Téma: Szuperbojz

vzoltan 2009 okt. 29. - 12:22:11
(16/136)
En is tegnap lattam a filmet ott volt a stab es szineszek is...
A film szerintem baromira jo es tele van poennal, legjobb karakter akin vegig nevettem termeszetesen a BB-os emese (Stefanovics Angéla) es a mindig karomkodo Mucsi Zoltán (Róka). nem szoktam moziban hangosan nevetni, de tobbszor is elofordult h hangosan nevettem, megismetelve az utoljara kimondott szavakat.

midenkinek ajanlom!
1/10
uhd 2009 okt. 29. - 11:15:53 1/10
(15/136)
Nagyon szar film :-(( egyedül a BudapestBankos Emesés részek tetszettek mert azt a csajszit birom :-)))
1/10
Maldoror 2009 okt. 29. - 07:43:47 1/10
(14/136)
Egy helyen lehettünk... Minõsíthetetlen fosadék!
2/10
zsuzszizz 2009 okt. 29. - 04:23:10 2/10 Előzmény TEE_2009
(13/136)
Határozottan nem jó film. Elég sokan felálltak és kimentek vetítés közben, pedig mi is meghívottakként néztük. Én megvártam a végét, hátha történik valami... nem történt.
uxxx 2009 okt. 29. - 00:53:24
(12/136)
Ez a Kabay Barna gyerek honnan tud ennyi pénzt összeszedni? Az mondjuk már az elõzetesben látszik ez a remekmû sem filmre forgott, ami élbõl mínusz x millió... de ha összeszámoljuk: a színészeket (akikkel nincs baj, csak egy tisztességes rendezõ kellene, aki tényleg rendez) akik elég drágák, vagy nagyon jóbarátok, a technikát, a stábot a helyszíneket, aminek a fele tuti klasszikus magyar tolakodó product placement, az utazási és egyéb költségek mellett min 50 - 80 milla közé saccolnám a költségeket... Ha nagyon optimista vagyok, 0-ra kijönnek, vagy veszteségesek, és a nézõk 90%-a csalódottan távozik a moziból... akkor kinek jó ez???? Pénzmosás a magyar film-mûhelyben (iparnak nem nevezném, inkább egy céhre hasonlít)??? Ha igaz is, miért ne, de akkor is miért kell gagyikat csinálni? Egy rakás, minden mûvészi értéket nélkülözõ, de szórakoztató, már klasszikusnak számító Bud Spencer és Terrence Hill készült így >>állítólag<<
KEDVES BARNA! ÉN IS SZÍVESEN RENDEZNÉK FILMET, ADJ RÁ PÉNZT, NE IZGULJ GARANTÁLOM, KEVESEBB NÉZÕD NEM LESZ, DE TÖBB MÉG LEHET!
1/10
TEE_2009 2009 okt. 28. - 15:21:00 1/10
(11/136)
Sziasztok,
Úgy látom, én vagyok itt az elsõ, aki látta ezt a filmet, ugyanis egy premier elõtti céges vetítésen tekinthettem meg eme remekmûvet.
A filmmel kapcsolatban annyit elárulnék, hogy EMIATT REGISZTRÁLTAM IDE A PORT.HU-RA A MAI NAPON.
Nem tudtam ugyanis magamban tartani, hogy ekkora szégyent, mint ez a film még életemben nem láttam. A vetítésrõl csak azért nem ment ki senki, mert meghívottak voltunk.
Az ÖSSZES szereplõ iszonyatos a filmben. A történet, a humor, a rendezés katasztrófa. A leginkább idegesítõ a fõszereplõ hölgyike volt, aki állítólag ezzel a filmmel szeretett volna betörni a celeb- és színészvilágba. Ezzel az elsõbe talán sikerülni fog. A másodikba lehetetlen. Kellett volna alakítania romantikát, érzelmeket, vagy csak annyit, hogy csápol egy koncerten. Egyiket sem sikerült eljátszania hitelesen. Eddig sem tudtam ki ez, de ezután sem szeretném látni sehol. A szeplõkkel amúgy semmi bajom, de az, hogy azt 1 m-rõl kell néznem 10 percen keresztül, mert olyan színvonalas az operatõr is, az sok.
Bajorra, Gesztesire és a többi idiótára már ki sem térek, mert nem tudok nyilatkozni róluk a jó ízlés határain belül.
Az egyetlen, akik felhúzta a filmet mínusz végtelenrõl mínusz végtelen plusz 1-re az Mucsi volt és nevetni tudtam 2 percet. Többet az egész film alatt nem. Csak az órám lestem és nem csak én, körülöttem mindenki.
Minden ellenségemnek üzenem: BÁTRAN NÉZZÉTEK MEG EZT A FILMET !!!
A többieknek nem ajánlom.
Tényleg fel vagyok háborodva, hogy ezért kiadott bárki bárkinek pénzt.
De most komolyan: csak azért játszik benne ennyi híres színész, mert pénzt kaptak és csak azért, hogy pörögjön a nevük ?! Nem olvasták el a forgatókönyvet ?! Vagy ha elolvasták, akkor utána azt mondták, hogy hát igen nem egy nagy szám, de elvállalom, mert fizetnek ?! Mást nem tudok elképzelni. ELKÉPESZTÕ !
Xenor 2009 okt. 27. - 10:26:49
(10/136)
xD Tényleg mindegyik magyar filmben ugyanazok játszanak. És ez nem azért van, mert kevés a jó magyar színész...
Már én is unom, hogyha ránézek valamelyik színészre, egybõl a korábbi szerepei jutnak eszembe (már azok is jó szarok voltak) + a szinkronhangjai. Miért nem engednek be más színészeket is a filmszakmába?
Shannen(.) 2009 okt. 26. - 17:33:05
(9/136)
Most nézem a zenecsatornát pont ezt a filmet istenítik h micsoda sztárok meg h milyen fantasztikus zene meg stb.Szánalmasan néz ki az egész nagyon nyomják. Pedig nemvagyok elõítéletes ,de már innen borzalmas az egész.
A plakát egy botrány mindenki legyen rajta aki aki csak elmegy az utcán azis rajta figyel.Bajor tényleg gáz ,nekem a többi sem szimpatikus.Kicsit talán az Emese a reklámból de azért nem veszek jegyet.
norton15 2009 okt. 26. - 11:30:44
(8/136)
Na ez lesz az a film, amit tutira nem nézek meg. Mint ahogy írta már elõttem valaki, Bajor Imrével lesz a fõ gond. Egyrészt már x éve nem vicces, másrészt nulla hitelességgel tudna eljátszani egy ilyen szerepet. A többi még egész jó, Kálloy-Molnár Péterrõl simán el tudom képzelni, hogy valaha rocksztár volt.

