Téma: Telesport

Slash777 2009 jún. 17. - 21:19:20
(199/699)
A nagy csapatoknál nem kitûzött cél a kupa megnyerése, legalábbis nem jó ómen, mivel eddig aki megnyerte a KK-t az a következõ évben nem tudta megnyerni a Vb-t, de lehet ideje lenne ezt megcáfolni :D
norton15 2009 jún. 17. - 18:48:02
(198/699)
Megvédem az irakiakat, már az is szép, hogy idáig eljöttek. Otthon háborús helyzet van, mégis megnyerték az Ázsia Kupát.

Kezdek hozzászokni az afrikai szurkolók legyet imitáló dudálásához. De lehet, hogy csak letekerték a hangerõt megint az m1-nél.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 17. - 18:42:07 9/10
(197/699)
nem tudom mi a fõcimzene.

spanyolország- Irak:
1.félidõ: bunkerfoci az egyik részen, pontatlan átadások a másikon.
amúgy csikorgott a hispán gépezet. :(

2.félidõ:
egyszer csak összejött a tili-toli: meg is lett a gól ! :D

pont akkor mikor Irak elhitte volna:
van keresnivalója!
Galo 2009 jún. 17. - 15:57:57 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(196/699)
Hello! Nem tudja vki, hogy mi a konföderációs kupa fõcím zenéje?
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 16. - 07:53:09 9/10
(195/699)
USA-Olaszország:

Bár csak egy félidõt sasoltam, feltünõ volt, hogy az olaszok 58 percig hozzá se szagoltak a meccshez.
Holott 10 emberrel voltak amazok!
Olaszország meg egy Rossival több volt.
ha õt nem állítja be Lippi -lehet hogy csak
1-1 a vége.

De játékban ennél kicsit több fog kelleni kissé- mert Egyiptom nem fogja így elkönnyelmûsködni !!!!
xzibit2009 2009 jún. 15. - 19:40:01
(194/699)
döntõben kell villogni nem a "selejtezõben", elején.
8/10
damienisback 2009 jún. 15. - 19:27:18 8/10
(193/699)
szándékosnak tûnt. egyébként nem érdemelték meg a brazilok a 3 pontot...
Kaká meg elég gyengén teljesített. a 11-est gyengén lõtte, egész meccsen észrevétlen volt, a gólnál szépen csinálta a két cselt, kb ennyi.
xzibit2009 2009 jún. 15. - 19:05:48
(192/699)
lassításból kiderült a 11es elõtt, hogy direkt tette bele a kezét!
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 15. - 18:59:18 9/10
(191/699)
Brazilia- Egyiptom:
Félelmetes, milyen könnyedén játszottak a brazilok az elején!
És azok a 15-20 méteres paszsok!
Meg a sarkazások.
És a félidõ után az az egyiptomi feltámadás!
ELKÉPESZTÕ !
Micsoda gyors gólok!

Szerencsével nyertek a brazilok:
a 11-es elõtt a labda rápattant az ürge kezére.
Nem hiszem, hogy szándékos volt.
Bár lehet a lassítás mást mond...
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 15. - 08:22:35 9/10
(190/699)
új-Zéland- Spanyolország:

Gálameccs.Edzõmérkõzés. Gyönyörûszép gólok. Könnyed passzolgatás.Mi kell még?
Hajrá tovább spanyolok!
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 14. - 18:21:45 9/10
(189/699)
Dél-Afrika- Irak:
Inkább küzdelmes meccs. Küzdelem dominált. A második félidõben Dél-Afrika rátett 2 pici lapáttal.
Ám vagy gyatrán lõttek, vagy szerencsével álltak hadilábon.
Irak meg remekül védekezhettük.
Rájuk nézve hizelgõ ez a null-null.

