ruip 2006 szept. 19. - 14:20:48
(256/1156)
Éni mégegyszer megerõsítem a hírt hogy Facu tényleg facér.
Nekem nem volt bajom az Isabellával, de szerintem is Natyval sokkal jobban összeillenek látszik hogy nagyon szeretik egymást. De azt is sikerült megfigyelnem, hogy ez a szeretet testvéri Natynak Facu olyan , mint egy bátty akihez ha szomorú oda bújhat, mert megvigasztalja. Én ezt szürtem le abból amikor láttam , ahogy egymással viselkednek. De az sem kizárt, hogy ebbõl az érzésbõl elõbb utóbb szerelem lesz.
faNATYca 2006 szept. 19. - 14:16:10
(255/1156)
bocsi itt a jó cím:
<a target="_blank" href="http://www.tevagyazeletem.hu" title="http://www.tevagyazeletem.hu">www.tevagyazeletem.hu</a>
ruip 2006 szept. 19. - 14:15:04
(254/1156)
nem vagy indiszkrét. Dolgozni jöttem ki. Meg persze tovább fejleszteni a nyelvtudásomat. Eddig nagyon tetszik ez az ország és a város és a kultúrájuk. Itt minden ember nagyon kedves és aranyos még a szegények. Igaz a mondás a pénz nem boldogít.
Egyáltalán nem baj hogy nagyon oda vagy érte, szerintem ez egyáltalán nem beteges. Aki szeretne róluk fotót az irjón ide és még kimegyek még egy forgatásra és ha tudok szerzek a képhez aláírásokat is. Visszatérve a pénzhez mivel Facu és Naty is nagyon gazdag mégsem beképzeltek és ez nagyon jó dolog, hogy megmaradtak annak az embernek akik voltak.
faNATYca 2006 szept. 19. - 14:15:02
(253/1156)
Natyval már én is találkoztam...itt Magyarországon, még 2002-ben...beszélgettünk is egy kicsit...nagyon aranyos, közvetlen, az egyik barátomnak még énekelt is, nagyon édes volt, és teljesen más volt hallani kb 1 méterrõl...a koncertjein is ott voltam, de a közvetlen közelében lenni, és úgy látni ahogy énekel teljesen más volt:)
az életben is ugyan olyan bohokás, vicces és kedves, mint a filmjein!
a férje Rici is egy tünemény, nagyon kedves õ is! :)

És igen Facu szakítot Isabellaval, ez argban már hónapok óta szóbeszéd, de nem olyan régen lett nyilvános, h szakítottak!

Most néztem meg az smv 159. részét...hát ne tudjátok meg, nagyon megbonyolítják, ha kiváncsiak vagytok, h mi volt benne a lényeg, akkor a hivataos magyaroldalon lévõ forumon eltudjátok a spoyler topicban olvasni!
<a target="_blank" href="http://tevagyazeletem.hu" title="http://tevagyazeletem.hu">tevagyazeletem.hu</a>
faNATYca 2006 szept. 19. - 14:08:28
(252/1156)
ha nem vagy kiváncsi asorira minek olvasod a formát?
mesterkata 2006 szept. 19. - 14:05:14
(251/1156)
Láccik, semmi érzéked a nõi lélekhez...
Alapvetõen mindenki a gyönyörûséges argentín színésztõl, Facundo Aranától van elájulva és nem a sorozattól. Ami néha tényleg közönséges, esetenként uncsi, némelykor viszont vicces, sõt szellemes, a helyzetkomikumokról és a hétköznapi élet, emberek kifigurázásáról nem is beszélve.
Hagyj magadnak idõt!
Nem kell mindig mindent halálosan komolyan venni!
csilla0223 2006 szept. 19. - 11:47:37
(250/1156)
Sziazstok!
Bocsi csak rosszul írtam be a net címet, szóval a www. gportal.hu/portal/sos-mi-vida, jobb oldalon,Nati és Facu nyilatkoztak egymásról.Mindenképp olvassátok el!!!!!
csilla0223 2006 szept. 19. - 11:41:33
(249/1156)
Szia!
Nagyon nagy mázlista vagy hogy élõben találkozhattál velük,sokaknak ez mindig csak egy álom marad!!!!
Egyébként ez komoly hogy szakított Isabel Macedoval???Nem akarok gonosz lenni és boldogtalanságot sem kívánok a Facundonak,isten ments de én nem nagyon kedvelem Isabelt,szerintem Natival sokkal szebb párt alkotnának kár hogy õk csak barátok.A <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/portal/sos-mi-vida" title="www.gportal.hu/portal/sos-mi-vida">www.gportal.hu</a> oldalon jobb oldalt van egy olyan hogy "Nati és Facu nyilatkoztak egymásról",aki még esetleg nem olvasta az tegye meg nagyon aranyosakat mondtak és az alapján is tényleg szép pár lennének!!!!
mesterkata 2006 szept. 19. - 11:32:26
(248/1156)
Szió! Ó, nagyon irigyellek ám! Alig várjuk azokat a fotókat!
És mit csinálsz Argentínában? Persze, ha nem vagyok indiszkrét...
És igen, nagyon oda vagyok érte...
Van ilyen, ugye?
Üdv!
ruip 2006 szept. 19. - 10:01:37
(247/1156)
Látom nagyon oda vagytok Facuért, bevallom én is.
De én abba a szerencsés helyzetben vagyok hogy már volt alkalmam élõben látni.
És el kell mondanom hogy élõben sokkal jobban néz ki, mint a tv-ben. Nagyon csinos és nagyon kedves, mindig mosolyog.
Most Buenos Airesben vagyok már 1 hónapja és elmenntem egy forgatási helyszínre és ott sikerült emglesnem õket és kérni tõlük autogrammot. Natyval is találkoztam õ is nagyon kedves és aranyos lány. Mindketten nagyon közvetlenek.
Majd teszek fel errõl a napról képeket ha elõhívattam. Közlöm veletek szakított a barátnõjével láttam egy argentín showmûsorba.
orchidee 2006 szept. 19. - 08:47:25
(246/1156)
Kedves Brekkencs!