A másik az, hogy az egész mintha egy naaagy marketinges izé lenne, sok-sok reklámmal. Az ilyenekkel meg a tököm tele van. Tessék csak az új generációnak adni lehetõségeket, és a pénzt, a dinoszauruszokkal pedig ki a filmiparból.
mulao 2009 okt. 26. - 08:57:49
(7/136)
Oké, megértelek! Én se éppen Bajort és Gesztesit látom szívesen megint fõszerepben,- de azért ha jól megfigyelted a szereposztást, vannak még alig ismert arcok is benne! Pl Kerekes Vica ezzel a filmmel fog befutni, vagy Kolovratnik Krisztián se folyik a csapból is, õt mondjuk azért nyomatják, mert szexszimbólum, (nem néz ki rosszul, megkell hagyni és jól is játszik).
Én azt ajánlom neked, hogy soha ne nézd meg a filmet, mert, miután láttad is fikázni fogod, aminek nincs sok értelme.Így láthatatlanban se sok.Az elõzetes szerintem egy vicces és nem mindennapi szroriju filmre következtet.De nekem se kéne védenem ezt a filmet.
1/10
vitaygeorgina 2009 okt. 25. - 22:43:41 1/10
(6/136)
Én sem láttam még a filmet, nem is arról szeretnék véleményt mondani, de egy-két gondolatom támadt azért.
Ki volt az, aki szerint Bajor Imre, mint fõszereplõ nevére bemennek az emberek a moziba? Én õt még jó filmben nem láttam, ráadásul egyáltalán nem fõszereplõ karakter, vicces mellékszereplõ esetleg, de a vicceset is úgy értem, hogy inkább viccesnek szánt karakter, nevetni nem igazán lehet rajta.
Másik dolog: olvastam valahol, hogy ha egy ember elmegy wc-re, és lehúzza, annak is Gesztesi Károly a magyar hangja. Hát elmondható, hogy nincs az a film, amiben ne lenne benne, pedig nincs neki annyiféle arca,mint amennyi filmben szerepel.
A többi szereplõ is unásig ismert, aki valaha jó volt (pl. Mucsi), az is rég elhasználódott, egyszerûen megõrülök, hogy minden filmben ugyanazok az emberek szerepelnek. Nem is értem, hogy ebben a filmben hogy hogy nem szerepel Oroszlán Szonja vagy Csányi Sándor, már csak õk hiányoznak ebbõl a túlfoglalkoztatott társaságból.
A filmrõl egyelõre semmit nem mondanék, de az elõzetes alapján sajnos igénytelennek látszik. Gondolom lesz majd filmzene, amit agyonjátszanak majd a kereskedelmi rádiók. És gondolom, hogy van egy halom pénz, ami elment erre, és lehet, hogy lesz, akiket szórakoztat majd a film, sajnos úgy tûnik, semmi értéket nem teremtettek, inkább csak a filmszemét mennyiségét növelték.
Ismétlem: nem láttam a filmet, de amit írtam,vállalom. Ugyanis a fentebb leírtak miatt semmi esélyt nem látok arra, hogy a film megtekintése után megváltozna a véleményem.
mulao 2009 okt. 11. - 16:16:35
(5/136)
Te már láttad, és ennyire nem tetszett? Vagy miért mondasz ilyneket? Ha meg nem láttad, de máris ezt írod, akkor tudnék belédkötni.
Starship 2009 okt. 11. - 15:29:48
(4/136)
Igen, tudom. És sajnálom. De ezt már nem lehet tolerálni. Szépíteni nem fogom, leírom, amit gondolok: A jó kurva anyját annak, aki ilyenben részt vesz, aki ilyen filmre pazarol pénzt, idõt és mérgezi a mondanivalót, igényességet váró nézõket. Visszatetszést keltek? Az sem érdekel. És ki támogatja ezt? Az Oktatási és Kulturális Minisztérium. Ezért aztán: A jó kurva anyátokat még egyszer.
mulao 2009 okt. 09. - 09:39:53
(3/136)
Az elõzetes tényleg jó, a szereposztás meg nagyon jó, szerintem.A honlap is klassz, információ dús.Én várom már a filmet.
rita75 2009 okt. 06. - 09:38:48
(2/136)
Az elõzetes alapján nem tûnik rossznak.
mulao 2009 szept. 03. - 19:57:03
(1/136)
Ez mozifilm lesz?Csak, mert itt még elég kevés infó van a filmrõl.