Téma: Telesport

Rahel 2009 jún. 23. - 18:41:54
(279/699)
-Én az egész válogatottat lehúztam:

-A mondataim:

-"Ez vicc!!!!!!!
-Az olaszok úgy fociztak, mintha ott sem lettek volna a pályán, az amcsik meg továbbjutottak!!!!!!!
-Bár szerintem igazságos eredmény született, mert az Azzurrik a teljesítményük alapján nem érdemelték meg a továbbjutást, Egyiptom meg nem ismeri a korrekt játékot!!! Gratula az Amcsiknak!!!!"

-"Bár a játékos keretet kicsit frissíteni kéne!!!"

-Ez válasz Hero mondataira:

-"Én pl Tonit régebben nagyon szerettem, de most már szegény mindig csak a fejét fogja és közben nem csinál semmit. Az újaknak is esélyt kell adni." /Hero/
-A válaszom:
-"Talán Õ volt a leggyengébb!!!"

-Tökéletesen egy véleményen voltunk!

-Remélem, hogy most már Te is látod, hogy mind a ketten egyet állítunk, hogy szar az olasz válogatott, de azért az már magánügy, hogy ki milyennek látja Egyiptomot!!!
norton15 2009 jún. 23. - 16:56:21
(278/699)
Nem mernek lõni. Ez valami szentségtörés? Nem mernek élni a helyzettel, nincs az a VEZÉR, akinek ha odapasszolják, az rárúgja.

De abban mi a játékölés, ha elõrevágják a labdát? Magyarázd már meg. Még az olaszok is megcsinálták egyetlenegyszer. Húú, antifoci? Nem hinném.

Ha annyira silány csapat lenne, nem szivatta volna meg a brazilokat, nem verte volna el az olaszokat, és nem nyerték volna meg az Afrika Kupát...
norton15 2009 jún. 23. - 16:53:40
(277/699)
De abban a mondatban nem Luca Toni a lényeg...
Rahel 2009 jún. 23. - 14:32:49 Előzmény norton15
(276/699)
-"Azért veszítettek, mert nem mernek lõni, + hiányzott a vezér. Azaz Zidan."

-Tehát nem mernek lõni??????

-Akkor mit mernek csinálni a pályán??
-Kirúgni a labdát, és ölni a játékot??

-Ez merõ vicc, ahogy szépíted Egyiptom teljesítményét!!!

-És Zidan nélkül meg már nincs élet!!!
-Hiába, silány csapat ez béna játékosokkal!!!
Rahel 2009 jún. 23. - 14:26:56 Előzmény norton15
(275/699)
-"Hát, amikor a kaputól öt méterre bénázik Luca Toni, nem elpasszolom tõle a labdát, hanem a középpályánál várakozó játékosoknak rúgom ki a fenébe..."

-Ráadásul pont õ volt az egyik, akit nagyon lehúztam, csak nem olvastát utána!!
Rahel 2009 jún. 23. - 14:22:49
(274/699)
-Nem értem, hogy mi a gond??

-Olasz szurkoló vagyok, de azt már többször leírtam, hogy amit az olaszok mûveltek, az katasztrófa volt, és ezzel mindenki egyetértett itt!

-Hogy hajszál választotta el az olaszokat az eredményességtõl az egyiptomi meccsen, már párszor említettem, hogy az olasz csatárokon, és Egyiptom "antifociján" múlott!!!

-És két gól a Brazil csapatnak???

-Én akkor megemlíteném az USA teljesítményét, és azt(3gól a csoda csapatnak), hogy ha egy csapat csak egy emberre épít, és az véletlen kiesik, akkor az a csapat húzza le magát, mert csak egy nagy rakás szerencsétlenség!!

