ruip 2006 szept. 20. - 14:11:42
(276/1156)
Én biztos voltam benne, hogy dohányzik, nem tudom, hogy mitõl van, de ránézésre megtudom állapitíni, ha van egy embernek valami szenvedély betegsége. Már meg se lepõdtem amikor olvastam, meg persze amikor a saját szememmel láttam akkor tudtam, hogy igaz. Egyébként a <a target="_blank" href="http://www.romantica.tv" title="www.romantica.tv">www.romantica.tv</a> honlapján azt írják róla hogy a kedvessége csak álca és szõrszálhasogató ember, de ez nem igaz velem nagyon kedves volt és mindenkivel aki még ott volt. És nem csak megjátszotta. Egyébként hegyet mászni is szokott és nagyon szeret még énekelni és sielni.
Higgyétek el a szõke herceg létezik.
mesterkata 2006 szept. 20. - 13:32:20
(275/1156)
Imádjuk, imádjuk!
Olyan csalódott voltam, hogy tegnap elmaradt.
Remélem ma már nem lesz semmi rendkívüli esemény.

Azt nézzük el neki, hogy bagózik.

Azt annyira bírom a sorozatban, amikor a Turca "Hercegemnek" szólítja.
Ez most csak úgy eszembe jutott.
Üdv mindenkinek!
csilla0223 2006 szept. 20. - 12:53:12
(274/1156)
Szia Rita!
Nagyon szívesen a segítséget, bármikor máskor is ha tudok!!!
Igen én is meglepõdtem mikor olvastam hogy dohányzik.Bizony ilyenkor azért elgondolkozik az ember hogy õk is ugyanolyan emberek mint bárki csak az a különbség hogy õk híresek!!Bár nem túl jó tulajdonság a dohányzás de szerintem így sem veszít Facu semmit sem az értékébõl,így is imádjuk,jól mondom??!
Brekkencs 2006 szept. 20. - 12:41:54
(273/1156)
Most olvastam, hogy megtanult a film kedvéért Facu repcsit vezetni. Ja meg tud lovagolni, táncolni ráadásul szaxofonozni is. Kezdem elhinni, hogy a szõke herceg tényleg létezik.
De végre van valami szeplõ : dohányzik a lelkem, ez végre kezdi emberként és nem valami félistenként láttatni velem. Ez nálam ugyanis eléggé gáz. Azért még szeretjük, nem igaz?
Brekkencs 2006 szept. 20. - 12:30:49
(272/1156)
Megfigyeltétek, hogy Argentínában a csókhoz elõször meg kell fogni a csaj nyakát??? :-)) Talán félnek, hogy leesik a feje? Szólni kéne nekik, hogy oda van csinálva rendesen.

Ja és csajok, ki az köztetek, akit ha egy szõke jóképû herceg fehér lovon megment, aki imád és mindent megtenne értetek ja és hosszú vágyakozás után végre meg akar csókolni ..... beledumálnál az elsõ csókba. Hát ettõl simán megvadultam. Nem hiszem el.
Ettõl függetlenül rajongó vagyok és imádom õket, de az ilyen értelmetlen idõhúzástól lefáradok. Ahogy olvasom a dolgokat még lesz ilyen bõven. De még ezt is megbocsátom nekik.
Brekkencs 2006 szept. 20. - 11:59:06
(271/1156)
Kedves Csilla!

