Téma: Szuperbojz

vzoltan 2009 okt. 30. - 11:35:56
(36/136)
h.peti megjott a hurkaval nyugdijas kiskocsin hozta a disznotorost, ezen is rohgotem nagyot, szituacioba nem tudtad belekepzeln imagadat lehet.
vzoltan 2009 okt. 30. - 11:35:07
(35/136)
rudolf peti: elmentek?
angela: nem tudom
rp: itt vannak?
csaj: nem tudom
rp: ott ul az asztalnal?
csaj: JO

nyilvan igy irva nem lehet atadni, de a csajszi buta liba megformalasa tokeletes es vicces
valamint m.zoli osszes karomkodos mondata es lazasaga

meg meg ilyen aprosagok de leginkabb ez a ket karakter fogott meg ahogy azt mar sokszor le is irtam, es nem azt kell nezni hogy jajj mar megint bajor a foszereplo (mert o tenyleg szar) azt kell nezni h a karakterek milyenek es nem a szineszek.
1/10
TEE_2009 2009 okt. 30. - 11:27:45 1/10 Előzmény vzoltan
(34/136)
"tele volt a film jo poenokkal" --> ezt kifejtenéd bõvebben? Tényleg csak egyet, vagy kettõt, lécci ... mert lehet, hogy háttal ültem véletlenül a vászonnak és ezért maradtam le róluk .. tényleg csak kíváncsi vagyok, kérlek ...
vzoltan 2009 okt. 30. - 11:19:28
(33/136)
amugy barcsak lenne egy kicsi kis kozom is a film letrejottehez akkor most anyagilag jol ereznem magamat. erdekes latni hogy 1 sorbol mekkora kovetkezteteseket tudsz levonni az emberek hattererol.
minden esetre meg mindig tartom azt hogy tele volt a film jo poenokkal.
vzoltan 2009 okt. 30. - 11:17:16
(32/136)
nem bantott meg engem senki, leirtad a velemenyedet meg en is.
ugy tunik MO-n nekem tetszettek egyedul a poenok (anita+roka)
vzoltan 2009 okt. 30. - 11:15:13
(31/136)
jajj ez nagyon jo volt:) meg most is ezen nevetek:) jopoen tenyleg:)
1/10
TEE_2009 2009 okt. 30. - 10:13:11 1/10
(30/136)
Eddig - mint írtam - nem olvastam kritikákat korábban, de a a film kapcsán rákerestem, mit írhatnak még errõl a szennyrõl, itt van pl. ez is:
http://tevemozi.blog.hu/2009/10/30/szuperbojz_1

... ezt sem én írtam, de minden szava igaz ...
1/10
TEE_2009 2009 okt. 30. - 09:52:39 1/10 Előzmény vzoltan
(29/136)
Vzoltan, hidd el, tényleg nem szoktam fikázni, nem is esett jól. És a magyarok mentalitása sem ez, és nem is tipikus. Meg is követem magam. És elnézést kérek, amiért megbántottalak. De egy apróságot meg kell említenem ... én nem vagyok olyan megengedõ, mint aki azt írja, hogy "lehet, hogy tetszett neki" és stb. ... a hozzászólásodat újra elolvasva kijelenthetem: az, hogy nincs közöd a film létrejöttéhez bármilyen úton: LEHETETLEN. Próbálkozni lehet, hogy bebizonyítod az ellenkezõjét, de nem érdemes.

Amit meg az index.hu-ról írtál, nem tudom értelmezni, mivel nem tudom, õk milyen kritikákat írnak, még sosem olvastam õket. Egyáltalán nem olvasok semmilyen kritikát. Az egyetlen, amit elolvastam, az az origo-s kritika, amit itt is bemásolt valaki. Minden sorával egyetértek, és ráadásul az a vicces, hogy kb. ugyanazt írta le, mint amit én, csak jóval hosszabban.

De mondom, vzoltan, semmi gond, nézzék meg sokan, mivel csak tegnaptól megy a mozikban, pénzért, 1350 HUF-ért ... nyugodtan ...
:-)
sandros5000 2009 okt. 29. - 23:19:09
(28/136)
Szia, én emlékszem erre a South Park részre, egyszer megnéztem szinte az összes részt. Az igaz hogy Butters ezt mondta a végén, de ebben a részben, a többi gyerek traumaként élte meg az új Indiana Jones részt, és ha azt veszed hogy Butters egy kissé idióta, lassú és naív, akkor egyfajta rejtett utalás is lehet abban hogy pont neki tetszett. Én mindkét csoporttal egyetértek, mert a régi részekhez képest szerintem sem hozza a színvonalat, de ha önmagában nézzük akkor semmivel sem rosszabb mint a mostani filmek, amik kijönnek a mozikból, ha pedig film +-os új kalandfilmhez, a Jack Hunter-hoz hasonlítjuk akkor kiemelkedõ. De én azon a véleményen vagyok, egy sorozatot 10-20 év után már tényleg nem érdemes folytatni.

