Téma: Teresa

8/10
Haversrac 2012 szept. 28. - 18:33:11 8/10
(733/773)
Pedig jól indult a sorozat. Paolo halálát sem láttam kb...Kb onnantól 1-1 részt láttam. Nem tudom pl Rubennel mi történt, Aida miképp változott meg hova tûnt Aurora ügyvéd hapsija, Teresa keresztanyjával és Cutbertoval mi lett és hogyan halt meg Teresa papája:(

Lesz mit bepótolni bár nem olyan fontos, mert nem hiába untam meg valahogy az elején a sorit
1/10
mariejoel 2012 szept. 28. - 18:30:37 1/10
(732/773)
Képzeletbeli 194. rész: Fernando junior kb épp 3 éves és Teresa kedveskedve megcsípkedi az arcát: "Szia kis tündéri angyalbögyörõm!!Tudod miért nincs apukád? Mert nagybácsikáddal épp pénzhiányban szenvedtünk és elcsábítottam õt, de most már minden tuti, mert elejtettem pár könnycseppet!! Cupp cupp"
1/10
mariejoel 2012 szept. 28. - 18:28:08 1/10
(731/773)
Pocsék
8/10
Haversrac 2012 szept. 28. - 18:24:17 8/10
(730/773)
mit csinálsz itt mester?:D Csak nem az SG-rõl vagy wesker? Felismersz-e ki vagyok?:)

Ezt a sorozatot újra meg kell néznem, március 23 óta hébe hóba 1-1 részt láttam. Épp most kapcsoltam a záró jelenetre amikor Teresa sír a mackója felett és Artúró hirtelen megjelent...

Milyen volt összességében?
9/10
suxel 2012 szept. 28. - 18:23:17 9/10
(729/773)
A nõstényördög teljesen magába bolondította ezt a szegény embert!
wesker28 2012 szept. 28. - 18:03:40
(728/773)
Ez igaz ez az igazi büntetés neki hogy mindenki elfordult töle és egyedül maradt mind a kisujjam !

Remélem nem az lesz a vége hogy Arturo-val összejön az már igaz hogy nincsenek milliói a ház sem az övé már igy nincs akadálya annak hogy ismét összejöjjenek örökre !

Azért remélem Arturoban lesz annyi becsület hogy nem bocsát meg neki !
1/10
mariejoel 2012 szept. 28. - 17:58:53 1/10
(727/773)
Nem bán ez meg semmit, sok részben sírt ez, meg hisztizett, ha valamit el akart érni!
wesker28 2012 szept. 28. - 17:41:08
(726/773)
Attól tartok hogy Happy End lesz a vége ez valami vicc hogy az utolsó részben a tökmag mindent megbán ??? csakis Arturo kedvéért és jön a Happy Ending !
1/10
Milibindi 2012 szept. 28. - 17:11:26 1/10
(725/773)
Igazad van abban is , hogy tulajdonképpen közvetve Paulo ás Paloma haláláért is Teresa a felelelõs, elõbbit tulajdonképpen õ szoktatta rá a drogra (persze ez nem csak az õ hibája ha valaki nem akarja akkor nem nyúl hozzá ,mint pl Aida sem tette hiába kínálgatta Paulo neki) és Paloma is akkor halt meg amikor Teresa jól felidegesítette , mikor súlyos állapotban feküdt és nyugalom kellett volna neki
1/10
Milibindi 2012 szept. 28. - 17:06:34 1/10
(724/773)
Sõt maga Martin is tisztában volt vele, hogy Aurora igazából Marianoba szerelmes õ sohasem titkolta ezt! A kapcsolatuk is azért volt ,mert Martin erõltette, hogy próbálják meg
offtopic
ildimix 2012 szept. 28. - 16:26:03
(723/773)
Sziasztok!