-Gondolom ezután mindenki megérti majd, hogy az olaszokról mi a véleményem, és nem hiszem, hogy ezután ugyanazt kellene ragoznunk jobbról balról!
Brasilerinha 2009 jún. 23. - 14:14:50
(273/699)
Az olaszok nagyon rosszak voltak... Nem egy világbajnokhoz méltóan játszottak. A brazilok meg lemosták õket a pályáról... Csak az a baj, hogy idáig az összes meccsen a Konföderációs Kupán a brazilok csak 45 perces játékkal nyertek... Kíváncsi vagyok, hogy a spanyolok ellen mi lesz, mert szerintem spanyol-brazil döntõ lesz és remélem a brazilok nyernek(L) Az még a baj, hogyha Robinho megkapja a labdát, akkor bemegy vele, rúghatna 5 gólt egy meccsen és õ ehelyett elkezd cselezgetni meg játsza ott az agyát, közben meg lenne már rég helyzet... Mindegy én örökre brazil drukker vagyok:)
fredi60 2009 jún. 23. - 13:37:08 Előzmény justbetallin
(272/699)
Így van! Akárhogy nézzük, Egyiptom rúgott a bariloknak 3 gólt és csak az utolsó percben kapott tizenegyessel kaptak ki. Míg a Rahel által "istenített" olaszok úgy kaptak egy sima hármast a braziloktól, hogy a 90 perc alatt egy gólt sem néztem volna ki az azzurikból.
fredi60 2009 jún. 23. - 13:33:44 Előzmény Rahel
(271/699)
"csak csak hajszálon múlt hogy az Azzurrik nem verték õket meg"
Hajszálon múlt? Ehhez minimum két olasz gól hiányzott!
norton15 2009 jún. 22. - 23:24:19
(270/699)
Hát, amikor a kaputól öt méterre bénázik Luca Toni, nem elpasszolom tõle a labdát, hanem a középpályánál várakozó játékosoknak rúgom ki a fenébe...

Azért veszítettek, mert nem mernek lõni, + hiányzott a vezér. Azaz Zidan.

A brazilok ellen hol, és mikor szimuláltak?:) Mellesleg csak mondom, hogy a braziloknak két ugyanolyan gólt lõni egy percen belül tényleg nem kicsi dolog. Bebizonyították, hogy verhetõk.

Az olaszok csak hajszál híján nem verték meg õket? Most megint mondom, de ha az olaszok a csomó gólhelyzetbõl kettõt higgadtan belõnek, nincs mirõl beszélni. DE a meccs nagyon egyenlõ volt, hiszen amikor kapura lõttek az olaszok, fél perccel késõbb Buffonnak kellett védenie.

Pedig az USA még mindig nem tud játszani, én is meglepõdtem az eredményem. De azt állítani, hogy amcsiknak csupaszív játéka van, ehh.... A Liverpoolnak van csupaszív játéka, nem az amerikaiaknak. Egyiptom összezuhant az elsõ gól után, kapkodtak, mert már volt tétje a dolognak.
10/10
justbetallin 2009 jún. 22. - 23:02:57 10/10
(269/699)
Te vagy olasz szurkoló vagy, vagy rossz gyerekkori emlékek kötnek Egyiptomhoz. Mást nehezen tudok elképzelni.
Rahel 2009 jún. 22. - 17:26:29 Előzmény Brasilerinha
(268/699)
-Igen, és Brazília.
Rahel 2009 jún. 22. - 17:25:41
(267/699)
-Néztem, és ezért állítom azt, hogy csak arra törekedett Egyiptom, hogy kirúgja, vagy jó messzire elrúgja a labdát!

-Nem igazi nyílt játékot játszottak, és az amcsik ellen ezzel veszítettek!!

-A szimulálás sem áll tõlük távol(lásd a Brazilok ellen), és az, hogy három gólt rúgtak a Selecaonak, az még nem jelenti még azt, hogy jól játszanának, hisz az amcsik simán verték õket 0-3-ra!!