Visszatérve eme magyar filmhez, azért tényleg nem kell letorkolni valakit mert más a véleménye, vagy tetszik a sokak által lesajnált film, de az õ hsz-e tényleg nagyon mesterkélt, és pr szagú, ha kölcsönvehetem ezt a szóhasználatot, mikor olvastam én is, na ne már ilyen kamu dumát rég nem hallottam ez jutott eszembe. Így azért ritkán beszél az ember, ha pedig igen, akkor a nagy része költõi túlzás...
Xenor 2009 okt. 29. - 23:04:03
(27/136)
Jó tudom, elírtam Indiana Jones nevét, valóban szégyen... :P
Xenor 2009 okt. 29. - 22:56:03
(26/136)
Én még nem láttam a filmet -egyébként nem hiszem, hogy meg fogom nézni; nem miattatok, hanem a színészek miatt-, de szerintem nem kell megvádolni azt, akinek tetszett a film rögtön azzal, hogy a közhangulatot akarja feljebb húzni a hozzászólásával. Valószínûbb, hogy õszintén írt, tényleg tetszett neki a film. (Eszembe jutott egy South Park rész, amelyik az új Indiana Johns c. filmrõl szólt, ott is mindenki szarnak tartotta a történetet -gyakorlatilag sírtak, amikor eszükbe jutott-; egyedül Butters, a kis szõke gyerek mondogatta a rész végéig, hogy "Szerintem akkor is tök jó kis film volt." Nem tudom ki emlékszik rá, vagy egyáltalán ki nézi az SP-t itt közületek...)
Akárhogy is, megtaláltam a plakátot, szerintem szánalmasan bénára sikeredett.
Nekem pedig amúgy tetszett a Kalandorok - igaz nem a poénjairól híres, de hát aki nevetni akar, az ne nézzen magyar filmet. Szerintem a Kalandorok jobb a Valami Amerikánál (valószínûleg a második részénél is, bár nem tudom, mert azt nem láttam), jobb az Üvegtigris 1-2-nél is.
Ja és még egy kérdés, azokhoz, akik látták a filmet: ha össze tudnák hasonlítani a Zsiguli és az Anyád a szúnyogok c. magyar filmmel, melyik kerülne ki gyõztesen? Természetesen pozitív értelemben véve az elbírálást...
offtopic
umma 2009 okt. 29. - 22:52:58 Előzmény TEE_2009
(25/136)
vzoltanról ez a klip jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=K08akOt2kuo (3:33-nál)
1/10
Kiss Lenke 2009 okt. 29. - 22:23:25 1/10
(23/136)
Tegnap láttam én is a filmet (sajnos), mivel nyertem rá jegyet. Nos, azóta sem tudtam feldolgozni mindazt a minõsíthetetlen hulladékot, amit rámzúdítotak abban a végetnemérõnek tûnõ 80 percben. Szomorúan konstatáltam, hogy az a kevés jó magyar színész is, aki van, képes volt szerepet vállalni ebben a katasztrófálisan rossz filmben. Az utcáról random behívott emberek jobban eljátszották volna a szerepeket. A fõszereplõ csaj annyira irritáló volt, hogy az leírhatatlan, hihetetlenül tehetségetelen szegény. Remélem nem most fogják õt felfedezni. Ennél lejjebb már nem süllyedhet a magyar filmipar az a helyzet. Egyetlen jó poént nem tudnék mondani belõle, Mucsi Zoltán pofavágásai voltak amik a minusz 10-rõl minusz 9,9-re húzták a filmet.
Az ellenségeimnek sem ajánlom, tényleg szörnyû. Remélem nem sokan adnak ki pénzt ezért a szemétért.
Válság ide vagy oda, ha már pénzt ölünk valamibe, akkor annak legyen is értelme. Jelen esetben nem volt. Egy nagy nulla, unalmas, nézhetetlen, eröltetett, és olyan mintha akkor találták volna ki a szövegeket...
Életem eddigi legroszabb filmje volt.
andi19610806 2009 okt. 29. - 20:46:53
(22/136)
Még nem láttam ezt a filmet de a "Kalandoroknál" nem lehet rosszabb az a film kész unalom semmi poén nincs benne!
gerhajdu 2009 okt. 29. - 19:11:50
(21/136)
Nem tudom, megérteni, hogy miért kell elmenni egy moziból? Elhiszem, hogy érdektelenek ezek a magyar tucatfilmek, de én már láttam olyan sz*rokat moziban, amit én szégyelltem, mégis kitartottam. Lehet nekem ekkora a tûrõképességem. Azokhoz képest ezek a tucatfilmek elfogadhatók. De semmiképp se sorolnám a nézhetetlen kategóriába.
1/10
vitaygeorgina 2009 okt. 29. - 18:16:16 1/10
(20/136)
Én is erõsen PR - ízûnek érzem a hozzászólásodat. Akkor is, ha valóban az érdekmentes lelkesedés hajtott, mikor a hozzászólásodat megfogalmaztad.
Érdekelne még, hogy milyen kutatás vagy megfigyelés alapján állítod azt, hogy a kritizálás tipikusan magyar dolog? Más nemzetek tagjai nem szoktak szar filmekrõl lekicsinylõen nyilatkozni? Mit kéne mondania egy átlag magyar embernek, amikor egy ennyire béna és szánalmas filmmel szembesül?
vzoltan 2009 okt. 29. - 18:00:21
(19/136)
se szinesz se stab se hozzatartozo nem vagyok, viszont te kb ugy irsz mint akit az index.hu -rol szalajtottak, tipikus mindent lehuzo fikazo magyar mentalitas.
1/10
TEE_2009 2009 okt. 29. - 15:05:10 1/10 Előzmény vzoltan
(18/136)
Én tényleg nem szoktam fikázni senkit, esküszöm, de ez a mondat :
"de tobbszor is elofordult h hangosan nevettem, megismetelve az utoljara kimondott szavakat"
... nekem olyan, mintha valaki diktálta volna Neked hátulról ... esetleg a fõnököd, vagy nem tudom ... de lehet, hogy én vagyok ilyen rosszhiszemû ma ...
1/10
TEE_2009 2009 okt. 29. - 14:50:46 1/10
(17/136)
Van pár ötletem, ki lehetsz :

- az egyik színész
- az egyik szponzor
- a stáb tagja

Minden más ki van zárva.

Ajánlod másoknak? OK! Nézzék meg sokan ! Utána vzoltannak lehet írni a commententeket ...