Gabor84 2007 febr. 21. - 17:56:39
(365/4485)
Már bocs nem akarok kötözködni de azért azok a címek mégsem SZÓSZERINTI fordítások!
Pl: Daddy = apu, papa és nem apuci (tat=apuci)
vagy belong to = tartozik
stb...
10/10
Marcellus 2007 febr. 21. - 17:00:37 10/10
(364/4485)
No lám, igazam volt, a "Remember"-nek az "Emlékezz!" címet adták a magyar forgalmazók. Az epizódcímek magyar változatai az elsõ évadban szerintem marha jók voltak, de a másodikban nem mindegyiké jött be. Persze voltak olyanok, amiket szó szerint fordítottak (pl.: My Heart Belongs to Daddy - Az én szívem apuciért dobog -- vagy Don't Look At Me - Ne nézz rám!), de pl. a "Fohászok, fogadkozások"-nak az volt az eredeti címe, hogy "It Wasn't Meant to Happen" (nem értem teljesen), a "Kísértések"-nek pedig "Everybody Says Don't" ("Mindenki azt mondja: Ne!"). Az se tetszett, hogy a "Silly People"-nek (Buta emberek) azt a címet adták, hogy "Ostoba ötletek". De a szinkron nagyon tetszik, azt nagyon jól megcsinálták szerintem. Na, mielõtt mindenkit feldühítek, befejezem a véleménynyilvánítást a magyar sugárzásról. Köszönöm.
samara morgan 2007 febr. 21. - 16:37:42
(363/4485)
hát fanni akkoriba még kazin láttam és az volt a sz*r hogy otthon találtam aszthittem hogy mese emlékszem délután láttam és este jöttek anyuék ............. naon féltem végülis másodikos voltam vagy nem is tudom tehát megdöbbentõ a kazinak nem volt cime!!!!!!!!!!!!
10/10
Marcellus 2007 febr. 20. - 22:52:24 10/10
(362/4485)
Hogy tudjátok így bírni Andrew-t? Na jó, végülis a színész fix, hogy normálisabb, de a szereptõl, amit játszik néha a hányinger kerülget (de lehet hogy a 3. évadban normális lesz...?).
lil 2007 febr. 20. - 16:30:39
(361/4485)
*****SPOILER*****

Szia! Andrew le fog feküdni Bree új barátjával, ezért az anyja kirakja majd a semmi közepén. Ha jól emlékszem akkor majd csak a harmadik évad közepe felé - v kicsit elõbb - fog újra szerepelni.
tündérke 2007 febr. 20. - 12:47:09
(360/4485)
Sziasztok!

tud vki vmi infót Andrew-val kapcsolatban? Ugye nem fogják kiírni a sorozatból? Olvastam egy olyan hozzáaszólást, hogy Bree bûntudatot érze, hogy megszabadult tõle...Mért mit csinált? Lehet fura de nekem õ az egyik kedvencem, úgyhogy vki szánjon meg némi infóval!:) Kössz
10/10
Marcellus 2007 febr. 19. - 22:09:02 10/10
(359/4485)
A legutóbbi "rendes" rész (Fohászok, fogadkozások) volt a második évad 20. része. A "Bosszú" és a "Nem vagy egyedül" címû részek után lesz az évad utolsó része ("Remember" = Emlékezz), ami, ha jól tudom, két részbõl áll (2x40 perc). Ha a TV2 nagyon sokáig húzza (az amcsi ABC csatorna a "Nem vagy egyedül"-t és a "Remember" elsõ és második részét egy este adta le - így volt náluk májusban szenzációs 2órás évadfinálé), akkor még... az ehetivel együtt 4 hétig adják nálunk a második évadot.
Pálma 2007 febr. 19. - 15:31:07 Előzmény Fanny7
(358/4485)
ahha.. :) igen, õ az apja :)
Pálma 2007 febr. 19. - 15:30:16
(357/4485)
*****SPOILER*****

