Pálma 2006 nov. 01. - 13:17:34
(267/4487)
huu az télleg gáz lehetett :) de utána mi volt? mert innentöl végig nem láttam mert nem voltunk itthon, a videot beállitottam de lejárt a kazi :( eltudnád mesélni végig? vagy ez vol a vége és után a liptai klaudia mondta a tanulságokat ? :P

hát én nem tudom mi lesz gabival, hogy marad-e.. majd meglátjuk :)
Pálma 2006 nov. 01. - 08:07:17
(266/4487)
Hali! azt én is hallottam h nem akarja folytatni gabi..
de örökbe fog fogadni gyereket? :O
meg azt szeretném kérdezni, az utcsot csak 3/4edig láttam.. addig mikor a gabi férje fekszik az ágyban mert betegazt a jelenetet nem láttam.. csak pont mikor elkezdödött a jelenet.. szoval onnantol vki mesélje el:) köszi
panasz 2006 okt. 21. - 17:19:17
(265/4487)
Hi, nem én találtam ki, hanem olvastam, hogy Gabi nem akarja folytatni. Nagy filmeket szeretne csinálni inkább.
Az apácával jó jelenetek lesznek majd. Kicsit nehezen, de sikerül majd megszabadulni tõle Gabrielle-nek. :-) Tényleg, majd' elfelejtettem az örökbefogadást még a kínai béranya elõtti korszakból.
The Nanny 2006 okt. 19. - 17:48:09
(264/4487)
SPOILER!
Azt, hogy Gabytól elveszik a zsaruk a gyereket, még ebben a 2. évadban látni fogod. Mi az oka? Az, hogy elrabolta. De azért ez nem ilyen egyszerû. Ugyanis Gaby és Carlos örökbe akarták fogadni azt a gyereket, mert úgy volt, hogy az anyuka lemond róla. Már meg is állapodtak, a terhes csajszit támogatták, készültek rá, hogy mégiscsak gyerekük lesz. Csakhogy mikor a gyerek megszületett, a csajban hirtelen felébredt az anyaság, és nem akarta odaadni a gyermekét. Megjelent a kórházban a srác is, a gyermek apja, aztán a srác és a csajszi összevesztek, Gaby meg gondolt egyet a nagy ribillióban és felkapta a gyereket és Carlossal hazavitték. De nem sokáig lehetett náluk a baba (nagyon gyönyörû kisbabát castingoltak a szerepére), mert jöttek a zsaruk és elvették/elvitték tõlük.
fanuella 2006 okt. 19. - 17:47:23
(263/4487)
Én nagyon bírom, az elsõ évad magvan DVD-én
10/10
Riqa-kn 2006 okt. 19. - 16:58:35 10/10
(262/4487)
ha gondolod van egy olyan cím, hogy : <a target="_blank" href="http://www.youtube.com" title="www.youtube.com">www.youtube.com</a> és ott a Search for-ba beírod hogy desperate housewives és akkor kijonnek, olyan kisfilmek, amiket letudsz tolteni és megnézni. más sorozatbol néztem ilyen és elég jok. probáld meg ha annyira érdekel a 3 évad
10/10
Riqa-kn 2006 okt. 19. - 16:55:36 10/10 Előzmény panasz
(261/4487)
szerintem hulyeséget írtál azzal, hogy Gaby nem akar szerrepelni a 4. évadban. 7 évre írták alá a szerzodést, és gondolom tudod mi van abbol, ha meg szegi a szerzodés pontjait. nem hiszem, hogy felbontja a szerzodést, hisz ez a sorozat az egyik legnézetebb a világon. amugy én is láttam az elozetesek a 3. évadbol, igen jok lesznek, de azt nem értem, hogy láttam olyat, hogy a Gabytol elvesznek egy gyermeket a zsaruk és ha jol értettem, akkor nevelo szuloknek adják oda. az mi volt??
panasz 2006 okt. 18. - 19:18:02
(260/4487)
onnan tudok róla, hogy van ismerõsöm az USA-ban, aki átküldi a kint most futó 3. évad legújabb részeit. :-) nem akarom elkiabálni, de a legutóbbiban azért mintha enyhült volna Gabi és Carlos között a feszültség. hátha még jó sül ki belõle, bár a sajtó szerint nem akar a 4. évadban már szerepelni a Gabit alakító színésznõ.
panasz 2006 okt. 17. - 09:12:10
(259/4487)
Szia. Hát, ami azt illeti szegénynek ki fog jutni bõven a rosszból a jövõben. A vetélés után nem lehet saját gyereke többet. :-( A kis kínai házvezetõnõt kérik fel béranyaságra. Gabi Carlos által mesterségesen megtermékenyített petéjét helyezik bele, és õ fogja kihordani, cserébe azért, amit Gabi tett érte. Sajnos Carlos nem bír a latin vérével és lefexik vele. Erre Gabi kidobja, el akar válni tõle. Egy esküvõn(!) indul meg a szülés. Hogy kinek az esküvõjén, szerintem ki is találhatod. A nagy meglepi a kórházban jön! A gyerek fekete lesz. A klinika elcseszte, összecserélték valaki máséval Gabi petéjét. Ja, találkozik majd John-nal is, de egy forró éjszakánál nem lesz több köztük. John nõsülni készül, amit persze csak a szex után árul el. Rövdien ennyi Gabi jövõje.
10/10
Marcellus 2006 okt. 16. - 21:36:10 10/10
(258/4487)
Tökéletesen egyetértek veled Bree-vel kapcsolatban.