Fura ezt innen kimondani, de:
Szerintem õk fognak továbbjutni az A-csoportból másodiknak!
csdobos 2009 máj. 31. - 11:53:46 Előzmény Róbertgida1899
(188/699)
Szép jázékkal nyert a Barca,és kevés volt a MU,de legyünk õszinték,ha a Chelsea ellen nem úgy fúj a bíró ahogy fújt,akkor bizony angol döntõ lett volna!
Róbertgida1899 2009 máj. 29. - 23:20:56
(187/699)
A közvetítéssel nem volt bajom,bár elgondolkoztam picit hogy mekkora TV kéne ahoz hogy jól lássam.A 84-s nem volt elég nagy.No de a lényeget láttam.
Nem tudtam elképzelni hogy lehet megalázni valakit egy BL döntõn két góllal.Fõleg a nagy SZÕR-nek a nagy MU-ját.
Így:)
A Barca megmutatta milyen a foci,gyönyörû,fantasztikus,mesteri,állomszép focit láttam:)Köszönöm és gratulálok a BARCELONA-nak!
10/10
borfalu 2009 máj. 29. - 22:57:34 10/10 Előzmény El Fary
(186/699)
A nagyobb probléma: Egri Viktor volt. Még mindíg nem tanult meg rendesen közvetíteni, - lehet hogy sose fog, - és szokásos ide nem illõ rossz poénjait szórta. Különben szórakoztató meccs volt, bõvebben a Labdarúgás PORT rovatban.
El Fary 2009 máj. 29. - 19:34:08
(185/699)
Nem tudom, az csak nekem tûnt fel, hogy milyen nézhetetlen, élvezhetetlen módon közvetítették a BL döntõt? Mármint az operatõrök és a rendezõ. Semmit nem lehetett látni a meccsbõl, olyan távoli képeket mutattak, amiben a játékosok csak pálcikák voltak. Már-már jégkorongmeccseken jobban kivehetõ a pakk útja, mint itt volt a labdáé. Borzalmas volt. Ilyet még soha sem láttam focimeccsen, remélem nem csinálnak ebbõl rendszert.
Emiatt egy idõ után ott is hagytam a fenébe, a végére visszakapcsoltam, megnéztem a gólokat, meg az ünneplést.
scoobylee 2009 máj. 28. - 15:17:37
(184/699)
KIRÁLY!!

Király, hogy A BARCA nyerte meg a manchester united fc ellen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!HAJRÁ BARCA!!BARCA

BARCA! BARCA!! BARCA!! BARCA!! MESSI! HENRY!! ETO'O!!!

FÚJ manchester united!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8/10
offtopic
damienisback 2009 máj. 28. - 15:10:59 8/10
(183/699)
1. lehet akármilyen jó egy csapat, szerencse nélkül nem sokra mennek. a bl-ben meg pláne.
2. a dinamo london jelzõ csak gúny és arra utal, hogy abramovic akármennyi pénzt ölhet a klubjába, akkor sem valószínû, hogy bl-t fog nyerni. idén is csak 3. hely a bajnokságban, egyedül az fa kupát nyerhetik meg...
3. mûesésre mióta adnak szabadrúgást? fõleg az ellenfél 16-osán belül...
4. anelka gólkirály lett, húha, sokra ment vele a cselszkij. amúgy is 1 góllal elõzte meg Ronaldót és hárommal Gerrardot...
5. ha ez nem történt volna meg ha az, jaj ugyan már. ilyen alapon ha tegnap a United védelme nem szerencsétlenkedik, akkor nem kapnak gólt...
6. ha nem tûnt volna fel, általában az elsõ félidõ után 1 percet hosszabbítanak és a második után hármat. persze akad példa arra, hogy kevesebb vagy éppen több, de nem túl sok.
7. essien góljához semmi szerencse nem kellett ugye? az teljesen természetes, hogy valaki úgy találja el a labdát, hogy védhetetlenül vágódik a lécrõl a vonal mögé...
8. ha már a csapatod sikerének nem tudsz örülni(mert nincs minek), akkor hajrá...
9. a címvédés nem egyszerû dolog, hiszen idén is legalább 3 olyan klub volt a bl-ben aki megérdemelte volna, hogy a döntõben játsszon(a két döntõs csapat és a Liverpool), de ha valamikor, akkor jövõre jó eséllyel pályázik erre a Barca, hiszen kulcsjátékos valószínûleg nem fog távozni tõlük.
mushi 2009 máj. 28. - 13:42:56 Előzmény damienisback
(182/699)
Jólvan, akkor a két csapat gólok tekintetében egálban van/volt.. De a szerencse, meg a bírók is a manchester mellett állnak a legtöbbször.

