orsusz 2006 nov. 27. - 14:59:33
(6/66)
Igen tényleg igazad van de a TV2-t többen nézik a Cool egy igen színvonal alatti csatorna persze a TV2 is de a lényeg hogy ott sokkal többen láthatnák.Mert szerintem ezt a filmet mindenkinek látnia kéne....ez egyszerûen egy gyönyörû film:)(én úgy elsírtam a végét)...Nagyon szép..
lazlee 2006 nov. 26. - 22:58:30
(5/66)
tökéletes film. von Trier pontosan és kiegyensúlyozottan vezeti a történetet, és ahogy a drámai jelenetek és a musical-betétek meghatározzák az egész ritmusát, az mûfajteremtõ. sajnos a szinkron rengeteget von le a film értékébõl, és ha egy kereskedelmi csatorna még reklámokkal is lerombolja a film tökéletesen felépített ritmusát, akkor alig marad valami. talán csak Björk :-)
tódor 2006 nov. 26. - 13:45:28
(4/66)
Szép film. A kamera kezelsé zseniális, de az utlsó 20-30 perce túl sok.
Lehetett volna rajta csiszolni, ám minde mellett kötelezõ a film rajongók számára.
coheed 2006 nov. 26. - 10:55:08 Előzmény orsusz
(3/66)
ja és csodálom, hogy a coolon ezen a szennycsatornán ilyen filmet adnak. bravó cool
coheed 2006 nov. 26. - 10:52:57 Előzmény orsusz
(2/66)
Fogalmam sincs, hogy miért, de én nem tudtam szeretni ezt a filmet. Viszont tökéletesen meg volt csinálva: többek között a kamerahasználata meg a színvilága tetszett. Björk zenéjéért nem vagyok oda, marad a mocskos rock and roll:)
orsusz 2006 nov. 25. - 19:52:33
(1/66)
Ez..ez egy hihetetlen jó film,ennek a TV2-ön vagy az RTL-en kellene mennie hogy mindenki láthassa és én imádom Björk-öt.Bizony nem sokan vannak akik szeretik Björk zenéjét és azt sem tudják ki õ, én elmondom... a legfantasztikusabb énekesnõ a világon!!!!Van egy koncert DVD-ém ,ahogy a színpadra ki tud állni az a csaj, nem semi!Meg van egy másik DVD azon videoklippek vannak ...hát amit ez kitud találni,vannak nagyon ötletesek,elvontak és gyönyörûek.Senkinek nincs olyan hangja mint neki hol cérna vékony hol pedig olyan mély tud lenni mint egy férfié..és azok a dalok amikben sikítozik azok a kedvenceim.Bizony Björk ismertetõjegye ez a sikítás...a hangja!!!Én IMÁDOM TELJESEN ODAVAGYOK ÉRTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!