és kitörölte az A/3-as oldalnyi irományomat, és nincs erõm újra visszaírni, úgyhogy holnap megpróbálkozok...
Eliza 2008 febr. 14. - 18:50:37
(753/4485)
én sem igazán értem,hogy mi köze a sztrájknak, a már leforgatott részekhez...
Vagy a TV2 nem tudott jobb kifogást találni...
ez volt a legértelmesebb sorozata ennek a had' na minõsítsem milyen csatornának...
De tudjátok mit? Megérdemli,hogy a konkurens csatorna nézettebb...
balfiviz 2008 febr. 14. - 18:40:00
(752/4485)
ez most mi? évad közepén félbehagyni... látom a tv2-nél is képzett szakemberek dolgoznak!
tudják mi kell a népnek! mûmellû ostoba cicák, meg kiszel tünci stb...
no comment!
Ragzse 2008 febr. 14. - 16:31:42
(751/4485)
Sziasztok!
Nem hiszem, h a sztrájknak köze lett volna ehhez,hiszen amerikában már a következõ széria is bõven le van forgatva(tuti,láttam jeleneteket).
Lehet, hogy csak szünetet tartanak, igaz nem értem miért kéne pont a széria közepén.
Nem hiszem, hogy levették volna, szerintem sikeres sorozat, amire a TV2-nek az erõs RTL dömping mellett szüksége van.
Ragzse 2008 febr. 14. - 16:30:16
(750/4485)
Sziasztok!
Nem hiszem, h a sztrájknak köze lett volna ehhez,hiszen amerikában már a következõ széria is bõven le van forgatva(tuti,láttam jeleneteket).
Lehet, hogy csak szünetet tartanak, igaz nem értem miért kéne pont a széria közepén.
Nem hiszem, hogy levették volna, szerintem sikeres sorozat, amire a TV2-nek az erõs RTL dömping mellett szüksége van.
dido1986 2008 febr. 14. - 15:33:01
(749/4485)
irtam a tv2 nek ! ugy se válaszolnak de proba szerencse
dido1986 2008 febr. 14. - 15:26:11
(748/4485)
sziasztok! valaki tud valamit h mikor folytatódik???????????? egyszerûen hihetetlen h leadnak 5 részt utána 8 honap szünet! de miért???? valaki aki tud valamit irjon!!!!!!!!!!!!!!!!köszönöm
yellow10 2008 febr. 14. - 14:43:46
(747/4485)
egyetértek! tényleg röhej, hogy egyik napról a másikra levesznek egy nézett sorozatot.
(a párom a jerichoval jár így, egyszercsak eltûnt...) :(
ennyire hülyére veszik az embert!! :((
kamill 2008 febr. 14. - 14:33:50
(746/4485)
Ezt nem hiszem el, arra van energiája a nem minõsítem milyen tv2-nek, hogy minden estére valakinek a cickóiról készült riportot fölkutassa, de arra nincs, hogy egy szuper sorozat eltûnésének okáról tájékoztassa a rajongókat! Már azt sem bírtam elfogadni, hogy a fogyisok miatt szó nélkül leveszik a mûsorról, de, hogy már vissza sem rakják. Miért ilyen debil adókkal vagyunk megáldva :( Most töltsem le valahonnan.... mert ugye lopkodni nem illik, de ha máshogy nem lehet hozzájutni...