Különben is, muszáj Dinamo Londonnak nevezni a Chelsea-t? Ez mínõsít, nem gondolod?

Méghogy nem kellett volna kiállítani.. A piros lap nagyon is jogos volt. A sok felrugdosás után végre látott is az a majom Övrebo vagy ki.. Azt viszont nem vitatom, hogy Ballack is megérdemelte volna az elsõ meccsen.. Legyen egy jó napod...

A jogos 11eseknél is igazad van oké. Nade a Barcának egyet, a Chelsea-nek 4et, 5öt kellett volna adni, de legalábbis szabadrúgást, ha már annyira nem lehet egyenes kiesésesben büntetõzni... Ha meg megadják, az már fele-fele, Lampard a legtöbbször higgadtan belövi. A tavalyi döntõben is sikerült neki. Ha meg nem megy be, hát legalább igazságos volt a bíró, és jogosan ítélt. A büntetõ meg a csapat bénaságán múlott, meg a pillanatnyi szerencsén, hogy a kapus arra mozdul-e, amerre lövik a labdát. Tavaly Anelka, elismerem, irtó bénán lõtte a 11esét, akkor szerintem sokan fordultak ellene. De némiképp javított a mostani szezonban, hiszen gólkirály lett a bajnokságban (az megint más kérdés, hogy csak 19 góllal, a többi bajnokságban még a 30as gólszámot is elérték..) Szegény Terrynek meg nem volt szerencséje. Elcsúszott, a labda meg egy méterrel arrébb ment. Ha nem csúszik meg, a Chelsea a gyõztes, mivel van der Sar is a másik irányba vetõdött. A kapufa sem segített, a labda kifelé pattant, míg a manchesternek is volt egy kapufája, de az gól is lett.. (ez is a büntetõknél volt)

Mondjuk az érdekes, hogy a végén 3 percet, vagy mennyit húzott rá, nem volt indokolt. Nem volt sérülés, amit kezelni kellett, nem volt vita, csak utána.. Mondjuk azért a gól elõtt asszem Essien volt az, aki elég rosszul próbált felszabadítani, és a Barcához került a labda. De akkor is, csak a szerencsén múlt, hogy még pont volt annyi idõ, pont ott volt a labda a Chelsea térfelén..

Viszont az még mindig tetszik, hogy a manchestert végre elpáholta valaki. Ezesetben a Barcelona. De jobban tetszett volna, ha a Chelsea benne van a döntõben.. De majd jövõre.. Kíváncsi vagyok, a Barca meg tudja-e védeni a címét.
8/10
damienisback 2009 máj. 28. - 12:28:38 8/10
(181/699)
"érdekes", hogy a másik dologra egészen "véletlenül" elfelejtettél reagálni...

mérlegeljünk akkor:
-a két meccsen hány dinamo london játékost kellett volna kiállítani? az elsõ meccsen kettõt(alex és ballack). hányat állítottak ki? egyet sem. hány Barca játékost kellett volna kiállítani? egyet sem. hányat állítottak ki? egyet.
-a két meccsen mindkét csapatot megfosztottak egy jogos 11-estõl, összesítésben még mindig döntetlen és a Barcának volt idegenben lõtt gólja, ergo semmin sem változtat. és hiába fröcsögsz, abból a 4 lehetséges 11-esbõl hármat soha nem adnak meg egyenes kieséses szakaszban, max csoportkörben, de még ott sem nagyon. ja és nem elég kiharcolni a 11-est, be is kell rúgni(gondolj csak a tavalyi bl döntõre és terryre+anelkára)...
mushi 2009 máj. 28. - 12:01:32
(180/699)
Ha már Cselszkij, akkor mencseszar. Na ennyit errõl. A visszavágón meg jócskán a Barcának kedvezett a bíró, a mérleg még a Barca felé is billent az ítéletek terén.