De jó, hogy leírtad, végre megtaláltam. Valóban megható ez a kedvesség, ahogy egymásról vélekednek. Ilyenkor szeretném ha valaki végre valami rosszat mondana róluk, mert szinte hihetetlen, hogy ilyen az életben is létezik nem csak a filmeken. Na jó, ez nem komoly. de azért õk is emberek. nem igaz?
Tetszett a riport, mégegyszer köszi, hogy hozzá segítettél. Nem vagyok túl gyakorlott böngészõ. De az útmutatásoddal sikerült.
Üdv: Rita
csilla0223 2006 szept. 20. - 10:20:03
(270/1156)
Szia Brekkencs!
Semmi gond sincs szívesen elmondom mégegyszer hogy hol találod meg a cikket és még fent van mert most néztem meg. Szóval a www. gportal.hu/sos-mi-vida oldalon találod meg.(a www után ne ütsd a szóközt,az csak azért kell hogy kiírja a teljes címet itt a fórumban). Az oldal jobb felén van a Hírek menü amiben a Tudtad? van meg az hogy Brenda Gandini szerepel a Sos mi vida-ban, na közvetlenül az alatt van, az az utolsó a Hírek menüben mert alatta meg a Képek menü kezdõdik."Nati és Facu nyilatkoztak egymásról".Remélem így már sikerül.Jó olvasást!!:-))))
vikosz 2006 szept. 20. - 09:58:58
(269/1156)
Sziasztok!
Én új vagyok itt és egy nagy problémám van, szóval segítséget is szeretnék kérni:(
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, és nemsokára elutazom, elég hosszú idõre.
Azt sajnos nem tudom megoldani, hogy felvetessem valakivel azokat a részeket amikrõl lemaradok:(, így arra gondoltam, hogy van e köztetek valaki aki saját magának felveszi az egész sorozatot? A Vad angyalnál tudtdam egy lányról aki begyûjtötte magának az egészet, de sajna már nem tudom ki volt õ, peddig lehet ezt is gyûjti:)
Szóval nagyon örülnék, ha valaki jelentkezne, és a késõbbiekben azokat a részeket megtudnám nézni.
Várok minden megoldást:)-ha van valami jó ötletetek.
Vikosz
Brekkencs 2006 szept. 19. - 22:01:02
(268/1156)
Hát tudod lehet, hogy nagyon béna vagyok, de nem találtam azt a cikket amirõl írtál. Lehet egy kicsit részletesebben, vagy már nincs is fenn amikor egymásról nyilatkoznak?
Üdv
Brekkencs 2006 szept. 19. - 21:46:00
(267/1156)
Köszi szépen. Pusza
Bridge' 2006 szept. 19. - 21:17:39
(266/1156)
Brekkencs 2006 szept. 19. - 21:04:33
(265/1156)
Tudod ez elég rossz hír. Mert már abban reménykedtem, hogy kiábrándulhatnék valami úton módon Facuból, ha valami rosszat hallanék róla. De ahogy látom és néhol olvasom csak egy tökéletes pasi benyomását kelti. Bizti van hibája is, csak jól titkolja, így marad a rajongás.
Brekkencs 2006 szept. 19. - 21:01:46
(264/1156)
Hol találom kérlek mondd meg, mert hiába mentem oda fel, nem lelem a helyes utat a 159. részhez.
Köszinyõ
Brekkencs 2006 szept. 19. - 20:57:38
(263/1156)
Tudod kedves Direktor, azért van a távirányító, mint egy igen elmés szerkezet, hogy ha olyan van a tv-ben ami nem érdekel ... aránylag kis energia ráfordítással át lehet vele kapcsolni máshova.
Biztos vagyok abban,hogy a te érdeklõdési körödben is többen találnánk olyat amire azt mondhatnánk, hogy f*s.
De én inkább úgy fogalmaznék, hogy légyszi tartsd tiszteletben ha valakinek más tetszik mint neked. Lehet, hogy kicsit egoista vagy?
Bridge' 2006 szept. 19. - 18:32:36
(262/1156)
és nagyon sajnálom h nem Czvetkó Sándor,"az eredeti" szinkronizálja eben a sorozatban...
Bridge' 2006 szept. 19. - 18:29:14
(261/1156)
nem tudom....nekem nem tûnik fel h sokkal másabbak lennének.oké,nyilván "felnõttek",de részemrõl ugyanúgy viszonyulok hozzájuk. számomra Facu csak Facu,nem mozgat meg mint pasi. nem is néztem ezt a sorozatot,mer egy baromságnak tartom,már bocsi:),de ettõl függetlenül,ha itthon vok megnézem.
a Vad angyal nyomába se érhet:) és ez a szeretet a két színész iránt vonz a képernyõ elé:)
Bridge' 2006 szept. 19. - 18:23:03
(260/1156)
hoppá,ma nem lesz...
csak nehogy holnap az 53.részt adják le!
volt már erre példa,csak azért írtam.
csilla0223 2006 szept. 19. - 14:44:36
(259/1156)
Szia!
Én is láttam a 159.részt és tényleg jól megkeverték a dolgokat ezzel a "két Martin" dologgal.Már alig várom hogy letölthessem a 160.-at hogy mi fog kisülni ebbõl a dologból!!!!
ruip 2006 szept. 19. - 14:44:36
(258/1156)
Oké küldök képet és szerzek neked dedikált fotót.
Majd írj az email címemre ami ruip@freemail.hu.
Add meg a címedet hogy hova küldjem és kitõl szeretnél dedikált fotót. Aki még kér az is írjón az email címemre. És õk is a adják meg a címûket.
csilla0223 2006 szept. 19. - 14:40:51
(257/1156)
Szia ruip!
Nagyon nagyon nagyon megköszönném ha valahogy tudnál nekem képeket küldeni ha esetleg dedikált fotót tudnál küldeni az meg egyenesen szupppper lenne,már próbáltam szerezni néhány helyrõl de sajnos nem sikerült,ha ez most sikerülne akkor biztosan imába foglalnám a neved!!!!!:-))))))))))