Van már fórum is az SZF-oldalamon! ÍRJATOK!!!!<a target="_blank" href="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek" title="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek">foreveryours.uw.hu</a> /szuletettfelesegek!!!!!!
The Nanny 2006 okt. 16. - 14:45:22
(257/4487)
Na, igen, Bree afféle arisztokratikus figura. Mindig olyan, mintha a skatulyából húzták volna ki, sütni-fõzni és takarítani is úgy szokott, mint a menõ reklámokban szereplõ háziasszonyok: sminkben, ékszerben, fülig érõ mosollyal és gyakorlatilag kis híján nagyestélyiben. Mindig elegáns, rendkívül ad a látszatra, és a "senki sem tökéletes" állapotra próbál rácáfolni. Csakhogy ez a látszatra adás belülrõl azért õt is mardossa, noha nem mutatja. SPOILER ON!: És ugyanezzel a finom eleganciával és derûs mosollyal vonul majd be önként a 2. évad vége felé a pszichiátriára. SPOILER OFF! Ráadásul borzasztóan következetes, ad az illemre, erre legjobb példa, amikor nem hívta fel a barátnõit reggel 9 óra elõtt, hogy elmondja, a férje meghalt... Azért megvan a józan esze is, mert õ sem tûr el mindent, ezért hagyja George-ot ott, ahol, és úgy, ahogy. Apropó józanság, SPOILER! e téren nem marad makulátlan ebben az évadban. Szerintem Bree szerepe így kerek, amennyire irritáló, annyira szerethetõ. Mindenesetre Marcia Cross remek színésznõ, jól játssza a szerepét.
10/10
Marcellus 2006 okt. 15. - 12:45:21 10/10
(256/4487)
Értem, mi irritál Bree-ben, ugyanakkor pl.: az hogy otthagyja majd George-ot, maga megtestesíti a "Desperate" szót. Sztem én se hagynám ott, de valójában megérdemli az a szemét tetvedék.
The Nanny 2006 okt. 14. - 22:18:30
(255/4487)
Dorcy kérdezte: George-dzsal mi fog történni? SPOILER!

Nos, röviden: öngyilkos lesz.
Bõvebben: fény derül minden bûnére, és ezt nem bírja elviselni, ezért elmenekül egy hotelszobába és gyógyszert vesz be. Bree segítségében reménykedik, aki meg is látogatja, és arra kéri a patikust, hogy ismerje el, mit tett Rexszel, de tagadja, mint ahogy azt is, hogy Dr. Gondfine-t ledobta a hídról. Bree ígéri, hogy hív mentõt, ha George megmondja az igazat, de mivel mindent tagad, Bree otthagyja, és elegánsan kisétál a szobából. Gyakorlatilag hagyja meghalni azt az elmeháborodott férfit, aki a férje halálát és a terapeutája balesetét okozta.
10/10
Marcellus 2006 okt. 14. - 19:05:29 10/10
(254/4487)
Egyetértek, senki se mondhatja, hogy ez csak egy sorozat. Én akkor sírtam szinte el magam, amikor Gabrielle elengedte a lufit.....
Amúgy mi az konkrétabban, ami Bree-ben irritál?
10/10
Marcellus 2006 okt. 12. - 18:24:38 10/10
(253/4487)
Bezony, ha többet akartok tudni, akkor a PORT.hu tévémûsorából kattintsatok rá az SZF-re, és ott lesz, hogy "Egyéb epizódok", és ott van a "Hazatérés" címû két hét múlvai rész tartalma is. Ja meg már fenn van a honlapomon: <a target="_blank" href="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek" title="http://foreveryours.uw.hu/szuletettfelesegek">foreveryours.uw.hu</a> /szuletettfelesegek!
The Nanny 2006 okt. 12. - 15:17:36
(252/4487)
Nyugi, jól reméled, George sorsa részeken belül megpecsételõdik... :-)))
lory78 2006 okt. 12. - 12:27:33
(251/4487)
Remélem, hogy ezt a George-ot valaki leüti vagy csinál vele valamit, mert most már kimondottan idegesít a filmben ez az ember...
10/10
Marcellus 2006 okt. 11. - 21:46:10 10/10
(250/4487)
Ahogy a piros lufi egyre feljebb szállt, azóta sem jött ki egy hang se a torkomon. Úgy szeretem Gabrielle-t és Carlost!
muncika 2006 okt. 11. - 19:47:49
(249/4487)
az elsõ válaszom markynak, a második zafrinnal szólt.
muncika 2006 okt. 11. - 19:45:57
(248/4487)
szia! nekem megvan. email címem: lauren@vipmail.hu