A tegnapi részben megkönnyeztem azt a jelenetet, amikor arturó testvére orianának elmondta, hogy kisbabát vár. Nagyon megható volt a jelenet. Üdv: Ildimix
1/10
mariejoel 2012 szept. 28. - 15:40:15 1/10 Előzmény Alicante
(722/773)
Ki tudták volna dolgozni szerintem és nem lett volna rövidebb, de szemétség, h nem derül ki miket mûvelt azzal a bûnözõvel!
Ha már itt tartunk, többen írták már, h a többiek is romlottak, Aurora, Aida, Ruben, Genovéva stb.
Szóval Aurora védelmében: Jegyben járt Martinnal, mivel szerette, ha nem is olyan hévvel, mint Marianot, de gondolom mindig reménykedett, h igazi szerelem lesz! Igen megcsókolta Marianot, de ott a férfi kezdeményezett és persze, h szerencsétlen visszacsókolt, hiszen szerette, de utána le is hordta jól, amit Martin hallott!
El is mondta aztán Martinnak szépen szakítottak és nem volt durva megcsalósdi a pasi háta mögött! Szóval ennyit Aurora "romlottságáról"
Aida pedig nem nyomta fel az apját, mert lebeszélték, az anyja tette meg végül. De ha valaki ekkorát csalódik az apjában, persze, h összezavarodik és hülyeségeket csinálhat...
Na de Teresa?! Szánt szándékkal manipulált mindenkit, sose pillanatnyi érzelmek vezérelték, hanem jéghideg fejjel átgázolt BÁRKIN!!
Mivel Fitot szinte megkérte, h drogozza azt a lúzert, plusz Palomát, aki épp félholtan feküdt a balesetin rázogatta (igen ez kell egy súlyos sebesültnek!) simán rámondhatjuk, h abszolut egy erkölcsi nulla és már majdhogynem egy gyilkos. Innentõl akár egy lapon lehet említeni Genovévával és Rubennel...Sõt Genovéva is felindultságból cslekedett, Teresa hidegvérrel bánt így Palomával. Ja és simán kívánta is mások halálát, Orianát is rendesen kiröhögte.
Szóval a többi kis játékát ne is említsük, azt már kiveséztük itt párszor....õ az abszolut fõgonosz, mert mindenben volt része. Ruben és Fito szerintem csak az átlagos minden szappanoperabeli rosszfiúk, de ez a céda?!Ebben a sorozatban mindenkinek van legalább egy kis bûne, de Teresa mindenféle szarságból simán kivette a részét, szóval fõfõfõnyertes a genyóságban!
Az lelövõs vég Fernando miatt kissé igazságtalan lenne, de egy ilyen jellegtelen halált simán megérdemelne.Ugyanakkor az ügyvédi irodás vég azért is lenne jó vég, mert az ilyen romlott cafkák nem változnak meg csak úgy hipp hopp!
Hajni 85 2012 szept. 28. - 13:04:53
(721/773)
Ezzel egyetértek Teresa a végén utolsó ziccerként kivételesen az eszébõl,rafináltságából, jutott volna pénzhez egy jó üzleti fogás jöhetett volna és megmutathatta volna mindenkinek nem csak szép de okos is pl: vagy tudom is én ,és nem mindig a szépségébõl a birka pasikból.A Fernandós dolog már nem kellet volna,anélkül is rengeteg dolog volt amiért lehetett utálni,adhattak volna egy kis erényt is neki.A nézõk többségébõl a sorozat nagyrészt csak Teresa iránti utálatot váltott ki szerintem ez azért nem annyira jó.
Alicante 2012 szept. 28. - 10:19:39
(720/773)
Talán igen, de ezáltal rövidebb lett volna a sorozat ezt viszont nem engedhették volna meg maguknak a szerzõk!
Alicante 2012 szept. 28. - 10:18:00
(719/773)
Sok a ha...
A villát is vissza kellene adni Fernandónak és nagyon megkövetni az anyját és keresztanyját.
Na azt szegényeknek nehéz lenne elfelejteni!

Arturo mit mondana Luciának? Jó volt itt lakni nálad mig hajléktalan voltam, de most már megyek vissza az asszony villájába, majd szépen eléldegélünk Fernando pénzébõl!:-D
donvackor 2012 szept. 28. - 10:08:33
(718/773)
Sajnálom,hogy a háttérben hagyták ezt a témát .Ha idöközben fény derül rá,még az események is más szálon folytatodhattak volna.
sorozatkedvelõ 2012 szept. 28. - 09:56:59
(717/773)
Arturo tudna Teresaval boldogan élni Fernando millióiból? Csak úgy tudnám elképzelni,ha Teresa visszaadná az álnokul kicsalt milliókat Fernandonak,de még akkor is ott van a becsapott Luisa,aki Fernando gyerekét várja ,aki a két felelõtlen ember miatt apa nélkül nõ fel.
Alicante 2012 szept. 28. - 09:28:29
(716/773)
Szerintem nem.
donvackor 2012 szept. 28. - 09:21:09
(715/773)
Gondolom az már nem derül ki a többiek számára,hogy Teresának is voltak ügyei Fitóval!? Mert ezeket, csak mi (nézõk) tudjuk!
Alicante 2012 szept. 28. - 09:18:00
(714/773)
"Rengeteg ember van aki törtetõ és köztük élünk, az, hogy valaki ki akar keveredni a sz*rból, vinni akarja valamire
azt még nem kell mindennek elmondani (törpe)"

Ha ki akar keveredni a sz.rból miért nem pedálozott arra, hogy sikeres ügyvéd váljon belõle?
Azért ne felejtsük már el, hogy sok milliót csalt ki az idióta Fernandoból + egy villát hazugságok árán a selejt kiscsaj, igaz ehhez alany kell, de a meggazdagodásnak nem ez a módja legalábbis a tisztességes emberek között!

Azt is írod, hogy az anyja is megéri a pénzét, miért tõle tanulta el a csábítás mûvészetét?...tõle és az apjától tanulta el, hogy a felfelé törekvés egyet jelent mások tönkretételével? A szülõk és keresztanya letagadása már csak hab volt a tortán...

"A végét tehát én úgyan úgy csinálnám, felemelném, megcsókolnám, a következõ kép: együtt ülnek nézik a naplementét és a gyerekeik ott játszottak volna mellettük.
Mert milyen jogon lövi le Fernandó? Mert hagyta magát megvezetni? le se akart vele feküdni Teresa!nem tünt neki fel?"

Ezek szerint a milliók mellé még Arturo is jöhetne és együtt élnek mig meg nem halnak!
Ne lõje le Fernando én se helyeslem, az volt a bûne, hogy roppant befolyásolható, hülye alak volt, a lefekvés húzása-halasztása Teresa trükkje volt, hogy még jobban kívánja és bolonduljon érte ez a szerencsétlen...ugye ismered azt a mondást: akiért harcolni és küzdeni kell azt jobban értékeli az ember. Teresa ezt tudta, ha mindjárt lefekszik vele nem valószínû, hogy ez a kapcsolat hosszútávú lett volna.
Oriánának meg nem kellett volna állandóan hangsúlyoznia az alacsony származást, ez teljesen megrögzõdött a tökmagban, ezért csinálta a spanyol interjút is!

Sajnos ebben a soriban semmi életszerû nincs hacsak nem a harácsolás, gyûlölködés, most már én is kíváncsi vagyok a végére! Szerintem a f.könyvíró nem fogja jutalmazni a kalácsképû s.ggdugaszt, mert akkor ellentmondana saját magának!