-Pedig USA mégsem Brazília, és csak csak hajszálon múlt hogy az Azzurrik nem verték õket meg!!!!
Brasilerinha 2009 jún. 22. - 13:49:32
(266/699)
Lemaradtam:S Az amerikaiak jutottak tovább?
norton15 2009 jún. 22. - 13:12:13
(265/699)
Ha nézted az olasz-egyiptomi meccset, láthattad, hogy az olasz középpályán elég sokszor mentek át az egyiptomiak, és támadtak elõre. Pont a gól elõtt eresztett meg egy nagy lövést az egyik játékos. A mérkõzés további részében is támadtak elõre, csak mint valaki írta korábban, nem merték nagyon ellõni, alig vállalták, ezért kell Zidan. Azért, mert az olaszok presszingeltek, amiatt nehogy már Egyiptomra kenjük, hogy ölik a játékot.:) Sõt, Brazília ellen 2 perc alatt kiegyenlítettek egy reménytelen helyzetbõl, majd mentek elõre utána is, hogy gólt szerezzenek. Mi ebben az antifoci?
Rahel 2009 jún. 22. - 12:36:26
(264/699)
-"Egyébként ha az olaszok az 5 gólhelyzetükbõl kettõt belõttek volna, nem lett volna semmi baj. De Iaquinta tisztán sem tudta belõni, Toni meg kb annyira volt veszélyes, nehogy ráessen valamelyik játékosra.

Annyira nem örülnék az amcsik továbbjutásának, mert most nagyon megmutatták, hogy totál nem értenek a futballhoz. Az olaszok és a brazilok ellen volt kiállításuk, de alig volt épkézláb lövésük, az a nagy benga fekete csatár meg nagyon tehetségtelen."
!

-Ezt én is leírtam már!

-Viszont számomra akkor sem tûnt meggyõzõnek Egyiptom csapat, mert nem csak az utolsó öt percben kezdte ölni a játékot, hanem szinte az egész mérkõzésen ezt csinálta!
-A szerencsés gólja pedig nem ért semmit, mert lehet, hogy egy mérkõzést kilehet védekezni bevett szokás alapján, de elõbb vagy utóbb meg is kell mutatni, hogy mit tud a csapat!!


-Örülök, hogy nem jutottak tovább!!
norton15 2009 jún. 22. - 11:26:14
(263/699)
Nem ismerik a korrekt játékot? Az olaszok ellen úgy húzták az idõt, ahogy csak lehetett, lassan kocogott ki a kapus a lasztihoz kirúgásnál, passzolgattak egymás közt stb. Ezt bármelyik csapat megcsinálja. Az egyik olimpiai kézimeccsen a horvátok a második félidõ végefelé minden egyes esésnél törlést kértek, amivel szépen ment el az idõ, mert vezettek. Bevett gyakorlat. Bizonyára a horvát kéziválogatott is tisztességtelen.

Egyébként ha az olaszok az 5 gólhelyzetükbõl kettõt belõttek volna, nem lett volna semmi baj. De Iaquinta tisztán sem tudta belõni, Toni meg kb annyira volt veszélyes, nehogy ráessen valamelyik játékosra.

Annyira nem örülnék az amcsik továbbjutásának, mert most nagyon megmutatták, hogy totál nem értenek a futballhoz. Az olaszok és a brazilok ellen volt kiállításuk, de alig volt épkézláb lövésük, az a nagy benga fekete csatár meg nagyon tehetségtelen.
porthutvmusor 2009 jún. 22. - 09:57:53
(262/699)
hát az olaszokon nem csodálkozom..(szerintem rossi bizonyított egyedül,tényleg veszélyes lövései vannak..),egyiptom meg zidan nélkül úgy látszik életképtelen(sajnos).Mindenesetre spanyol brazil döntõt várok,ahol relatív könnyen a spanyolok diadalmaskodnak,ugyanis igaz hogy veszélyesek a brazilok elõl,jók középütt és hátul sem rosszak,viszont valahogy nem tudom rámondani a focijukra,hogy igazi csapatjáték,ellentétben a spanyolokkal,akik egy igazi összeszokott szervezetként mûködnek.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 22. - 09:51:49 9/10
(261/699)
Szóval az alábbiakat kéne lapátra tenni, ha jól olvasom a kommenteket:
Toni, Cannavaro, Zambrotta, Chiellini, Gattuso, Pirlo, De Rossi.

Én is õket éreztem haloványnak.
Fõleg Pirlo-t.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 22. - 09:41:55 9/10
(260/699)
Talán lesz változás kedves Rahel !