én meg azt tom h terhes lesz Bree :D
Anicska 2007 febr. 19. - 12:59:31
(356/4485)
Sziasztok
Most lesz a 44. rész.Mennyi rész van a végéig?Nekem nagyon bejött ez a sorozat,remélem nemfogják egyszercsak abbahagyni azzal,hogy nincs nézettsége a sorozatra,mert képesek rá.
Elõre köszönöm a választ :)
10/10
Marcellus 2007 febr. 15. - 22:16:43 10/10
(355/4485)
Tibi, nagyon klafa az oldalad!! Az enyém kissé amatõrebb változat (:D): <a target="_blank" href="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek" title="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek">foreveryours.uw.hu</a> , de a h**e ultraweb nem enged feltölteni, szóval hetek óta nem tudtam frissíteni... :(
r_tibi 2007 febr. 15. - 14:07:45
(354/4485)
Sziasztok!

Megnyílt a Született feleségek oldalam a <a target="_blank" href="http://www.dh-hungary.try.hu" title="www.dh-hungary.try.hu">www.dh-hungary.try.hu</a>

Nézzetek be ha gondoljátok :)
riteme1 2007 febr. 14. - 20:19:15
(353/4485)
Sajnos de. Értem, hogy ez miért jó?
Nem értem.
Gabor84 2007 febr. 14. - 16:32:54
(352/4485)
Ugye a mai rész nem egy újabb elcseszett összefoglaló lesz???
Fanny7 2007 febr. 14. - 15:09:03 Előzmény Pálma
(351/4485)
Szerintem aranyos kis sorozat! Jól megvannak benne válogatva a szereplõk! :) Azt nem tudom, hogy most akkor a Zacknak a Mike az apja? :) köszi!
10/10
Marcellus 2007 febr. 12. - 21:20:19 10/10
(350/4485)
Ó, nagyon szívesen. Azokat az SZF-videóimat, amik a sorozatból kivágott fontos jelenetek, az alábbi helyen összegyûjtve nézhetitek meg: <a target="_blank" href="http://foreveryours.uw.hu/szf_pillanatok.html" title="http://foreveryours.uw.hu/szf_pillanatok.html">foreveryours.uw.hu</a> !
Tshu-Hash 2007 febr. 11. - 22:51:45
(349/4485)
Hihetetlen, hogy szerdán megint egy összefoglaló lesz a TV2-n. Tipikus példája annak, hogy hogyan húzzunk el egy sorozatot. Nem tudom, azon elgondolkodnak-e a fejesek, hogy ettõl nem biztos, hogy nõ a nézettség!? Az viszont biztos, hogy letöltöm a hátralévõ részeket, és nem várom meg, amíg a "mélyen tisztelt" csatornánál (ami elvileg értünk van, nem pedig fordítva) hajlandóak lesznek leadni végre a maradék pár epizódot.
10/10
Marcellus 2007 febr. 11. - 13:17:52 10/10
(348/4485)
Bree-vel kapcsolatban teljesen egyetértek. Andrew és Danielle eléggé durvák. Danielle kezd elég... felnõttesen viselkedni a korához képest, Andrew-t meg ugye nem is kell kifejteni, még egy ilyen érzéketlen, kapzsi, áruló, gonosz, bunkó, perverz hülyét nem láttam a tévében (egy 17 éves alakjában legalábbis biztosan nem). És ennek semmi köze ahhoz, hogy meleg. Amúgy asszem a "Bosszú" címû, február 21-i részben majd elmondja Bree-nek, miért neheztel rá, és hogy miért volt ilyen szemét. (SPOILER: Gaby és Carlos nem szerzi vissza Lilyt, de a babaszerzésrõl természetesen nem tesznek le ezután sem...) A szomorú jelenetet, amikor a kislányt elvitte a vérszerinti anyja Gabytól, feltöltöttem magyarul YouTube-ra, aki megnézné újra vagy lemaradt róla, itt megnézheti: <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=B_vJ4lN56kI" title="http://www.youtube.com/watch?v=B_vJ4lN56kI">www.youtube.com</a> !
Amúgy további Született feleségek-videóimat YouTube-on itt nézhetitek meg: <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/profile_videos?user=MarcellusMcChop" title="http://www.youtube.com/profile_videos?user=MarcellusMcChop">www.youtube.com</a> - egy csomó jópofa részt feltöltöttem az elsõ és második évadból, és magyarul vannak ám! Ha valaki valamelyik részt nagyon szeretné újra megnézni, az szóljon, és igyekszem minél elõbb feltenni a videóim közé!
10/10
Marcellus 2007 febr. 11. - 13:08:40 10/10
(347/4485)
Mivel az UltraWeb nem enged feltölteni, ide írom be az utolsó három rész Mary Alice-monológját:

2X18. KÍSÉRTÉSEK
Mindannyiunkat utolér a kísértés. Az, hogy képesek vagyunk-e legyõzni, azon múlik, hogy felismerjük-e, milyen álarc mögé bújik. Van, hogy egy rég kihunytnak hitt szerelem alakját ölti, ami most újra fellobban. Vagy egy új barát képében érkezik, aki akár még sokkal több is lehetne. Vagy egy apró gyermekében, aki olyan érzéseket ébreszt bennünk, amelyek létezésérõl sem tudtunk. És így végül engedünk a kísértésnek. Holott mindvégig tudjuk jól, hogy ha eljõ a reggel, súlyos árat fogunk fizetni érte.

2X19: NE NÉZZ RÁM!
Mindannyian tettünk olyasmit az életünkben, amit szégyenlünk. Van, amelyikünk a rossz férfiba szeretett bele. Van, aki elengedte az igazi nõt. Vannak, akik szégyent hoztak a szüleikre, és akik cserben hagyták a gyermeküket. Igen. Mindannyian követünk el hibákat, amik lealacsonyítanak minket és szeretteinket. De van megváltás, és minden jóvátehetõ, ha tanulunk a hibáinkból és fejlõdünk.

2x20: FOHÁSZOK, FOGADKOZÁSOK
Van egy imádság arra, hogy erõt adjon azoknak, akik olyan helyzetbe kerülnek, amit nem akarnak elfogadni. Az ima ereje az emberi természet mélységes ismeretébõl fakad. Mert oly sokan oly hevesen gyûlöljük a kártyát, amit az Élet osztott nekünk. Mert oly sokan oly gyávák vagyunk, és félünk kiállni az igazunkért. Mert oly sokan átadjuk magunkat a kétségbeesésnek, ha lehetetlen választás elé kerülünk. A jó hír azoknak, akik elmondják ezt a fohászt, az, hogy Isten meghallgat, és felel imáitokra, a rossz hír azonban az, hogy elõfordul, hogy a válasza nem.

...Bocs, de csak most jutott rájuk idõm.
Tamy. 2007 febr. 10. - 15:15:13
(346/4485)
Nagyon szeretem a Született feleségeket!!!
Mindenki kitûnõen alakítja a rá osztott szerepet, és formálja meg az adott karaktert.Bármennyire is úgy tûnik, hogy Bree rossz anyuka, én ezt megcáfolnám, mert nem lehet könnyû két csintalan(és akkor még enyhén fejeztem ki magam)gyereket felnevelni, ráadásul férj/apuka, nélkül.És akkor még nem is beszéltünk a személyes gondjairól amivel nap mint nap küzködik....Én tényleg sajnálom Bree-t, mert mindent megtett a gyerekeiért, és ennek ellenére csak a rosszat kapja vissza....Ilyenkor már én is kiborulnék....Ja és az utcsó részben engem nagyon felidegesített mikor visszavették Gabiéktól a babát.Igaz, hogy õk a szülei, és van joguk visszavenni, de õk nem tudnák eltartani, fogalmuk sincs a gyereknevelésrõl, és a családról(az anyuka striptease-táncos)és akkor jön azzal a dumával, hogy kipróbálják ezt a "család bulit"....:SRemélem a következõ részben visszaszerzik a babát Gabiék.