Azért kell elvennie Martinnak a Múmiát :-) , mert a gyerekek felügyeleti jogát neki ítélik!
mesterkata 2006 szept. 19. - 08:25:18
(245/1156)
Sziasztok! Ez olyan izgi, kinek hogyan teccik Facu jobban. Én a Yagóban fedeztem fel magamnak, annyira lelkesen néztem, mert olyan gyönyörû. Csak akkor derült ki, hogy anno játszott a Vad angyalban, de én azt nem láttam. Most persze óriási erõvel nézem a Story tévén, a Sos Mi Vida után. Két óra Facuval. De amit akarok mondani, fogalmamsincs, hogy miért, de most a Vad angyalban teccik a legjobban. Nem mint karakter, abban Mártin, a Szent utolérhetetlen, hanem pasiként. Ivó Isten, így hívom. Mint Yagó még semmi jó toldalék nevet nem találtam. Lécci segítsetek....
Szép napot mindenkinek!
Brekkencs 2006 szept. 18. - 23:20:47
(244/1156)
Azt árulja el valaki, hogy hogyan történhet meg olyan gyászos eset, hogy elveszi ez a lökött Martin a múmiát?
Brekkencs 2006 szept. 18. - 23:19:41 Előzmény westy97
(243/1156)
Érdekelne, hogy a neten belül honnan tudsz te ilyen titkokat? Bár jó, ha van egy ilyen jól értesült is köztünk mint Te.
Várunk a jó kis infóiddal együtt máskor is.
Brekkencs 2006 szept. 18. - 23:17:44
(242/1156)
Ahogy látom ma mindenki kidõlt a mai rész hatása alatt. Nagy a csend.
Hát elég romantikusra sikerült. De hát ez lenne a filmek feladata valahol, hogy ha már eleget láttuk a valóságot magunk körül akkor egy kis álomvilág, ahová menekülni lehet.
Brekkencs 2006 szept. 18. - 23:15:25
(241/1156)
Érdekes, hogy a Vad angyalban egyáltalán nem figyeltem fel Facura. De most apám,hogy milyen jót tett neki ez a 7 év, sokkal karakteresebb lett az arca és ez a haj és szakáll sokkal jobban áll neki. Most kifejezetten tetszik. Ahogy egy ismerõsöm mondaná: elrugdosnék vele egy lepedõt. :-)
Brekkencs 2006 szept. 18. - 23:13:17 Előzmény Bridge'
(240/1156)
Hát tudod szerintem a Vad angyalban még eléggé fiatalok voltak. Akkoriban nagyon szerettem, de szerintem sokkal jobb a Te vagy az életem.
Jó legalább egy órát abban az álomban élni naponta, hogy létezik ilyen pasi is a Földön. De hát az eszünk hiába tudja, hogy nem, mégis a remény hal meg utoljára. Addig is marad legalább az álomkép ebben a sorozatban.
Vagy ti nem így gondoljátok?
10/10
Giada 2006 szept. 18. - 19:01:05 10/10
(239/1156)
Hát látni ám de martuét is
Mily 2006 szept. 18. - 17:54:05
(238/1156)
51. rész! 51. rész!!!!!!!!!!!!!!

<a target="_blank" href="http://www.sosmiividaa.gportal.hu" title="www.sosmiividaa.gportal.hu">www.sosmiividaa.gportal.hu</a>
Bridge' 2006 szept. 17. - 22:18:52
(237/1156)
a 68.résznek ezzel van vége.