hedike 2007 jan. 29. - 11:35:17
(756/1156)
tudom, hogy nem ide tartozik..csak hátha valaki esetleg tudna nekem segiteni..
miért van az hoyg nemtudom megváltoztatni egyes adataimat az adatmódosításnál?meg másik képet sem tudok feltölteni? már elég sokszor próbáltam, különbozõ napokon is, hátha az adott napon volt vmi gond a szerverel..de nem..
mindig azt irja ki h vmilyen query hiba, a megadott paraméterek nem egyeznek a futtatásnál megadottakkal...
elõre is köszi ha vki tud segiteni!
Bridge' 2007 jan. 28. - 19:49:57
(755/1156)
231

De mivel a Retek klub felezi a részeket...jó sokáig fog tartani...:(
verocska 2007 jan. 28. - 18:45:34
(754/1156)
Sziasztok!

Lenne egy az apukám számára fontos kérdésem.
Borzasztóan kíváncsi arra hogy hány részes a sorozat!
Hálás lennék, ha valaki leírná nekem.
Elõre is köszi nektek!
Ninimusa 2007 jan. 25. - 16:06:32
(753/1156)
juhúú lassan itt a várva várt 150.rész..Egyébként nem tudja vki,h kb mikor volt a farsangi rész,amikor Mona írtó szexy Piroska volt..és Martin írtó dögös Zorro..?
Drina 2007 jan. 25. - 11:05:05
(752/1156)
Nem lenne ez egy rossz film. Natalia Oreiro és Facundo Arana nekem kifejezetten szimpatikus színészek!
De sajnos, ebben a sorozatban mindenki rettenetesen túljátssza a szerepét, ami engem pl. nagyon fáraszt. Igen, pl. az erõletett dühkitörések! :)
hedike 2007 jan. 22. - 20:39:24
(751/1156)
jaja..jol áll neki,csak idõnként nekem már kissé elviselhetelne..meg Constanza dühkitörései..persze ez a "dolga" =)))
de ettõl függetlenül mindig megnézem vagy felveszem videora =)
viszont Debi jopofa, legalább van egy vicces ága is a történetnek..
faNATYca 2007 jan. 22. - 11:46:24
(750/1156)
Sziasztok!Sikerült végre lefordítani, h kivel mi történt...nem volt könnyû,de íme:
Remélem, h mindenkinek tetszeni fog!Sok érdekes dolog van benne! :)

Falucho:a börtön után Atlantic Citybe megy, ahol találkozik Barbarával (Coni húgával)egymásba szeretnek, és nagy szerelemben élnek együtt.Együtt mennek körútra a Gran Canariara.

Barbara:a szülei pénzén Atlantic Citybe utazik ahol egy szállodában összetalálkozik Faluchoval.Az emlékei közt keresve felismeri Faluchot,aki hipnotizálta annak idején...Nagy szerelemre lobban Falucho iránt, amit a férfi is viszonoz.
Híres énekesnõ lesz belõle, és Faluchoval boldogságban élnek együtt.

Kimbu: kilép a Quesada cégtõl...elösszõr egy localban kezd el dolgozni, majd Hernandoval elmegy Északamerikába Washingtonba,ahol boldogságban élnek együtt a férfi családjával.
Kimbu apja szintén velük tart Washingtonba.

Pochi:meggyõzi Falucho nagynénjét,aki annak a zárdának a fõnökasszony ahol nevelkedett, h modernizálják a zárdát.Engedje meg, h tropusi zenét játszhassanak a zárdában.Rátermettebbek legyenek az apácák, és férje is vele lehessen.

Nieves:továbbra is Quiquevel él együtt, és õ vígyáz az unokájára Martin - Enriquere...

Contu és Quique boldogan élnek egyetlen kisfiúkkal Martin - Enriquevel.

Coni:háziasszonnyá válik, megbánja minden bûnét és odaköltözik a Ferreti családhoz!
Most már örülni tud Martin boldogságának,és sajnálja, h akadályozta a válásukat.

Quique:továbbra is sokat eszik, és nem változott semmit.

Alfredo és Mecha:Továbbra is a Quesada csoportnál maradnak,beköltöznek Alfredo lakásába.Vesznek egy kis kutyát,akinek a Neno nevet adják.

Miguel:elkezd dolgozni Tota Santillánnál,ahol menedzserként dolgozik,szervezi a körútakat.Továbbra is Debyvel lakik együtt,és egy kis külön pénzért idõnként õ vígyáz Nenora,mikor Mecha és Alfredo vakációzni mennek.

Deby sem változott íme a szokásos kérdés:"Mondhatok 3 dolgot?

1;egy kínai ételnek vagy valaminek köszönhetõen elértem, h 2 egyforma ikrem legyen.

2;az amelyik rózsát hord,azt Karinanak hívják, aki pedig kéket visel,azt Luchonak.

3;Karina és Lucho az apjuktól örököltek mindent ez a fotokon,is látszik!
sok ölelés és puszik,Deby

Rolu: továbbra is Martin árnyékábban él...nem tudja a pályán legyõzni.Tanonak és Josénak segít sokat,Martin kérésére.

Lalo: Ibizan él együtt Estebannal,akivel tovább folytatják az esküvõ szervezést.Megtudja,h örögbefogadták, és az igazi apja a Fierro család feje.Továbbra sincs vezeték neve,de a család tagjává válik.

Mono és Martin: elutaznak Las Vegasba a világ bajnoki címért...Martin Moni menedzsere...Amíg távol vannak addig Alfredo és Tony vezeti a céget.Mono megnyeri a 2007-es világbajnokságot!Miután haza térnek Martin hazában élnek együtt a gyerekekkel; José Turkaval,Tony pedig Lauraval!Coky is kap külön szobát,amit Martin rózsaszínûre fest neki.

Josénak: két apja van,de kizárólag Martint tartja az apjának.Tanonak dolgozik ügyintézõként.

Turka: fõszerepet kap egy filmb
hedike 2007 jan. 19. - 19:49:13
(749/1156)
huu, hát nemtudom ti hogy vagytok vele de engem annyira idegesít José karaktere...fuuu....meg még ez a Quique is...áááá.
Princess Stella 2007 jan. 19. - 19:21:13
(748/1156)
Minden nap nézem nagyon jó sorozat.Igaz,Debi kicsit hülye...de jó sori.
erbeyvulette 2007 jan. 19. - 17:05:21
(747/1156)
Tmira!!! a csókra gondoltál???ha igen akkor tényleg édik voltak!!! gondolom meglepõdsz hogy egy 8 éves ir neked ugye???de vagin irok!!! ugye tök jó az irásom?!

IGY NÉZEK KI:
hedike 2007 jan. 18. - 18:24:38
(746/1156)
jaja (= fõleg h a száját ugy felinyomták v nemtom hogy irni =) olyan babás volt =))
MissVinke 2007 jan. 16. - 14:11:51
(745/1156)
Végig néztem az összes gombot a player-en és ott az egyik kihozta az eszközsort, vagy mi a manót. Na és ott megtaláltam, hogy média mentése másként, vagy mi. Na, ezt jól leírtam. :)) Szóval sikerült rátenni a gépre, és onnan már könnyen ment a pendrive-ra. Szóval a leírás volt a jó. Mégegyszer köszike. Most már azt is tudom, hogy ha más ilyen is akad, akkor azt hogyan kell.
Orsi
MissVinke 2007 jan. 16. - 11:02:59
(744/1156)
Tamira, megvan!!!! Sikerült!!!!!!! Köszike az ötletet!!!!!!!!!!!
Orsi
MissVinke 2007 jan. 16. - 07:00:28
(743/1156)
Szia Tamira!
Nem hülyeség, nekem is ez volt az elsõ gondolatom, csak az a gáz, hogy egybõl elkezdi lejátszani a "médiapléjerrel" és jobb egérgombkattintással sem ajánlja fel a másolás lehetõségét. Ha van tipped, hogy lejátszóról hogy lehet a gépre másolni, azt szívesen fogadom. Azért ilyen körülményes ez az egész, mert a munkahelyemrõl netezek, de ezen a gépen nincs cd-író, az otthonin meg hiába van, ha netem nincs. Köszike!
MissVinke 2007 jan. 16. - 06:57:30
(742/1156)
Szia Hedike!
Hát ma is megnéztem, de még most is azt írja, hogy a file nem található, amit nem értek, ha neked meg elkezdi lejátszani. :( Hát ez van. Azért köszi :)).
hedike 2007 jan. 15. - 18:31:53
(741/1156)
szia! hát akkor sajnálom..nekem sikerült..illetve nemtöltöttem le,csak rákattintottam és megvártam amig elkezdi,majd bezártam..mert megvan nekem,cask kiváncsi voltam h elkezdi-e.de sztem is elõbb próbáld meg a gépre menteni, és utána pedig másolni pendrive-ra..ha meg ugy sem sikerül..hát..akkor tényleg bocsi!
MissVinke 2007 jan. 15. - 06:47:51
(740/1156)
Szia! Hát én sajna nem tudom simán letölteni, mert pendrive-ra szeretném és azt nem engedi, vagy csak én vagyok béna. A megfelelõ válasz aláhúzandó!
Azért köszi!
MissVinke 2007 jan. 15. - 06:45:54
(739/1156)
Szia!
Sajna nem tudtam letölteni, mindegyiknél azt írja ki, hogy a file nem található. :(((
Azért köszi a segítséget.
Kicsirigó1 2007 jan. 14. - 14:05:40
(738/1156)
Szió! Sikreült letöltenem mindent. Nagyon szépen köszönöm!!
hedike 2007 jan. 13. - 23:01:34
(737/1156)